Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Ćwiczenia z horaralnej c.d - Czy znajdę nową pracę?
gringe 2016-02-06, 00:30:27

Witam, nic tak nie utrwala wiedzy jak ćwiczenia. Dodatkowo mam pytanie które jest dość dla mnie istotne - Czy znajdę nową pracę? Zadałam podobne pytanie w innym wątku odnośnie tranzytów - i niestety jak sama Jasmin napisała, praca szykuje mi się najprawdopodobniej koło lutego...2017 roku. To dość odległy termin, a w dodatku nie działa na mojego męża kojąco. Uważa on, że jak najszybciej powinnam podjąć się jakiegoś płatnego zajęcia, więc szukam, wypełniam papiery z agencji, załatwiam opiekę do dziecka - a praca omija mnie szerokim łukiem.

Tak więc pozwoliłam sobie znów spytać się jak to wygląda z astrologicznego punktu widzenia.

Asc wypada w Pannie, dom 10 jako sygnifikator sprawy - w Bliźniaku. Nie bardzo wiem jak to ugryźć kiedy sygnifikator dwóch spraw to jedno i to samo? Rozwiązanie problemu jest we mnie?

Księżyc w Koziorożcu na wygnaniu też nie wróży nic pozytywnego. Nie jest w pustym biegu więc pytanie powinno mieć odpowiedź. Nie jest zadane ani za wcześnie ani za późno - ASC nie jest w trzech pierwszych ani ostatnich stopniach znaku. Merkury nie jest w retro. Czytałam, że mogę uwzględnić dodatkowego sygnifikatora sprawy - tutaj obrałabym Saturna jako naturalnego władcę 10 domu. Żadnego aspektu nie ma z Merkurym ani Księżycem.

Czyli, że nie zanosi się na żadną, nawet "najpodlejszą" pracę?

Tematów: 50
Odpowiedzi: 251
Dołączył/a: 2014-12-30
Odpowiedzi
genny19 2016-03-10, 17:43:46

Kiedyś na jakimś forum była dyskusja  o takim przypadku jeśli kwerenta i pracę reprezentuje ten sam sygnifikator ,to bierzemy pod uwagę następny znak znajdujący się w domu X.

J.Frawley  w książce  "Podręcznik Astrologii Horarnej " str 231 pisze;

"Władca VII domu pokazuje otwartych wrogów:rywali na stanowisko. Jeśli władca X domu aspektuje władcę VII zanim dosięgnie władcy I domu,inna osoba dostanie pracę"

W twoim horoskopie Merkury  władca domu X i I zbliża się trygonem do aspektu z Jowiszem (władca domu VII.Jowisz to  także twój partner.

Jowisz jest całkowicie zależny od Merkurego -przez znak i dom. Jowisz znajduje się w retrogradcji i w koniunkcji z węzlwem wschodzącym.

 Frawley pisze "Kerent jest władcą I domu i Księżycem"

Księżyc tworzy trygon aplikacyjny  do ascendentu.Tak mi pokazuje w Uranii  

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
genny19 2016-03-10, 23:05:41

Mam dodatkowe pytanie. Czy  ty obecnie pracujesz. Bo twoje pytanie brzmi " Czy znajdę nową pracę?"

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
gringe 2016-03-11, 11:56:37

Dziękuję Genny19, że mi odpisałaś. Nawet nie wiesz jak się cieszę.

"Czacha mi normalnie dymi", a dwa dni temu dosłam migreny od tego całego myślenia o pracy. Moja praca w Polsce zakończyła się z dniem 29 luty. Zamknęli moje biuro i zlikwidowali stanowisko. Dostałam niewielką odprawę. Kiedy byłam na zalegym urlopie przeniosłam się do męża do UK i stąd obserwowałam jak na moje złotówkowe konto wpływają ostatnie wypłaty:(

Wiadomo, że zawsze jest łatwiej gdy dwoje pracuje. Stąd i moje wcześniejsze rozważania, w innym wątku, na temat widoków na pracę w UK. Jak pamiętam, Jasmin napisała mi, że w tym roku pojawią się szane, które w pełni się rozwiną i praca pojawi się - ale na początku 2017:(

Złożyłam papiery do agencji pracy, zostałam przeszkolona i mam czekać na telefon od nich. Praca ma się zacząć na koniec marca i jest to praca max do września. W między czasie organizuję opiekę do dziecka i też jestem pełna obaw jak to wyjdzie. Znalazłam dziewczynę która zgodziła się na opiekę za dość przystępną cenę. Sama ma dziecko w wieku mojego syna.

Jestem pełna obaw czy to wszystko wypali.

Tematów: 50
Odpowiedzi: 251
Dołączył/a: 2014-12-30
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.