Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Lupka pomóż ; )
cs 2015-04-06, 10:59:19

Zerknij proszę w mój horoskop. Patrz progresywny księżyc robi koniukncję z Plutonem i ma niby aktywować tą opozycję Pluton Mars. Tyle na to czekałem a nic specjalnego się nie dzieje, no może trochę więcej pracy a mniej wolnego czasu ; ) . Na co mam zwrócić uwagę ? 

Tematów: 22
Odpowiedzi: 51
Dołączył/a: 2013-11-16
Odpowiedzi
lupka 2015-04-06, 16:46:37

 

 

Hi Cs,

poczułam się tak jakbyś miał pretensje. Pretensje to zawsze przykra sprawa. Zastanów się nad tym w ramach pracy nad swoim Księżycem. Nad tym dlaczego wywołujesz odczucia kiedy czegoś chcesz zamiast wprost zapytać. W ogóle w tym wpisie jest materiał, którego trzeba by się czepić w ramach Twojego Księżyca ale w końcu są Święta i wiosna, ptaszki ćwierkają i w ogóle mam grypę i nic mi się nie chcePokazuje jezyk.

 

Daj też tranzytom i progresjom trochę czasu zanim… zaczniesz odczuwać rozczarowanie. Księżyc jeszcze nie uściślił tej progresji, a nawet jak ją uściśli i minie to jeszcze może coś się wydarzyć lub mieć konsekwencje,  trzeba też obserwować tranzyty i poszukać jakiegoś sprawcy. Może zacznij od tego, żeby się nie nastawiać na coś wyjątkowego- bo wtedy raczej na pewno będziesz rozczarowany, niezależnie czy na cuda się nastawisz czy na stres. Ot, życie po prostu. No i mam nadzieję, że Cię astrologia nie paraliżuje, żeby nie było, że czekasz aż tranzyty zaczną działać za Ciebie;).

 

Myślę, że tranzytowy Mars może coś odnośnie półkrzyża Pluton,Mars, Księżyc uruchomi ale prędzej w pierwszej połowie maja, a więc-  jak już kiedyś pisałam- na krótko zanim progresywny Księżyc zmieni do Strzelca. Więc co rozstrzyga się w maju? Co masz w planach w maju?

 

Na co zwracać uwagę: Sprawy związane z systemem wartości (również psychologicznie Twój własny wewnętrzny system wartości, a raczej dostrzeżenie różnicy między tym co jest dla Ciebie ważne i wartościowe  (i umiejętność cenienia tego) a tym co dla innych (i tutaj też ważna jest umiejętność docenienia tego co jest ważne dla innych, żeby ktoś nie poczuł się zdeprecjonowany). Też w szczególności nasuwa mi się w jakimś sensie kontekst Twojej rodzicielki (lub  ojca), która może mieć poważny problem z zaakceptowaniem/zrozumieniem Twojej odrębności, tzn. tego, że masz i kształtujesz swój własny zasób wartości, które wyznajesz, który ma Tobie odpowiadać i nie musi mieć z nią nic wspólnego (ale możliwe, że jej nie wytłumaczysz tego –i to nigdy i dlatego sam będziesz miał w tym temacie coś do przerobienia).

 

Półkrzyż Pluton Księżyc Mars w znakach stałych zapowiada obciążenie emocjonalne, doświadczenie szantażu emocjonalnego np. „udowodnij mi, że mnie kochasz“, zaborczość- również Ty możesz być prowoderem takich sytuacji) i przenosić takie podejście do kobiet na obiekt swoich uczuć.

 

Z tym mogą być też jak najbardziej powiązane kwestie finansowe, np. alimenty jeśli masz, kwestie spadków, kredytów, stypendiów (też np. jeśli mieszkasz z rodzicami to spadek może któreś z rodziców mieć a jak nie spadek to jakiś przypływ majątku lub walka o niego), ewentualnie doświadczenie rodziców, którzy co prawda wspierają Cię finansowo ale żądają w zamian, żebyś tańczył tak jak im się podoba.

 

No i to może mieć oddźwięk w jakiś sposób na Twoją karierę. Tr. Jowisza na Wenus sprzyja społecznemu uznaniu, zakochaniu i w sprawach związanych z pracą (albo rozstaniu jak tak sobie patrzę na Urana, który wchodzi do 7 domu, bo Uran zwiększa w każdym razie obroty w relacjach tak, że chce się poznawać nowych ludzi, a jak sam nie zaczniesz to zmuszą Cię do koncentracji na nowych ludziach okoliczności, np. poprzez nową pracę, 7 dom- to ogólnie relacje, współpraca, może być zerwanie współpracy. No albo jak masz dziewczynę to może Ci się znudzi ta relacja). Tranzyt Jowisz Wenus sprzyja też lenistwu i obżarstwu i przyroście kilogramów.

W czerwcu (ewentualnie sierpniu?) może nam napiszesz, jak się sprawy ułożyły?

Pozdrawiam

 

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
lupka 2015-04-06, 16:53:27

Ps. Czy  w tym roku zacząłeś/ zaczęło się coś zupełnie nowego? Był jakiś zwrot? W solariuszu masz progresywny nów, to zawsze jakiś początek?

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
cs 2015-04-06, 17:24:44

Dzięki bardzo.  W maju za wiele się nie dzieje. Działo się w grudniu, lutym, marcu, będzie dziać się w kwietniu, czerwcu i lipcu jak chodzi o moje wyjazdy/"karierę". ; )  A finansowo jestem niezależny i może to na kogoś działa.

Zwrot ? Hmm może to że wróciłem na serio do sportu i przestałem bić pianę a działać.

Spadki ? Narazie wszyscy żyją ;) Ok dam znać w lipcu czy coś się zmieniło. 

Kiedyś pisałaś że się boję. Fakt, bałem się o zdrowie i dbam teraz o nie w trochę większym stopniu niż "bardzo".

Tematów: 22
Odpowiedzi: 51
Dołączył/a: 2013-11-16
cs 2015-04-07, 21:21:26

 Zapraszam :)

Lupka, wydaje mi się, że ten progresywny nów to może być odzyskanie zaufania od pewnej osoby /osób. 

 

Podpowiedz mi proszę.  Dużo osób powiedziało mi że wzbudzam respekt swoim wyglądem, niekoniecznie mnie to cieszy bo widzę że niektórzy stają się wtedy agresywni wobec mnie. Np. Jestem w windzie, 2 ładne dziewczyny też i wchodzi jakiś chłopak,  po zmierzeniu mnie wzrokiem zaczął robić takie ruchy szczeką jakby zucie gumy i groźna mina. A ja nie prowokuje, po prostu jestem troszkę wyższy i mam krótkie włosy ale nie jestem dresem. Jestem przystojny ale widzę że dużo osób się mnie boi. Czesto jest tak że idę,  ktoś mnie nie słyszy, bo raczej chodzę szybko i cicho, obraca się  i mało zawału nie dostaje. Ja po prostu  nie  okazuję emocji za bardzo,  jestem neutralny, skupiony, muzyka, myśli, obserwuję ew.trochę skryty. Nie chwalę się, nie odbierzcie tego tak, ale widzę że podobam się kobietom i dziewczynom tak 18-33, ale też widzę że się mnie boją a przecież nie jestem brzydki. Dziś na przystanku stałem za jakaś i odczytywałem o której mam autobus,  nie widziała mnie, obróciła się to się tak przestraszyła że aż mi się głupio zrobiło,  czuję się wtedy jak jakiś agresor. Zazwyczaj jest tak że czuję jednocześnie ciekawe spojrzenia na mnie ale zmieszane ze strachem, bo niby te kobiety poprawiają włosy,  i tak dalej ale jak spojrzę to tak się peszą jakbym komuś coś miał zrobić zaraz. Ludzie są mnie ciekawi ale się mnie boją, jak to zmienić?  Czytałem żeby nie ubierać się tylko na czarno bo to kolor powagi, no to tak robię. Ale jak już zagadają to przekonują się że jestem fajny ; )

Tematów: 22
Odpowiedzi: 51
Dołączył/a: 2013-11-16
Jasmin 2015-04-07, 21:44:11

Głosny smiech

Wklej zdjęcie , zobaczymy.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2015-04-09, 16:08:35

Chyba Cię nie wystraszyłam tą propozycją ze zdjęciem? Nie miałam takiego zamiaru w każdym razie.Usmieszek

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
cs 2015-04-09, 20:47:02

Jasmin myślałem nawet żeby konto usunąć :p, prywatność prywatność ;). 

 

A przepowiednia Lupki się sprawdza. Ojciec właśnie dzwoni do mojej matki że niby się nie uczę czy coś. A progresywny księżyc aktywuje opozycję Mars Pluton 18 kwietnia wtedy gdy mam pierwszy dzień obozu. Ojciec dostaje szału że jadę na oboz sportowy a nie jestem w książkach.

Tematów: 22
Odpowiedzi: 51
Dołączył/a: 2013-11-16
Jasmin 2015-04-09, 21:16:39

Gdybyś usunął konto to ta aktywacja nastąpiłaby wcześniej:)))

Ale Lupce to nie umniejszy honoru w przepowiedni. Tylko żeby częściej prognozowała u nas, to byłoby super.

 

pozdrawiam i powodzenia Marsowo- PlutonicznegoUsmieszek

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
cs 2015-04-10, 00:23:06

Na chwilę obecną mam po zdanym roku pokazywać zaświadczenie  z uczelni  (nie mieszkamy razem)

2. Wykasował mój numer telefonu  i kazał wyp*** (jego słowa), a i jeszcze wmawiał że mam zaburzenia osobowości i straszył psychiatrą, powiedziałem że z ciekawości chętnie pójdę. W sumie zadyma wynikła z tego że zmieszał mnie z błotem ostatnio i nie  przyszedłem na święta do niego przez to.

oj dużo by pisać;  )

Tematów: 22
Odpowiedzi: 51
Dołączył/a: 2013-11-16
lupka 2015-04-12, 21:30:03

 

 

Hmm mówisz, że szczęki mu chodziły. Wiesz co, z ludźmi jest tak, że każdy ma jakieś swoje zasoby reakcji. Niektórym wystarczy krzywe spojrzenie w ich mniemaniu żeby komuś wlać. Przy cienkiej skórze i kipiącym testosteronie np. i do tego sporym pesymiźmie. Dużo by o tym pisać.

 

Nie wiem dokładnie jak te sytuacje z zewnątrz wyglądają, dlatego że Ty je przedstawiasz jako główny aktor ( a to ma zawsze swoje specyficzne uwarunkowania). Wiesz, może po prostu wzbudzasz zazdrość przez sam fakt, że wozisz się windą z pięknymi dziewczynami. Albo budzisz agresję bo się przyglądasz natarczywie ludziom. Albo, albo, albo.. może masz pecha i jedziesz zawsze windą z kimś, kto ma 9 dzieci i żonę w ciąży i właśnie otrzymał zwolnienie z pracy albo diagnozę jakiejś nieuleczalnej choroby. Może się ktoś złości, że oto taki przystojny jesteś i w dodatku o tym wiesz i promienieje to z Twojej twarzy niczym neonowe literki „sex shop“ nocą w Londynie. A może przypominasz po prostu komuś jego teściową albo masz perfumy, których ktoś nie lubi/ lubiOczko

 

Zawsze ale to zawsze  będzie się spotykało od czasu do czasu różnych ludzi, którzy będą oceniać człowieka po wyglądzie zewnętrznym, którzy będą widzieć w drugiej osobie kawał mięsa i będą wyciągać na tej podstawie wnioski o czyimś życiu. Tego mianowicie uczy się już w szkole. Szkoda, że tak jest bo to zamyka oczy na wiele innych kwestii. To obczajanie sytuacji, ludzi związane jest z różnymi motywacjami. Ale z tego się wyrasta i nie wyciąga się tylu wniosków na podstawie jeżących się włosków na rękach, rumieńcach na twarzy itd. bo z wiekiem zauważa się zwykle, że nie wszystko jest tym na co wygląda, jak zauważyłeś. Rumieńce to może być po prostu problem z nadciśnieniem, reakcja na alkohol, klimakterium czy jakieś problemy hormonalne a niektórzy żują szczęką bez przerwy (nawet w trakcie snu) podobnie jak niektóre panie krążą stopą pod biurkiem i nie ma to żadnego związku z naszym występem. Co więcej większość pobratymców zainteresowana jest najwyżej czubkiem własnego nosa i ma  drugiego człowieka serdecznie gdzieś. Dziewczyny poprawiają włosy nie tylko w ramach popisów na rykowisku, robią to też bo im zwyczajnie lecą do oczu albo mają już taki tik; albo po prostu dlatego, że chcą się podobać, co nie znaczy, że są zainteresowane szczególnie jakimś mężczyzną - czasami zainteresowane są robieniem doświadczeń i obserwowaniem reakcji ludzi na ich zachowanie. Więc często stajesz się instrumentem czyichś prób, co nie znaczy, że nie może jakaś być na prawdę zainteresowana Twoją osobą. Stajesz się też od czasu do czasu matrycą dla czyichś projekcji. Żeby  się przekonać trzeba na prawdę poznać kogoś bliżej, a więc nie w sensie podejść bliżej, tylko jak zauważyłeś…porozmawiać. No a jak chcesz żeby ludzie po Twoim wyglądzie z daleka wiedzieli, że jesteś fajny to nie wiem, może t-shirt z nadrukiem „jestem fajny“? Głosny smiech

 

A jak nie chcesz czuć się jak ten agresor to nie poruszaj się aż tak cicho jak polujący kocurGłosny smiech kiedy podchodzisz do jakiejś dziewczyny na przystanku i nie podchodź aż tak blisko i od tyłu, jakbyś chciał ją od razu ...czy coś, tylko spróbuj w bardziej cywilizowany sposób, jak Rak, od boku tak żeby znaleźć się w jej polu widzenia. Żeby mogła czuć, że ma wybór i może w każdej chwili uciecGłosny smiech.

 

Ps. Jeśli chodzi o rodziców to myśl zawsze o tym, że oni też widocznie nie mieli zbyt łatwo, a nie mają na tyle światła w sobie, żeby ten diabelski młyn zatrzymać. Życzę Ci, żeby Tobie się to udało.

Pozdrawiam

 

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
Jasmin 2015-04-13, 14:15:29

Mam wrażenie, że wpisy od 7 kwietnia to powinny być w wątku o kwinkunksie Wenus z Saturnem. Obojgu tym niemniej dzięki za nieUśmiech

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
lupka 2015-04-13, 15:09:44

A  myślałam, że się wpisałam w Marsa w BykuGłosny smiech

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
cs 2015-04-19, 22:25:56

Dziękuję Wam za odpowiedź. Będę wyciągał wnioski. Jak coś się zmieni to może się odezwę jeśli to kogoś interesuje.

Tematów: 22
Odpowiedzi: 51
Dołączył/a: 2013-11-16
Jasmin 2015-04-19, 23:06:31

Koniecznie odezwij się:) Będzie nam miło, jeżeli zechcesz ponownie napisać, tym bardziej, że już trochę znamy Twój horoskop.Usmieszek  

 

pozdrawiam serdecznie

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
cs 2015-04-20, 08:49:22

Wierzę w siebie bo mam szczęśliwy kosmogram, trygon królewski, wielki trygon, półkrzyż, urodzeniowa 11 stka,  a Wy pomagacie mi wykorzystać ten potencjał radami.

Tematów: 22
Odpowiedzi: 51
Dołączył/a: 2013-11-16
cs 2015-05-08, 22:32:43

Wpadłem na pomysł jak ucicec z tego kraju i wykorzystać moc Słońca w 9d i trygonu z Jowiszem- to będzie bomba. Narazie nie chcę mówić za wiele. Muszę napisać list po angielsku w pewno miejsce. Modle się żeby się udało. Jak się powiedzie to dam znać. Jakiś rytuał astrologiczny na szczęście ? 

Tematów: 22
Odpowiedzi: 51
Dołączył/a: 2013-11-16
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.