Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Czy bede zadowolona z finansow przy rozwodzie. Horariusz.
Blanka2 2014-11-28, 18:51:56

Witam,

Prosze o pomoc w interpretacji horariusza. Dzis mialam ostatnią rozprawe rozwodową z moim bylym mezem. Ogloszenie wyroku jest 11 grudnia 2014 roku.

Pytanie brzmi:  "Czy bede zadowolona z z rozwodu pod kątem finansowym"? Pytanie zadane 28 listopada 2014 rok o godzinie 18.43. Gdansk.

Z góry dziekuje za pomoc :)

Tematów: 9
Odpowiedzi: 189
Dołączył/a: 2014-01-12
Odpowiedzi
winetu 2014-11-28, 22:09:09

Ależ Blanko masz szczęśćie do pytań przy jałowym biegu Księzyca.

 

Tutaj należałoby chyba przeanalizować siłe 2 domu Twojego i partnera-przeciwnika. Również (chyba) dom 4  jako dom zakończenia sprawy sądowej, skoro sprawy prawne odnoszą się do domu 9 będzie to chyba dom 4 od 9 zatem dom 12. Tu władcy 12 i 4 (Twojego)są ci sami, co wiele ułatwia( odnośnie wątpliwości, który to dom będzie tym właściwym).

 

Słońce pomimo, że jest peregrynem pozostaje w recepcji z Jowiszem (prawo) oraz separuje od Saturna-pieniądze partnera. Ponieważ są w innych znakach może to oznaczać ustanie wspólności małżeńskiej, a więc niezależność od siebie partnerów juz od jakiegos czasu. Słońce jest we władzy Strzelca a więc wyroku/ sędziego, i od niego zależeć będzie sytuacja fin. kwerenta (ale to juz wiemy i bez tego). To samo słońce będąc w dwadzie Wodnika jest od wartości/ dóbr partnera zależne w jakims sensie. Ale mi opornie idzie ostatnio :/ Pieniądze partnera i sam partner są w znaku skorpiona-dzieci, Twoje przyjemności itd. w dwadzie Panny, a więc wyniku sprawy, ale ponieważ władają Twoim domem 4, który to odnosi się do nieruchomości oraz 12, a więc spraw ukrytych i o to może chodzić. Tak kombinuje-Twój 5 dom, jest też 2 domem od 4 a więc wartości nieruchomości, pieniędzy z nieruchomości itd, zatem może chodzić o spłate, przydział owej nieruchomości itp. Tym tez wydaje się być zainteresowany zarówno Saturn jak i Ty.

 

Analizując położenie Księzyca (władca ASC-Ty) zwraca uwagę jego położenie w 2 domu partnera, na wierzchołku juz praktycznie domu 9, więc spraw prawnych. Księzyc jest w kwadraturze apl z Merkurym-władcą domu 4-nieruchomości i 12 - a więc wyniku sprawy. Ponadto Merkury idzie na spalenie.. Może to oznaczać niezadowolenie z takiego a nie innego obrotu sprawy. Ale gdyby je (spalenie) pominąć( i potraktować jako zwykły aspekt- często tak robie :P ) oznaczałoby to, że będziesz zadowolona z wyroku, zaś sprawy zw. z 4 domem rozstrzygną się na Twoja korzyść.  Sama już kwadratura Księzyca i Saturna wskazuje że strony są zwaśnione i daleko im jeszcze do konsensusu o ile w ogóle. Cięzko o porozumienie w kwestii podziału, Wenus oddala się od Słońca, ugodom niechętna. Księzyc w kwadraturze z Merkurym-no chyba nie do końca będziesz zadowolona.

Od strony Saturna to tak jakby ta nieruchomość (4 dom ) dotyczyły przeszłości.. nie korzysta, nie mieszka, itd. Ale... Saturn odbiera sekstyl od Marsa- władcy Twojego 5 domu, 2 domu od 4, więc nie wiem- jakby wartośc domu(jeżeli o to chodzi) szła do męża. Spłata? Podział? Gdyby brac spalenie to różne rzeczy do głowy przychodzą.

 

No kwestia czy spalenie, czy nie ma spalenia :)

 

Warto zwrócić tez uwagę na opp Księżyca i Jowisza. Jak Ty tam się na sędziego zapatrujesz?

 

Ja się uczę, ale chętnie poćwiczę :)

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Blanka2 2014-11-29, 17:26:03

Bardzo dziekuje Ci Winetu, za objaśnienie horariusza. Z tego co napisalas to wszystko sie zgadza z tym, że nie walczymy o nieruchomosc ,tylko o pieniądze.

Trudno coś przewidzieć bo rozprawa byla cieżka dla mnie i bardzo bolesna. Sędzina raczej starala sie byc obiektywna, ale przewidziec sie niczego nie da. Rzeczywiscie ja  z męzem jestem skłócona jak to wyjaśniłaś w horariuszu. Może ktoś z forumowiczow by objaśnił, czy ten Merkury jest spalony czy nie?

Winetu , a Ceres nie bierzesz pod uwagę? /wladca Panny/ no i poanalizuje jeszcze te gwiazdy, podobno w horarze mają tez znaczenie.

 

Tematów: 9
Odpowiedzi: 189
Dołączył/a: 2014-01-12
winetu 2014-11-29, 17:42:52

Mi to wygląda też na sprawy 4 domowe- co tam jeszcze oprócz nieruchomości byc może? hmmm...

 

jakoś nie biorę Ceres i  transsaturików- choć nie wykluczam, że mają znaczenie, na ten moment dla mnie drugorzędne. jestem wierna raczej tradycyjnym metodom. Merkury tu przede wszystkim oznacza władce domu 4 derywowanego, a więc domu 12, tak jakoś skojarzyło mi się z nieruchomością- zawsze to moje pierwsze skojarzenie: rodzina i nieruchomość. Może chodzi o to, że wynik będzie miał wpływ na stosunki domowe i warunki życia w domu, w którym zyjesz. W domu, w rodzinie. Niepokojąca jest ta kwadratura, ale gdzies czytałam, że kwadratura nie zawsze daje odpowiedź negatywną, choc według większości reguł oznacza, że kerent raczej nie uzyska tego na co liczy bądź może czuć się rozczarowany takim a nie inym obrotem sprawy. Tym bardziej, że tutaj jeszcze przeniesienie światła, opp z Saturnem-mąż (Księżyca) potem ten kwadrat do Merkurego (wynik sprawy)... no z aspektu radykalnie negatywnego do aspektu problematycznego.

 

Mam nadzieję, że wszystko się ułoży tak że obydwoje będziecie zadowoleni.

 

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Blanka2 2014-11-29, 19:07:16

Winetu, wybacz laikowi, te glupie pytania, ale czy Mars na DSC nie wspomaga, tak jakby męża (Saturn) w horariuszu? Chwytam sie tego, jak tonący brzytwy ,bo widze ,ze jest w sekstylu aplikacyjnym do Saturna w horarze. Uśmiech

Tematów: 9
Odpowiedzi: 189
Dołączył/a: 2014-01-12
winetu 2014-11-29, 22:42:00

Ja taki sam laik jak i Ty :)

Mars jest silny, Saturn też, są w recepcji, dodatkowo Mars włada 11 domem męża- zatem jego pragnieniami, znajduje się u niego na ASC (Twoim DSC), dodatkowo ten sekstyl apl, no na to wygląda, że on może byc bardziej usatysfakcjonowany orzeczeniem niz Ty. Są zreszta ku temu i inne wskazania-jak w postach wcześniejszych.

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
genny19 2014-11-29, 23:17:26

Masz Blanko szczęscie do horoskopów horalnych  w których występują antiscie.Antiscia twojego ascendentu znajduje się w 6,46 znaku Bliźniąt i jest w opozycji do Słońca w 6,24 Strzelca- władcy twojego II domu finansów.Czy to oznacza twoje niezadwolenie .Nie wiem.

Antiscion Słonca 23,36 Koziorożca znajduje się na dsc horoskopu. Frawley pisze str175"w horariuszu zawodów sygnikator  jednej drużyny leży dokłdnie na osi;to ogomne wzmocnienie i ta drużyna wygra.

Jeśli antiscion wypda dokładnie na szczycie domu,oznacza  to ,że planeta będca synifikatorem jest zainteresowna sprawmi danego domu.Antiscia zawsze pokazuje jakieś ukryte sprawy

Co do Marsa to władca domu V- dzieci.Mars jest  w recepcji z Saturnem przez domy i znaki.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
lupka 2014-11-29, 23:22:34

Blanka nie patrzylam na wszystko dokładnie ale na pierwszy rzut oka: wydaje mi się, że Mars 7 pokazuje rozwód, a sekstyl z Saturnem  to będzie uprawomocnienie. Partner to Saturn . Zarówno Mars jak i Saturn nie są przyjaźnie nastawione w stosunku do Księżyca (Ciebie), ale  Księżyc zantersowany Saturnem. Idąc za Frawleyem sędzinę pokazuje Jowisz (10 dom) w Twoim 2 domu (+). Sędzina  w znaku Lwa, gdzie Twój ex Saturn jest w detrymencie  więc sędzina/wyrok będzie prawdopodobnie nieprzyjazna w stosunku do exa (+). Merkury – koniec spraw- w Strzelcu –Jowisz w Twoim 2 domu, Księżyc wchodzi jako pierwszy we władztwo Jowisza. Ty wychodzisz więc z władztwa Saturna(malefik)…we władztwo Jowisza(benefik), co jest chyba korzystniejsze dla finansów bo Jowisz w 2. Księżyc w Rybach co prawda w żywiole wody ale peregryn więc nie uzyskuje jakichś dodatkowych godności. Cudów może nie będzie ale chyba będzie lepiej niż jest teraz, przynajmniej tak bym odczytała samo znaczenie przejścia we władztwo benefika.  Czy będziesz zadowolona z finansów po rozwodzie.  Mam tu problem trochę z sygnifikatorem- finansów po rozwodzie. Biorąc 8 dom -w Wodniku Księżyc jest tutaj jedynie w swoim dekanacie. Po zmianie znaku będzie koniunkcja z Neptunem i kwadratury do Strzelca, do Merkurego... czy możliwe np. jest, że to jeszcze nie koniec, że mąż będzie się odwoływał? (jeszcze będzie kiedyś tam kwadratura Jowisza z Saturnem jak Jowisz wyjdzie z retro w przyszłym roku) Ogólnie mówiąc Jowisz w 2 domu to chyba dobry znak (chyba, że to oczekiwania) a szczególnie zbliżający się trygon ze strony Wenus, która sprzyja Jowiszowi. Koniec sprawy we władzy Jowisza, który jest w domu Twoich finansów… hmm może na korzyść Twoich finansów będzie, tylko, że Merkury w Strzelcu słaby jest i nie wiem czy to nie będzie miało jakiegoś niwelującego znaczenia. Koniec sprawy (merkury) spalony Twoimi wartościami;)? Z czym się to kojarzy? Albo w sensie efekt rozwodu zmierza do Twojego portfela. Hmm może będzie jeszcze dalszy ciąg w związku z finansami na dziecko.

Pozdrawiam

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
winetu 2014-11-29, 23:43:47

Genny, wydaje mi się że istotne może byc jeszcze położenie anstisci Księzyca w opozycji do Punktu szczęścia, który znajduje się w domu 11, więc sędziego wartościach.No i antiscia Słońca w koniunkcji z Marsem-ale nie jestem pewna.

 

Ciekawa jestem, mam nadzieję że Blanko napiszesz co i jak? Mi wydaje się, że kwotowo nie będzie to kowta o którą walczyłaś. Księzyc Lupko wejdzie we władze Jowisza, jednak pierwszy aspekt jaki utowrzy to kwadratura z Merkurym, a więc z sygnifikatorem zakończenia sprawy. I może to być takie zakończenie które nie do końca usatysfakcjonuje Blanke. Zaraz potem kwadratura ze słońcem- wartościami fin i niematerialnymi kwerentki. I Wenus, a więc pragnieniami, życzeniami kwerentki.

 

Recepcja i aplikacja Marsa do Saturna ,może też opisywac relacji ojciec-dziecko, pozytywny aspekt i recepcja może mówić o tym, że ojciec dziecku nie pozowli "biedować".

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
lupka 2014-11-29, 23:46:55

Blanka ważna sprawa odnośnie tego horoskopu jeszcze. Merkury- zakończenie sprawy- a Księżyc (Ty) w Wodniku – więc wywyższasz Merkurego, więc może będziesz zadowolona (chociaż egzaltacja pokazuje też zbyt duże oczekiwania). Księżyc w pustym biegu oznaczałby wtedy, że nic się już nie zmieni a więc i będzie zadowolenie. Ale:

Jak się zmieni (Frawley patrzy na zmiany znaków też) to wtedy Księzyc wejdzie co prawda we władztwo benefika, ale nie będzie zadowolony z zakończenia sprawy bo „nienawidzi“ Merkurego.

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
winetu 2014-11-29, 23:59:20

Lupko pięknie Ci idą te godności. Ja tego tyle czasu ogarnąc nie mogę. Muszę nad tym posiedzieć. Oglądając pewien program komercyjnej stacji telewizyjnej dyrygent-juror powiedział: spiewasz tak lekko, jakby od niechcenia, ale tak pięknie,to oznaka ludzi wybitnych.. Lupko, w odniesieniu do Ciebie, lekkość pióra i widzenia Twojego astrologii, to oznaka człowieka wybitnego.

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
lupka 2014-11-30, 00:02:10

Pytanie jest „czy Blanka będzie zadowolona z rozwodu pod kątem finansowym“. Rozwód pokazuje tutaj Saturn/Mars, Księżyc separuje więc oznacza, że rozwód już się wydarzył. I teraz pytanie czy uznać Księżyc w Wodniku za przesadną radość z wyniku rozwodu, czyli, że będzie zadowalający, czy koniecznie patrzymy dalej i uznajemy posadownienie Księżyca w pustym biegu za problemtyczne, dodatkowo za przesadne oczekiwania co do wyniku rozwodu, co pociągnie za sobą rozczarowanie? Winetu w pytaniu o zadowolenie kluczową rolę odgrywają chyba bardziej godności niż aspekty bo to nie jest pytanie czy się coś wydarzy. Gdyby nie patrzyć co się wydarzy po zmianie znaku przez Księżyc, Blanka będzie zadowolona z wyroku.A gdyby patrzec- nieNiezdecydowany

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
winetu 2014-11-30, 00:24:41

Tutaj  wydaje mi się że Saturn jest silnieszy. Jest w swojej termie itd. Księzyc jest  we władzy Wodnika-władca Saturn. Co prawda w swoim dekanacie.

Z drugiej strony pewie o tym pisałaś Saturn  zniszczony w znaku Lwa, w którym jest Jowisz- sędzia...

Nie wiem czy to ma znacznie tez ale na ASC są Wezzen i Pollux.

 

A czy nie powinno się zbadac też siły 2 i 8 domu, jako domów dot. finansów? Tu Słońce w słabszej kondycji, ale w recepcji z Jowiszem-sędzia. Aplikuje do Słońca Merkury- zakończenie sprawy, zaś od Saturna separuje. Zatem pieniądze związen ze sprawą wędrują do Blanki i odchodzą od męża? Jednak i tak jakoś ten zbliżający się kwadrat Księzyca do Słońca jakoś mnie namawia by stwierdzić, że owszem pieniądze będą, ale nie takie na jakie liczyła Blanka. O! Albo nie tak szybko jak liczyła Blanka, bo do aspektu kiedys tam dojdzie. Zatem jakby cóż z tego że przysądzone jak z wyegzekwowaniem kłopot bo się uchyla małżonek. w jakims sensie niezadowolenie będzie.

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
lupka 2014-11-30, 00:31:44

Ło matko Winetu toś mi teraz napisała, nie wiem gdzie się schować ze wstydu. Jeśli chodzi o pisanie to przyznaję, że uwielbiam wymachiwać piórem ale jeśli chodzi o widzenie astrologii to jak widzisz to jestem jak ta Waga, na tak albo na nie;). I wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że jednocześnieNiewinny,Aniołek

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
winetu 2014-11-30, 00:33:23

Jakiego wstydu? Ty się nie chowaj, a wychylaj własnie :) Bardzo skrupulatne sa Twoje analizy, tak jak dokładne i precyzyjne  są dźwięki wydobywające się z krtani owej młodej śpiewaczki. Ale ta skrupulatnośc tak jak i te dźwięki jest niezwykle lekka i niebiańsko przyjemna :)

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Blanka2 2014-11-30, 00:42:52

Dziekuje Wam dziewczyny , jestem bardzo wdzieczna, za tak doglębną interpretacje tego horariusza.

Jutro poczytam i poanalizuje co piszecie, i postaram sie jakos to zrozumiec.

Sama mam chaos we łbie po rozprawie, tym bardziej ,ze tesc mnie obsmarowal niezle przed sądem / klamstwa/

Jestem poki co, zszokowana klamstwami, ktore zeznal przed sadem ,ale takie zycie.

Ja przyjmuje "na klate" i cokolwiek sie zdarzy, zaakceptuje , a ogloszenie wyroku bedzie 11 grudnia.

Na pewno wam napisze ,co sie zdarzylo.Usmieszek

 

Tematów: 9
Odpowiedzi: 189
Dołączył/a: 2014-01-12
lupka 2014-11-30, 00:49:16

Winetu doprawdy motywujące to co piszesz ale mnie z kimś pomyliłaś. Skrupulatnie to ja wcinam niebiańskie czekoladki;). Hmm Saturn wzmocniony recepcją ale Słońce jest w sumie w swoim domu (5) i zbliża się do Urana w Baranie (egzaltacja Słońca, zniszczenie Saturna) współwładcy 8. No nic zobaczymy. Fajnie Blanko, że dasz nam znać. Bardzo jestem ciekawa tego Księżyca.

Pozdrawiam

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
winetu 2014-11-30, 13:12:58

Z nikim nie pomyliłam, chyba że ktoś podszywa się pod Twój login na forum :)

 

Ten Jowisz to może oznaczać nie tylko sędziego, ale i ojca męża- sep opozycja.

Czekamy Blanko i mam nadzieję, że będzie okej :)

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2014-11-30, 23:22:00

Po rozprawie były mąż będzie miał szczęsliwszą minę od Ciebie. Nie bedzie chodzić o jakieś duże różnice w tym co oczekujesz ale..... Prawdopodobnie dostaniesz 3/4 tego co Ci się należy lub o co wystąpiłaś. Skonfrontujemy za parę dni. Pozdrawiam Alan

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Blanka2 2014-12-01, 16:38:21

A tak juz podsumowując, to powiedzcie, czy wiecej jest wskazań na "tak" czy na  "nie" w tym horariuszu

wg Waszej opinii? Usmieszek

Tematów: 9
Odpowiedzi: 189
Dołączył/a: 2014-01-12
winetu 2014-12-01, 18:59:27

Według mnie tak jak od poczatku pisalam więcej wskazań na "nie"-według przyjętej przeze mnie metody interpretacji.

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Blanka2 2014-12-03, 20:50:57

Jeśli tak wyjdzie jak piszesz Winetu, to mogę sie jeszcze odwoływać od wyroku. Czy ktos na forum moze jest prawnikiem od rozwodow? :)

Tematów: 9
Odpowiedzi: 189
Dołączył/a: 2014-01-12
winetu 2014-12-03, 21:40:45

Pewnie że możesz, orzeczenia zapadłe w pierwszej instancji zawsze możesz zaskarżyć.  Zaskarżysz jak będziesz chciała i o ile będzie warto (to Ty już sama ocenisz, a adwokat doradzi) w części dotyczącej orzeczenia o podziale, czy tam alimetów czy o co tam wnosiłaś. Póki co czekaj na wynik, bo jeszcze nie wiemy jakie będzie orzeczenie, może jednak Cię usatysfakcjonuje.  Ja tu póki co czekam na infromacje, żeby zweryfikować poprawność interpretacji. Nie martw się na zapas- ja jestem hobbystą, nie profesjonalistą i moja interpretacja może nie być poprawna. Lupka pisała bardziej optymistycznie, więc nie bój żaby Blanko:) Diagnozy Lupki na forum wielokrotnie były trafne.

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Blanka2 2014-12-11, 16:00:45

Zgodnie z Waszymi przewidywaniami wyrok w sprawie rozwodu zapadl dla mnie niekorzystnie.

Mam zamiar zlozyc apelacje do wyroku, (mam na to 21 dni),dlatego zadalam pytanie

"Czy moja apelacja ma sens?"

Pytanie zadane 11 gridnia 2014 godz. 15.55 Gdansk

Prosze Was o pomoc :)

Tematów: 9
Odpowiedzi: 189
Dołączył/a: 2014-01-12
winetu 2014-12-11, 21:48:38

Przykro mi, jednak znaczy to że astrologia działa. Chętnie zerknę. Dziękuje za informacje zwrotną :)

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
winetu 2014-12-11, 22:35:08

 

 

Ty-Słońce,Bmałż Saturn.

Władcą Twojego 2 domu oraz 3(pozew, pisma etc.) jest Merkury, który jest spalony. Zbyt duże wymagania, oczekiwania, byc może łatwo się będzie można przeliczyć. Władca 12 domu-ukryte sprawy, wrogowie u Ciebie na ASC-zmierzają do kon z Jowiszem-władca 2 domu męża. Hmmm... Na plus trygon apl Słońca do Jowisza. Ba! Jest jeszcze recepcja.. Sam Jowisz u ciebie na ASC :) Więc jego pieniądze u Ciebie.  A Jowisz jest retro, zatem "uciekające pieniądze", które chcesz gonić. Aspekt Merkurego władcy Twojego 2 domu w trygonie do jego pieniędzy. To tez pisma itd. Jowisz włada też 5 domem-przyjemności, dziecko. Zastanawia mnie jednak ten asp Księzyca do Jowisza- Księzyc to Twój drugi sygnifikator, pokazuje tez przebieg sprawy (ale nie byłabym tu zbyt kategoryczna), Księzyc włada 12 domem- a więc wszytsko odnośnie tej tematyki. Nowe okoliczności, ale nie wiem, może bardziej "podrasowanie" Twojej sytuacji, bo w ukryciu... Co się jeszcze rzuca na pierwszy rzut oka? Wielki trygon- Jowisz/ Księzyc, Słońce, 10 dom, a więc sędzia.

Ale.... ponieważ pytamy o sprawy prawne należy zwrócic uwagę na siłę sygnifikatorów. . kto ma więcej godności- znowu Saturn, Ty- Słońce-jesteś peregrynem. Jednak recepcja to ratuje. Na ile? Nie wiem. Położenie słońca w Strzelcu pokazuje że jesteś zależna od jego pieniędzy, Jowisza w Lwie, że te pieniądze zależne są od ciebie.

 

Gdyby z kolei brac pod uwagę Ceres, jako nowego władcę Panny-nigdy tak nie robię, ale wcześniej o tym pisałaś- to jest spalona przez ciebie, co może zonaczać, że jesteś zbyt "napalona", chaotyczna w komunikacji, "narwana" w składaniu apelacji itd. Merkury również (tradycyjny władca), ale już separuje, wystrzegaj się pochopnych decyzji, wytknięć itp. Jeżeli złożysz apelacje wystrzegaj się zbytniego rozemocjonowania, przemyśl to, rozważ fakty, to takie moim zdaniem zaślepienie rozumu, brak racjonalengo myslenia, brak realnej oceny swoich szans i możliwości . Może to tez oznaczać, że apelacja będzie "słabiutka" w sensie podniesionych w niej zarzutów, niekoniecznie chodzic tu będzie o umiejętności adwokata, ale o zasadność roszczenia. Co na to sędzia/ wymiar sprawiedliwości? ano nic póki co :) we władzy Saturna jest sobie.. chociaż Blanko- źle- to aspekt separacyjny, a więc to już było- czegoś tam zabrakło, może mowy końcowej ładnej? :P Czy to nie tyczy się właśnie tego Księzyca też może w kontakście spraw 12-domowych, które teraz uruchomisz?

 

ciągle mnie ta kon Księzyca do Jowisza męczy- czy coś ukryłaś, a rozważasz ujawnienie tego? oj, wybujała dzis ma wyobraźnia-orkan nadchodzi i myśli porywa :/

 

Póki co na moje oko, 60/40 dla Ciebie, jeszcze popatrze.

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Blanka2 2014-12-11, 23:27:04

Winetu, sama sie zastanawiam, czy to ma sens? Może powinnam sie pogodzic z wyrokiem? i nie chciec dochodzic prawdy?? Chce w apelacji powolac swoich świadkow, bo chyba naiwnie wierzylam ,ze bez nich tez dojde swojej sprawiedliwosci. Nie chcialam robic "awantury" ,ale przy apelacji bede musiala. Czuje sie oszukana.

Tematów: 9
Odpowiedzi: 189
Dołączył/a: 2014-01-12
winetu 2014-12-11, 23:42:52

Blanko, jeżeli wiedziałaś o owych świadkach i faktach wtedy, jeżeli sąd powiadamiał Cię o terminach powoływania świadków i dowodów to ... no właśnie czemu? W Polsce sądy sa trzyinstancyjne, nie nieskończenieinstancyjne. Zawsze najlepiej od razu w pierwszym pozwie, i jeżeli zajdzie potrzeba w terminie powoływania świadków, dowodów itd. Ja tam zawsze jadę z grubej rury, czasem jedynie doradzam przyczajenie, wybadanie i  dołożenie wisienki na torcie, ale jednej a nie wszystkich :) Napięcie trzeba stopniować ;)  Z chłopami trzeba krótko, oni się nie patyczkują. Stąd to spalenie Merkurego pewnie...

 

Blanko, miałaś pełnomocnika? KPC, jeden z moich ulubionych, art. 381 KPC Sąd drugiej instancji może pominąć nowe fakty i dowody, jeżeli strona mogła je powołać w postępowaniu przed sądem pierwszej instancji, chyba że potrzeba powołania się na nie wynikła później oraz art. 368 par 1. Apelacja powinna czynić zadość wymaganiom przewidzianym dla pisma procesowego, a ponadto zawierać: (...)4. powołanie, w razie potrzeby, nowych faktów i dowodów oraz wykazanie, że ich powołanie w postępowaniu przed sądem pierwszej instancji nie było możliwe albo że potrzeba powołania się na nie wynikła później.

 

Rozwazyłabym czy warto, jeżeli różnica jest niewielka to nie ma co sobie psuć krwi. Saturn nie robi nic w tym horarnym, sąd też, hmm- może oddalenie apelacji, gdyby została wniesiona, nie znam szczegółów, ale biorąc pod uwagę treść przytaczanych powyżej artykułów, jest to realne (oddalenie), zakładając że odzwierciedlają sytuacje.

 

Tu Księzyc jest władcą domu 12, a więc Twoich spraw ukrytych, z drugiej strony same trygony u Ciebie, co nie zmiania faktu lepszego położenia sygnifikatora bmałzonka.Może coś mnie oświeci po nocy :)

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Blanka2 2014-12-12, 21:03:53

Ja mysle winetu, ze dam sobie spokoj chyba, nie mam ochoty juz w to wchodzic...moze zle robie ? a moze dobrze?

Betonu glowa nie przebijesz i po co sobie psuc nerwy i tak juz przez życie zszargane?

Czasami trzeba sie poddac ,zeby COS zyskac :)

Tematów: 9
Odpowiedzi: 189
Dołączył/a: 2014-01-12
winetu 2014-12-12, 22:39:38

Teraz wiadomo czego zabrakło- świadków, jeżeli o nich wiedziałaś itd. to zastosowanie będa miały te art. Spalenie Merkurego będzie tu wymowne- jedziesz po hamulcu od początku. Też myślę, że to dobra decyzja. Bmałża nic w tym horarnym nie rusza, jest mocniejszy. Zresztą po co? jeszcze bardziej się skłocicie, a tak może życzenia na święta słać nadal będziecie :)

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Blanka2 2014-12-13, 15:24:00

Życzeń na świeta nie bedzie Winetu, bo znam mojego bylego męża i wiem, że nawet o tym nie pomyśli.

Takie życie i taki czlowiek. Lupko, jakbys jeszcze Ty mogla dopisac cos na temat tego horariusza o apelacji.

Będę wdzieczna :)

 

Tematów: 9
Odpowiedzi: 189
Dołączył/a: 2014-01-12
lupka 2014-12-14, 13:12:51

Hi Blanka,

dzięki za feedback. Odnośnie poprzedniego horoskopu – jednak Księżyc pokazał następujące zdarzenie przez wejście do następnego znaku (10 dom -sędzina) czyli poznanie wyroku.

Odnośnie drugiego  pytania, wpisałam dane do Uranii i się zastanawiam czy coś źle podaję? Albo mam jakiś błąd? Winetu skąd wzięłaś Słońce jako sygnifikator Blanki, jako władcę ascendentu? Bo mi wychodzi ascendent  w ostatnim stopniu Bliźniąt.

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
Blanka2 2014-12-14, 15:06:55

Witaj Lupka,

U mnie ASC w tym horariuszu wychodzi w 29st 50 min w znaku Blizniat, czyli ja", to Merkury, a nie Slonce? Usmieszek

czy moze te ostatnie stopnie mają jeszcze jakies inne znaczenie?

Tematów: 9
Odpowiedzi: 189
Dołączył/a: 2014-01-12
winetu 2014-12-14, 17:08:06

A, no wpisałam godzine zadania pytania na 19.55 :P

 

Co najlepsze wcześnie miałam taką wpisaną i nawet poczyniłam małą laicką interpretacje, ale nie wiem czemu zmieniłam i tamtą zdelejtowałam :)

 

przepraszam Blanka :)jakieś zaćmienie umysłu miałam, odruchowo zmieniłam datę, na komputerze miałam błędnie ustawioną godzinę, wczoraj czy przedwczoraj dopiero skorygowałam pewnie stąd takie skojarzenie :) Niemniej Merkury oraz Słońce mają według mnie takie samo skojarzenie, z pozwem (pismo, komuniakacja), z tą różnicą, że to Merkury (kweretka) separuje od Słońca.

 

Tutaj Jowisz jest silniejszy, Merkury jest w detrymetrze, spalony (ale Separuje, a to lepiej niźli aplikuje), za chwile zmieni się ASC, cokolwiek to znaczy, na Księżyc, który tez odbiera mniej godności.

Ostatnie stopnie znaczą, że sprawa już jest przesądzona, tzn. kwerent ma juz niewielki wpływ na przebieg i końcowy rezultat. Tak czytałam, z inną interpretacja się nie spotkałam.

 

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Blanka2 2014-12-14, 17:53:16

No nic, dziewczyny trzeba sie pogodzic z niekorzystnym dla mnie wyrokiem  i życ dalej Usmieszek

Winetu, tak czy inaczej nic to nie zmieniło w horariuszu. Lupka nie napisala doslownie, bo pewnie nie chciala mnie pozbawiać złudzeń Oczko

Przyznam szczerze, że w moich tranzytach, tez tak sobie zanalizowałam, ale chcialam sie upewnić.

Czuję już na plecach sapiący oddech staruszka Saturna. (uściśla mi opozycje do Slonca i kwadrat do Ksiezyca) , a Jowisz nie wspiera, tylko robi kwadrat do Neptuna.

Winetu napisz co tam zobaczylas w progresjach tercjarnych u siebie.

Pozdrawiam.

Tematów: 9
Odpowiedzi: 189
Dołączył/a: 2014-01-12
winetu 2014-12-14, 18:54:46

Blanko, otóż nic właśnie w tych tercjarnych nie widzę. W ogóle nie wiem jak to ugryźć. Słońce tercjarne mam w koniunkcji do DSC, Księzyc w koniunkcji do 9 domowego Jowisza- ja go traktuje ostatnio jakby był i w 9 i troche w 8. Nie wiem jak to interpretować, Księzyc jest władcą mojego 1 i 2 domu, Jowisz jest w 8 i 9. Zatem coś ze mną i z kasą innych, systemem wartości? Księzyc jest w opopzycji do wierzchołka 3 domu- zatem podróże krótkie, komunikacja, przeprowadzki, wyjazdy. Ale był tam też 2 i troche lata temu i nie wyprowadzałam się, nie przeprowadzałam i nic takiego nie kojarze... Z Marsem mniej więcej w koniunkcji do DSC (już tam był) umówiłam się z mężem, ale była to koniunkcja rozciągnięta baaaardzo w czasie (lata), więc nie sądze że z tym powinam to wiązac. Teraz jest tam słońce w trygonie do Ceres. Jowisz zaś w kwadraturze do Słońca.. Na kwadratach Wenus dwa wydarzenia które miały wpływ na otoczenie moje i życie, ale też duża rozpiętośc czasowa.

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Blanka2 2014-12-15, 19:09:09

Nie przejmuj sie Astrologia to nie "bulki w piekarni" , na pewno kiedys Ci sie uda: )

Pozdrawiam : )

Tematów: 9
Odpowiedzi: 189
Dołączył/a: 2014-01-12
alan 2014-12-15, 20:18:41

Jeśli złożysz apelację.....sprawa zakończy się satysfakcjonującym dla Ciebie wyrokiem. "Nie muszę sie o nic martwić..." to może powiedziane trochę na wyrost, ale coś w tym będzie.....

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Blanka2 2014-12-15, 21:05:48

Alan, czemu tak sądzisz? Usmieszek

Tematów: 9
Odpowiedzi: 189
Dołączył/a: 2014-01-12
alan 2014-12-15, 22:57:17

No bo tak wychodzi. Przyczynią się do tego wyjasnienia złożone przez rodzinę bliskich Pełny sukces Oprócz pieniędzy możesz dodatkowo zyskać jakiś "profit" Natomiast "przez cos będziesz musiała przejść" przy okazji tej apelacji. Emocjonalnie może Cię to wszystko szarpnąć.

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Blanka2 2014-12-15, 23:01:48

Alan ,ale jakie masz podstawy, żeby tak sądzic? Czy piszesz na podstawie horariusza ,czy moze tylko tak mi dobrze życzysz?

Tematów: 9
Odpowiedzi: 189
Dołączył/a: 2014-01-12
winetu 2014-12-16, 00:12:08

Blanka, wystąp o uzasadnienie wyroku i idź z nim do adwokata. Miałaś pełnomocnika? Sąd Cię pouczał? Jeżeli chcesz wygrać to musisz iść do profesjonalisty, który oceni Twoje szanse i napisze dobrą apelację, tzn. uwzględniającą wszystkie fakty i dowody, z zastrzeżeniem powyższych art. I to on musi ocenić czy będa mieć zastosowanie i tu, bo to juz zalezy od konkretnego przypadku. Ale on już będzie wiedział co robić i dobrze ci doradzi. Nie podejmuj takich decyzji tylko w oparciu o astrologie, a tym bardziej o moje interpretacje ;), skonsultuj ją z adwokatem, ja jestem laikiem i sama się tu chętnie uczę. p.s. Blanka, nie wiem czy mi się uda, bo nie o to chyba chodzi, by na siłe coś widzieć odnośnie tercjarnych, nie lubię naciagać, a póki co nie składa się w kupe mi to wcale a wcale;)

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2014-12-16, 08:39:03

Jakie mam podstawy aby tak sądzić? Moje odpowiedzi to przedsmak "nowych technik predykcyjnych" o których nie mogę pisać na portalu astrologicznym ponieważ są "śmiertelnym wrogiem astro" Trochę nie fair, prawda?

Nie mogę ich tez tu reklamować. Natomiast mogę je sprawdzać co niniejszym czynię. Dokonałem 4 zapytań

1 Odnosnie Ciebie za pierwszym razem Sama oceń tamtą wymowę i dokładność

2 Odnośnie Raczka i Kozicy Wyszło że powinna mu dać za 2-3 miesiące. Powinna....

3 Odnośnie tego co wymyślił tym razem Acrux Wpis u niego, można ocenić samemu na ile trafny i kto wygrał.

4 Odnośnie Ciebie na apelację. Twoja wygrana bez dwóch zdań. Wygrana taka "separacyjna" za sprawą i dzięki pomocy innych osób (np świadków tak jak sobie planowałaś).

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Blanka2 2014-12-16, 13:45:54

Winetu, ja to wszystko wiem. Alan, wiec chodzi o Tarota. Dziekuje Wam za wsparcie. Bedę musiala to rozważyc i podjąć decyzje sama. Mam jeszcze czas do konca grudnia na apelacje.

Alan, ja mysle ,że mozesz pisac na portalu u Jaśminy o Tarocie i pewnie niejedna zagubiona duszyczka sie do Ciebie zwroci o pomoc. Musialbyś tylko, zalozyc swoj wątek , tak jak Marsjanka to zrobiła. Może w formie bloga? albo jeszcze jakos inaczej. Mistyka ma szeroki zakres oddziaływania i każdy ma swoj sposob na "wejście" przez jej szerokie wrota. Głęboko w to wierze.Usmieszek

Tematów: 9
Odpowiedzi: 189
Dołączył/a: 2014-01-12
alan 2014-12-16, 13:47:23

Czas płynie

I to jest prawda. Wyobraźmy sobie że poszliśmy nad rzekę. Blanka też. Siedzimy nad nią a na kartce papieru zaznaczamy oś YOX Tu gdzie 0 wpisujemy 2014r Po prawej stronie wpisujemy 2015 Blanka, a ja 2019. I co się dzieje... Tam po prawej stronie, w przyszłości, ktoś położył na wodzie "coś". To coś jest małe niepozorne zielone. Zaczyna płynąć w naszą stronę. Z każdą chwilą staje się większe, dokładniejsze, jak trzeba to się znów skurczy, zmieni, aby na nowo, jeszcze doskonalej urosnąć. Zmienia się, dopasowuje do tego co Blanka zrobi, uczyni. W 2015r podpływa do niej w postaci nowego wyroku po apelacji. Blanka czekała na ten wyrok. Czy stała? siedziała? nie, chodziła załatwiała ale generalnie na niego czekała. Wszyscy na coś czekamy. Astrolog i nasi klienci czekaja aż wyłoży się aspekt, dojdzie wreszcie do skutku wyczekana progresja albo dyrekcja. Czy to na co czekamy będzie fajne czy nie fajne? A to zależy.... z 2016 do dziś, fajne i radosne, z 2017 do dziś nie za bardzo ale z 2018 b dobre, happy. Tak wygląda nasza rzeczywistość, tak działa astrologia. Czekamy co? lub kiedy? spłynie do nas.

A alternatywa dla tego?

Na nic nie czekać tylko pójść w górę rzeki i tam to odebrać. Odkąd pojawiły się możliwości, zajmuję się tym

Pozdrawiam

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Jasmin 2014-12-16, 14:09:43

Blanko, z ust mi to wyjęłaśBuziaczek.

Alan, jeżeli chcesz uruchomię Ci blogUsmieszek.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
alan 2014-12-16, 14:27:26

Sorry Jasmin, tłumaczę jej ale chyba damy  sobie spokój. Zostańmy przy tym co napisałem wcześniej. Blanka? Będzie dobrze, składaj, masz mało czasu, same święta przed Tobą, to nie jest już 21 dni! Do roboty bo zostaniesz z tymi ochłapami.

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2014-12-16, 17:15:57

Blanka znalazłam coś takiego na blogu pani Izabeli Podlaskiej: " Ja stosuję jeszcze jedną regułę na potwierdzenie ważności horoskopu. Jeśli znak ascendentu opisuje dziedzinę, o jaką klient pyta, to znak, że horoskop horarny z pewnością pokaże nam odpowiedź. Na przykład jeśli w horoskopie pytania o podróż ascendent wypadnie w znaku Bliźniąt lub Strzelca, możemy spokojnie szukać odpowiedzi w horoskopie, nawet jeśli jest on w 28. czy 29. stopniu znaku." Tutaj ASC wypada w ostatnim stopniu Bliźniąt, zatem papier, pismo, komunikacja, co prawda Jowisz odnosi się do spraw prawnych, ale Merkury-pismo je inicjuje. Zatem...

 

I zastanawiam się, czy dobrze interpretowac horoskop pod kątem siły 1 i 7 domu, bo pytanie jest czy apelacja ma sens, a zatem pismo-jego złożenie. Gdyby było pytanie czy sprawa apelacyjna zakończy się dla mnie korzystnym wyrokiem? Wtedy możnaby patrzec bardziej na siłe władcy 1 i 7 domu, dalej sędziego, dom 9 itd. Tutaj bardziej powinniśmy patrzeć na sama apelacje, pismo, pozew, zatem dom 3 i dom 9 (odnosi się do kwestii prawnych),

 

Merkury idzie na Księzyc, Twoje pieniądze, Słońce też, a więc pismo, zatem pismo inicjuje jakieś sprawy związane z Twoimi pieniędzmi. Czytam Kirkwooda teraz i jest tam napisane: "jeżeli Bliźnięta (..) znajdują się nna szczycie 1 domu(..) sygnalizują, że sprawa zostanie przeniesiona do innego sądu." To bezcenna pozycja- bez niej interpretacja dla mnie jest niemalże niemożliwa. Prosto i na temat, którtko, bez zbędnych kocopołów. Patrzymy tylko na to co potzrebne, a nie na wszytsko w kólku:) Tu taj tez widzimy Bmałża, jest retro, zatem możemy o nim powiedziec tyle tylko, że pomimo pozytywnego aspektu z Księzycem(drugi sygnifikator kwerentki), nie należy sobie zbyt wiele obiecywac po zgodzie z nim, mogą tez pojawić się próby skłonienia do wycofania apelacji, ugody itd itd, ale nic nie warte obietnice takiego przeciwnika.

 

Z drugiej strony, w odniesieniu do kwestii przez Kirkwooda poruszanych koniecznym byłoby sprawdzić domy 2 i 8. I jak pisze Kirkwood 8 dom silniejszy niż 2 -"sytuacja przedstawia się niewesoło". Szczególnie gdy władca 2 domu odbiera niekorzystne aspekty albo od planet złoczynnych. Tutaj taka sytuacja nie zachodzi (chodzi o aspekty). Księzyc zbliża się do Słońca trygonem, do Merkurego, który separuje do spalenia, więc może rzeczywiście poszedł po rozum do głowy i kolejne pismo będzie zaopatrzone w dowody na poparcie faktów. A sąd się przychyli. Tutaj Saturn również nie odbiera negatywnych aspektów( separuje kwadraturą od Jowisza- to juz było), ale Księzyc utworzy kwadrature z Saturnem- choć tu mam duże wątpliwości - prohibicja czy po prostu przebieg sprawy? Poza tym Saturn jest sileniejszy tak czy siak. Więc jeżeli chodzi o godności- zarówno Merkury słabszy od Jowisza, choć Jowisz retro, więc i tak nie zadowolony, jak i Księzyc słabszy od Saturna. tu Saturn zdecydowanie sileniszy. Samo Słońce nie ma jakichś specjalnych godności czy niedomagań. Jest peregrynem, więc w jakiś sposób " uchynięte", w recepcji z Jowiszem retro. Co to może znaczyć?

 

Z trzeciej strony :P Merkury otoczony beneficznymi aspektami, słońce też daje się

 

Taki troche niedomagający ten horariusz, nie jestem pewna wygranej, ani przegranej, wszystko stoi w miejscu, czy to w ogóle zakończy się procesem? Jak pisze Kikrwood o pozywtnym aspekcie między sygnifikatorami... nie będzie procesu, co nie jest równoznaczne z zakończeniem sporu. Idź Blanko do adwokata.

 

Mam nadzieję, że nie jesteś zła- zadałam pytanie:czy Blanka wygra sprawe apelacyjną? godz.17.14 dziś K-lce. Nie mogłam zrozumieć tamtego pytania. Czy o pismo chodzi czy o wygraną już? więc zadałam raz jeszcze. Sytaucja odwrotna Ty- dom 7, Bmałż dom 1. Ty-Saturn, on Księzyc. I tu patrzymy na siłe sygnifikatorów,silniejszy jest Saturn-zdecydowanie, Księzyc peregryn. Itd.

 

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2014-12-16, 23:23:00

Blog? Kiedyś trzeba będzie o nim pomyśleć. Dzięki

Kwintyl

W astrologii są dwa rodzaje: kwintyl i bikwintyl. U mnie 5 rodzajów. Doświadczamy ich każdego dnia, wszystkich pięciu, za każdym razem kolejnego, kończy się jeden zaczyna następny i tak w kółko. Astro tak naprawdę nie opisało nawet tego pierwszego. A te opisy co są, nie są satysfakcjonujące. No bo co można napisać o kącie 72*? U mnie to nie jest wartość kątowa tylko czasowa, a więc widać, można śledzić jego działanie, wyłapać sens. Najbliższy otwierający kwintyl pojutrze rano. Natomiast 5 zamknie się jutro wieczorem.

Skorpion

U was jako przykład podaje się Japonię. U mnie Irlandię (z odnośnikami do Druidów/Celtów jako ten poziom najniższy, tajemnice przeszłości, Rekordy Guinnessa jako dążenie do bycia najlepszym, perfekcyjnym IRA jako nawiązanie do wiadomo czego, Rudzi jako nasz dystans i ostrożność oraz nieufność, wszystkie cechy znaku są widoczne na przykładzie tego kraju)

Przykłady mozna mnożyć są ich setki.

Pozdrawiam

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Jasmin 2014-12-16, 23:27:11

Nie kiedyś - teraz:) Nie wymiękaj.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
alan 2014-12-16, 23:42:38

Teraz nie da rady. Trzeba poczekać. Astro to potęga, to wyrosło z niej i jest jeszcze potęzniejsze. Cierpliwości.

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
alan 2014-12-20, 10:33:18

Witam

Skoro mowa o "zadowoleniu"....

Wlaśnie sąsiad złożył mi życzenia świąteczne. Aż podskoczyłem. Z radości :-) No bo po pierwsze, są to pierwsze osobiscie odebrane życzenia, po drugie od mężczyzny, po trzecie 4 dni przed terminem! a więc nadchodzący Rok będzie cztery razy szybszy niż normalnie. Osiągnięcia i zarobki cztery razy większe, tyle samo "okazji" Przedsmak dostaję od samego rana.... W końcu dzisiejsze Karty Dnia obie, w połączeniu daja RYDWAN (separacyjny) ciągle coś "przychodzi".

Bardzo wymierne efekty przynosi powitanie Nowego Roku...nie szampanem, nie wódką, nie winem, nie piwem ale tylko i wyłącznie napojem energetycznym, izotonicznym. Osobiście uważam że jest to świństwo ale w tą magiczną noc na coś się jednak przydaje. Polecam tym którzy chca ruszyć z miejsca, na efekty nie trzeba długo czekać. Sprawdziłem w 2012 na kumplu, fakt zwolnili go dyscyplinarnie po Trzech Królach ale za to od razu znalazł lepiej płatną pracę (jako kierowca) ma dodatkowe obrywy i pracuje krócej ode mnie.

Tak na marginesie.

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.