Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Złośliwość rzeczy martwych
gringe 2015-12-19, 14:02:47

Witam, jeśli ktoś z forumowiczów znajdzie dla mnie chwilę to będę wdzięczna.

Końcówka roku zazwyczaj jest dla mnie pod górkę i tak jakby wszystkie nieszczęścia uparły się zmieścić jeszcze w starym 2015 roku. Nie będę marudzić i przedłużać wstępu - nawalił nam samochód. Sprawa napraw ciągnie się chyba od dwóch miesięcy i niby miały być tylko małe wymiany, a skończyło się na dzień dzisiejszy na uszczelce pod głowicą (prawdopodobnie, mechanik stawia na 90%). Mąż uziemiony w domu, praca czasowo skończyła się w miejscu gdzie mieszkamy i gdzie mógłby śmigać rowerem. Tam, gdzie jest praca trzeba dojechać samochodem. Praca w godzinach 10-22 i autobus odpada:(

Zastanawiam się czy po kieszeni nie trzepnie nas zbliżający się u męża kwinkunks Jowisza do natalnego Księżyca. Każda decyzja związana z samochodem wydaje się zła. Myśleliśmy nad sprzedażą auta ale znów kupując coś nowego nie wiadomo czy czegoś innego nie trzeba będzię robić w samochodzie.

Patrząc na Solariusz 2016 u mojego męża zastanawiam się czy zbliżający się nowy rok będzie lepszy. Słońce w IV domu, dla mnie sugeruje wysunięcie się spraw rodzinnych i domowych na pierwszy plan. Mąż jako głowa rodziny, odpowiedzialny za nas troje. Nie wiem czy on to udźwignie psychicznie. Uran w VI domu Solariusza to niestabilna sytuacja z pracą. Do wszystkiego Saturn w II Solariusza - dziura budżetowa

Tematów: 50
Odpowiedzi: 251
Dołączył/a: 2014-12-30
Odpowiedzi
genny19 2015-12-20, 15:48:47

 

Władcą tego Roku jest XII dom horoskopu i Saturn. Dom XII wiąze się z nieprzewidzianymi wydarzeniami. Władcą fridarii od 2012 roku jest Mars ,najsilniejsza palneta w horoskopie męża ,ale władcą podfridarii na ten rok jest Merkury a w przyszłym roku będzie Księżyc. Merkurego na ten rok ma mąż silnie zaznaczonego w horoskope w solariuszu ,bo jest  władcą ascendentu i MC. Jeśli spojrzysz na dyrekcje na 20  luty 2015 roku to zobaczysz ,że Księżyc znajduje się przed zmianą znaku z Byka  na Bliźnięta( obecnie się tam znajduje) oraz ,że dyrekcyjny Merkury jest w koniunkcji z Księżycem. Księżyc to władca domu VI radix -praca.  Solarny Merkury tworzy kwadraturę do ascendentu progresywnego w 7 st Byka.Ponadto progresywny ascendent zmienił władcę termy z z Wenus  na Merkurego. Jeśli popatrzysz na progresywny relokowany horoskop męża to progresywny ascendent znajduje się w 18,11 st Ryb ,także w termie Merkurego .

Władca roku znajduje się w 3 domu solarnym związanym z komunikacją tworząc opozycję z MC i kwadraturę do świateł.

W radix władcy ascendentu Saturn  i Uran tworzą  kwinkus do Księżyca a drugi palec Boży tworzy Saturn ,Księżyc i ascendent. O ile w pierwszym palcu planetą ogniskową jest Księżyc i związane z tym emocje,a niedługo przez Księżyc będzie tranzyt Urana i wiele nieprzewidzianych sytuacji. Pokazuje to też ascendent solarny w znaku Skorpiona w koninkcji z Uranem radix.

O Palecu Boży z Saturnem  jako planety ogniskowej poczytaj sobie w książce Bila Tierneya.

 

Ps. Czasami psucie przedmiotów wymusza na nas zmiany. Czy na dobre czy na złe czas pokaże.

 

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
gringe 2015-12-20, 19:29:04

Dzięki genny19 za tą analizę. Jednym słowem - "spodziewaj się niespodziewanego". I tego się boję.

Dawno temu, jeszcze na studiach byłam u pewnej emerytki która wróżyła z kart. Chyba koleżanka z roku dała mi i mojej znajomej namiar na tą wróżkę. Wróżba wydawała mi się wtedy dość krótka i pamiętam z niej wszystko. Przede wszystkim, że mój mąż będzie związany z zagranicą. Nie powiedziała, że oboje wyemigrujemy.

W tamtym czasie z moim mężem znałam się dopiero od dwóch miesięcy i nie wiedziałam jeszcze, że zostanie moim ślubnym. Kobieta czytająca z kart bardzo mocno ostrzegała mnie przed niebezpieczeństwem grożącym mojemu dziecku. Powtarzała to przez cały czas. Do tej pory nie miałam żadnych problemów z moim synkiem, ciąża w miarę ok, poród przez cesarkę ale bez komplikacji.

Pamiętam jak mówiła o wypadku, prawdopodobnie samochodowym i że będę miała dużo szczęścia bo Ktoś nade mną czuwa.

Mam nadzieję, że ten tranzyt Urana przez natalny Księżyc(u męża) nie uruchomi przeznaczenia w postaci wypadku samochodowego.

Wracając do samochodu - jesteśmy w zawieszeniu co robić. Na razie mąż dostał nocna zmianę w firmie gdzie do tej pory pracował więc pojechał rowerem.

Tematów: 50
Odpowiedzi: 251
Dołączył/a: 2014-12-30
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.