Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Wyjazd do Anglii - czy się uda?
twm83 2016-08-27, 16:42:03

Mam pytanie o mój wyjazd do Anglii, zamierzam wyjechać 10 września to już niedługo. Mam mętlik w głowie - okazuje się, że pomoc jaką miałem mieć na miejscu zdaje się być niepewna w kwestii takich codzienności i załatwienia czasem spraw. Nie wiem czy podołam wogóle bez takiej pomocy. To moja przyjaciółka, która ma teraz problemy i nie wiem czy da rade. Bardzo bliska mi osoba, też dla niej jade.

rn

 

rn

A może zostać i dać sobie spokój z wyjazdem? Sam już nie wiem. Musze choćby na jakiś czas zmienić otoczenie aby realnie popatrzeć na siebie. Tu już nie wytrzymuje gdzie mieszkam ale materialnie jestem tutaj zabezpieczony. Tam to nowe życie. Wiem gdzie jadę bo już byłem w Anglii także cudów się nie spodziewam. Znam trochę realia. Ostatnio wzmocniłem się, mam więcej sił i chęci. Mogę jeszcze przesunąć wyjazd o jakiś czas np miesiąc. Też się zastanawiam nad taką opcją chociaż tu już wysiedzieć nie mogę. 

rn

 

rn

Będę wdzięczny chociaż za małą interpretację. 

Tematów: 3
Odpowiedzi: 11
Dołączył/a: 2014-09-29
Odpowiedzi
indygo 2016-09-08, 09:21:37

Witaj

 

Moim zdaniem możesz spróbować wyjechać - jowisz za chwilę wchodzi do wagi, tym samym wchodząc na Twój asc a w następnej kolejności na merkurego i słońce w wadze - zapowiada to rozpoczęcie nowego etapu w życiu, który może być sukcesem - jowisz na słońcu, możesz także liczyć na wiele dobrych ofert pracy - jowisz na merkurym. Myślę, że z takimi układami na pomoc innych też jak najbardziej możesz liczyć. Również w nadchodzącym solariuszu masz jowisza na asc a słońce na wierzchołku domu 2, także podróż zagraniczna, nowy etap i dobra praca jak najbardziej możliwe. Wenus jest jednocześnie w strzelcu w domu 3 (i jest władcą domu 9 solariusza) - znowu podkreśla aspekt wyjazdu za granicę i wsparcie kobiety np. w załatwieniu formalności czy choćby takim codziennym życiu. Może łatwo nie będzie bo w domu 3 solariusza masz także saturna, ale jednocześnie mówi on o powrocie do miejsca, w którym już byłeś i które znasz. Jednocześnie w tranzytach saturn w  domu 3 może mówić o odcięciu się od tego otoczenia, w którym obecnie przebywasz. Księżyc w solariuszu jest w raku, w domu 10 - znowu podkreślone są zmiany w pracy, z pracą. Pozycja księżyca w znaku raka jest bardzo mocna (a więc komfortowa) i zapowiada, że mimo wszystko powinieneś się tam jakoś odnaleźć.

Powodzenia

Tematów: 1
Odpowiedzi: 36
Dołączył/a: 2013-11-07
twm83 2016-10-03, 19:15:01

Nie pojechałem jednak we wrześniu totalnie się nie złożyło. Niestety wyszło tak i nikt nie zawinił, osoba która miała mi pomóc ma teraz spore problemy zdrowotne i musi się skupić tylko na nich. Może w późniejszym terminie się uda. Póki co próbóje szukać pracy w okolicy ale jestem zawiedziony brakiem wyjazdu na który liczyłem. Może się uda jeśli nie teraz to po nowym roku ale jak dla mnie obecnie to szmat czasu i niepewności. Być może jeszcze nie pora, lub po nowym roku znów będę próbował. 

 

Bardzo Ci dziękuje Indygo za poświęcony czas i opis!

Tematów: 3
Odpowiedzi: 11
Dołączył/a: 2014-09-29
indygo 2016-10-09, 10:19:19

Po nowym roku tranzyty dużo bardziej Ci sprzyjają. Ogólnie by ruszyć z miejsca z czymkolwiek.

Tematów: 1
Odpowiedzi: 36
Dołączył/a: 2013-11-07
twm83 2016-10-13, 18:59:16

Dziękuję, fakt cięzko teraz mi z czymkolwiek - za co się zabieram w mig widzę, że to nie dla mnie. Na oferty pracy wysyłane w Polsce póki co zero oddzewu. Może jednak coś się uda mi znaleźć.

Tematów: 3
Odpowiedzi: 11
Dołączył/a: 2014-09-29
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.