Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Prośba o interpretację
myapie 2014-11-07, 17:11:08

Cześć,

jestem tu nowa. Astrologią nie zajmuję się zawodowo. 

 

Jestem zodiakalnym Baranem z 21.03.1990. Prosiłabym o interpretację mojego kosmogramu pod względem kariery i relacji damsko męskich- bo z tym mam bardzo duży problem. Jeśli chodzi o mnie - czasem aż dziwnie się czuję czytając horoskopy czy interpretacje. Wiem, że moją słabością jest słomiany zapał - często jestem podekscytowana tylko przez chwilę, a później chęć do działania mija... To mnie przerasta, bo nie mogę się skupić na jednej rzeczy i doprowadzić jej do końca. Zwykle robię to w jakiś bólach, albo w bałaganie. Chciałabym się nauczyć cierpliwości. Niestety także lubię mieć wszystko od razu, od tak - jeśli chodzi o większość spraw. O aspekty materialne i duchowe. Jesli ktoś mi się podoba - zrobię wszystko by na mnie zwrócił uwagę - jednak zwykle to powoduje skutek odwrotny - staję się zbyt nachalna i dopiero po czasie pluję sobie w brodę. Taka sama sytuacja dotyczy spraw zawodowo - studenckich - dużo obiecuję, a nie robię tyle ile bym chciała, z róznych powodów : brak organizacji, brak zapału, 'wypalenie się'. Ciągle szukam czegoś nowego.

 

Dużo zgadza się jeśli chodzi u mnie o Śłońce w Baranie. Nie wiem czy po prostu czasem dostosowuję psychikę do tego co jest napisane, czy po prostu jestem takim typowym przedstawicielem tego znaku. 

 

Prosiłabym o interpretację kosmogramu. Może Państwo daliby mi jakieś wskazówki albo rady, jak mam uniknąć bycia w ciągłym ruchu, miotania się z kąta w kąt, niekończenia spraw, które dla mnie są ważne? Zależy mi też na interpretacji pod kątem spraw uczuciowych. Nie radzę sobie z tym.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Mya

 

Przepraszam : edit: urodziłam się o 12:10 a nie o 11:20 ( w południe)

Tematów: 22
Odpowiedzi: 50
Dołączył/a: 2014-11-06
Odpowiedzi
Jasmin 2014-11-07, 19:38:57

Witam:)

 

Wielkiej woli do działania towarzyszy refleksja, ale ona zwykle przychodzi za późno. Masz świadomość tego i to jest duży atut. Aspekty Słońca, Merkurego i Jowisza do Ascendentu mówią o tym a nadto zapowiadają, że to, czego bardzo chcesz, możesz zrealizować. Trzeba tylko zachować dystans do siebie. Jaki jest zodiakalny Baran mówi jego władca czyli Mars, a ten u Ciebie posadowiony jest w Wodniku. To oznaka wielkiej zmienności, kreatywności w działaniu ale także dezynwoltury. Niecierpliwie podchodzisz do efektów swojego działania. Remedium na to obiecuje obsada znaku Koziorożca z Saturnem w roli głównej. Jeżeli wypracujesz metody zatrzymywania się, dystansu do siebie, z pewnością uzyskasz potrzebne siły do bardziej metodycznego, zrównoważonego i skutecznego działania. Trzeba popatrzeć na siebie okiem obserwatora, np. jak to robi fotograf przez obiektyw czyli zatrzymać się w czasie, "zrobić sobie zdjęcie" niejako. Wykadrowane w ten sposób działanie nie powinno wprowadzać w nadmierną samokrytykę, do czego skłania koniunkcja Księżyca z Saturnem.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
genny19 2014-11-07, 19:52:35

"jak mam uniknąć bycia w ciągłym ruchu, miotania się z kąta w kąt, niekończenia spraw, które dla mnie są ważne?'' To urok młodości.  Za 10 lat to okadrowanie  o którym pisze Jaśmin przyjdzie samo.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Jasmin 2014-11-07, 19:53:29

Koniunkcja Księżyca z Saturnem w związku z Jowiszem w Raku daje nadwrażliwość na zachowania innych ludzi. Potrzebujesz autorytetu, masz potrzebę sprawowania kontroli, co pozwala radzić sobie z nadpobudliwością i emocjonalnością. To również sceptycyzm i trzeźwa samokontrola, która przychodzi po okresach działania na najwyższych obrotach. To również przeszkoda w relacjach. Wenus w Wodniku w VII domu daje oczarowania i rozczarowania. Większość relacji jest krótkotrwała, masz bowiem za duże oczekiwania, albo za bardzo się angażujesz, względnie czujesz się ograniczana w swojej wolności. Nie poprawia sytuacji kwadratura Wenus z Plutonem, która powiększa jeszcze bardziej skłonność do przejmowania inicjatywy w związku. Miotasz się między kontrolowaniem swoich uczuć, dystansem do nich, zabijaniem emocji przez intelekt a chęcią ich niekontrolowanego wyrażania, ofiarowania się bezkrytycznego drugiemu człowiekowi (Wenus-Neptun). Uważam, że to możesz zharmonizować z biegiem lat.

 

pozdrawiam:)

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
myapie 2014-11-07, 20:21:16

Dziękuję bardzo za interpretację :)

Dodam jeszcze, że mimo 24 lat, na roku jestem jedną z najbardziej 'energicznych, aktywnych' osób, czasem z dziwnym poczuciem humoru. Jakbym nie wydoroślała. Często ludzie mówią, że robię coś z wyobraźnią dziecka ( -" Skąd Ty wpadasz na takie pomysły, jaką Ty masz wyobraźnię"), wyglądam 'uroczo', a nie np. 'kobieco czy seksownie'.

Całą sobą i swoją mimiką wyrażam emocje, co niestety nie jest dobrze odbierane w otoczeniu profesjonalnym - np w pracy.

Nie potrafię na razie oddzielić uczuć od tego jak się zachowuję. Wyrażam to całą sobą - dla osób mi obcych, albo tych które ledwo co poznałam może to być kłopotliwe, ponieważ ja od razu chciałabym się z każdym zakolegować, zaprzyjaźnić. Jeśli ktoś mnie nie 'polubi' to go skreślam podświadomie. Nie wiem dlaczego tak się zachowuję.

Często robię coś z wielką ekspresją , która może także być odbierana jako właśnie dezynwoltura ( ponieważ coś mi się przestanie szybko podobać, znudzę się mimowolnie - nie kontroluję tego).

Czasem ranię znajomych, rodzinę olewczym sposobem bycia lub tak jakby mi się wszystko należało tu i teraz teraz ( nie widzę minusów sytuacji, robię coś w ciemno, czasem szczęśliwie wygrywam, czasem przełykam gorycz porażki) - chociaż wiem, że tak nie jest .  Muszę nad tym popracować.

 

Jeśli chodzi o inicjatywę- niestety jest to prawda. Wiem, że powinnam się zmienić, zmienić właśnie swoje postępowanie w relacjach damsko męskich. Czasem łapię się na tym, że może koledzy się mnie boją, bo podchodzę do wszystkiego z taką szorstkością, nie jestem kobieca w zachowaniu- a i tak wolę przejąć inicjatywę..

To mam nadzieję przejdzie mi z biegiem lat...

 

Pozdrawiam :)

Tematów: 22
Odpowiedzi: 50
Dołączył/a: 2014-11-06
Jasmin 2014-11-07, 22:14:25

No tak, Twoja Wenus jest właśnie taka, że szybko chce się zaprzyjaźnićUsmieszek. Koledzy, jeżeli się nie wystraszą, to się zakolegująGłosny smiech. Trudno Ci dorównać a męskie ego cierpi, kiedy nie nadąża za kobietą. Szybkie znudzenia i w ogóle nuda w związku jest tym, co najszybciej zabija i gasi uczucie przy Wenus w Wodniku.  Szorstkość daje Księżyc w koniunkcji z Saturnem, toteż kobiecość jest z rodzaju tej "zasadniczej", "konkretnej" , "bezpardonowej". Nie sądzę, aby akurat tę cechę trzeba zmieniać, bo taki jest właśnie Twój urok. 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
myapie 2014-11-08, 11:47:42

Czasem myślę, że wolałabym być 'ciepłymi kluchami' albo w typie koleżanek jak ameby- bez własnego zdania, wyglądające tak samo, mówiące tak samo i zgadzające się na wszystko...

Ale chyba już tego nie zmienię. Jeśli taki mój urok, to przecież nic nie mogę na to poradzić. Muszę tylko nad sobą pracować.

Czasem jeszcze wychodzę z założenia, że ludzie mnie nie lubią, bo np nie wykazują inicjatywy do kontaktu ze mną- lub nie kontaktują się tak często jak ja bym chciała. Uwielbiam otaczać się ludźmi- nie tylko uczelnia, praca, ale w życiu codziennym. Nie mogę chyba tego zrouzmieć, że każdy ma swoje sprawy, pracę, uczelnię, może związki. Ja potrafię robić kilka rzeczy na raz, potrafię się rozdwoić, roztroić- uczyć się, utrzymywać kontakt, pracować, robić swoje itp. I nie dochodzi do mnie fakt, że niektórzy potrzebują spokoju, ciszy, innych warunków do pracy. Dlatego też czasem czuję się samotna wmawiając sobie, że nikt mnie nie lubi, bo nie utrzymuje ze mną kontaktu- i to ja muszę inicjować. ( znowu haha!) Zwykle wtedy taki kontakt zostaje odnowiony-ale zawsze- dlaczego ja mam być prekursorem?

 

 

dzięuję raz jeszcze :)

pozdrawiam.

mya

 

Tematów: 22
Odpowiedzi: 50
Dołączył/a: 2014-11-06
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.