Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > Pomoc wzajemna

Poprawa finansowa
andzelina1993 2015-08-14, 14:03:40

Serdecznie witam! Ostatnio moja znajoma astrolog zobaczyła w moim horoskopie poprawę finansową, a co lepsze stwierdziła, ze do końca sierpnia się wzbogacę nawet o milionyhttp://astromix.pl/components/com_joomlaboard/emoticons/shocked.png" alt="" /> Stąd tez pytanie do was czy rzeczywiście tak będzie? Przez ostatnie 3 lata niestety nie powodziło mi sie w życiu a nawet wręcz przeciwnie straciłam dom bo rodzice go zadłużyli, mama trafiła do szpitala przez alkoholizm teraz nie chodzi. Brak słów żyje z wypłaty do wypłaty ledwo co starcza. Pomóżcie mi dostrzec coś dobrego w moim horoskopie, bo ja już się poddaje. Z góry serdecznie dziękuje za odpowiedzi.

 

Moje dane:

17.09.1993

23;50

Lublin

Tematów: 1
Odpowiedzi: 0
Dołączył/a: 2015-08-14
Odpowiedzi
Jasmin 2015-08-16, 09:11:21

O miliony?Usmieszek

 

Trzeba byłoby najpierw sprawdzić, czy w horoskopie urodzeniowym są wskazania na dobrą sytuację majątkową właścicielki horoskopu. Cytując Leona Zawadzkiego:

 

"W astrologii pieniężnej bierze się pod uwagę przede wszystkim status mineral związany ściśle z domem II, którego władczynią jest Wenus, jak i posadowienie oraz aspekty Księżyca, ponieważ moc magiczna pieniędzy fascynuje nas w świecie sublunarnym."

 

W Twoim radix mamy półkrzyż Wenus w opozycji do Saturna z Plutonem na wierzchołku. Sytuacja finansowa będzie jak na poligonie i zmienna bardzo. Trzeba będzie radzić sobie z długami, oszczędzać, łatać budżet chwilówkami, itp. Masz koniunkcję Księżyca z Jowiszem w IV domu, co dla finansów domowych jest samo w sobie korzystne; niestety Mars w koniunkcji z Księżycem kaleczy ten aspekt, przede wszystkim pozbawiając równowagi finansowo- budżetowej oraz wprowadzając poczucie braku bezpieczeństwa. Zarówno Jowisz , jak i Księżyc są poważnie uszkodzone kwadraturami ze strony koniunkcji Neptun-Uran w Koziorożcu, co dodatkowo wskazuje na kłopoty finansowe.

 

 

 

 

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Marsjanka 2015-08-25, 12:03:55

Pewnie astrologowi chodzilo o kon Jowisza z Wenus :D dlatego rzekł z przekonaniem, ze będą miliony ;-))) do tego kon wenus z wenus tzn bogate tranzyty wchodzące na 3 dom....;-)  

 

Tematów: 67
Odpowiedzi: 810
Dołączył/a: 2011-03-21
starybosman 2015-08-25, 20:46:33

Najbardziej zainteresowana odpowiedzią nie wykazuje żadnego zaangażowania, ale to normalne. Natomiast sam horoskop, rozpatrywany pod kątem "milionów"  skłania do poniższych wynurzeń. Dom 2 w znaku Lwa, i w tymże zamknięty.Jego władca w kątowym domu 4, we władzy i dekanacie Merkurego oraz termie Marsa, a napięciowym kwinkunksie z bardzo mocnym Saturnem.  Jak nie patrzeć, mocarzem się nie wydaje. W domu 2 nie ma żadnej planety. Jedynie Punkt Ducha w aplikacyjnym sekstylu z Merkurym, który jest władcą troistości nocnej, w dekanacie Saturna i termie Merkurego. Zapowiada, że sytuację materialną będzie "kreował" wysiłek i to osobisty. Nic z nieba nie spadnie. Punkt Szczęścia w Bliźniętach, ale w 12 domu,upadającym, hamujących ograniczeń, zatem i na tym polu też kokosów nie widać. Nawet przy uwzględnieniu faktu, że Punkt Fortuny tworzy trygony z Jowiszem, Księżycem oraz Saturnem. Sam Jowisz niby mocny, bo jest władcą troistości , we własnej termie, ale w dekanacie silnego Saturna ( ten w domicylu). Dodatkowo Jowisz z Saturnem tworzą trygon, co daje podstawy do twierdzenia, że  obaw ze strony malefika niby nie ma, ale retrogradacja sugeruje ostrożność w ferowaniu oceny. Wygląda na to, że aspekty Jowisza, Słońca, Punktu Szczęścia z Saturnem zawsze będą zabarwione  goryczą i niezadowoleniem, może okazywanym nie wprost, ale gdzieś tam myśli koło tego problemu będą krążyły.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.