Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Dwa horoskopy
Frank 2016-08-12, 10:43:01

Mam pytanie o horoskop mój i mojego przyjaciela. Ja urodziłem się o godzinie 12.20, on zaś o 22.00. Oboje tego samego dnia miesiąca i roku. Mianowicie 20 listopada 1998. Oboje we Włocławku. Czy mógłbym prosić o interpretację, nawet taką ogólną? Jakie są podstawowe różnice między nami? Oczywiście otrzymałem od niego zgodę na przetwarzanie takich danych.Mam jeszcze pytanie. Czy da się odczytać jaka ścieżka zawodowa mnie czeka?Z  góry dziękuję za odpowiedzi. :)

Tematów: 1
Odpowiedzi: 1
Dołączył/a: 2016-08-12
Odpowiedzi
dziadekzly 2016-08-12, 17:20:24

Witam

Jeśli ma Pan możliwość podjęcia studiów to warto to zrobić. Zagranica nie ucieknie, a zmyślnie rozegrana może być połączona ze studiami i opłacona przez uczelnie z korzyścią dla Pana. Tylko żeby wyjąć to najpierw trzeba włożyć.

Najlepszego

Dziadek

Tematów: 3
Odpowiedzi: 41
Dołączył/a: 2016-06-15
starybosman 2016-08-12, 18:39:20

Twoimi działaniami sterują emocje. Chcesz być widoczny, kierować sam sobą, otwarcie wyrażasz swoje zdanie i ciężko  przekonać Ciebie, że raczej nie osiągniesz praktycznych korzyści, ale też umiesz się dostosować do aktualnej sytuacji, zmieniając postawę oraz zachowania. Z drugiej strony, nie cierpisz kompromisów, bo przecież Wodnik na ascendencie podpowiada, że niezależność to także oryginalność.

 

Także kolega działa w uniesieniu, ale u niego przeważa poczucie współzależności od grupy ( zbiorowości) i sprawdza się w roli  doradcy, realizującego swoje potrzeby bezpieczeństwa. Przywiązanie do tradycji wyniesionych z domu, poszukiwanie własnego schronu, w którym może analizować sytuację, wytyczając i chroniąc własną przestrzeń. Żeby sprowokować do działania, musi zaistnieć mocny impuls, który spowoduje wejście na nowe tory. Nie można mu jednak odmówić chęci rządzenia, wyniosłości i szukania poklasku, bo ciągle zmierza do tego, by robić dobre wrażenie.
Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
Frank 2016-08-15, 14:18:37

Dziękuję za odpowiedzi. :)A co mógłbym robić w życiu, czuję się zagubiony... z jednej strony jestem bardzo uczuciowy, a z drugiej coś jest ze mną nie tak bo chce na wszystko patrzeć w oczy. Jestem dziwakiem i ludzie mówią, że mi odbija ;/ Kocham pewną dziewczynę, ale mieszka 400 km ode mnie, ale się nie poddajemy już rok mimo , że jej rodzice praktycznie zakazują spotkań. Popadam często w komplętną ruinę psychiczną, mam ciężkie warunki do życia od zawsze, w rodzinie same problemy i nie mam spokoju by coś robić, a bardzo bym chciał. Na plecach czuję śmierć, wiem, że to dziwne, ale od dziecka tak mam. Nie wiem gdzie się tym podzielić, ale czuję jakby rzeczy których nie było. Taką dziwną energię, próbowałem to zbadać, ale nie wiem jak. Do tego cierpię bo chciałbym coś osiągnąć, a nie osiągnąłem jeszcze zupełnie nic. Wszystko jakby nie miało sensu... 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 1
Dołączył/a: 2016-08-12
dziadekzly 2016-08-16, 10:49:34

"Był sobie kiedyś kamieniarz wielce niezadowolony z siebie i swojej pozycji życiowej. Pewnego dnia przechodził obok domu bogatego kupca i przez uchyloną bramę zobaczyłwiele pięknych rzeczy i ważnych gości.„Jakże potężny musi być ten kupiec!\" pomyślał kamieniarz. Poczuł wielką zazdrość i żal,że nie jest kupcem. Nie musiałby już wtedy wieść nędznego żywota kamieniarza. Wtem nagle, ku swemu zdziwieniu, stał się kupcem i posiadał więcej luksusów i władzyniż mógł kiedykolwiek wymarzyć, a mniej zamożni zazdrościli mu. Ale niedługo potem zauważył wysokiego urzędnika, niesionego w lektyce, w otoczeniu służby i eskortowanego przez żołnierzy uderzających w gong. Każdy, bez względu na zamożność, musiał się nisko pokłonić na widok tego orszaku.„Jakże potężny jest ten urzędnik!" - pomyślał kupiec. „Doprawdy chciałbym być wysokim urzędnikiem! "Wówczas stał się wysokim urzędnikiem, noszonym wszędzie w ozdobnej lektyce,wzbudzającym strach i nienawiść we wszystkich ludziach, którzy musieli oddawać muukłony. Był akurat gorący, letni dzień i urzędnikowi zrobiło się duszno w zamkniętej lektyce. Spojrzał na slońce. Świeciło dumnie na niebie, niewzruszone jego obecnością.„Jakże potężne jest słońce! - poinyślal. „Chciałbym być słońcem!"I stał się słońcem, zalewając wszystkich swymi gorącymi promieniami, wysuszając pola,obiektem przekleństw rolników i robotników. Ale wtem wielka, czarna chmura przesunęłasię między nim a ziemią, tak że jego promienie nie mogty już dotrzeć do wszystkiego. „Jakże potężna jęst ta chmura burzowa!" - pomyślał. „Chciałbym być taką chmurą!"Stał się zatem chmurą, zalewając deszczem pola i wsie, a wszyscy na niego wyrzekali. Wkrótce jednak poczuł, że jest przesuwany przez jakąś wielką siłę, i uświadomił sobie,że jest to wiatr.„Jakże jest on potężny" - pomyślał. „Chciałbym być wiatrem!" I został wiatrem, zrywając dachówki z domów, wyrywając drzewa, znienawidzonym i wzbudzającym postrach wszystkiego, co żyje. Lecz już po chwili natrafił na coś, co niechcialo mu ulec, bez względu na to, jak mocno dmuchał - wielki kamień.„Jakże potężny jest ten kamień!" - pomyślał. „Chciałbym być takim kamieniem!"Wtedy stał się kamieniem, bardziej potężnym niż cokolwiek na świecie. Ale kiedy tak stał, usłyszał odgłos młotka uderzającego w dłuto wchodzące w skałę, i poczuł, że się zmienia.„Cóż może być potężniejszego niż ja - kamień?" -pomyślał. Spojrzał w dół i zobaczył u swych stóp sylwetkę kamieniarza."

 

fragment z książki "Tao Kubusia Puchatka" Benjamina Hoffa.

Tematów: 3
Odpowiedzi: 41
Dołączył/a: 2016-06-15
lupka 2016-08-16, 19:28:17

Podoba mi się to:)

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.