Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Praca w horoskopie - prośba o pomoc
viola_vip_693 2015-02-25, 16:29:08

Jestem ciekawa czym powinnam w zyciu się  zajmować, aby sprawiało mi przyjemność i było dochodowe oraz , czy według horoskopu będę klepać biedę czy nie :D

 

Analizując swój kosmogram uważam, że (ale to już  z własnego doświadczenia wiem) nie cierpię mieć szefa nad głową (dosłwonie) - lubię pracę , gdzie nie rozkazuje mi się co mam robić i nie patrzy przez ramię , czy robię to dobrze - daje to odwrotny skutek , po prostu nie lubię rozkazów (Mars na MC).  Wiem też , że opozycja wenus-mars mówi o tym, że będę miała problemy z szefem podwładnymi itp. ogólnie konflikty w pracy raczej nie uniknione. Jednak czym włąciewie powinnam sie zajmowac? Jak dla mnie moj horoskop to wielki misz- masz - z jednej strony mars na MC (ale w Raku), znak Barana na szczycie 6- go domu , ale Księżyc w Rybach, czyli z jednej strony praca taka marsowa, ale z drugiej ze względu na silny wpływ wody ja  wtypowej marsowej pracy nei dam sobie rady. Czyli jakieś służby mundurowe i zbyt odpowiedzialny stanowiska odpadają. Za duże we mnie chwiejności i niepewności , a zdrugiej strony uwielbiam jak coś się dzieje.

Gdzie jest złoty środek? W co celować?

Tematów: 4
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2011-11-24
wrozkaalexis.blogspot.com/
Odpowiedzi
maszowa 2015-02-25, 16:39:47

Mars (władca Dsc) na MC pokazuje, moim zdaniem, że nie powinnaś zawierać spółek oraz uważać na wszelkiego rodzaju partnerów (też zawodowych) bo będą usiłowali rządzić, nawet nie mając do tego talentu czy wiedzy. Opozycja Wenus (władcy asc) z Marsem (władcą Dsc) wskazuje nieustanne "przeciąganie liny", rywalizację.

Co do zawodu, to, patrząc na Marsa i Saturna w domach kątowych powiedziałabym, że masz talent do prac polegających na ustalaniu procedur i kontrolowaniu ich wykonywania. Może sprawdzałabyś się w pracy w dziale controllingu ?

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
viola_vip_693 2015-02-25, 16:48:21

Maszowa powiem Ci, że coś w tym jest. Zawsze lubiłam ustalone reguły i potrafiłam się ich trzymać , tego samego wymagałam od innych. Dziękuję za wskazówkę, pomyślę o tym :).

Tematów: 4
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2011-11-24
wrozkaalexis.blogspot.com/
lupka 2015-02-25, 18:19:04

Poza tym Mc w znaku Raka może być wskazaniem do pracy w firmie rodzinnej (nie koniecznie własnej, ale takiej, w której istnieją warunki charakterystyczne dla takich przedsiębiorstw); albo tematycznie związanej z produkcją napojów (żywioł Wody, Księżyc we władztwie Neptuna (napoje, chemia) albo żywności, przy czym obecność Marsa może wskazywać na kontakt z metalem- ale nie koniecznie, Mars może realizować się na wiele sposobów- np. jako walka o coś, rywalizacja); inna opcja to coś dla ludu, działania na rzecz czegoś co jest rodzime, gdzie potrzebna jest opieka; zakładam też, że będzie w tym rolę grała komunikatywność, umiejętność przekazu i wnikliwość (Wenus 3*Merkury, Pluton)- Wenus w 3-dlatego wskazanie może być na pracę biurową lecz nie monotonną (Uran, Neptun obok Wenus w 3 domu wskazują na oryginalność w myśleniu, fantazję a nawet silny niepokój myślowy.

 

Rak wnosi kontekst nacjonalny, ojczysty, regionalny. Mars w Raku, kiedyś myślałam,że Rak to głównie temat rodziny, ale z czasem doszło trochę obserwacji i rozszerzenia znaczenia rodzina- Mars w Raku reaguje żywo w obronie kliki, kliki w sensie grupy ludzi powiązanych ze sobą emocjonalnie czy jakąś wspólną tradycją.

 

Ac w Wadze wskazuje na rozejmowe podejście do świata, poszukiwanie równowagi, patrzenie przez okulary pojednania i oko na konkurencję; ale---Wenus jest w znaku Koziorożca(!), więc musi być to zgodne z systemem (jednocześnie jest w wywyższeniu Marsa(!))+ opozycja Marsa= np. ponieważ istnieje rozdźwięk między tym co system może zaoferować ludziom pozostając systemem – a tym czego potrzebuje jednostka rodzi się konflikt i potrzeba znalezienia pasującego rozwiązania np. dla klienta (Mars).

Pozdrawiam

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
genny19 2015-02-25, 23:42:52

Władcą MC  jest Księżyc w Rybach w domu V a więc dobrze by praca była związana z tym co sprawia Ci przyjemność i jest twoim hobby. Może to być praca z dziećmi ,zajęcia artystyczne . Władcą  domu V  i Księżyca jest Jowisz w domu XII.   Jowisz i Księżyc są w koniunkcji przez antiscion. Domu XII to tropienie tajemnic ,rozwój duchowy,sztuka,tropienie tajemnic i wszystko co jest związane z Neptunem.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
viola_vip_693 2015-02-26, 17:02:14

Dziękuję za odpowiedzi - właśnie mysłam o tym MC w Raku i stwierdziłam , że u mnie objawia sie to tak, że w pracy muszę czuć się bezpiecznie - nie lubię stresujących sytuacji (stąd szef-podwładny nie odpowiada mi , bo wiadomo do szefa ma się respket , nie można wszystkiego powiedzieć, a to mojemu mc w Raku nie pasuje). Dlatego myślałam o własnym biznesie - tam mimo wszystko mogę zgromadzić wokól siebie ludzi wg mnie ciepłych (o ile w ogóle nie pracować samej). Do tego,jak słusznie genny zauważyła, praca musi być moim hobby , co do tego Neptuna i merkury w Skorpionie- zawsze miałam umysł detektywa hehe - właśnie praca musi zaspokajać moją ciekwość. Myslałam też o czymś na zasadzie - coś dla domu ,projektowanie wnętrz (mc Rak= dom, ac Waga= piękno i równowaga - wykorzystanie przy tym zasad feng shui no i Neptun - ten artyzm i polot). Kiedyś też myślałam o opiekunce dzieci na wycieczkach (ksieżyc w 5 domu no i oczywiście Słońce w Strzelcu akurat wycieczki :)- Mars również w 9-tym domu.

 

Mam jeszcze ostateczne pytanie  - czy mój własny biznes to dobry pomysł , czy jednak potrzebuję pomocy innych? Lepiej działać będę samodzielnie, czy może lepiej będzie jeżeli ktoś rządzi - ja wykonuje? Zastanwiam się czy własny bizneshttp://cdncache-a.akamaihd.net/items/it/img/arrow-10x10.png" alt="" /> by mnie nie przerósł..

Tematów: 4
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2011-11-24
wrozkaalexis.blogspot.com/
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.