Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Życiowe dylematy - studia, praca
BlackOrchid 2016-09-10, 02:17:25

Dobry wieczór? Raczej nie dzień dobry, jest 1:50 i nie wiem, jak się przywitac o tej porze, tym bardziej, że to jest mój pierwszy post tutaj. Astrologią zaczęłam się interesowac trochę ponad pół roku temu, kiedy, tak samo zresztą jak i dzisiaj, siedziałam do północka nad książkami, ucząc się do sesji. Bo studia to jest moja największa zmora. Mam ich serdecznie dosc, a został mi ostatni rok, więc tak siedzę i modlę się, oby ten wrzesień jakoś minął. W horoskopie szukałam wtedy (jak i teraz) odpowiedzi na pytanie, co mam ze sobą w zyciu robic (chodzi mi dokładnie o pracę). Niestety, dotychczasowe prace związane z moim kierunkiem studiów okazały się dla mnie porażką (często też przez ludzi, z którymi mi przyszło pracowac, chociaż sam rodzaj pracy też nudził mnie niemiłosiernie). Nie mam na siebie żadnego pomysłu.Teraz jeszcze siedzę śpiąca nad jakimiś zadaniami z egzaminów i moja "depresja" się pogłębia. Idzie mi ta nauka strasznie opornie. Zdam ja w ogóle te wrześniowe poprawki? Znajdę sobie potem jakąś normalną pracę? W horoskopie natalnym mam rahu w II domu, Lwa na MC, Słońce i Wenus w VII domu w Byku, a jestem ascendentalnym Skorpionem (Pluton w Skorpionie). Może ktoś spojrzałby na mój kosmogram swoim bardziej doświadczonym okiem (bo ja swoim patrzę już kilka miesięcy i stwierdzam, że chociaż ciekawa, to astrologia jest jednak trudna)

Jestem ur. 05.05.1992  o 18:45 w Siedlcach.

Tematów: 1
Odpowiedzi: 0
Dołączył/a: 2016-09-10
Odpowiedzi
starybosman 2016-09-15, 17:18:29

Jesteś introwertykiem, z własną przestrzenią życiową, otoczona wąskim ( elitarnym) gronem znajomych, osobą racjonalną i praktyczną, ale po prawdzie brakuje śmiałości i pewności siebie. Duża emocjonalność, ekspresyjność powoduje huśtawkę uczuciową, wywołaną przez przeżycia wewnętrzne. Koniec końców objawia się to stanem, w którym trzeba usuwać zaparcia albo  zatrzymywać biegunkę, jako skutki dysharmonii i niezgody. Ascendent pokazuje osobę twardą, z charakterem, siłą woli, ale to pozory, bo wnętrze przypomina galaretę. Za bardzo skupiasz się na detalach, nieistotnych drobiazgach, bez znaczenia, a zapominasz o tym, by korzystać z podpowiedzi intuicji. Postaraj się poskromić to, co można określić jako zapalczywość.

 

Oceniając aktualny solariusz poświęć  uwagę Marsowi, bo jest nie tylko władcą horoskopu natalnego, ale i almutenem umysłu, a także profekcyjnym władcą roku solarnego. Nie zapomnij o Merkurym oraz Jowiszu.  W horoskopie natalnym ( ale i solarnym) spójrz, który z władców włada  danym domem przez pryzmat jego położenia w horoskopie i aspektów, które tworzy. Tak z malefikami, jak i benefikami. Nie zapomnij o tym, że masz skłonności do tego, iż pieniądze jakby przepływały między palcami. Wskazana jest także obiektywne odczytanie znaczenia położenia poszczególnych planet w domach, bo dostarczają wielu informacji o cechach, które posiadasz.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.