Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Kundalini
melania 2017-08-06, 18:27:09

Witam wszystkich

rn

Obecny post będzie nawiązaniem do tekstu Jasmin z 04.04.2017, który obecnie wyświetla się na stronie głównej sollunari i dotyczy tego, co aktualnie dzieje się na niebie i ma swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości ziemskiej, czyli sierpnia 2017.

rn

Nie wiem od czego zacząć...

rn

Kilka dni temu wydarzyło się w moim życiu coś, co całkowicie zmieniło moje postrzeganie rzeczywistości, wartości, świata, wszechświata i kosmosu. Teraz już wiem, że doszło do obudzenia kundalini. Obecnie przechodzę transformację psychiczną, mentalną, fizyczną i energetyczną. Zmienia się wszystko. Symptomy pojawiły się wcześniej. Zmiany we mnie nasiliły się na przełomie kwietnia i maja, a od końca czerwca poczułam rozpalony ognień w sercu - chyba to będzie najodpowiedniejsze określenie. Właściwie całe moje życie było  poszukiwaniem... siebie.

rn

1 sierpnia przed północą obudziłam się gwałtownie i bardzo fizycznie poczułam przepływ kundalini przez wszystkie czakry,  aż poza ciało. To wróciło do mnie tą samą drogą i rozlało się w okolicach serca po całym ciele dając uczucie  nieopisanej miłości, zespolenia z kosmosem, całym wszechświatem. Byłam wszystkim i niczym. To wszystko było dla mnie zaskakujące. Przed tym zdarzeniem sądziłam,  że tracę rozum (nie jestem religijna -  odcinam się od doktryn, kategoryzowania i wtłaczania w utarte schematy). Sądziłam, że takie doświadczenia dotykają tylko buddystów zen, osoby medytujące. Bardzo ważna była dla mnie zawsze duchowość, ale i wolność - taka otwartość na świat. Nie zabiegałam o to doświadczenie. Po tym stałam się z dnia na dzień bardziej świadoma, pewne rzeczy, o które zabiegałam, straciły sens. Czuję jabym na nowo musiała się zdefiniować.  Nie mogę jeść mięsa, nic mi nie jest potrzebne (zakupy nowych rzeczy przestały być atrakcyjne), czuję potrzebę kontaktu z przyrodą, itp.

rn

Po przeczytaniu wczoraj artykułu Jasmin o budzeniu się kundalini byłam zaskoczona i zajrzałam w swój kosmogram. Zaćmienie z 7 sierpnia 2017 wypada ściśle w koniunkcji z moją Wenus i ciut za urodzeniowym Słońcem w 3 domu (Palec boży?). Kolejne zaćmienie z 21 sierpnia 2017 wypada dokładnie w 9 domu w koniunkcji z Saturnem. Proszę o pomoc w interpretacji, co to oznacza, bo czuję, że jest to coś bardzo ważnego... Czy mam jakąś misję? - wiem jak to wszystko brzmi, ale wierzę, że to jest odpowiednie miejsce na takie pytanie.

rn

W artykule jest też wskazówka jak harmoniozować tą energię, ale ja nie umiem przełożyć języka astrologii na zwykły.  Dlatego proszę o informację.

rn

Będę wdzięczna za odpowiedź.

rn

P.S. Wcześniej dużo ćwiczyłam, ale w tej chwili straciłam tym zainteresowanie. Codziennie robię pieszo 5  km. Słucham muzyki, mam potrzebę doświadczania przyrody. Chodzę na jogę, ale tylko  raz w tygodniu, bo jest na świeżym powietrzu.

rn

 

rn

 

Tematów: 11
Odpowiedzi: 106
Dołączył/a: 2013-02-21
Odpowiedzi
Jajko 2017-08-07, 15:29:42

>Czy mam jakąś misję? 

Z czasem będziesz miałą pełną świadomość. To może potrwać jeszcze lata. Znasz stronę Vismaya? (http://www.vismaya-maitreya.pl/kundalini.html#czakry_i_kundalini) Ciekawie pisze o Kundalini i o swoich doświadczeniach.

Mogę Cie zapytać jaką masz numerologiczną drogę życia? Ciekawość..

Tematów: 1
Odpowiedzi: 7
Dołączył/a: 2017-07-24
melania 2017-08-07, 18:14:50

Nie wiem jaka jest moja numerologiczna droga. Bardziej ufam astrologii...

Bardzo wyraźnie natomiast czuję coraz to  inne, pobudzane obszary. Dziś np. czuję wzmożoną aktywność mózgu - jakby tworzyly się nowe połączenia, impulsy. Serce mi  przyspieszyło znacznie. Nie jestem w stanie tego kontrolować. Szukam podobnych sobie ludzi. Jestem już jakby na innej drodze, z której nie ma odwrotu...I nie wiem gdzie płynę...

Tematów: 11
Odpowiedzi: 106
Dołączył/a: 2013-02-21
melania 2017-08-07, 21:55:45

P.S. Dziękuję za link.

Tematów: 11
Odpowiedzi: 106
Dołączył/a: 2013-02-21
Jajko 2017-08-08, 00:04:55

Spoko. Mi ta strona bardzo pomogła. Pamiętaj, że jesteś naprawdę w dobrych rękach..

No i gratulacje  :)

Tematów: 1
Odpowiedzi: 7
Dołączył/a: 2017-07-24
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.