Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Prośba o pomoc, czy znajdę jeszcze w życiu prawdziwą miłość :(
reniafly 2016-11-20, 20:36:46

Witam serdeczie,

od kilku lat moje życie uczuciowe (i nie tylko) wali się, w tej chwili jestem o krok przed rozwodem.....po 24 latach małżeństwa. Jest mi ogromnie ciężko :((((. Dowiedzieć się że tak naprawdę nie byłam kochana, że ktoś był ze mną z poczucia obowiązku..... Ja, wieczna optymistka (Strzelec), nie mogę sobie poradzić z emocjami i uczuciami. Trudno mi zobaczyć światełko nadzei. Pustka, samotność i odrzucenie to straszne doświadczenie. Czy ta trudna sytuacja kiedyś się skończy, czy mam szansę na odnalezienie "drugiej połówki"??? Nie mam już siły boksować się z życiem.

Z góry serdecznie dziękuję za jakąkolwiek podpowiedź, załączam swój wykres urodzeniowy (mąż urodził się 26.06.1974 r. o godz. 11.18 we Włocławku a ja 19.12.1974 r. o godz. 01.44 w tej samej miejscowości. 

 

 

Tematów: 4
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2016-11-20
Odpowiedzi
maszowa 2016-11-20, 21:30:51

Cześć Reniafly.

Jak Strzelec Strzelcowi dobrze radzę - daj sobie trochę czasu!- gdy Saturn wędruje w kierunku natalnego Słońca to nie jest pora na nową miłość. Trzeba znaleźć sobie jakieś zainteresowanie i przeczekać. Zadaj to samo pytanie za pół roku, a wtedy to już będzie inna rozmowa. Ani się obejrzysz jak zleci te parę miesięcy.

Poza tym sytuacja "o krok przed rozwodem" też nie jest dobra do szukania nowej miłości. Bo to nie byłaby zdrowa miłość, bardziej odwet.

Na wszystko jest odpowiedni czas - najpierw trzeba zakończyć (w tę czy inną stronę) jedną relację, a dopiero potem zaczynać drugą, tak jest zdrowiej.

Teraz najważniejszym zadaniem, jakie masz przed sobą, jest ponowne pokochanie samej siebie - żaden facet nie ma prawa Ci wmawiać, że nie jesteś warta wszystkich skarbów tego świata. Jeśli on tego nie pojmuje, to jest jego problem a nie Twój.

 

 

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
reniafly 2016-11-21, 12:08:15

maszowa - dziękuję za wsparcie.

Na razie nie mam ochoty zaczynać nowej miłości, nie o to mi chodziło. Odwet -nawet gdybym chciała, nie potrafię tego zrobić, to nie jest zgodne z moim sumieniem i zasadami.  Chciałam się jedynie "podpytać gwiazd", czy w ogóle mam szansę na miłość w swoim życiu (usłyszałam, że nik już mnie nie zechce).

Ten "krok przed rozwodem", to etap ugody majątkowej przed złożeniem pozwu.

Mam mnóstwo zainteresowań, dodatkowo studia i nauka nowego zawodu. I ma Pani racę 200%-wą, żaden facet nie wmówi mi, że jestem nic nie warta. Szczególnie taki, który mam wyraźny problem z osiągnięciami żony.

Mam nadzieję, że trafię w życiu na kogoś, z kim będę mogła dzielić swoje pasje oraz zainteresowania i nie będzie to przez niego odbierane jako zagrożenie i atak na męskie ego. 

Jeszcze raz dziękuję za ciepłe słowa, w takich trudnych chwilach niezwykle pomagają :)

Tematów: 4
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2016-11-20
starybosman 2016-11-21, 16:22:28

Powiadasz, że nikt Ciebie nie zechce?  Tak słyszałaś? Faktycznie usłyszałaś głęboko ukryty komplement, wszak nie kopie się zdechłego psa. Ponadto, jak czytam, nie zamierzasz piłować wiórów. Na wstęp do poznania nowości w zupełności wystarczy. Natywnik pokazuje osobę, którą nie jest łatwo sterować, bo bardzo niechętnie uwzględniasz opinie innych, a decyzje podejmujesz po przeanalizowaniu wewnętrznych potrzeb, po ocenie, czy i w jaki sposób będzie zaspokojone Twoje bezpieczeństwo. Masz w sobie energię do poznawania ludzi i prezentowania własnych dokonań, co przy tendencji do wędrówek intelektualnych jest zapowiedzią, że nie będzie źle. Wenus w 3 domu, z Koziorożcu, wskazuje na kogos, kto na pierwszym miejscu stawia wierność i lojalnośc, ale też podpowiada, ze ta prawdziwa miłość przychodzi późno.  Masz też łatwość kontaktów, aktywność, co przy umiejętności dostosowania się do zaistniałych okoliczności, dobrze rokuje na przyszłość. Miej na uwadze i to, że Procjon na MC skłania do do forsowania swojej woli, ale bywa, że ekspresja nie zawsze jest wskazana, szczególnie, gdy niezależność i śmiałość ma prowadzić do szybkich zmian w  zdobywaniu kolejnych doświadczeń. ASC w Wadze pokazuje osobę, która raczej nie idzie przez życie w pojedynke, co przy upartości zapowiada sukcesy na niwie sercowej. 

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
reniafly 2016-11-21, 17:38:14

dziękuję za szczerą odpowiedź :)

Tematów: 4
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2016-11-20
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.