Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Związek - przyszłość
evik1987 2015-04-27, 12:28:20

Witam,

Czy moge prosić o pomoc dot przyszłości związku ? od lutego spotykam się z kimś. Na początku było cudownie,chociaż musiałam Jego stopować gdyż po nieudanym małżeństwie trzeźwo patrzę na relacje z facetami. Od jakiegoś czasu jest dziwnie, stal sie wycofany i mówi ,że jest w próżni (wcześniej uprzedzał ,że miewa takie stany). Tylko ja już też sama nie wiem czy brnąć w to dalej . Zaczęło mi zależeć ale sama mam jakiś taki dziwny okres w życiu . Boję się też tego,że oddam całą siebie a znowu nie wyjdzie . 

 

Proszę o pomoc dot. przyszłości tego związku . 

dane :

Ewelina 25/11/1987ur Suwałki godz 11.35

Michal 10/05/1982 ur Suwałki  godz 16.35

 

Będę bardzo wdzięczna za pomoc .

Tematów: 2
Odpowiedzi: 7
Dołączył/a: 2014-12-10
Odpowiedzi
starybosman 2015-04-28, 09:13:35
Może najpierw zechcesz zdecydować, czy  Twój natalny ascendent znajduje się w znaku Wodnika, a Słońce w 9 domu, czy też  ascendent posadowiony został w znaku Koziorożca, ze Światłem w 10 domu. Innymi słowy, ustal, czy moment narodzin miał miejsce o godz. 11.14, czy o godzinie 11,15, czy też o 11,35, wszak  na tym portalu występują wszystkie trzy.
Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
evik1987 2015-04-28, 09:24:08

Przepraszam, nie wiem co mi z tą 35 :O     11:15 

Tematów: 2
Odpowiedzi: 7
Dołączył/a: 2014-12-10
starybosman 2015-04-30, 15:43:28

Dla bytu horoskopu porównawczego niezbędna jest wnikliwa analiza każdego horoskopu natalnego z osoba, bowiem łańcuch tak jest mocny, jak jego najsłabsze ogniwo. U Ciebie na czoło wysuwa się dom 11oraz 9 i znaki Strzelca, Koziorożca oraz Skorpiona. U partnera  dom 4 oraz 6 i 3, zaś w znakach Byk, Waga i Strzelec. W żywiołach  masz nadmiar ognia i brak powietrza ( to w znakach), bo w domach widoczny jest niedobór wody. Partner preferuje powietrze z ogniem, natomiast okoliczności ( domy) wskazują na ogień i wodę. W jakościach u Ciebie zmienność z kardynalność, jednak w domach bardzo widoczny nadmiar jakości kardynalnej.  Partner ma maksymalne predyspozycje w jakości kardynalnej, ale w domach widoczna jest zmienność, bo kardynalnej  tylko tyci tyci. U Ciebie widać trudności w rozwiązywaniu dylematów, problemy z dostosowaniem się, planowaniem i harmonią. U niego co rusz to jakieś niespodzianki się pojawiają. Partner jawi się jako ktoś racjonalny, jednak wykazuje brak kreatywności , wiary w siebie, stąd ciężko osiągnąć zakładane cele. Owszem, każde chce samodzielnie kreować swoje wizje, przy czym u niego  realizacja następuje wewnątrz, u Ciebie widać chęć błyszczenia . Nawet jeśli nie dajesz rady, by być gwiazdą na niebie, to musisz być lampą w swoim obejściu.  Twoje Słońce w 10 domu, stąd poczucie własnej wartości i dążenie do elit ( cokolwiek przez to rozumieć). Władca ascendentu w 11 domu sugeruje nacisk na znajomości oparte na zasadach wolnościowych. U niego widać uzależnienie od grupy i podkreślenie kolektywu. Wenus jako władająca ascendentem  podkreśla  metodyczną pracę celem rekompensaty  braków we własnej osobowości, a przy tym dbałość o zdrowie, co może prowadzić nawet do hipochondrii. U Ciebie tylko Jowisz jest w retrogradacji, bo partner tu ma zdecydowaną przewagę, wszak retro dotyczy Marsa, Jowisza, Saturna, Urana, Neptuna i Plutona. Zatem trzeba krytycznie spojrzeć na swoje silne i słabe punkty, identycznie popatrzeć na to u partnera i rozważyć, czy takie elementy składowe pozwolą na zbudowanie mostu porozumienia. A nade wszystko zastanowić się, czy z takiego materiału, przy takich  inżynierach  będzie to most zgody, pamiętając, że mosty zgody także bywają zwodzone.  To trzeba rozważyć przez analizę horoskopu porównawczego, posiłkowo korzystając z horoskopu kontaktowego, gdyż ten może pokazać jaki jest cel samego związku.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.