Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Mój kosmogram - problemy zdrowotne i uczuciowe
clairdelune 2015-06-21, 21:13:17

Witam. Jestem tutaj nowa, zainteresowało mnie to forum już jakiś czas temu i od czasu do czasu je czytałam, aż wreszcie postanowiłam założyć konto. Od jakiegoś czasu czytam o astrologii i analizuję mój horoskop, ale ciągle czuję się "żółtodziobem" ;) Mam wg astro.com duży dom VI horoskopu i tam na dodatek znajduje się stellum. Patrząc z perspektywy systemu Krusińskiego jest lepiej, ale i tak znajdują się tam światła. Różne problemy zdrowotne towarzyszą mi od długiego czasu. Jakiś czas temu jednak moje zdrowie się pogorszyło i jest to związane z problemami hormonalnymi, które cały czas leczę. W dodatku w moim V domu znajduje się Jowisz, co byłoby dobre, gdyby nie fakt, że jest on władcą domu VIII. Obawiam się, że ma to negatywny wpływ na moje związki, jak i może zaważyć na przyszłym macierzyństwie... Może znajdzie się ktoś, kto wytłumaczy mi/poprawi mnie, jeśli moje myślenie jest błędne? Staram się wierzyć w pozytywne rozwiązania moich problemów. Odkąd pamiętam wdawałam się w związki pełne problemów. W dodatku jestem bardzo wybredna (to zasługa Wenus w Pannie). Pozdrawiam.

Tematów: 4
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2015-06-21
Odpowiedzi
sagitariusA 2015-06-23, 22:01:42

Witam.

 

Jowisz władca 8d w 5d. Masz rację on  nie jest dobryNiepocieszony, bo on jest bardzo dobryUsmieszekGłosny smiech. Chociaż jest w Pannie, to  ten Jowisz ma same pozytywne aspekty. Ósmy dom to również odziedziczone pieniądze (np. spadek)Pieniadze, pieniadze. Piąty dom to także prezent. Taki Jowisz to raczej wskazuje na własną śmierć w sędziwym wieku, w towarzystwie swoich dzieci, a nigdy nic odwrotnegoUsmieszek.

 

Pozdrawiam :)

Tematów: 8
Odpowiedzi: 384
Dołączył/a: 2013-12-02
clairdelune 2015-06-25, 02:05:11

Dziękuję Ci bardzo za tak miłe i pokrzepiające słowa :D Teraz będę na pewno dużo spokojniejsza. Więc rozumiem, że ten 6 dom zwiastuje tylko, że będę musiała dbać o zdrowie bardziej niż inni i często odwiedzać lekarza. Tak robię i nawet już się przyzwyczaiłam. Mogłabyś mi coś powiedzieć o moich związkach? Od dawna jestem singielką i nie mogę życia sobie ułożyć, znajomi od dawna wróżyli mi z kart miłość, co prawda na odległość, ale chciałabym wiedzieć kiedy to się ujawni/wyklaruje mniej więcej. Chciałabym wreszcie być w pełni szczęśliwa :) Pozdrawiam.

Tematów: 4
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2015-06-21
sagitariusA 2015-06-26, 21:07:42

Dość ważne jest, od jakiego czasu przebywasz w nowym miejscu zamieszkania. Jest znaczna różnica między horoskopem na miejsce urodzenia, a  tym na miejsce ostatniego pobytu. Inna sprawa gdy jest to kilka miesięcy, a inna gdy kilka (lub więcej) lat. Może to dawać dużą różnicę, szczególnie w ocenie  7 domu.

 

 

PS. Jestem pci męskiejUsmieszek. W błąd wprowadza chyba mój nick. Duża litera A na końcu to miał być skrót od mojego Ascendentu, ale wyszło jak wyszło. Trzeba mi było napisać Sagitarius  z dużej litery, ale to A na końcu to i tak pewnie by myliło. Szczególnie młodych informatyków, którzy przywykli do „wielbłądziego pisma”Uśmiech.

Tematów: 8
Odpowiedzi: 384
Dołączył/a: 2013-12-02
clairdelune 2015-06-26, 22:56:30

W miejscu zamieszkania mieszkałam naprawdę krótko. Teraz od pięciu lat mieszkam w Krakowie. Często zmieniałam miejsce zamieszkania w życiu...

 

Także teraz masz już informacje i możesz mi powiedzieć. Ostatnio poznałam kogoś i jestem ciekawa co z tego wyniknie, pasuje mi ta osoba do mojej miłości z wróżby. Możesz teraz mi powiedzieć, czy czeka mnie jakaś zmiana w ciągu najbliższych dwóch miesięcy? Niestety, nie jestem aż tak dobra w astrologii, ale analizowałam nasz porównawczy i mamy nawet koniunkcję Jowisza i Słońca oraz koniunkcję jego Wenus do mojego Marsa. To są bardzo dobre aspekty, prawda? Jeszcze kilka oczywiście by się znalazło.

 

Bardzo przepraszam za moją omyłkę. Miło mi Cię poznać Sagitariusie ;) Pozdrawiam

Tematów: 4
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2015-06-21
sagitariusA 2015-06-27, 23:20:32

W Twoim horoskopie władcą 7 domu jest Jowisz, który przebywa w 5 domu. Jest to korzystne dla związków partnerskich. Może wskazywać na romantyczną znajomość, której porywy wstrzymuje nieco położenie Jowisza w racjonalnej Pannie. Ta znajomość może być zawarta także w okolicznościach związanych z 5 domem (czyli np. w trakcie zabawy, w miejscach rekreacyjnych lub związanych z dziećmi).

 

Na początek powiem, że najpewniej sprawcą twojej niedawnej znajomości jest progresywny Księżyc, który jako władca 3 domu h. natalnego (odpowiadającego za wszelkie formy spotkań i komunikacji) przebywa aktualnie w 5 domu. Księżyc mniej więcej od początku tego roku do około połowy marca robił w progresjach koniunkcję z natalnym Jowiszem, a potem sekstyl (aspekt komunikacji) z natalnym Słońcem (tak od marca do maja). To mogło wyznaczać termin zawarcia nowej znajomości. Z czystej ciekawości zapytam, czy w tym roku miałaś jakieś warte uwagi wydarzenia w okolicach 10 lutego (plus minus 2 lub 3 dni)? Odpowiedź niekoniecznaOczko

 

 

PS. Napiszę więcej w wolnym czasie. Wczoraj i dzisiaj co chwila muszę odrywać się od komputera. Jak tylko siadam do horoskopu, ktoś  mnie odrywa od niegoZłosć.

 

Pozdrawiam :)

Tematów: 8
Odpowiedzi: 384
Dołączył/a: 2013-12-02
clairdelune 2015-06-27, 23:50:43

Tak naprawdę tę osobę, o której piszę poznałam w grudniu/styczniu. Bliższą znajomość zawarliśmy niedawno, bo wcześniej dawałam zwodzić się iluzjom (z ciekawości spytam czy miałam jakiś tranzyt Neptuna). Bo szukałam tej miłości w niewłaściwych miejscach, dwóch facetów się zauroczyło, a ja nie...

 

10 lutego przebywałam w szpitalu. Chyba właśnie tego dnia podrywał mnie lekarz ZawstydzenieGłosny smiech Ja jednak zbyłam go.

 

Dziękuję Ci bardzo. Czekam cierpliwie :>

 

Postanowiłam wstawić Ci nasz porównawczy. Ja myślę, że synastria jest ok. W poprzednich związkach synastria nie była ok, za to posadowienie planet w domach się sprawdzało teoretycznie, a związki się rozpadały. Stwierdziłam więc, że zaufam eskpertowi, bo moja Urania różnie mówi. Mógłbyś mi powiedzieć, czy to bliższa przyjaźń, znajomość, czy może coś więcej? Bo mi pachnie romansem, ale moim władcą horoskopu jest Wenus, więc ja romantyczna dziewczyna jestem Oczko Oboje jesteśmy teraz w miejscach, które podałam. Mamy się spotkać w jeszcze innym miejscu niebawem.

 

Pozdrawiam Cię :)

Tematów: 4
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2015-06-21
clairdelune 2015-06-28, 00:03:05

Szkoda, że nie można dać tu więcej niż jeden załącznik. Albo ja nie potrafię (bo Merkury słaby w moim horoskopie i gapowata jestem Głosny smiech). Bo chciałam w załączniku daty dodać, żebyś sobie popatrzył i na niego [podał mi te dane z prośbą o wróżenie, ja mu trochę Tarota stawiałam, ale chciałabym, żebyś Ty zajrzał w te nasze kosmogramy. Będę bardzo wdzięczna.

 

A i jeszcze. W miejscu zamieszkania moje nieszczęsne stellum przesuwa się na VII dom. Czy to oznacza wiele małżeństw? :( Nie chcę tego, naprawdę. Jak się zakocham to na amen, chociaż często w zmiennych osobnikach. I to chyba przyczyna mojego "pecha". Ja takich panów chyba przyciągam... A raczej chłopców ;)

To załączam jeszcze daty.

 

PS. Porównywałam horoskopy z podobnymi aspektami, szczególnie koniunkcją Jowisza i Słońca moich znajomych, którzy są po ślubie ;)

Tematów: 4
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2015-06-21
sagitariusA 2015-06-28, 21:58:53

Powiedz Clairdelune, czy  podane przez Ciebie w bazie horoskopów dane (godzina i miejsce urodzenia) są prawidłowe? Pytam bo ostatnio w swoim wpisie, podałaś czas różniący się o godzinę. Piszesz, że zmieniasz często miejsce zamieszkania, ale w ostatnim miejscu (domyślam się, że nie w Krakowie, a pewnie w znacznej odległości od niego) mieszkasz bardzo krótko. Przypomnę tylko dla jasności w temacie, że gdybyś w tym miejscu mieszkała ponad pół roku (zasada ta jest widoczna w tabeli bazy horoskopów), to wtedy liczymy już horoskop dla tego miejsca. Tak dla pewności sprawdziłbym na twoim miejscu, czy data partnera jest prawidłowa. No i jeszcze ważne jest to miejsce urodzenia partnera, a także miejsce w którym partner, również przebywał ostatnio dłużej niż 6 miesięcy, poza miejscem urodzenia.

 

 

PS. Z tym ekspertem to duuuża przesadaUsmieszek. W takich chwilach przypominam sobie film z Louisem de Funesem z serii o żandarmach. Usłyszał od dowódcy, że w zamian za dochowanie tajemnicy, może go prosić o co tylko zechce. Najpierw zakręciło mu się w głowie, a potem co chwile wybijał mu z głowy gejzer „sodówki”Głosny smiech.

Tematów: 8
Odpowiedzi: 384
Dołączył/a: 2013-12-02
clairdelune 2015-06-28, 22:32:07

Drogi Sagitriusie,

 

Są one prawidłowe. Urodziłam się o godzinie 16/57 tamtego czasu i w tamtym mieście. Z tego co wiem różnica czasowa wówczas wynosiła godzinę. Jeśli jest inaczej to śmiało mnie poprawUsmieszek  Ja w Krakowie mieszkam 5 lat, teraz jadę na 2 tyg na wschód Polski.

 

A on przebywał ostatnio (10 miesięcy) w Gdańsku. Teraz również jest na dwa tygodnie w domu rodzinnym.

 

A i jeszcze jedno. Ja uważam, że tak, czy siak na 100% mam ascendent w byku. Czytałam opisy i w 100% się on zgadza, lubię leżeć, mam figurę, rysy twarzy podobne do osób z ascendentem w byku ;) Oprócz tego moje problemy z gardłem często się pojawiają, szczególnie wiosną. Wszystkie moje choroby są "wenusjańskie" Oczko

Tematów: 4
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2015-06-21
sagitariusA 2015-06-29, 13:06:10

Do czego potrzebna jest Tobie, różnica czasowa?

Tematów: 8
Odpowiedzi: 384
Dołączył/a: 2013-12-02
clairdelune 2015-06-29, 14:10:31

Bo nie rozumiem jak to jest, czy wraz ze zmianą miejsca zamieszkania zmienia się mój ascendent?

Tematów: 4
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2015-06-21
gigi 2015-06-29, 15:24:36

Twoj urodzeniowy sie nie zmieni;)

 

ogolnie planety polozenie ich zmienia sie wraz z czasem/miejscem przebywania/zadawania pytania itp

Tematów: 30
Odpowiedzi: 53
Dołączył/a: 2015-06-24
sagitariusA 2015-06-29, 16:26:23

Urodzeniowy się nie zmieni, ale zmieni się relokowany. Jak zmieniasz miejsce zamieszkania, to zmienia się Ascendent (a ściślej mówiąc cały układ domów). Jak masz program Urania, to tam jest funkcja „relokacja”, którą można „przesuwać” swój urodzeniowy horoskop w inne miejsce, bez potrzeby zmieniania (przeliczania godziny w czasie GMT- czas Greenwich). Są astrolodzy, którzy horoskop urodzeniowy uznają za najważniejszy, bez względu na późniejszą jego relokację, a horoskop relokowany uważają za jego uzupełnienie. Wtedy człowiek ma jakby dwa horoskopy. Inni uważają, że to relokowany horoskop jest najważniejszy, albo nawet jedyny. W bazie horoskopów Sollunari, jest zwrócona uwaga na ostatnie 6 miesięcy pobytu w jednym miejscu jako czas w którym relokowany horoskop zaczyna działać. Osobiście skłaniam się do tego poglądu, że horoskop relokowany jest ważny, ale i tak lubię spojrzeć na horoskop z miejsca urodzenia. Może dlatego, żeby potwierdzić jak to jest z tym dokładnie. Ciągle się uczę i jeszcze wielu rzeczy nie wiem. Ciekawy jestem, jakie poglady w tym temacie mają bardziej doświadczeni forumowicze?

 

W każdym razie, jak podajesz wyjściowe dane urodzeniowe (czas urzędowy w tym miejscu, datę i nazwę tej miejscowości), to każdy kto ma dowolny program astrologiczny, bez problemu (kilkoma kliknięciami) sobie go relokuje, na wskazane przez Ciebie, późniejsze miejsce dłuższego  (ponad 6 m-c) pobytu.

 

Jak chcesz wkleić horoskop, to możesz to zrobić z Uranii, jeśli masz jakiś edytor grafiki (np. Paint). Wystarczy tylko skopiować horoskop (przełączyć go na tryb pełnoekranowy, a potem wcisnąć lewy Ctrl + C) i wkleić do np. Painta i zapisać pod dowolną nazwą. Potem wystarczy wybrać  ten plik poprzez „Wybierz plik” pod oknem edycji wpisu.

Tematów: 8
Odpowiedzi: 384
Dołączył/a: 2013-12-02
sagitariusA 2015-06-29, 18:16:33

Porównując wasze horoskopy widzę tu kilka pozytywnych aspektów. Negatywnych (a przynajmniej kontrowersyjnych) także jest kilka. Jednak przy relokacji obu horoskopów na Kraków bardzo wyraźny staje się jeden. To jest koniunkcja Jego Marsa i Plutona (z 2 domu) do twojego Merkurego i DS. (czyli opozycja do AS). W takim wypadku, ten Mars jest władcą  Jego 7 domu (partnerstwo). Twój Merkury jest wtedy władcą Twojego AS, ale jest słaby w Strzelcu i robi opozycję do AS. Jest  on blisko szczytu 7 domu, dlatego jest również odpowiedzialny za związki. Jego Pluton jest silny w Skorpionie (chociaż na samym jego końcu). Można powiedzieć, że Jego Mars i Pluton wywierają nacisk na Twój As i Merkurego. Jest to aspekt wzajemnej atrakcyjności partnerów,(a może nawet jest tym czynnikiem, dzięki któremu wasze drogi się zbiegły), ale u właściciela Marsa, może pojawić się chęć zdominowania partnera z AS. Ponieważ Jego Mars i Pluton (władca tego domu) są w 2 domu, to mówią o finansach. Dlatego w razie gdyby w przyszłości związek okazał się poważnym, warto w sposób jasny i spokojny uregulować między partnerami kwestie materialne (kto ma „trzymać kasę”, lub „z czego będziemy żyć”), a i wcześniej też nie zawadzi delikatnie „przetestować” wzajemne zapatrywania na tematy materialne. Mało to romantyczne. No, ale jeśli myślimy o poważniejszym i trwałym związku, to warto znać jego ewentualne słabe punkty.  Dlaczego skupiłem się na napięciowych aspektach, a nie na harmonijnych? Dlatego, że czasami jedna kropla dziegciu potrafi zepsuć smak beczki miodu. Szczególnie jeśli ten jeden nieharmonijny aspekt wpływa na ważne punkty horoskopu, takie jak AS i jego władca. Nie znaczy to, że zaraz wszystko ma się zawalić. Może jednak co pewien czas uwierać. W przypadku takiej lokalizacji Twojego horoskopu, w której AS będzie w Byku sytuacja wygląda o tyle lepiej, że Jego Mars i Pluton są dalej od twojego DS. Mimo to władcą 2 domu nadal jest Merkury.

Tematów: 8
Odpowiedzi: 384
Dołączył/a: 2013-12-02
sagitariusA 2015-06-29, 22:10:33

Jest też kilka pozytywnych aspektów porównawczychUsmieszek. Dobre wrażenie daje Jego Uran z 3 domu w ścisłym trygonie do Twojej Wenus. To sprawia, że np. może się podobać sposób w jaki mówi, lub też jego oryginalny sposób myślenia i wypowiedzi. Najsilniejszym aspektem jest jednak Jego Wenus w koniunkcji do Twojego Marsa i Słońca. To jest aspekt silnego przyciągania. Pytanie tylko jak ocenić tą koniunkcję, jeśli Mars jest silny, ale spalony przez Słońce. Wenus jest w Skorpionie, jest władcą AS. Szczerze mówiąc, nie mam pewnościZawstydzenie jak dokładniej interpretować takie powiązania, a nie chciałbym wprowadzać w błąd.

Tematów: 8
Odpowiedzi: 384
Dołączył/a: 2013-12-02
starybosman 2015-06-30, 10:12:15
W wątku pojawiły się wątpliwości co do  faktycznej godziny urodzenia, a zatem ustalenia w jakim znaku i w  którym stopniu położony jest natalny ascendent. Z wyliczeń wolno wnioskować, że na czas 15,57 GMT, Słońce znajdowało się w 12,42 znaku Skorpiona.  Uwzględniając czas lokalny ( w Uranii strefa czasowa 0,5534 ) dla miejscowości Rheda-Wiedenbrueck  jest to 16.30,12. W oparciu o te dane można przyjąć, iż natalny ascendent znajdował się w 1,23 znaku Byka. Zastosowanie robocze animodara oraz domów Alcabatiusa  pozwala na przyjęcie, że ascendent można znajdować się w 2 stopniu znaku Byka. W dniu 31 marca 2015 bieżący Mars wkroczył w znak Byka, tworząc koniunkcję z urodzeniowym ascendentem.  Mars, zwany astrologicznym zegarem, może być bardzo pomocny w ustaleniu faktycznego momentu narodzin. Wystarczy sobie przypomnieć wydarzenia ( nietypowe, zaskakujące, nagłe) jakie miały miejsce w tym czasie i skorygować czas narodzin, bo wstępnie wygląda na to, że  przyjście na świat miało miejsce pomiędzy 16,25 a 16,30  dnia  5  listopada.

 

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
sagitariusA 2015-06-30, 11:14:53

Według Zet9 , AS wyliczone na czas urzędowy 16:57 (czyli 15:57 GMT) na miejscowość Rheda-Wiedenbruck (51*51’N  8*18’E) wynosi 17*19’ Byka. MC=20*17’ Koziorożca.

Tematów: 8
Odpowiedzi: 384
Dołączył/a: 2013-12-02
starybosman 2015-06-30, 11:48:35

Na godz. 0.00 GMT w dniu 5 listopada  Słońce zajmowało pozycję  12,04,05  znaku Skorpiona. W dniu 6 listopada  o godz. 0.00 GMT było w pozycji 13.04.16 co wynika z efemeryd, którymi się posługiwałem. Wobec powyższego Słońce w ciągu 24 godzin przebyło 1,0011 stopnia. Kątowe wielkości efemerydalne podane w stopniach, minutach i sekundach należy przenieść na znaczenia w stopniach z dziesiętnymi wielkościami po przecinku.   W ten sam sposób można obliczyć prędkość planety z dziesiętnymi wielkościami.  Następnie obliczyć dziesiętne  wielkości dla godziny 15.57. Kolejna czynność  to przeliczenie dziesiętnych parametrów na kątowe wielkości. No i  trzeba, moim zdaniem, uwzględnić czas lokalny  dla Słońca.   Długość geograficzna dla tego miasta to 8E18, czyli 33 minuty i 12 sekund. ( 8x4=  32 minuty,  0,18 x 4= 0,72, czyli  33,12 ). Tak więc 15,57 czasu GMT odpowiada 16,30,12 czasu lokalnego słonecznego. Swoje obliczenia ręczne sprawdzałem jeszcze wedle reguł podawanych przez Ptolemeusza, przy zastosowaniu animodara  oraz  monomorii.   Oczywiście masz pełne prawo nie podzielać mojego stanowiska i pozostać przy swoim. 

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
genny19 2015-06-30, 13:44:16

Starybosmanie: może sprawdź jeszcze raz swoje wyliczenia ,bo wynika z tego,że program Zet 9 na który powołuje się Sagitarius,program Urania z którego ja korzystam oraz program z którego korzysta Jaśmin   źle obliczają ascendent . We wszystkich programach ascendent wychodzi w 17st znaku Byka.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
genny19 2015-06-30, 17:38:38

Clarairdelune urodziła się przed dzień przed nowiem w 13 st Skorpiona w koniunkcji z Marsem w 14 st Skorpiona i te planety znajdują się na MC horoskopu. Mars wtedy spełnia dobrze rolę animodora.

Jeśli brać pod uwagę pełnie przed jej urodzeniem,animodorem jest Saturn. Ale wtedy trzeba by było przesuwać godzinę urodzenia około 20 minut. Animodar jest pomocny w określeniu stopnia ascendentu ale nie jest decydujący.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
clairdelune 2015-06-30, 18:23:08

Ojej, widzę, że wywolalam niepotrzebną zupełnie sytuację z ustalaniem godziny. Wg danych ze szpitala oraz pamięci mojej mamy pierwszy krzyk wydałam o godzinie 16:57. Chciałam poprawić dane w jednym z postów, ale nie mam takiej możliwości. W każdym razie proszę, abyście niepotrzebnie się nie trudzili z ustalaniem godziny. I przepraszam za ten szum. Równocześnie jestem bardzo wdzięczna za zainteresowanie tematem.

 

Sagitariusie, bardzo dziękuję za Twoje interpretacje. Będę je miała na uwadze. Sprawy finansowe od długiego czasu są dla mnie sprawą ważną. Byłam już w relacjach, gdzie właśnie kwestie finansowe nas podzieliły i nie chciałabym związać się z lekkomyślnie traktującym finanse człowiekiem. Albo - co gorsza, z osobą traktującą mnie jak skarbonkę.

U mnie niestety częstą jest sytuacja, że jest jakiś aspekt Wenus i Marsa pomiędzy mną, a adoratorem i nie robi to na mnie wrażenia. Za to, z osobą, którą kochałam takiego aspektu nie miałam.

Tematów: 4
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2015-06-21
starybosman 2015-06-30, 20:21:30
Genny, wyobraź sobie taką  sytuację: osoba przebywająca w Krakowie, dzisiaj, 30 czerwca 2015 o godz. 9.00 będzie miała taki sam czas na zegarku jak ta, która przebywa w tej samej jednostce czasowej  w Koszalinie, oraz ta, która bawi w Rheda -Wiedenbruecke.  Każda z nich przebywa w tej samej strefie czasowej, GMT ( UT) +1.  Natomiast według czasu słonecznego, gdy w Krakowie będzie godzina 9.00 to w Koszalinie  wg tego parametru będzie 8,44, zaś w Rheda-Wiedenbruecke -  8,12. Jest to konsekwencja ruchu obrotowego  Ziemi i położenia geograficznego każdej z wymienionych miejscowości.  W tym stanie rzeczy Twój wniosek o skierowanie mnie do szkoły specjalnej, na podstawie  145 sury Koranu zostaje prawomocnie  oddalony.  To, że Koran składa się ze 114 sur jest tylko potwierdzeniem  zasadności uznania wniosku za bezprzedmiotowy. W przedmiocie animodara wypowiadał się nie będę. Z prostego powodu. Tak nowatorska interpretacja  nie jest znana nawet nauce radzieckiej.  Sapienti sat.

 

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
genny19 2015-06-30, 21:32:40

Osoba urodzona dzisiaj o godz 9 bedzie mieć inny stopień ascendentu w Koszalinie,inny w Krakowie i inny w Rheda-Wiendenbruck . Więc program chyba liczy czas lokalny.

Oj widzę ,że humor na "10 w skali Beuforta''

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
clairdelune 2015-06-30, 21:51:07

Widzę, że niepotrzebnie wywołałam takie zamieszanie. Chciałam tylko poprosić wprawionych analityków o opinię. Teraz jestem bogatsza o wiedzę i wiem jak działać w przyszłości.

 

Dziękuję Ci bardzo Bosmanie za szczegółowe wyliczenia. Czy ten okres letni to korzystny czas na moje spotkanie z potencjalnym partnerem?

 

Niestety moim drodzy nadal nie rozumiem zmiany czasu, ale spróbuję relokować nasze horoskopy na miasta zamieszkania i dalej działać.

 

Liczę na jeszcze jakieś pomyślne aspekty w moim lub potencjalnego partnera kosmogramie. Pozdrawiam i życzę miłej nocy Usmieszek

 

Animadorem moim jest w końcu Mars, czy Saturn?

Tematów: 4
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2015-06-21
sagitariusA 2015-07-01, 18:58:11

W progresjach oprócz Księżyca, sekstyl do Słońca uściślił Jowisz. Planety wolne jak Jowisz, w progresjach tworzą tło (klimat) dla szybkich planet osobistych. Dlatego sprzyja to wszelkim kontaktom partnerskim. W lipcu tranzytowa Wenus pojawi się na pewien czas (potem się wycofa) w  swoim natalnym 5 domu. Pod koniec lipca to samo zrobi Jowisz.  Dlatego uważam, że klimat dla spraw partnerskich (szczególnie w lipcu) będzie korzystny. W sprawach partnerskich uważałbym jedynie na koniec lipca (okolice 27.07, mniej więcej 23-29.07.2015). Wtedy to tranzytowa Wenus zatrzymuje się i przechodzi w ruch wsteczny i robi tranzytowy kwinkunks do natalnego Saturna, a także do MC. Wenus dosłownie muśnie kwadraturą Merkurego. Słońce i Merkury robią wtedy kwadraturę do Księżyca.  Kwinkunks jest wprawdzie dużo słabszym  aspektem niż kwadratura, więc nie przyniesie jakiś groźnych wydarzeń, ale może przynieść stresującą sytuację. Przynosi często  „odkrycie kart”. Tym bardziej, że Saturn natalny jest w 9 domu, czyli odpowiada za wszelkie wyobrażenia, w tym na temat partnera, ponieważ dodatkowo natalnie ma sekstyl z Merkurym i DS. 9 dom to także dalekie podróże. Z tego powodu nie rozpoczynałbym w tych dniach dłuższej podróży. W horoskopie partnera jest Mars, który jak już wcześniej wspomniałem jest w koniunkcji z Twoim Merkurym i DS. Dlatego ta tranzytowa Wenus dotknie również kwadraturą Jego natalnego Marsa. Dlatego mogą pojawić się sprawy o których pisałem (Jego Mars i Twój Merkury i DS). Ten Kwinkunks tranzytowej Wenus (tak do Twojego MC jak i Saturna) nie osiąga jednak wzorcowego kąta (150*), ponieważ Wenus zaczyna cofać. Dlatego trudno mi dać 100% gwarancji, że zadziała. Czasem, może tylko zasygnalizować problem nieznacznie.

 

 Prognozowanie wydarzeń jest dużą sztuką. Dlatego podkreślam, żeby brać poprawkę na to, że nie jestem wyrocznią i cały czas się uczę i mogę się mylić.

 

 

Wenus jest również wyraźna w waszych solariuszach z 2014.  Oba mają koniunkcję Wenus do Słońca. Pewnie to także przyczyniło się do waszego spotkania.

 

Pozdrawiam :)

Tematów: 8
Odpowiedzi: 384
Dołączył/a: 2013-12-02
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.