Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Synastria
Chance8 2019-02-06, 11:14:46

Witam wszystkich, astrologia interesuje się 10 lat i dalej się uczę...

rn

\\r\\n

rn

\\\\\\\\r\\\\\\\\n

rn

\\r\\n

rn

Poznałam mężczyznę, relacja się rozwija, chciałabym abyście spojrzeli swoim okiem  na synastrie i powiedzieli co widzicie, bo ja już obiektywna nie jestem;)

rn

\\r\\n

rn

\\\\\\\\r\\\\\\\\n

rn

\\r\\n

rn

Ja urodziłam się 18.09.82 godz.5.55 Warszawa, On 17.05.75 godz 9.55 Warszawa. 

rn

\\r\\n

rn

\\\\\\\\r\\\\\\\\n

rn

\\r\\n

rn

Teoretycznie niewiele nas łączy, nie ma silnych powiązań księżyc słońce, wenus księżyc, nie ma planet osobistych w znaku ascendent, dsc. Sa jakies polaczenia wezlow z wenus u mnie, z marso uranem u niego, oczywiscie pluton-ksiezyc, . Czy ta koniunkcja pluton-ksiezyc tak moze dzialac? Ja czuje ze chce i sie boje, to m0j ksiezyc, wiec to mnie bardziej ciagnie.Patrzyłam na progresje, obecnie jego księżyc siedzi mi dokładnie na dsc. Robilam wektorowy, szczerze bez szalu. Juz sama niewiem, zerknijcie jak znajdziecie chwile.

rn

\\r\\n

rn

\\\\\\\\r\\\\\\\\n

rn

\\r\\n

rn

Pozdrawiam

rn

\\r\\n

rn

\\\\\\\\r\\\\\\\\n

rn

\\r\\n

rn

 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 11
Dołączył/a: 2019-02-06
Odpowiedzi
ewa007 2019-02-06, 11:46:34

Dzień dobry, załącznik sie nie otwiera, także przydałyby sie pełne dane urodzeniowe. Mogłabys też napisać dwa słowa o tej relacji, czy np jest w niej coś spektakularnego.

Pozdrawiam:)

Tematów: 21
Odpowiedzi: 258
Dołączył/a: 2014-10-07
Chance8 2019-02-06, 14:02:05

Może teraz będzie widać.

Poznaliśmy się przez Internet, spotkaliśmy się już parę razy i chemia jest, rozmawia nam się swietnie(dokładny trygon merkurych). Przychodzi mi do głowy, że my działamy neptunami. Mój m arso uran na jego neptunie, a jego mars kwadrat mój Neptun.  Poprawilam  poprzedno post, sa wszystkie dane.

Dzieki za uwage😊

Tematów: 1
Odpowiedzi: 11
Dołączył/a: 2019-02-06
starybosman 2019-02-06, 15:12:55

Księżyc w 1 domu horoskopu kontaktowego nawet ładnie wygląda, Słońce w 11 domu "przyjaźni"też piękne, ale opozycja z Marsem i Jowiszem raczej ostrożna w nadziejach, czy życzeniach. Merkury i Wenus w 12 domu pokazują, że wiele myśli jest tłumionych, a nie ma odwagi, by sięgnąć po pomoc z zewnątrz. Natomiast prawdziwą piętą achillesową jawi się Saturn na ASC, bo widać  blokady, jakieś trudności, ograniczenia, więc do takiego " prawdziwego" związku może dojdzie, ale po pokonaniu wielu przeszkód. Czy wystarczy sił i determinacji? Odpowiedzi trzeba poszukać w horoskopach indywidualnych, bo każda z tych osób ma swoje plusy. Twój natalny w układem planet w kształcie wiązki ( pęk, klin), informuje o kimś, kto ma mocne poczucie własnej wartości, z przekonaniem o swoich racjach i trzymającym twardo ster w zakresie tematyki 1,2 i 3 domu, bo w pozostałych to różowo nie jest. A partner też nie za bardzo chce być pasażerem. bo przecież musi być na "świeczniku", jak to mają zapisane osoby z ascendentem w Lwie. Tu wszystko będzie grało dotąd, dokąd nie rozpocznie się koncert.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
Chance8 2019-02-06, 18:36:26

Dziękuję za obszerny post. 

Patrząc na nasze Natale, u niego saturn ważny, bo połączony k0niunkcja z wenus. U mnie z kolei w koniunkcji z merkurym, władca ascendentu, do tego władca domu piątego. Myślę że nasze saturny już trochę oswoilismy, choć saturn zawsze będzie saturnem.  Czy saturn nie moze oznaczac stabilizacji, bezpieczenstwa?Z kolei mars w koniunkcji z jowiszaem w domu 5, powoduje że my się że soba świetnie bawimy. Co prawda w opozycji do słońca, ale ja to inaczej odbieram, my momentalnie przeskakujemy z kreatywności i zabawy na przyjacielskie stosunki. Wenus i Merkury w 12 domu... sama nie wiem co o nich myśleć, może to ten internet i pobożne zyczenia:). Obydwoje mamy planety w 12 domu, on ksiezyc, ja wenus, wiec znamy ta energię, jesteśmy romantyczni i empatyczni. W horoskopie wektorowym na naszej kon. Wenus Merkury siedzi jego natalny księżyc, wiec z pewnością ta koniunkcja bardzo mu się podoba.

 

 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 11
Dołączył/a: 2019-02-06
starybosman 2019-02-06, 19:24:54

Patrząc na horoskopy natalne nie zapomnij o  Wenus w rodzinnym  Raku , z delikatnym dodatkiem Wagi, bowiem pokazuje to jego ideał partnerki ( kochanki). Natomiast ideał żony widoczny jest przez Księżyc w Lwie, z domieszką energii Strzelca. Nie zapomnij o tym, że jego Księżyc pokazuje przewrażliwienie na swoim punkcie, ale też pewną wyniosłość z przesadną wrażliwością na krytykę. Czy spełniasz jego "wymogi " ? Twoja Wenus jest w rozsądnej Pannie, na wygnaniu. Do tego ma powiewy Wodnika, więc zawsze gdzieś tam się znajdzie tęsknota za wolnością, niezależnością, zaś słabostki partnera urosną do rangi kosmicznych wad. Twój Księżyc jest w znaku Wagi, raczej nie wybuchnie, ale ma w sobie  cechy wodnego Skorpiona, stąd zapalczywość, zazdrość, popędliwość, do czego jakoś nie chcesz się dobrowolnie przyznać.  Wskazane też zerknąć, co mówi o nim  Mars w Rybach, ze szczyptą Koziorożca. Z jednej strony empatia, wrażliwość, daleko posunięta bierność, ale owa uległość to klucz do sukcesów. Bo jednak tutaj swoją ważną rolę spełnia rozwaga, taka niezłomna wola i pokonywanie przeszkód w drodze do celu. Twój Mars z kolei jest w Skorpionie, stąd partner winien być zazdrosny, no i mocno zorientowany na magnetyzm, z promieniującą siłą charakteru, no i powinien zapewniać, że jesteś mu niezbędna. Owszem, Mars ma pewne cechy Wagi, gdzie jest na wygnaniu, ale to wcale nie świadczy, że nie ma być  skuteczny. Tak więc owe nośniki ideałów kobiecości i energii męskiej, jak i odruchowych zachowań pomijać w synastrii nie sposób.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
ewa007 2019-02-06, 20:11:59

Obydwoje cenicie konkret, solidność i wartości materialne. Wszystkie osobiste planety macie z zgodnych żywiołach, jest dużo przyjaźni, sympatii, porozumienia intelektualnego i udanego wspólnego działania. Twój Chiron w dwustopniowej koniunkcji z jego Słońcem symbolizuje braterstwo, porozumienie dusz:) Pewnie warto pouważać na koniunkcje Ksiezyca z Plutonem, zeby facet tobą jakoś nie zawładnął za mocno:)

Nie ma tu może super fajerwerków, ale całkiem przyzwoita synastria z potencjałem, przy dwóch rozsądnych osobach może to być udany związek. Ja bym spróbowała:) O ile nie szukasz bliźniaczej duszy oczywiście:)

Tematów: 21
Odpowiedzi: 258
Dołączył/a: 2014-10-07
Chance8 2019-02-07, 14:22:25

Dziękuję bardzo za komentarze. 

Starybosman- patrząc na jego wenus, jest w 11 domu, wiec też potrzebuje trochę wolności, do tego dsc w wodniku to tylko podkreśla. Mars w rybach, ale w domu 8, skorpiona :)

Pożyjemy, zobaczymy:)

Mam pytanko odnośnie midpunktow, np. Słońce księżyc. Jaka stosujecie orbę? Mój księżyc jest w kwadracie do jego midpunktu słońce księżyc. 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 11
Dołączył/a: 2019-02-06
Chance8 2019-02-07, 14:32:00

Ewa 007, przy dsc w rybach, oczywiście że zawsze będę tęsknić do bliźniaczej duszy:)

Mój horoskop jest bardzo zarybiony. 

Niestety mój były mąż, oczywiście ryba, tak mnie zniechecil do tego znaku, juz zdecydowanie wolę byki. Może i nie ma czytania sobie w myślach, ale jest więcej harmonii.

Spotykałam się przez parę lat z chłopakiem, u którego miałam węzeł płn. na wenus, bardzo miło to wspominam. 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 11
Dołączył/a: 2019-02-06
ewa007 2019-02-07, 18:37:42

A dlaczego tak uwazasz? że zarybiony:)? Dsc rzeczywiscie w Rybach, ale nie masz tu żadnej planety...  A sam Neptun też nie szaleje z aspektami, moze poza ścisła kwadraturą do Słońca, Asc i szczytu 7 domu. Zatem błedna ocena sytuacji, iluzje, oszukiwanie się:( Pewnie masz rację, ze przy takich układach lepszy zdecydowany facet, mocno stapający po ziemi. Co prawda, haha, co do Byków się nie zgadzam, mój drugi mąż był dwa tygodnie młodszy od twojego obecnego partnera i powiem, ze większego materialisty w zyciu nie widziałam:) 

Planety osobiste na węzłach w synastrii na pewno mocno oddziaływują, podejrzewam, że koniunkcje/trygony konkretnie do węzła południowego mogą dawać związki karmiczne, bliźniaczych dusz i płomieni.

 

Tematów: 21
Odpowiedzi: 258
Dołączył/a: 2014-10-07
starybosman 2019-02-07, 20:02:05

"Zarybienie " horoskopu, o którym wspomniała Chance8,  wydało mi się dziwne, bo przecież w znaku Ryb  nie ma żadnej planety, tylko DSC. Tak, ale pusty dom niesie istotne wiadomości, gdyż pokazuje nie tylko typ partnera, lecz i atmosferę takiego "układu". Panna z Rybą na szczycie 7 domu  marzy sobie o takim idealnym związku, takim, dla którego jest nie tylko wiele zrobić, ale i się poświęcić. Aliści  trzeba pamiętać, że  perfekcyjna Panna z ASC w tymże znaku pokazuje, że oddanie w miłości z jej strony wymaga bezwzględnego przywiązania i uzależnienia drugiej osoby. Panna ma zapisane w genach hasło" analizuję i oceniam", wobec czego ciągle musi się uczyć, a więc i doskonalić, "dzięki " czemu przywiązanie i uzależnienie ciągle się zmienia, bo poprzeczka za każdym razem idzie w górę. Jak to perfekcjoniści mają w naturze. Kwadratura Słońca z Neptunem uwypukla tylko  niewidoczne gołym okiem sprzeczności, pojawiające się w wyobrażeniach.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
Chance8 2019-02-07, 20:04:05

Zarybiony w sensie nadmiaru negatywnych aspektów neptuna do osi i słońca. To moja największa bolaczka, doszłam do wniosku że poprzez wolontariat przerobie potrzebę dawania. Tak, by nie poświęcać się w związku kosztem siebie.

Duzo bardziej  wolę mieć koniunkcje węzła polnocnego, niz poludniowego.          Przy południowym jak ktoś ma jakąś planete, nie pozwala mi się rozwijac i oczekuje ze ciagle bede mu dawac. Jest to oczywiscie mile, bo poludniowy węzeł dobrze znamy, jego energię, tylko to nas trzyma w miejscu.

Każdy ma zle doswiadczenia z bylymi mezami😊

 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 11
Dołączył/a: 2019-02-06
Chance8 2019-02-07, 21:07:23

Dziękuję Starybosman za opis, jest nad czym pracować:)

 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 11
Dołączył/a: 2019-02-06
ewa007 2019-02-08, 10:34:55

Chance8, a czy masz na myśli jakąś konkretną planete nad tym południowym węzłem, która hamowała twój rozwój? Jakiś konkretny przypadek? Nie znalazłam niestety dotąd żadnej sensownej pracy/książki dotyczącej synastrii bliźniaczych dusz, tylko tak czysto intuicyjnie zakładałam, ze Słońce, Ksieżyc, Wenus czy Mars na takim węźle powinny poruszać wnętrzności duszy:) Ale może sie myle. Gdyby ktos mógł polecić coś do czytania w tym temacie bedę wdzięczna. Aha i przy okazji - szukam też sensownej numerologii - jakie tytuły są najlepsze? Kupiłam jakiś czas temu Macieja Skrzątka, ale nie mam mieszane uczucia przy czytaniu, także chetnie zajrze do czegoś innego dla porównania.

Dziękuje i pozdrawiam:)

Tematów: 21
Odpowiedzi: 258
Dołączył/a: 2014-10-07
genny19 2019-02-08, 23:48:44

Pierwsza moja zakupiona książka o numerologii i jedna z lepszych jaką przeczytałam to "Liczby Losu a wolność wewnętrzna" autorka Natasza  Czarmińska.

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Chance8 2019-02-09, 07:01:28

Sporo książek przeczytałam o numerologii, jakoś żadna mi się w pamięć nie wbiła. Polecam forum www.noweezo.forum.pl mnóstwo cennych informacji.

Jeśli chodzi o węzeł południowy, mój były mąż miał na nim swojego Neptuna, o tyle był silny gdyż wladal jego słońcem, wenus, merkurym i jowiszem. Jak to Neptun, skończyło się totalnym rozczarowaniem. Co prawda miał też Saturna na moim marso-uranie, co mnie mocno blokowało w działaniu, sadze ze ten aspekt działał jednak mocno spajajaco.

Tematów: 1
Odpowiedzi: 11
Dołączył/a: 2019-02-06
Chance8 2019-02-09, 07:03:59

Właśnie zauważyłam że z Pawłem mam koniunkcje mój węzeł południowy jego vertex...

Tematów: 1
Odpowiedzi: 11
Dołączył/a: 2019-02-06
ewa007 2019-02-09, 10:37:42

Dziekuje genny19, juz szukam:)

Wydaje mi sie, że tylko osobiste planety na węźle południowym dają taki mega efekt. Z Neptunem, ani tym bardziej Vertexem nie mam tu zadnego doświadczenia.

Tematów: 21
Odpowiedzi: 258
Dołączył/a: 2014-10-07
Chance8 2019-02-20, 23:44:46

Pragnę Wam wszystkim podziękować za poświęcony czas. Relacja się rozwija, narazie w dobrym kierunku. Co jeszcze zauważyłam z ciekawych połączeń, moja lilith na jego vertexie(5 dom), i jego lilith na moim vertexie(6 dom). 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 11
Dołączył/a: 2019-02-06
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.