Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Horoskop
agnes.w19 2010-06-06, 23:18:04

Witajcie,

Jestem tu nowa. Zwracam sie do Was z serdeczną prośbą o postawienie horoskopu (ja się na tym zupełnie nie znam).

Urodzilam się w Kielcach 7.08.1978 , niestety dokladnej godziny nie jestem w stanie ustalić (rodzice twierdzą, że była to bardzo wczesna godzina rano).

W tym momencie jestem na zakręcie życiowym, dlatego też postanowiłam napisać do Was....U tarocistki również byłam...

Tematów: 1
Odpowiedzi: 5
Dołączył/a: 2010-06-06
Odpowiedzi
Jasmin 2010-06-07, 08:49:04

Witaj,

 

niestety nie można obliczyć i odczytać horoskopu bez dokładnej (co do minuty) godziny urodzenia.

Przykro mi.

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
agnes.w19 2010-06-07, 09:15:35

Moi rodzice twierdzą, że była to 6 rano. Ale stu procentowej pewności nie ma. Czy dokładna data i godzina urodzin mojej córki jest w stanie pomóc w wykreśleniu mojego horoskopu? 01.06.2001 godz. 10.33

Tematów: 1
Odpowiedzi: 5
Dołączył/a: 2010-06-06
Jasmin 2010-06-07, 09:40:11

Godzina musi być pewna. Informacja o urodzinach dziecka może pomóc w ustaleniu godziny Twojego urodzenia, ale jako jedno z wielu wskazań. Rektyfikacja horoskopu czyli ustalenie godziny urodzenia nie daje moim zdaniem pewności. O rektyfikację powinnaś zgłosić się do profesjonalnego astrologa.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
agnes.w19 2010-06-07, 19:02:57

Dziękuję za odpowiedź, czy znasz profesjonalnego astrologa, który mógłby mi pomóc?

Tematów: 1
Odpowiedzi: 5
Dołączył/a: 2010-06-06
starybosman 2010-06-07, 21:41:53

agnes.w19

W świetle mojej najlepszej wiedzy Urząd Stanu Cywilnego nie ma obowiązku podawać  dokładnej godziny daty urodzenia osoby, mimo iż takimi danymi dysponuje. Stąd też doświadczenie życiowe podpowiada rozwiązanie następujące: wskazane jest poprosić ( nieoficjalnie, czyli żadnych pism, wniosków, podań, i  żadnego "wyskakiwania", że to konieczne dla astrologa ) o to, by jaśnie pani urzędniczka była tak uprzejma, w swej niezgłębionej dobroci, popartej rzecz jasna ( nieoficjalnie) duża bombonierą ( ze wskazaniem, że doskonale odchudza) z dodatkiem dużej ( powiedzmy 0,25 kg ) kawy ( z wcześniejszym rozeznaniem ulubionej przez jej dostojność ), podać do wiadomości " pomiotu" godziny urodzenia. Jakiekolwiek sugestie, czy inne " amputacje" w przedmiocie " gratyfikacja" są całkowicie chybione, Stare powiedzenie mądrych ludów jest jedno: pieszy jadącemu na ośle winien zawsze podkreślać, iż ma pięknego konia. To nie jest żaden wstyd, wszak w niskim korytarzu nawet cesarz musi pochylić głowę. Tak mawiali  Chińczycy. Pozdrawiam słonecznie.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
Jasmin 2010-06-07, 22:16:01

No cóż, znam ale poradnictwo do odwołania zawiesił.

Spróbuj może przez internet poszukać.

Może inni kogoś znają albo coś więcej wiedzą?

 

pozdrawiam

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
acrux_79 2010-06-09, 16:26:56

Ja mam nadzieję, że ta osoba, o której myślimy, pisze jakąś ciekawą książkę, albo ma bardzo owocne przemyślenia, które jeszcze wyjdą na światło dzienne.

 

Pozdrawiam ciepło :-)

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
acrux_79 2010-06-09, 16:44:27

Droga Agnes. Napiszę Ci parę słów, byś nie została z niczym.

 

Księżyc masz na pewno w Pannie - czyli jesteś praktycznie myślącą osobą, która dobrze czuje się w codziennych sytuacjach wymagających podejścia analitycznego, podejścia "detalicznego" wręcz, dobrze liczącego / porównującego / podsumującego sytuacje. Księżyc w Pannie lubi liczyć, segregować, dbać o zdrowie, działać "rozumem" a nie emocjami.

Istnieje duża szansa, że nie jest powiązany aspektami. A jeśli, to w nocy ma kwadraturę z Neptunem ( idealizacja, tendencje do oszukiwania siebie lub innych, marzycielstwo ), a w godzinach wieczornych albo nocnych koniunkcję z Wenus ( emocjonalność, kobiecość, łagodność, zaradność - ale "w granicach Panny" )

 

Koniunkcja Merkury/Saturn - problemy z komunikacją z powodu albo kompleksów, albo nedmiernej kompensacji/krytycyzmu słownego. Możesz zbyt dosłownie, zbyt dokładnie analizować zdania, problemy, dialogi. To jest kłopotliwe.

 

Mars w Wadze con Wenus plus ww aspekt, plus Księżyc w Pannie - zaryzykuję - brak asertywności. Saturn blokuje i recenzuje mowę. Księżyc jest bardziej "służebny"/bierny. Mars podporządkowuje się dyplomacji. Neptun w trygonie do Słońca i sekstyl Plutona do Słońca "uspokajają" indywidualizm Urana.

Ale oczywiście wszystko może być nieco powywracane za sprawą dokładnej godziny. Co nie znaczy, że nie warto ryzykować.

 

Zalety: wrażliwość, dypolmacja, pragmatyzm. Wady: brak asertywności, brak siły przebicia, krytykanctwo. Od wady do zalety jak widać idzie cienka linia...

 

W tym momencie możliwe jest, że oś Saturn/Uran przebiega przez Twoją Wenus ( związki ). Uran bardzo lubi wywracać związki do góry nogami. A do spółki z Saturnem daje pewną nieustępliwość połączoną z depresyjnością. Więc pewnie o to chodzi.

Dodatkowo Pluton atakował kwadraturą tą Wenus wcześniej, a Marsa teraz. Na szczęście ten czas już się zbliża raczej ku końcowi i w zimie kompletnie odpuszczą cechy związane z silną emocjonalnością, namiętnością, itp. Zresztą odnoszę wrażenie, że "najgorsze" rzeczy zdarzyły się 3 - 6 lat temu ( kwadrat Plutona do Księżyca ), a teraz po prostu odczuwasz inną emocję. Niekoniecznie największe dramaty powodują depresje, lub złe stany emocjonalne. Może właśnie w momencie "odpoczynku" psychicznego dzieje się najgorzej ?

 

Ale Nadwoje babka wróżyła... Pozdrawiam

 

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Jasmin 2010-06-09, 20:37:28

Dość ryzykownie z Księżycem poszedłeś Acrux-ie. Bez godziny urodzenia...

Agnes co Ty o tej interpretacji sądzisz? Jak oceniasz swoje uczucia, emocjonalność i stosunek do innych?

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
agnes.w19 2010-06-09, 22:04:29

No powiem szczerze, ze jest w tym troche prawdy...szczegółnie o tych związkach...:)

I tak:

Księżyc masz na pewno w Pannie - czyli jesteś praktycznie myślącą osobą, która dobrze czuje się w codziennych sytuacjach wymagających podejścia analitycznego, podejścia "detalicznego" wręcz, dobrze liczącego / porównującego / podsumującego sytuacje. Księżyc w Pannie lubi liczyć, segregować, dbać o zdrowie, działać "rozumem" a nie emocjami. -PRAWDA :)

Istnieje duża szansa, że nie jest powiązany aspektami. A jeśli, to w nocy ma kwadraturę z Neptunem ( idealizacja, tendencje do oszukiwania siebie lub innych, marzycielstwo NIEPRAWDA), a w godzinach wieczornych albo nocnych koniunkcję z Wenus ( emocjonalność, kobiecość, łagodność, zaradność - ale "w granicach Panny" PRAWDA)

 

Koniunkcja Merkury/Saturn - problemy z komunikacją z powodu albo kompleksów, albo nedmiernej kompensacji/krytycyzmu słownego. Możesz zbyt dosłownie, zbyt dokładnie analizować zdania, problemy, dialogi. To jest kłopotliwe. NIEPRAWDA

 

Mars w Wadze con Wenus plus ww aspekt, plus Księżyc w Pannie - zaryzykuję - brak asertywności -ASERYWNA JESTEM AŻ NADTO :) Saturn blokuje i recenzuje mowę. Księżyc jest bardziej "służebny"/bierny. Mars podporządkowuje się dyplomacji. Neptun w trygonie do Słońca i sekstyl Plutona do Słońca "uspokajają" indywidualizm Urana.

Ale oczywiście wszystko może być nieco powywracane za sprawą dokładnej godziny. Co nie znaczy, że nie warto ryzykować.

 

Zalety: wrażliwość, dypolmacja, pragmatyzm. Wady: brak asertywności, brak siły przebicia, krytykanctwo. Od wady do zalety jak widać idzie cienka linia...JESTEM SILNĄ KOBITKĄ, NIE BRAK MI SIŁY PRZEBICIA I ASERTYWNOŚCI, KONKRETNA, WIEDZĄCA CZEGO CHCE :)

 

W tym momencie możliwe jest, że oś Saturn/Uran przebiega przez Twoją Wenus ( związki ). Uran bardzo lubi wywracać związki do góry nogami. A do spółki z Saturnem daje pewną nieustępliwość połączoną z depresyjnością. Więc pewnie o to chodzi. NIEUSTEPLIWOŚĆ TAK, ALE DEPRESYJNOŚĆ? RACZEJ NIE :)

Dodatkowo Pluton atakował kwadraturą tą Wenus wcześniej, a Marsa teraz. Na szczęście ten czas już się zbliża raczej ku końcowi i w zimie kompletnie odpuszczą cechy związane z silną emocjonalnością, namiętnością, itp. Zresztą odnoszę wrażenie, że "najgorsze" rzeczy zdarzyły się 3 - 6 lat PRAWDA! TAK BYŁO! temu ( kwadrat Plutona do Księżyca ), a teraz po prostu odczuwasz inną emocję. Niekoniecznie największe dramaty powodują depresje, lub złe stany emocjonalne. Może właśnie w momencie "odpoczynku" psychicznego dzieje się najgorzej ? RACJA, TEN ODPOCZYNEK MNIE JUŻ MĘCZY ;)

 

Bardzo dziękuję za ,,próby'' i chyba faktycznie wybiorę się do Urzędu Stanu Cywilnego, bo...(i to jest najśmieszniejsze) moja dużo strasza siostra twierdzi, że urodziłam się ok. 11 :)

Tak czy siak, czytając Wasze wypowiedzi coraz badziej zaczyna mnie to wszystko wciągać :)

Pozdrawiam wszystkich cieplutko ;)

 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 5
Dołączył/a: 2010-06-06
acrux_79 2010-06-10, 01:59:36

No widzisz, to bardzo dobrze, że nawet "źle" napisałem, bo przynajmniej jakiś ciekawy efekt - czytaj: godzina, będzie.

 

 

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
acrux_79 2010-06-10, 02:04:56

Ha ha, a widzisz, gdybyś się urodziła o 11 to by było duże wywrócenie horoskopu Uśmiech

 

Raz - Pluton na ASC (! ! !). A Pluton to jest taki "gość" wśród planet, że wszystkim potrafi nieźle wywinąć i na osi nie pozostaje niezauważalny...

 

Dwa - Jowisz przy MC. Plus Słońce w 10 domu. Ważne wskaźniki.

 

Trzy - wschodnia ćwiartka horoskopu - indywidualizm, samowystarczalność.

 

Cztery - dużo tych planet, włącznie z władcą ASC w 12 domu.

 

I wtedy rzeczywiście brak godziny znosi wiele rzeczy... Oprócz "sławnego" tranzytu Plutona kwadraturą do Księżyca...

 

PZDR.

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
agnes.w19 2010-06-10, 10:05:16

No.. acrux_79 jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy...:)

Ten Pluton to chyba faktycznie mi nawywijał, i ten indywidualizm i samowystraczalność - strzał w dziesiątkę...

Tematów: 1
Odpowiedzi: 5
Dołączył/a: 2010-06-06
acrux_79 2010-06-10, 17:57:54

Pluton na ASC to również doprowadzanie spraw do końca, nieustępliwość, pracowitość. Ale też uniki, nękanie siebie i innych, oraz wgłębianie się w rejony, które mało kto odwiedza.

Raczej też kusi wieloma związkami, bo daje powodzenie. Przeważnie. Ale zostawiam temat. Może się okazać, że jednak nie 11 ;-)

 

 

PZDR

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
agnes.w19 2010-06-10, 18:42:35

Z tego co opisujesz to prędzej ta 11 niż 6 rano :)

Tematów: 1
Odpowiedzi: 5
Dołączył/a: 2010-06-06
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.