Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Pluton w opozycji do Saturna :(
reniafly 2017-01-04, 17:36:38

Witam serdecznie,

bardzo proszę o pomoc. 30.12.2016 uściśliła się u mnie opozycja Plutona do Saturna. Nawet nie chce mi się opisywać, co się dzieje..... :( :( :( . Dość na tym, że myśli o sznurze i suchej gałęzi zaczynają pojawiać się w mojej głowie dość często. Chciałam zapytać ile czasu odczuwalna jest taki układ planet? Nie daję rady..... Z góry dziękuję za podpowiedź.

Tematów: 4
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2016-11-20
Odpowiedzi
starybosman 2017-01-04, 19:10:35

Najlepszym rozwiązaniem jest śmierć ze starości, i najlepiej po swoich wrogach, by nie mieli powodów do radości. A na poważnie: Pluton pomaga rozwiązać nabrzmiałe problemy, bywa że skalpelem, co boli, ale w konsekwencji uzdrawia. Owszem, za cenę cierpienia, ale polepszenie sytuacji jest tego warte. Skoro bieży przez 3 dom, to nie dziw, że zaprowadza swój porządek i z niektórymi osobami czas się pożegnać definitywnie. Zachowanie, jakie przedstawiasz, jest typowe dla opozycji Pluton/Saturn. Początkowo próbuje się naprawiać sytuację, ale po pewnym czasie opuszcza się ręce i zdaje się być człowiek nikomu niepotrzeby. Wtedy do głosu dochodzą gremliny, a te nakazują szukać winnych i domagać się sprawiedliwości. Ten wybór daje tylko to, że przepaść między osobą a otoczeniem zaczyna się pogłębiać. Co zrobić? Po prostu - przeczekać, bo to raptem tylko 3 tygodnie, do końca stycznia tego roku i wtedy już pójdzie z górki.  Aspekt opozycji Pluton/Saturn mają wszystkie osoby urodzone między sierpniem 1973  a wrześniem  1975 i w różnym stopniu odbierają jego emanacje od listopada 2008, gdy Pluton wszedł do znaku Koziorożca. 

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
reniafly 2017-01-04, 19:23:21

dziękuję, dziękuję, dziękuję za brzytwę, której mogę się chwycić :) będę czekać z niecierpliwością na koniec stycznia, potem tylko opozycja Saturna z natalnym Słońcem i....... prawie z górki :)

Tematów: 4
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2016-11-20
genny19 2017-01-04, 22:42:57

Muszisz się nauczyc życ z aspektem opozycji Pluton ,Saturn bo aspekt ten będzie Ci towrzyszył przez ten rok solarny.

Solarny ascendent w znaku Strzelca  w koniunkcji z natalnym Neptunem i węzlem wschodzącym a Jowisz wladca ascendentu solarnego znajduje się na ascendencie natalnym. Masz też w solariuszu koniunkcję Neptuna z Jowiszem w Rybach. Pomyśl co te planety chcą Ci powiedzieć.

Jowisz z Neptunem mają podobną naturę(Ryby).Opisują sprawy duchowe,zdanie się na los. Jowisz i Neptun wladają twoim domem V-dzieci ,sztuka ,hobby,szczęście w grach.

Co możesz dokonać dla siebie samej w tym roku ? W związku z pobytem Slonca w domu I.

W  tym roku czeka Ciebie koniunkcja Slonca z Saturnem. Saturn jest planetą wschodząca w solariuszu. Postaraj się dokonczyć zalegle sprawy i rozpocząć coś nowego. Ale uważaj też na swoje zdrowie bo koniunkcja  Słonca z Saturnem obniza sily witalne.

Ksiezyc solarny w opozycji do Księżyca radix także moz być przyczyną dziwnych nastrojow i emocji.

I jeszcze jeden aspekt solariusza. Merkury w koniunkcji z Plutonem(uświadomienie swojej wlasnej wewnętrznej siły)  w opozycji do Saturna w Raku. Opozycja  Merkury  Saturn powoduje pesymistyczne spojrzenie  na wiele spraw.

Jest takie pryslowie. \"Co nas nie zabije to nas wzmocni\"

Pozdrowienia

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
reniafly 2017-01-05, 10:56:13

genny19 -dziękuję za rady. Postaram się myśleć pozytywnie, chociaż w mojej sytuacji jest niezwykle trudne. 

starybosman -obecnie jestem w sytuacji, kiedy zostałam postawiona przed pewnymi faktami (odejście męża z domu, jego zdrada). Usiłuję pożegnać się definitywnie ze starym życiem polubownie, szłam na ustępstwa (ugoda majątkowa, rozwód za porozumieniem stron) ..... ale cały czas "ex" zmienia warunki gry, przeciąga sprawy, wycofuje się z obietnic. To wszystko powoduje ogromny stres, nie tylko mój...... Ale wierzę, że niedługo wszystko się ułoży, tylko sił mam coraz mniej

 

pozdrawiam

Tematów: 4
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2016-11-20
starybosman 2017-01-05, 15:40:02

Na teraz obwieszczasz, że odniosłaś sukces, wszak umiesz wyć do księżyca i płakać nad rozlanym mlekiem. Przekonujesz, iż dźwigając ciężary dnia wczorajszego i przyjmując to, co oferuje na dziś  małżonek, dasz radę zrobić kilka kroków. Jako osoba ambitna, nakładasz sobie jeszcze ciężary, które przyniesie jutro. Nawet uczeń szkoły specjalnej ogłosi, że upadniesz. Małżonek, znając Twój charakter, działa  jak strateg i muszę przyznać, że odnosi sukcesy, co nie dziwi, bo wspomaga go Jowisz. Ty, ze swoim Marsem jako władcą roku i nagromadzeniem planet w 1 ćwiartce solariusza, jakoś tego nie chcesz dostrzec, a z uporem maniaka przekonujesz, że masz rację. Problem nie w tym, czy masz rację, lecz w tym, jak załatwić sprawę. Kiedy już padniesz, zafunduj sobie odrobinę luksusu -  zacznij obserwować świat z innej perspektywy i może oświeci  Ciebie myśl, że czas, by spokojnie przyjąć to, czego zmienić nie możesz. Może zdobędziesz się na odwagę, że pora zmieniać to, co możesz zmieniać, no i w końcu może pojmiesz, że zmądrzałaś, bo umiesz odróżnić jedno od drugiego. Starzy mistrzowie sztuk walki uczyli, że trzeba uginać się jak trzcina na wietrze, a nie opierać się jak dąb. Małżonek pod wpływem Jowisza  ( wszak jego solarnym rokiem władają  Ryby) pojął tę prostą regułę w mig. Baran z Marsem wiedzą  swoje. Coś mi się widzi, że Pluton z Saturnem mają dodatkową robotę do wykonania.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
reniafly 2017-01-05, 16:57:19

starybosman -mocne, w takiej chwili taka rada, wstrzeliłeś się w chwilę :) dzięki

Tematów: 4
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2016-11-20
reniafly 2017-06-14, 22:30:04

starybosmanie -pozwoliłam sobie napisac do Ciebie po pół roku od dnia, kiedy w sposób dość dosadny poradzileś mi, żebym przestała jęczeć a zaczęła działać. Wzięłam te rady do serca, przemyślałam i podjęłam walkę.

Wycofałam się, a przeciwnik popełnił wielki błąd: dał mi coś, czego nigdy nie powinnam dostać, mianowicie CZAS. Czas na zastanowienie, zebranie sił i obmyślenie strategii działania. Zaczęłam grać w jego grę stosując te same zasady, tylko po cichu chowałam asy w rękawie.

Teraz je wyciągnam, jeden po drugim....... . Chyba po raz pierwszy w życiu działam metodycznie, w białych rękawiczkach, jak (miejmy nadzieję) wytrawny strateg: jest plan, broń i wytyczony cel do zdobycia -odzyskać niezależność, poczucie bezpieczeństwa, szacunek i godność do siebie samej.

8 czerwca zaczęła się moja bitwa (hihihi.... dzień przed pełnią w Strzelcu, kilka dni po kolejnej koniunkcji Saturna T w retro z moim Slońcem N ..... i kilku innych mocnych tranzytach) .... podjęłam walkę o prawdę i siebie samą. 

Dziękuję za dobrego, mocnego kopa w d ..., tzn. w górę :) :) :

 

genny19 -Twoich rad również posłuchałam: usiadłam i czekałam co przyniesie los i ...... sprawy same zaczęły się rozwiązywać. Nie twierdzę, że wszystko jest super, nie. Jest ciężko, ale tych "słonecznych" dni jest coraz więcej. Miałaś rację: "co nas nie zabije, to nas wzmocni". Jowisz z Neptunem pilnują mnie dzielnie, a Saturn dba bym nie popełniała głupstw, kiedy Mars dochodzi do głosu. 

Czekam, aż progreywna Wenus uporządkuje sprawy relacji i milości. Czy mam szansę na nowy związek, czy jest mi pisane przeżyć prawdziwą miłość? Mogłabyś sprawdzić, czy coś takiego widać w moim horoskopie?

Jeszcze raz dziękuję za rady )))

Tematów: 4
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2016-11-20
starybosman 2017-06-21, 19:10:41

Przede wszystkim podziękuj sama sobie za pomysł, wdrożenie w życie i determinację. Sukces na pewno cieszy, ale nie zapomnij, że druga strona też obserwuje działania, analizuje i przygotowuje swoją strategię. W starym, bo z XV wieku, zwoju japońskim widnieje takie przesłanie: kiedy przeprawiasz się przez nieznaną rzekę, z dala od rodzinnych ziem, obserwuj falę i sprawdź, czy nikt nie zmącił wody. Bacz na zachowanie koni. Strzeż się zasadzki. Zaś przy znajomym brodzie, w pobliżu twego domu, obserwuj cienie na odległym brzegu i ruch trzcin, kołysanych wiatrem. Wsłuchaj się w oddech twoich towarzyszy. Strzeż się skrytobójcy.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
reniafly 2017-06-21, 21:34:21

podjęłam walkę, za mną pierwsza potyczka. Do końca wojny o prawdę jeszcze długa, ciężka i daleka droga. Daleka jestem od odtrąbienia sukcesu, zwycięstywa tym bardziej. Czuwam, cały czas czuwam, obserwuję, analizuję i wyciągam wnioski. Walka toczy się o wysoką stawkę: bezpieczeństwo moje i rodziny oraz prawdę. Liczę, że prawda zwycięży.

pozdrawiam :)

Tematów: 4
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2016-11-20
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.