Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Zmiany zmiany zmiany
zakretka 2018-01-18, 10:52:53

Witam :) a więc jak widać na załączonym obrazku Uran depcze od jakiegoś czasu po moim DSC - co powoduję zawirowania w moim nie formalnym związku. Na jesieni postanowiła zakończyć relację, ale dałam się przekonać, że jednak żyć bez siebie nie możemy. W tej materii jednak wszystko może się wydarzyć - może pojawi się ktoś konkretniejszy. W momencie gdy Uran wszedł na DSC wróciłam do nauki jaką jest astrologia. W przerwie zagłębiałam inne tajniki życia ;)

rn

Jowisz w I domu dołożył plus 3 kg mimo ciężkich treningów. Przyznam, że było sporo okazji do spotkań przy winie w restauracjach ;) teraz wchodzę w tryb robienia formy życia pod okiem specjalistów. Ciekawa jestem jak zadziała Jowisz w II domu po tym jak Saturn zrobił swoje porządki, może jakaś podwyżka?!. Trzy lata temu przy fuzji zostałam zdegradowana, co również odczułam finansowo. Rok temu awansowałam i dostałam jakąś tam podwyżkę. Od roku czasu jakbym była bardziej ogarnięta zawodowo i finansowa.  Bardziej zaczęłam skupiać się na materii budując swoją niezależność i pozycję zawodową. Wcześniej fruwałam w obłokach. Z utęsknieniem czekam też na przeprowadzkę do mieszkania służbowego - tutaj nastąpiła jakaś blokada - ale nie wiem jak ją zaobaczyć w kosmogramie. Na swoje przyjdzie czas w dalszej przyszłości.

Tematów: 6
Odpowiedzi: 45
Dołączył/a: 2010-09-15
Odpowiedzi
starybosman 2018-01-18, 20:39:24

Zmiany mogą mieć miejsce wtedy, gdy się ich chce. Ty tylko o nich mówisz.  Nauka astrologii ? To, co robisz w żaden sposób nie spełnia kryteriów. Związek ? Przecież odpowiada Tobie, bo zdania nie zmieniłaś.  A to chwilowe postanowienie ? Ot, trzeba wyartykułować, że ma się swoje zdanie. Oczywiście, tylko werbalnie. Praca? Tam, gdzie pryncypał chce zmian, tam one zaistnieją, stąd było w dół, a teraz nieco do góry. Mieszkanie służbowe ? Pomarzyć, dobra rzecz, w szczególności o tym, by decydenci zechcieli tego samego. Jowisz  wejdzie do 2 domu, ale tylko na chwilę, bo wróci wchodząc w retrogradację. No, może na początku, jak zagości w Strzelcu, ale wiele sobie nie obiecuj, wszak masz Neptuna w tym domu, a  Neptun to wielki iluzjonista. Sama też masz taki dziwny ( by nie powiedzieć - nieprzemyślany ) stosunek do pieniędzy. Uran na descendencie ma w sobie iskrę tego, byś zechciała wewnętrznie zmienić swoją naturę. Tylko, czy zechcesz. W każdym razie , stoisz przed szansą.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
zakretka 2018-01-19, 07:15:02

Ślicznię dziękuje za odpowiedz :* Cóż sytuację widzę w bardziej optymistyczny sposób szczególnie patrząc siedem lat wstecz. Zmienił się sposób mojego myślenia oraz świadomość, że sobie ze wszystkim poradzę. Mój Saturn na MC daje ogromny upór, wytrwałość w dążeniu do celu oraz siłe spokoju :) Szybciej padne trupem ;) niż się poddam.

 

ps. Astrologiem na pewno nie będę ;) jest dopełnieniem innej dziedziny.

Tematów: 6
Odpowiedzi: 45
Dołączył/a: 2010-09-15
zakretka 2018-04-10, 11:15:26

Więc :) podjełam miesiąc temu decyzje o zakończeniu związku i konsekwentnie to zrealizowałm. Byłam już na dwóch rozmowach o pracę. Nie przyjełam ofert, gdyż nie były dla mnie korzystnę z różnych względów. Założenie jest by zmienić pracę na lepszą do końca roku. Za tym pójdą kolejne zmiany :) Oczywiście pracuję cały czas nad sobą :) nie tylko na siłownią. Założyłam sobie konto oszczędnościowe i prowadzę w exelu zestawienie wydatków :P to jest przełom, a że konsekwetnie robie to od pół roku zaliczam to do swoich sukcesów.

 

Pozdrawiam i życzę dużo radości :)

Tematów: 6
Odpowiedzi: 45
Dołączył/a: 2010-09-15
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.