Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

POCIĄG DWUSTRONNY... szybkie relacje partnerskie
lovely12 2017-07-12, 21:10:41

Witam Kochani,

oj, jak dawno mnie już tu nie było:(...

Zjawiam się ponieważ potrzebuję Waszej rady:), mianowicie:

Pojawił się na horyzoncie nowy mężczyzna... (w końcu po 3 latach :D)

Próbowałam sama porówać nasze horoskopy... ale przyznam się, że wyszłam z wprawy całkowice.

Od pierwszego spojrzenia na siebie, pojawił się mocny pociąg ... zadzwonił, była randka... i on chce kolejną:)... Nie byłabym wystraszona nową znajomością, gdyby nie pewien "nazwę to problem"... identycznie jak ja, jest po rozwodzie, oboje mamy synów z pierwszego małżeństwa... jednakże, on ma drugie dziecko z inną kobietą, którą poznał po rozwodzie... i zastanawia mnie to... dlaczego dwa związki mu się tak łatwo zawaliły... nie chcę wpakować się w jakiś bajzel... dlatego, chciałabym abyście pomogli mi "rozgryźć" tą sytuację... według mnie on szuka ideału który nie istnieje, jest pracocholikiem, lew na asc wskazuję na "zapatrzenie w siebie"... Czy nasze horoskopy wogóle do siebie pasują?

Mamy trygon księżyc słońce... kwadratura wenus- słońce... koniunkcja słońce-mars... sekstyl mars słońce....

Nasze wenus są w znakach powietrznych (ja mam w bliźniętach, on w wodniku),

Nasze marsy są w znaku byka...

 

PROSZĘ aby ktoś z Was rzucił na to wszystko okiem i pomógł w interpretacji...

(horoskopy dodane)

Pozdrawiam

Lovely

 

 

Tematów: 6
Odpowiedzi: 30
Dołączył/a: 2014-01-02
Odpowiedzi
lovely12 2017-07-12, 21:16:39

Dorzucam koło porównawcze jeszcze... wcześniej dało się tylko jeden plik załączyć...

Tematów: 6
Odpowiedzi: 30
Dołączył/a: 2014-01-02
starybosman 2017-07-12, 23:33:00

Ocena horoskopu porównawczego wymaga czasu. Natomiast w kontaktowym określone relacje są widoczne jak na dłoni. Jest więc bliskość oraz emocje  ( Księżyc ) , jest doskonalenie siebie, wzrastanie  i rozwijanie ( Jowisz ), komunikacja ( Merkury), przyjemności ( Wenus), poczucie tożsamości ( Słońce), sposoby działania ( Mars). Co cieszy i fascynuje. Ale Księżyc w 12 domu w kwadraturze do Saturna zawiaduje o zagrożeniach, których podczas podróży w dwustronnym pociągu nie chce się dostrzec. Pluton z Jowiszem też w kwadraturze niewątpliwie przynosi pozytywną terapię w sferze uczuciowej, tyle tylko, że opartą jest na czymś,  co można określić wyłącznie mianem paktu ( a ten, jak wynika z historii,  nigdy nie cechował się trwałością ). Stellum w 7 domu to na pewno dużo, ale czy wystarczy do scementowania układu, szczególnie przy perturbacjach z bagażem każdej ze stron ? Owszem, trygony z Uranem są bardzo ciepłe, by nie powiedziec, gorące, lecz nikt nie chce dojrzeć, że tylko przemijające. Zdaje się to potwierdzać droga zaślepionej ( bo spalonej) Wenus do cazimi. Pozycja Merkurego może sugerować, że zainteresowania astrologiczne mogą się okazać pomocne. Podróż takim pociągiem jest niewątpliwie ekscytująca, ale tylko do najbliższej stacji. Iluzje Neptuna i Księżyca to tylko i wyłącznie iluzje. Staną się bardzo widoczne, gdy te planety stworzą kwadraturę. Warto więc bacznie obserwować Chirona, bo zapatrzenie się na idee przedłużenia układu, może doprowadzić do przegapienia stacji przesiadkowej. Potem może być problem z powrotem do rzeczywistości.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
lovely12 2017-07-13, 21:47:13

Na początku, DZIĘKUJĘ za Twój czas poświęcony na odpowiedz:)

 

Jeżeli dobrze zrozumiałam, metaforczną wypowiedz, to wynika z niej, że jest to facet z którym można spędzić kilka tygodni czy miesięcy... poczym "fajerwerki" wygasną i relacja zacznie być uciążliwa

(odnoszę się tutaj do Twojego wspomnianego "paktu", do trygonów z Uranem, spalonej Wenus oraz do wspomnianych iluzji Neptuna i Księżyca).

 

Samemu analizując tą całą sytuację, można dojść do konsensusu, że do łatwych ta relacja należeć nie będzie... nie ze względu na nas dwojga... ale na "przeszłość" jaka ciągnie się za nami (dzieci). Gdybyśmy mieli po jednym dziecku to sytuacja byłaby prościejsza... a tu jest dużo zależnych i niewiadomych w jego sytuacji (np. pogodzenie opieki na obojgiem dzieci od dwóch różnych matek z prowadzeniem firmy i ciagłymi wyjazdami za granicę, oraz ewentualnym czasem dla mnie. A ja z kolei podobna "bajka", czas na dziecko, czas na moją pracę na etacie i prowadzenie swojej firmy...)... aj jaj jaj....:(

 

A miało być łatwiejsze życie po 3-dziestce:D

Tematów: 6
Odpowiedzi: 30
Dołączył/a: 2014-01-02
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.