Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Praca
gringe 2015-10-16, 17:46:00

Jak zwykle piszę w sprawie pomocy lub wskazówki. A dokładnie odnośnie pracy. Obecna zmierza ku końcowi bo z momentem końca zaległego urlopu dostanę wypowiedzenie z obecnej pracy z uwagi na likwidację całego działu w mojej firmie. Zwolnienia były do przewidzenia już dwa lata temu kiedy inny bank nas przejął i poddał zabiegowi "outsorcingu".

Z moich obserwacji wynikają pewne rzeczy - moje dwie najważniejsze prace jakie podjęłam w życiu, pojawiły się w momencie kiedy był tranzytowany Neptun(natalnie władca VI domu). Raz był to sekstyl Urana do Neptuna - dostałam pracę w marketingu i latałam z ankietami, a obecną pracę dostałam na koniunkcji Plutona do Neptuna(praca w banku przy windykacji). Czy będzie to z mojej strony nadużyciem jeśli zinterpretuję, że skoro Neptun natalnie jest w III domu horoskopu to moja praca będzie miała charatker związany z Bliźnietami(komunikacja przede wszystkim)? I w ankietach musiałam się sporo nagadać i nakłaniać ludzi swoim urokiem(sekstyl Merkury Wenus w natalu) i w banku musiałam się nagadać "na słuchawce" i użyć swego uroku by wpłynąć na chęć zapłaty przez dłużników....

Kolejny poważy tranzyt do Neptuna to styczeń 2017 - Będzie to koniunkcja Saturna i sekstyl Jowisza. Dla mnie wygląda to poważnie ale zbyt poważnie by była to praca podjęta tutaj na emigracji. Nie czuję się biegle z językiem -lepiej czytam i piszę niż mówię więc nieprawdopodobne dla mnie bym miała tutaj śmigać i gadać...

Z góry bardzo dziękuję za wszelskie cenne wskazówki:) I chęć pomocy:)

Tematów: 50
Odpowiedzi: 251
Dołączył/a: 2014-12-30
Odpowiedzi
gringe 2015-10-16, 18:03:24

Mój błąd - sekstyl Jowisz-Neptun przypadnie na wrzesień 2017.

Tematów: 50
Odpowiedzi: 251
Dołączył/a: 2014-12-30
starybosman 2015-10-17, 12:47:33

Może przed analizą tranzytów zechcesz zwrócić uwagę na swój aktualny solariusz ( Lublin, 14,38,59, domy Alcabatiusa, znaki,termy.dekanaty wg Reguł astrologii tradycyjnej P.Piotrowskiego, str.41,43).

 W materii zdrowia nie ma powodów do obaw. Księżyc, profekcyjny władca roku, natalnie w Rybach, w swojej troistości, w termach i dekanacie Jowisza, ale dwadzie  ekspresyjnego Barana, o czym nie wolno zapomnieć. Solarnie egzaltowany w Byku, w swojej troistości i dekanacie, w termach Merkurego i dwadzie ekspansywnego Jowisza. Mankamentem jest jego położenie w 8 domu, na szczęście w następującym. Jowisz w Księżycem  do połowy grudnia 2015 będą miały swoje "wyskoki", ale na jego miejsce wejdzie Saturn, który nauczy pokory. Solarny Jowisz w Lwie, w swoim dekanacie, ale termach i dwadzie  Saturna, więc ogniste ciągoty 11 domu nieco przystopuje. Solarny Saturn w 3 domu w Strzelcu,w swojej troistości, dekanacie Merkurego, termach oraz dwadzie Jowisza może wskazywać na problemy z własną tożsamością, bo bieżące  saturnowe blokady i ograniczenia będzie chciał rozbić rebeliant Uran.

 Solarny ASC w pracowitej ( bywa , że  perfekcyjnej inaczej ) Pannie, a jego władca w 9 domu, w domicylu, ale przestrzega przed wyciąganiem pochopnych wniosków. Co prawda  Merkury niby trzeźwo myśli w Bliźniętach ( domicyl), ale niezbyt wnikliwie ( terma Wenus), ale bywa że nader pochopnie ( dekanat i dwada Marsa). Jakby tego mało, to jeszcze bieżący Merkury w koniunkcji z natalnym ASC. Zważ, że Merkury w solariuszu jest bardzo silny, jest w sekstylu z Wenus, natalnym władcą ASC, zarazem z Wenus tworzą sekstyl ( także solarnie), no i Merkury powrócił na swoja natalną pozycję. Bacz zatem , by zapowiadane korzyści nie zostały zniweczone przez jakieś niedopatrzenie.  

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
gringe 2015-10-17, 16:43:42

Bardzo dziękuję Starybosmanie za tą wnikliwą analizę. Na pewno wskaże mi to drogę w jaki sposób interpretować kolejne kosmogramy. Czytam książki, szukam wiedzy w teorii ale nie ma to jak obserwowanie analizy horoskopu "na żywca":)

Fajnie, że zdrowie sprzyja - mam też nadzieję, że ten grudniowy Saturn w końcu mnie zmobilizuje do konsekwentnej diety i zrzucenia wagi. Tęsknię do moich ubrań ;(

Wniskując z Twoich słów Starybosmanie - powinno być dobrze ale nie powinnam tracić czujności. Nie osiadać na laurach...

 

Tematów: 50
Odpowiedzi: 251
Dołączył/a: 2014-12-30
Jasmin 2015-10-18, 11:28:04

Gringe, masz w tej chwili wyprzedzający efekt połączonych energii Jowisza i Neptuna- które są sygnifikatorami pracy, o którą pytasz . Jowisz i Neptun władają VI domem radix. Znaczenie dla pracy ma także Saturn - naturalny władca X domu kariery.  Teraz po prostu Saturn robi półsekstyl do Jowisza i wskazuje na możliwości dotyczące zatrudnienia. Saturn Ci to umożliwi. Musisz tylko przysiąść fałdów. Półsekstyl to obecnie półśrodki, które w pełni możesz uruchomić w 2017 roku.

Popatrz w sprawie półśrodków, kiedy Węzły Księżycowe utworzą w tranzytach aspekt do ur. Jowisza. Wtedy Los podpowie , jak możesz z sensem pokierować swoją karierą zawodową. W grudniu tego roku tr. Węzły utworzą trygon w orbie zerowej do Słońca i inżynieryjny tredecyl do Jowisza. Słońce będzie tranzytowało koniunkcją ur. Neptuna i sekstylem ur. Plutona. Ale już teraz masz koniunkcję ur. Słońca do Plutona:). 

 

pozdrawiam:)

 

J

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
gringe 2015-10-18, 16:13:31

Bardzo dziękuję Ci Jasmin za wskazanie toku rozumowania - spytam jednak nieśmiało by mieć pełną jasność - co masz na myśli pisząc o połączony energiach Jowisza i Neptuna? Czy chodzi o jakiś zbliżający się aspekt między tymi planetami?

Te półśrodki o których piszesz to informacje od znajomych na temat pracy. W ciągu jednego tygodnia dostałam trzy możliwośći podjęcia pracy i to całkiem dobrze płatnej. Niestety, nie wszystko ode mnie na ten moment zależy. Nie mam z kim zostawić swojego dziecka. W ostateczności myśleliśmy o teściu ale pokój dla niego zwolni nam się w styczniu. Spanie w salonie nie wchodzi w grę bo mamy upierdliwego lokatora na pokoju...

Nie lubię być zależna finansowo i od najmłodszych lat radziłam sobie jak umiałam. Teraz strasznie dokucza mi fakt tłumaczenia się z wydatków przed mężem ;P

Styczeń 2017 to termin kiedy moja teściowa odchodzi na emeryturę - najbardziej prawdopodobne, że ona przyjedzie zamiast mojej mamy.

 

Pozdrawiam ciepło i dziękuję za wsparcie :)

 

Tematów: 50
Odpowiedzi: 251
Dołączył/a: 2014-12-30
Jasmin 2015-10-20, 07:46:44

Jowisz tr. jest w znaku Panny i w XII domu rx czyli w domu władanym przez Jowisza i Neptuna . Saturn tr. w półsekstylu do ur. Jowisza. Dalej interpretacja idzie - tak jak wyżej napisałam.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
gringe 2015-10-20, 11:37:51

Aaaaaa....już rozumiem:) Dziękuję:)

Tematów: 50
Odpowiedzi: 251
Dołączył/a: 2014-12-30
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.