Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Asc w strzelcu czy skorpionie?-prosba o pomoc
Ike999 2017-02-12, 04:29:25

Witam serdecznie

Chialabym prosic o pomoc w ustaleniu czy moj asc  jest w skorpionie cxy strzelcu.Program pokazal mi,ze jestem doslownie w ostatnich stopniach skorpiona.Moje dane to 1.05.1983, godz. 21:35, Olecko(warminsko-maz.)

 Czy jest mozliwe, aby byc po prostu na granicy znakow, tj posiadac cechy obu znakow asc?

Wiele pasuje do mnie cech strzelca, poniwaz uwielbiam podrozowac, mieszkalam w kilku roznych miejscach na swiecie, od malego bylam glodna przygod, bylo mnie wszedzie pelno.

 Natomiast mam tez sporo ze skorpiona, czarne albo biale,jestem pamietliwa, z trudnoscia wybaczam;czytalam jednak ze i strzelce potrafia miec ciety jezyk i bywa ,ze taki mam.

Wyglad:jestem wysoka dosc, wlosy jasne, oczy duze, twarz pociagla raczej, nos zadarty, szczupla, lubie sporty ( strzelec bardziej, prawda?)

Ale bardzo lubie wszelkie tajemnicze tematy, zagadki, psychologie, etc czyli tu znowu skorpion? NO I NIE WIEM ;) dziekuje serdecznie za pomoc :)

 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 1
Dołączył/a: 2017-02-12
Odpowiedzi
ewa007 2017-02-12, 12:29:53

Hej,

Jesli widzisz w sobie jednoczesnie cechy Skorpiona i Strzelca to zdecydowanie potwierdza, ze masz ascendent w ostatnich stopniach tego pierwszego znaku:) Gdyby ascendent leżał na początku Strzelca, czułabyś się 100% Strzelcem. Poniewaz piszesz, że mieszkałaś w kilku różnych krajach, ascendent zapewne zmieniał swoje położenie przy każdorazowej zmianie miejsca pobytu, co mogło dodatkowo modyfikować/mieszać twoje cechy. Dla ciekawości możesz powpisywać nazwy miejscowości, w których dłużej mieszkałaś w miejsce Olecka i zobaczyć, co działo się wówczas  z ascendentem:)

 

Pozdrawiam:)

Tematów: 21
Odpowiedzi: 258
Dołączył/a: 2014-10-07
starybosman 2017-02-12, 16:22:12

 

Ascendent odpowiada za cechy indywidualne osoby, ale tylko te, które chcemy zaprezentować otoczeniu. Jest więc niczym innym jak maską, którą  chroni  faktycznie nasze wnętrze.  Owszem, można powiedzieć, że osoba z ascendentem w Skorpionie to ktoś zimny, zacięty, pełen energii, takiej niezłomnej,  Doskonale oddaje taki stan Clint Eastwood. Zaskoczeniem będzie to, że   jest solarnym Bliźniakiem.  Tak więc, chcąc odkodować  indywidualność  należy wnikliwie zbadac nie tylko znak ascendentu, ale i wszystkie osie horoskopu, planety, z uwzględnieniem ich położenia w domach astrologicznych, jak też na aspekty jakie tworzą z innymi planetami. Dopiero wnikliwa analiza wszystkich elementów horoskopu, w tym  przede wszystkim władcy horoskopu, pozwoli na w miarę  obiektywny osąd.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
Ike999 2017-02-12, 17:09:53

Bardzo to wszystko ciekawe.Dziekuje serdecznie

Tematów: 1
Odpowiedzi: 1
Dołączył/a: 2017-02-12
maszowa 2017-02-13, 21:53:32

Strzelec nie ma obowiązku uwielbiać podróżowania - to wcale nie jest takie oczywiste, jak można przeczytać w większości książek.

 

Znam potrójnego Strzelca (Słońce, asacendent i władca ascendentu są w tym znaku), który w ciągu całego, dość już długiego życia, był RAZ jeden za granicą, mieszka w tym samym domu niemal od urodzenie i nic nie zapowiada, żeby ta sytuacja miała się zmienić.

Myślę, że bardziej prawdziwe byłoby stwierdzenie, że Strzelec z łatwością może podróżować, nawet emigrować, bo wszędzie będzie umiał stworzyć sobie takie miejsce, w którym jest mu dobrze.

Na jednym z wykładów Jarek Gronert powiedział, że Strzelec łatwo emigruje, ale tym prędzej i łatwiej, gdy w jego horoskopie Jowisz jest w upadku lub na wygnaniu. Czyli tak naprawdę chodzi o to, że jeśli Strzelcowi jest dobrze na miejscu (bo Jowisz w domicylu), to nie ma po co wyjeżdżać, bo gdzie mu będzie lepiej i przyjemniej?

Przecież w życiu chodzi głównie o to, żeby było miło i przyjemnie Usmieszek

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
lupka 2017-02-17, 15:04:53

Obserwuj tranzyt Marsa i Wenus przez punkt, w którym może być ascendent.

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.