Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > Pomoc wzajemna

prosba o pomoc
woolf 2015-02-10, 20:41:52

Witam, interesuję się astrologią, ale nie mam dostatecznej wiedzy, aby interpretować bardziej skomplikowane kwestie. chciałbym, aby ktoś pomógł zinterpretować mój horoskop pod kątem predyspozycji zawodowych, tanlentów (jeżeli są:)), ogólnie w czym mógłbym być dobry? Dzięki bardzo za uwagę:)

data urodzenia: 9 kwietnia 1985, Ostrołęka  godz. 09:09

Tematów: 1
Odpowiedzi: 2
Dołączył/a: 2015-02-09
Odpowiedzi
Jasmin 2015-02-10, 21:24:41

Witam,

 

Chyba jesteśmy spokrewnieni astrologicznieUsmieszek Albo ja wywołałam wilka z lasu:)

 

Bez zaglądania w horoskop (jutro spróbuję) mogę powiedzieć, że widać aspiracje do poprawnego pisania i formułowania myśli. 

 

pozdrawiam:)

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
woolf 2015-02-11, 22:19:03

Witam,

 

Dzięki za odzew. Jeżeli jesteśmy spokrewnieni astrologicznie (kto wie może nie tylko astrologicznie:)), to świetnie, bo zawsze miło jest spotkać osobę o podobnym podejściu do pewnych spraw:)

 

pozdrawiam

Tematów: 1
Odpowiedzi: 2
Dołączył/a: 2015-02-09
Jasmin 2015-02-11, 23:25:49

Cóż, myślę, że dobrze znasz swoje uzdolnienia, o czym mówi trygon Świateł z XI do VI domu, koniunkcja Merkurego i Wenus do Księżyca i Urana w tym domu.

To dobre predyspozycje do zajmowania się astrologią a nawet dar astrologiczny. Neptun w VII domu  w półtorakwadraturze do Marsa w w Byku byłby dla astrologa niejaką przeszkodą, gdyż wymagałby bardzo ścisłego przestrzegania zasad etyki i tego, co zwykło się nazywać higieną umysłu. Trzeba byłoby bardzo pilnować, aby interpretacja horoskopu nie szła za daleko. Widzę uzdolnienia do odczytywania cudzych myśli, łatwość intuicyjnych wglądów i rozumienia motywów ludzkiego postępowania. Taka łatwość wnikania "w dusze" ludzi niepokoi a potencjalny kwerent mógłby zwyczajnie się obawiać, że przekroczysz granice relacji astrolog- kwerent. Tak samo byłoby, gdybyś wykonywał jakieś zajęcie doradcze lub polegające na leczeniu, ratowaniu ludzi, udzielaniu im pomocy. Mars z Neptunem wskazują na łatwość ulegania wpływom i trzeba przed tym umieć się obronić, oczyszczać ciało i umysł od tzw. ataków astralnych i uderzeń zwrotnych, nie zostawiać cudzej (przejętej) energii w organizmie. Może to być źródłem choroby.

 

Astrologii trzeba się uczyć i dość długo praktykować. Ważne też jest, aby nie używać jej dla zabawy, co u Ciebie może występować. Inspiracje do takiego lekkiego traktowania astrologii będa szły z otoczenia, od znajomych, przyjaciół, kolegów, którzy mogą mieć aspiracje do dyrygowania Tobą, wmanewrowywania w incydenty i ryzykowne misje do wykonania. Powinieneś unikać takich układów, bo to zaszkodzi Waszym relacjom. Masz prawie bezaspektowego Saturna w 1 aspekcie do Neptuna w VII domu, co powoduje, że bardzo przywiązujesz się do ludzi albo odwrotnie traktujesz relacje bardzo lekko. Saturn w relacjach, w tym biznesowych, umownych i partnerskich jest istotny, bo daje odpowiedzialność za drugiego człowieka. Dobrze położony jest Jowisz, gdyż daje nowoczesny światopogląd i dużą tolerancję. Czy masz wielu przyjaciół to mam wątpliwości, bo jest ten Mars z Neptunem, który mówi, że oni szybko znikają z Twojego pola zainteresowania.

Czy chcesz ich zatrzymywać, czy ci to obojętne, czy tego się boisz - też trudno powiedzieć, ale Węzeł Półn. przy Marsie mówi, że to jest zadanie życiowe: nauczyć się zatrzymać bliską osobę na dłużej przy sobie.

 

 

pozdrawiam:)

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
woolf 2015-03-02, 18:23:20

Dzięki bardzo. Mam jeszcez pytanie o słońce w 11 domu. wyczytałem, że to potęzny,zamożny mężczyzna - sojusznik w życiu, ale słońce jest w baranie, a mars na wygnaniu w byku., w 12 domu. jak to interpretować? Dzięki.

Tematów: 1
Odpowiedzi: 2
Dołączył/a: 2015-02-09
Jasmin 2015-03-02, 21:11:51

Słońce to Ty przede wszystkim, więc mówiąc o cechach Słońca mówisz o sobie. Słońce w XI domu można interpretować jako przyjaciela i to w liczbie mnogiej nawet - z uwagi na obecność Merkurego i Wenus w tym samym domu, osoby wspierające, protektorów. Przyjaciół opisałam wyżej , także to, co znaczy Mars w związku z obsadą XI domu i jego relacja z Neptunem w VII. Mogę dodać, że protekcja może być nieznana, z niejawnych źródeł pochodząca, z uwagi na tego Marsa w XII. Możesz sobie własnym działaniem narobić ukrytych wrogów (Mars w domu XII). Neptun w VII domu (dom wrogów jawnych) mówi, że Ci jawni też niezbyt znani albo nic o nich nie wiesz. W pozytywnym znaczeniu to mogą być "fani", których nie znasz. Masz zdolność do zdobywania popularności u innych, działasz na ludzi medialnie, jakbyś wysyłał fale magnetyczne i przyciągał ich jak magnes, ale ten Mars z Neptunem i retrogradacyjny bieg Merkurego i Wenus, plus znak Bliźniąt w XII domu mówi, że nie wszyscy, którzy do Ciebie przychodzą mają szczere intencje. Powinieneś być ostrożny w relacjach, nie brać wszystkiego za dobrą monetę (Ceres w kwinkunksie do Neptuna i Plutona). 

 

Napisz, jak do tej pory układały się relacje z innymi. Czy są one raczej dobre czy też coś nie gra. Potrzebuję informacji zwrotnej:)

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.