Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Prośba o pomoc. CHYBA SIĘ RODZĘ
Mario 2015-08-20, 07:38:55

Witam. Astrologia fascynuje mnie już od dłuższego czasu. I staram sie poznać siebie ucząc się astrologii. Ale ten rok 2015 tak daje mi w kość że potrzebuje pomocy. Zaczeło się w styczeń/luty. Poczułem że już nie mogę być w związku z moją partnerką.  Z którą jestem 15 lat. Nie jest żle, ale mnie szarpie i gniecie.I przestało mi zależeć. Pewnie przerazająco to brzmi ale ja już chyba nie mogę. Skończylo się, a może to ja się skończyłem. NIE ROZUMIEM TEGO.  Do tego jeszcze problemy zawodowe. Miałem pracę w norwegii (sezonowa), ale dało się spokojnie żyć. Straciłem ją i muszę szukać pracy. W głowie pełno pomysłów, i nie wiadomo co robić. Raz myślę by zajać się usługami masaż, reflekoperapia. Już od paru lat interesują mnie te tematy. i nawet kurs refleksoterapi stóp mam zrobiony.  A następnego dnie jest pomysł by znaleśc jaka kolwiek pracę, by przeczekac do nastepnego roku. Taki mam zament w głowie że aż boli całe ciało. Pojawił się pomusł by zrobić kurs makijażu pernamentnego, moja partnerka jest kosmetyczką. I u niej mógłym robić makijaz. Ale nie wiem co mam zrobić ze swoim związkiem. I czy to ma sens. Czuje że w 2016 to ja już nie będę taki sam jaki byłem w 2014. Tranzyt plutona opozycja asc. I neptun na mc. I tak nie szarpie i gniecie. Prosze o pomoc. Jak poradzić sobie z obecnym stanem umysłu. I co zrobić by mieć co jeść. Pozdrawiam

Tematów: 1
Odpowiedzi: 6
Dołączył/a: 2015-08-20
Odpowiedzi
gringe 2015-08-20, 22:05:23

Cześć Mario - Gdybyś wkleił swój kosmogram ułatwiłbyś zadanie ludziom z tego forum :)

Tematów: 50
Odpowiedzi: 251
Dołączył/a: 2014-12-30
Mario 2015-08-21, 07:03:24

Już wklejam. i pozdrawiam

Tematów: 1
Odpowiedzi: 6
Dołączył/a: 2015-08-20
maszowa 2015-08-21, 14:41:49

jak poradzić sobie z obecnym stanem umysłu?

Proponuję najpierw znaleźć jakąkolwiek pracę, która pozwoli na odzyskanie poczucia bezpieczeństwa finansowego i wtedy możesz się zastanawiać nad całą resztą. Praca i równoczesne myślenie o przyszłości nie stoją  sobie na przeszkodzie Usmieszek

Gdy będziesz miał głowę spokojną od kłopotów finansowych to i przeróżne pomysły łatwiej będzie ująć w karby.

 

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
Mario 2015-08-22, 07:28:04

To dobra rada, dzięki. Ale czy mogła byś lub ktoś z forum, patrząc na mój kosmogram. Podać mi jakieś wskazówki w jakich zawodach mam szansę realizowac się. I jak może zadziałać u mnie neptun tranzytujący (koniunkcja) MC. W taj chwili to daję zamęt i pomysły z rękawa się sypią. A to średnio dobrzę bo robi się bałagan w głowie. I ciężko to wszystko posprzątać. I Pan Saturn wejdzie do 6 domu, i zrobi koniunkcję do Pana Neptuna? Jak taki aspekt może się objawić i jak bardzo po głowie i nerach dostanę.     Czytając różnej maści książki dowiedziałem się że znaczące w życiu człowieka są przejścia planet przez osie i domy kardynalne. Umnie neptun przechodzi przez MC, pluton przez DSC i za moment jowisz przez IM. Jak to zinterpretowąć.  Pozdrawiam

Tematów: 1
Odpowiedzi: 6
Dołączył/a: 2015-08-20
lupka 2015-08-22, 13:22:27

Jak to interpretować- odnośnie tranzytu Neptuna:

Przeanalizuj pozycję Neptuna w swoim horoskopie urodzeniowym. W urodzeniowym Neptun kwadratura MC/IC w VI domu- odpowiedz sobie na pytanie jak ten układ do tej pory na Ciebie zadziałał. I tak po kolei wszystkie aspekty z Neptunem w natalnym. Odpowiedz sobie na pytanie jak ten Neptun Ciebie ukształtował. Za jaką część Ciebie odpowiada i w jakim stanie dzisiaj ta część Ciebie jest. Wypisz sobie pozytywne strony i negatywne każdej cechy związanej z Neptunem w swoim horoskopie. Odnieś to do dzisiejszego rynku pracy. Jakie i gdzie dają Twoje neptuniczne cechy korzyści i ewentualne trudności?

 

Odnośnie tranzytu Neptuna: Kwadratura to coś w rodzaju utrudnienia, konfliktu. Koniunkcja początek czegoś, MC wizerunek społeczny, kariera, strukturyzowanie swojej rzeczywistości.

 

Ps. Na stronie Sollunari w zakładce Varia pod opisami poszczególnych planet znajdziesz dużo inspiracji do interpretacji Neptuna.

Pozdrawiam

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
Mario 2015-08-23, 08:34:18

Naprawdę staram się analizować swój horoskop urodzeniowy. Ale to trochę ciężko tak samemu sobie i o sobie interpretować, i to neptuna. Ineterpretacje które znalazłem na temat kwadratury do MC nie bardzo do mnie pasują. Bo alkocholu nie pijam, porządek w domu raczej mam i sam go wyremontowałem. Odpowiedzialny w pracy jestem. Fakt że - jak dostanę pracę to onią dbam i staram się.Tylko że trafiam na pracę które są na jakiś czas. Już się zdarzało że, pracę dobrą mam i umowa na stałe i wszystko gra. A tu do widzwnia bo kryzys bo mało pracy jest. Ale jak muszę sam coś zacząć to mgła neptuna mnie ogarnia. I czarno to wszystko widzę!!! A czuję i nie raz czułem że powinienem sam coś zacząć. Ale jak to czucie z mgłą neptuna zinterpretować, i to samamu sobie. Co do IC ???      Neptun sekstyl Pluton- transformacje w domu wpłyną na sprawy zawodowe, neptun w 6 domu?               Prosze o jakaś podpowiedz, i pozdrawiam.

Tematów: 1
Odpowiedzi: 6
Dołączył/a: 2015-08-20
maszowa 2015-08-23, 17:07:09

Neptun, tak jak i inne planety pokoleniowe, gdy stoi w punkcie ważnym dla kariery, to z pewnością w jakiś sposób tę karierę zmieni. Kryzys na rynku pracy jest i tego się nie da ukryć, ale przecież świat się nie kończy, zawsze można z tego galimatiasu wybrać dla siebie jakąś drogę. Czy to będzie właściwa droga, to się dopiero okaże, ale na błędach też się można uczyć, wyjątkowo skutecznie zresztą. Oczko

To, że masz mnóstwo pomysłów w głowie, to bardzo dobrze, tylko trzeba to jakoś uporządkować. Ale robienie porządków  nie jest domeną Neptuna, z całą pewnością, do tego trzeba zająć inne planety.  Na przykład Merkurego, który ma praktyczne wsparcie w postaci Marsa i Saturna. To nie są zbyt mili i łagodni wspólnicy, ale przecież chodzi o porządki, prawda?

Lupka napisała, żeby usiąść i spisać na kartce dobre i złe strony sytuacji. I ma świętą rację. Usiądź i spisz wszystkie myśli, jakie przyjdą ci do głowy w związku z pracą.

 

W kwestii pracy razem z partnerką, uważam, że to zły pomysł. W ogóle nie powinno się łączyć życia osobistego z zawodowym, bo to rzadko kiedy przynosi dobre efekty.

 

Przyszedł mi do głowy pomysł, który mógłbyś rozważyć. Nie teraz, bo to wymaga przygotowań, ale uważam, że mógłbyś się zająć  robieniem pięknych tatuaży.  Teraz to modne, więc zajęcia miałbyś pod dostatkiem, pod warunkiem, że masz do tego talent tak jak myślę, że masz.

 

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
Jasmin 2015-08-23, 19:20:22

Witam przy niedzieliUsmieszek

 

Neptun w VI domu to jest na wygnaniu, więc trzeba sobie dać ten luksus przyznania, że sprawy pracy, zatrudnienia, będą zawsze niestabilne i zmienne, tzn. dużo miejsc pracy , na zmiennych zasadach i warunkach zatrudnienie będzie możliwe, itd., itp. Neptun to jest często ambiwalentność i jest ona dokuczliwa, kiedy pozycja Neptuna jest niekorzystna albo ma on złe aspekty w radix. Niejednoznaczność, wieloznaczność, brak pewności co do wyboru drogi zawodowej, jej formy, kierunku, rozmiaru kierować będzie w różne strony, niestety rozstrzelone, w sensie, że zupełnie odmienne. To także wskazanie na dokształcanie (Strzelec), nabywanie wciąż nowych umiejętności, kształcenie specjalistyczne często w przeciwnych profesjach.

 

Władztwo Jowisza nad Neptunem w zodiaku, pozycja Jowisza w domu VIII a także Pluton w sekstylu do Neptuna zapowiada, że praca będzie łatwa do znalezienia. Tym niemniej ta fluktuacja w warunkach pracy będzie zawsze wprowadzać w stan pomieszania mentalnego a także rodzić silne emocje właściwe dla Plutona w Wadze w IV domu rx.

Pozycja Świateł w Byku wskazuje, że nie lubisz takich stanów zawieszenia, gdyż znak Byka daje upodobania do sytuacji pewnych i stałych, a także bezpiecznych. Więc każda zmiana zatrudnienia budzi w Tobie zaburzone poczucie bezpieczeństwa. Masz silną Wenus w Byku, która włada Światłami w Nowiu, więc sugerowałabym być dobrej myśli, co nie znaczy, aby czekać bezczynnie, aż coś samo się zrobi:) 

 

Co do Neptuna to mam pytanie: a jak się czułeś, kiedy Neptun był w ścisłej kwadraturze do swojej urodzeniowej pozycji, tzn. na przełomie stycznia i lutego tego roku? Myślę, że ówczesne stany neptuniczne były już odczuwalne i jakoś je przetrwałeś, więc może sięgnij do tamtejszych doświadczeń.

 

pozdrawiamUsmieszek

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Mario 2015-08-24, 08:02:49

Witam, co do spisywania myśli to robię to, i spokojniej mi się zrobiło. Dziękuje                                                          O tatuażu myślałem  i to ciekawy pomysł. Przy sprzyjających wiatrach to mógłbym się w tej profesji rozkrecić. Ale na to czasu trzeba i kasy. A teraz oddychać trzeba i po ziemi chodzić.                                                                         A jak się czułem na przełomie stycznia i lutego: Po pierwsze-byłem pełen nadzieji że jak co roku będę mógł wyjechać do norwegii. Poracować zarobić i spokojnie żyć. Panietam też że bardzo zamyślony chodziłem. Odlatywałem i na pewno nie byłem tu i teraz. I dąc ulicą nie interesowało mie nic, i ludzi nie poznawałem. Dziwny stan. I sny mniałem, i się sprawdzały. I coraz częściej słyszałem ''co ci jest, ty nigdy taki nie byłeś''            Po drugie- miałem ochotę odpalić bombę, co by wszystko zmiotła i nie zostało nic. Totalny reset. Te odczucie mam cały czas, ale trzymam je. bo jak puszczę to!!!. (czy to pluton na DSC tak zadzałał)?      A o tym że pracy nie bedzie dowiedzałem się pod koniec marca.     Dziękuję i pozdrawiam!

Tematów: 1
Odpowiedzi: 6
Dołączył/a: 2015-08-20
Mario 2015-08-26, 07:22:08

Witam. Znalazłem kurs biomasażu i terapii manualnych, rozpoczyna się w połowie pażdziernika. I w pażdzierniku tranzytujący saturn wchodzi do 6 domu. A w listopadzie będę miał koniunkcje saturna do neptuna urodzeniowego. Czy to jest dobry czas na rozpoczęcie nauki i nowego kierunku. Czy w czasie tranzytu neptuna na Mc można coś planować. Wyczytałem że jak neptun(natalny) jest w 6 domu to zawód może być związany ze zdrowiem. Czy to prawda? czy w moim kosmogramie widać jakieś predyspozucje do tego typu zawodu.                Mam nadzieję że nie męczę was moimi pytaniami, ale nie mam się do kogo zwrócić. Pozdrawiam

Tematów: 1
Odpowiedzi: 6
Dołączył/a: 2015-08-20
Mario 2015-08-28, 07:42:18

A MI NIENEO!!! 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 6
Dołączył/a: 2015-08-20
Jasmin 2015-08-28, 10:50:37

?

 

Tak, może być zawód związany ze zdrowiem, jeżeli Neptun jest w rx w VI domu. 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.