Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Proszę o pomoc w określeniu choroby
teflon99 2015-06-19, 21:03:09

Witam !

Urodziłem się 6.4.1997 o godz.19:50 w Częstochowie. W okolicach połowy września 2012 rozpoczął się mój mały koszmar. Dotyczy on tego, iż co jakiś czas doznaję nagłego drżenia głowy (szczególnie przy obracaniu szyi). Przez tą przykrą dolegliwość bardzo wycofałem się z życia towarzyskiego. Chodziłem do psychologa, robiłem różne badania i wciąż nie znam przyczyny schorzenia. Przypuszczenia są takie, że przyczyną drżenia może być lekko skrzywiony kręgosłup lub coś z mięśniami szyi. Od pewnego czasu usiłuję odnaleźć ten fakt w ujęciu astrologicznym, jednak nic szczególnego nie widzę. Liczę na to, iż bardziej doświadczone osoby z tego forum zechcą pochylić się nad moim przypadkiem i wyrazić swą opinię. Proszę o pomoc, każdy trop ma dla mnie dużą wartość !

Pozdrawiam.

Tematów: 1
Odpowiedzi: 0
Dołączył/a: 2015-06-19
Odpowiedzi
Jasmin 2015-06-20, 09:10:56

Hej, 

wygląda to na zwężenie naczyn krwionośnych w całym organizmie i takie ogólne kłopoty z krążeniem krwi. Naczynia przez swą cechę wrodzoną mogą nie dostarczać odpowiedniej ilości krwi i nie dotleniać okolic szyi, karku i ramion. Tworzą się blokady mięśni, nie dotlenionych odpowiednio i bardzo spiętych. Kiedy mieśnie są napięte, blokują bądź naciskają kręgi szyjne, mogąc nawet je przesuwać. Podłożem jest stres i trzeba robić wszelkie rozluźniające ćwiczenia plus wskazane są częste wizyty u fizykoterapeuty - kręgarza, refleksologa. Przyczyną może być - dodatkowo - pozostawanie pod wpływem smogu elektronicznego, np. gdy dużo siedzisz przed komputerem (jeżeli siedzisz:). 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
jana 2015-06-20, 14:39:25

witam,

w domu 6 masz dużo planet Słońce, Księżyc, Wenus i Saturna i tym planetom ton nadaje Saturn. Może jesteś bardzo zajęta codziennymi  obowiązkami, odpowiedzialna i bardzo zapracowana, musisz dbać o coś lub o kogoś, podporządkować się, a jednocześnie Saturn w Baranie chce wprowadzić swoje zasady, prawa i nie lubi się podporządkować ("chciałabyś być szyją która kręci głową").

Dlatego, myślę że należy jeszcze zwrócić uwagę na Saturna w 6 domu, Saturn tak położony może wiązać się z problemami kręgosłupa  szyjnego.  Jeżeli masz zawyżone poczucie obowiązku i odpowiedzialności to może występować osteochondroza kręgosłupa szyjnego (choroba zwyrodnieniowa stawów), co jest także związane ze zwężeniem tętnic i rozrostem kości kręgowych,  4- 6 kręg szyjny.

To tylko moje sugestie, stan faktyczny może tylko stwierdzić lekarz specjalista.

Jeżeli czujesz, że masz dużo energii, a jest ona blokowana to może zajmij się jogą, tai chi lub innymi praktykami energetycznymi, ale czy możesz tym się zajmować o to zapytaj lekarza.

Tematów: 1
Odpowiedzi: 98
Dołączył/a: 2011-02-23
sagitariusA 2015-06-20, 18:57:01

Witam.

 

W połowie września 2012 Uran i Pluton działały tranzytem na Twój Księżyc w 6 domu. Szczególnie odczuwalne mogło być  działanie koniunkcji Urana tranzytowego do Księżyca urodzeniowego. Przez to mógł się zaznaczyć wpływ promieniowania elektromagnetycznego (m.in. fale radiowe). Dlatego zwróciłbym  uwagę na źródła promieniowania znajdujące się wokół Ciebie (o czym wspomniała Jasmin). Tranzytowy Uran, będąc w Baranie miał wpływ na głowę, dlatego polecam ograniczenie rozmów przez komórkę (jasne, że tylko w wypadku jeśli często jej używaszOczko).  Wydaje się, że takie niewielkie źródła promieniowania nie są szkodliwe. Jeśli jednak szkodliwe czynniki zsumują się, wtedy nawet słaby wpływ potrafi przeważyć. Podam teraz moją hipotezę, która w żadnym razie nie jest wyrocznią, gdyż daleko mi do wykwalifikowanego lekarzaOczko. Jeżeli Saturn z Księżycem w Baranie, może powodować niedokrwienie (choćby niewielkie) naczyń głowy, to może negatywnie wpływać na system nerwowy, który z kolei wpływa negatywnie na prawidłową aktywność mięśni. Jeśli do tego dołączy Uran (tranzytem), to może dodatkowo spowodować (choćby czasowy i nawet w małym stopniu) skurcz tych naczyń , co może powiększyć zaburzenia unerwienia chorego miejsca (poprzez rejon korowego ośrodka ruchowego odpowiadającego za mięśnie szyi). Podczas wykonywania ruchu może być bardziej odczuwalne zaburzenia nerwu mięśnia, który został wcześniej osłabiony wpływem Saturna i tranzytowego Urana. Jest to tylko moja hipoteza, gdyż wiadomo, że każdy Polak jest najlepszym lekarzemUśmiech. Czy zauważyłeś Teflon99,u siebie różnice między sprawnością (np. drżenie) palców lewej a prawej dłoni, podczas wykonywania precyzyjnych czynności, (szczególnie kciuk i palec wskazujący)?

 

Pozdrawiam :).

Tematów: 8
Odpowiedzi: 384
Dołączył/a: 2013-12-02
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.