Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Witam serdecznie oraz prośba o pomoc
MarkovChain 2015-12-06, 01:50:25

Witam Państwa Serdecznie jako nowy użytkownik forum.

Pozwolę w telegraficznym skrócie się przedstawić, a także poprosić o pewną pomoc.

A więć jestem bliźniakiem z obecnością kolca jadowego  skorpiona na ostatnim ( a w zasadzie pierwszym odwłoku), pokrytym staurnicznym pancerzykiem:). Mówiąc globalniej na pewno jestem osobą, która starała się przejść samego siebie. Wykładam matematykę na uczelni , gdzie tez poznałem moją Wagę, którą widzicie na załączonym pliku. Oj, Waga to niezła Waga:). Oczywiście poslubiłem Waga i jesteśmy już rok poślubie.Waga to Asc w strzelcu ale z Saturnem w 12 i Uranem w 1,przy Jowiszu w rybkach w 3, czyli czasami takie dziecko oderwane od rzeczywistości, a i Snobka i pozerka nie zła.

Problem polega na tym, że coraz bardziej Nas blokuje, jest tak ciężko i przygniata Nas że zaczynamy nad tym nie panować. Czujemy się ze sobą bardzo bym powiedział "lękliwe" i strasznie zduszeni. Od zawsze musieliśmy pracować nad sobą, co zresztą piekielnie plutonowato widać na kołach, ale teraz jest bardzo ciężko. Co jest powodem? Wykańcza Nas to.

 

Dziękuje bardzo za wszelkie sugestie i przepraszam jak na pierwszy raz coś źle przedstawiłem, za dużo, za mało , czy za niedokładnie

ζ

Tematów: 1
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2015-11-29
Odpowiedzi
Jasmin 2015-12-06, 13:07:06

WitamUsmieszek.

Proszę o dane małżonki, bo nie są widoczne na wykresie.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
MarkovChain 2015-12-06, 13:23:29

30.09.1986 godz. 12:15,  17°23'E  50°19'N

 

Uśmiech

Tematów: 1
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2015-11-29
genny19 2015-12-09, 01:18:12

Twój tegoroczny solariusz ma opozycję Księżyca w Strzelcu do Marsa w Bliźniętach ,która usadowiła się na Asc  i Uranie partnerki. Dobra mieszanka wybuchowa.

Na twoim DSC jej solarny Księżyc w Byku  w opozycji do Plutona.

 

 

 

 

 

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
MarkovChain 2015-12-10, 06:10:15

Dziękuje za odpowiedź. Też tak myślałem właśnie, że ta Uraniczna planeta tutaj ma duży wpływ. Poza tym moje Slonce/ Saturn w koniunkcji ...Uran w opozycji do r-Slonce/Wenus/...węzeł.

Ale oprócz tego, że  Pluton Wagi na moim Asc w koninkcji z moim Saturnem/Marsem, to jeszcze przecież moje Slonce/Wenus jest w siódmym domu żony- który zawier osoby nielubianeNiezdecydowany. Wiem , że czasami trzeba wrzucić na luz, ale jakoś cieżko:)

 

Jeszcze sobie pozwolę zadać jedno pytanie. Wiem że żony Wenus, bardzo kocha i lubi moją koniunkcję Asc/Mars/Saturn Niewinny,Aniołek. To Wenus wzbudza miłość, rozkochując w sobie. Wiem,  że o wiele lepiej by było gdyby to była moja Wenus i żony Mars w koniunkcji w Skorpionie. 

 

Czy też przeszkodą może tu być tak bardzo akcentowana koniunkcja Wenus-żony z lufą mojego czołgu Asc/Mars/Saturn, która zamiast być skierowania na zewnątrz- nie ma miejsca na realizacje ponieważ jest "zdominowana" przez Wenus i jej rozbudzanie miłości i skupienie na niej Uśmiech. Dzięki  

 

ζ

Tematów: 1
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2015-11-29
genny19 2015-12-10, 21:50:32

Witam. Słońce i Wenus padają na VI dom żony-pracy ,codziennych zwyczajów.

Macie podobne położenie świateł w domu VIII i IX. VIII-dom związany jest ze  znakiem Skorpiona ,ż żywiołem wody i jest powiązany z naszą psychiką. Pokazuje  co jest dla nas tabu i co chcemy ukryć . Dom VIII związany z transformacją.  Na Sollunari są dobrze opisane domy przez Jaśmin. Polecam.

  Wenus-Mars to  z jednej strony przyciąganie,inspirowanie,uzupełnianie ale tez stawianie na baczność.

 Wenus z natury jest zimna i wilgotna  więc znak Skorpiona jej odpowiada.

Podwójny nelson koniunkcja  i opozycja Wenus-Saturn świadczy o trwałości związku ,wierności,wzajemnym oddaniu. Negatywnie -oznacza ponoszenie dla kogoś drugiego ofiar z  miłości.

 Też miałam aspekt koniunkcji z mężem Wenus-Saturn w znaku Wagi i Plutona na jego ascendencie w  Lwie.

 Jak objawia się Pluton na ascendencie  drugiej osoby. Napewno kontrolowaniem,myśleniem ,że zmieni się postępowanie drugiej osoby.  Ale to dzięki mężowi  mogłam doznać transformacji  jako ascendentalny Skorpion.

O porozumiewaniu najwięcej pokazują aspekty Księżyca i Merkurego.

Wasze Księżyce są  w różnych żywiołach a Woda gasi ogień  a  twój Merkury tworzy półkwadraturę do Słońca w Wadze a jej  Merkury w koniunkcji z Plutonem- "związek dynamiczny,wzajemne pobudzanie się,ale zawsze  jest przy tym wątek destrukcji"Kto,kogo? " 1

 1. W. Jóźwiak "Astrologia Samopoznaia"

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
MarkovChain 2015-12-14, 18:40:27

Dziekuje bardzo za pomoc. Racja jest taka, że Pluton to ogólne ograniczenia, pobudzenia i stany euforyczne czasami nie możliwe do zatrzymania. Wiem, że tutaj też jest to, że  zakloca Nas  kwadratura mojego Plutona do  Marsa mojej Wagi. - a wiadomo, że to walka (kwadratura). Poza tym mój Pluton w znaku Wagi mowi o problemach w relacjach.  Czasami Pluton umieszczony jest tak, że nie da się z nim walczyć. Trzeba go oswoić.

Wnioskuje że wybór na żonę Wagi  nie jest przypadkowym wyborem. Ta samo jako VIII dom. Oba te elementy pokazują zdecydowanie o transformacje w i głębokie idee w tym temacie.

 

Jeszcze jedno. Oprócz mojej głebokiej transformacji świadomości i bytu. Moja żona też zaznała transformacji. Może to jej ta Wenus. Poczuła się jakby stała się małą dziewczynką w świecie krainy oderwanej do rzeczywistości. Takim dzieckiem w dojrzałej kobiecie. Wiem też, że Nasz Ksieżyce się nie widzą. Księżyc w znaku Lwa ma  inne potrzeby niz Ksiezyc w Raku

 

Dziękuje  jeszcze raz za wszystkie odpowiedzi :)

 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2015-11-29
genny19 2015-12-15, 14:12:43

 Wg Jeanne Avery autorki książki " Astrologia i twoje zdrowie" zwrotem typowym dla Plutona jest

"Chcę tego,czego chcę,wtedy kiedy chcę i w taki sposób jaki chcę.A więc nie wchodź mi w drogę"

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Sylfka1992 2015-12-24, 00:17:51

Świetna charakterystyka Plutona. :) Osobiście mam Plutona w II domu i to w dodatku w Skorpionie. Moje podejście do drugodomowych spraw jest dokładnie takie, jakie opisała Jeanne. Co swoją drogą wcale mi nie odpowiada, szczególnie że Pluton ustawiony jest w kwadraturze do Wenus i Saturna w V domu - miłość i zabawa potrafią więc bardzo nadszarpać moje wartości, zasady i portfel... :P

Tematów: 3
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2015-12-11
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.