Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > Pomoc wzajemna

Prośba o pomoc w wyznaczeniu zawodu
madlene 2019-09-04, 21:29:08

Witajcie, mam wielki dylemat w wyborze dalszej kariery zawodowej. Jak dotąd same porażki na tym polu. Mam okazję skorzystać ze studiów podyplomowych ale niemoge znaleźć satysfakcjonującego kierunku. Kierunek który znalazłam okazł się za drogi więc mam wrażenie, że szukam czegoś na siłę. Pracowałam w wielu zawodach , ale żaden nie dał mi satysfakcji. Obecnie wróciłam z zagranicy i nie mam pracy bo zastanawiam się co dalej.

Jestem kobietą mam 33 lata, dokładna data urodzenia to 15.05.1986 w Lublinie (woj. lubelskie) o  godzinie 18:00.

Słońce 24 st. Byka 31 min- 7 dom

Księżyc 8 st. Lwa 34 min- 9 dom

Merkury 15 st. Byka 49 min- 7 dom

Wenus 22 st. Bliźniąt 53 min- 8 dom

Mars 19 st. Koziorożca 44 min- 3 dom

Jowisz 17 st. Ryb 56 min- 5 dom

Saturn 7 st. Strzelca 16 min- 2 dom

Uran 21 st. Stryelca 23 min- 2 dom

Neptun 5 st koziorożca 22 min- 3 dom

Pluton 5 st Skorpiona 28 min- 1 dom

 

I dom ASC- 2 st. Skorpiona 11 min

II dom 29 st. Skorpiona 46 min

III dom 4 st. Koziorożca 25 min

IV dom- IC 13 st. Wodnika 11 min

V dom 16 st. Ryb 46 min

VI dom 12 st. Barana 32 min

VII dom descendent  2 st. BGyka 11 min

VIII dom 29 st. Byka 46 min

IX dom 4 st. Raka 25 min

X dom Medium Coeli 13 st. Lwa 11 min

XI dom 16 st. Panny 46 min

XII dom 12 st. Wagi 32 min

 

Aspekty to

półsekstyl Słońca do Wenus

Trygon Słońca do Marsa

Trygon Księżyca do Saturna

Kwadratura księżyca do Plutona

Koniunkcja księżyca do Medium Coeli

Trygon Merkurego do Marsa

Sekstyl Merkurego do Jowisza

Kwadratura Merkurego do Medium Coeli

Kwadratura Wenus do Jowisza

Opozycja Wenus do Urana

Sekstyl Marsa do Jowisza

Pólsekstyl Marsa do Urana

Kwadratura Jowisza do Urana

Pólsekstyl Saturna do Neptuna

Półsekstyl Saturna do Plutona

trygon Saturna do Medium Coeli

Sekstyl Neptuna do Plutona

Koniunkcja Plutona do Ascendentu

w innym programie policzło mi jeszcze, że mam Koniunkcja Słońca do Merkurego, Sekstyl księżyca do Lilith, Trygon Neptuna do Medium Coeli

 

Proszę dobre duszyczki o pomoc w moich rozterkach, przez które już spać nie mogę. Mam nadzieję, że spotkam się z odzewem osób bardziej doświadczonych w tej dziedzinie ode mnie.

Tematów: 1
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2019-09-04
Odpowiedzi
Beetween 2019-09-18, 01:53:51

Witaj madlene.

 

Skoro nikt do tej pory z doświadczonych osób nie odpowiedział na twojego posta, to pomyślałem ja napisać, choć jestem żółtodziobem. Nie mniej jednak chcę jakoś Ci pomóc i poniekąd sobie także, bo u mnie też stoi dużo przeszkód w realizacji swojej drogi życiowej związanej z karierą i troszkę mamy podobne kosmogramy co do MC.

 

Mówisz, że masz dylemat co do dalszej kariery zawodowej. Symbolem kariery w astrologii jest Medium Coeli. A u Ciebie co widać? Księżyc w znaku Lwa prawie w MC. I w sumie nie ma się co dziwić, że masz dylemat.

 

Problem u Ciebie z wyborem zadowalającego kierunku studiów, czy też zawodu, jest związany z Księżycem, który znajduje się w IX domu, odpowiadający za wyższe idee, studia, poszerzanie horyzontów itp. Sam wierzchołek IX domu znajduje się w znaku Raka co podkreśla władzę Księżyca nad tą sferą życiową.

Energia księżycowa jest receptywna, o charakterze uczuciowym, opiekuńczym, wychowawczym, matczynym. Jednak może przejawiać także jako chwiejność emocjonalna, neurotyczność, branie wszystkiego do siebie, nadwrażliwość, brak stanowczości, wprowadza dysonans, zamartwianie się niepotrzebne, nadgorliwość i szukanie dziury w całym.

W twoim horoskopie Księżyc jest blisko MC, wprowadzając pewien ładunek niezdecydowania i niepewności co do kariery zawodowej. Także powodem może być zbyt emocjonalne podejście do tego co chce w życiu osiągnąć. Może sa to zbyt wygórowane ambicje, może przesadne skupienie na swoim punkcie. Myślę, że można zdobyć satysfakcjonujący zawód, ale najpierw trzeba zrozumieć co się tak naprawdę chce w życiu robić, na czym człowiekowi zależy i z jakiego powodu chce to osiągnąć.  Medium Celi,  w znaku Lwa, dekanacie Strzelca i dwadzie Koziorożca z mojego punktu widzenia, wyrobionego jak narazie z suchej wiedzy, twoja motywacja do zrobienia kariery polega  na byciu zaangażowanym społecznie, w jakieś przedsięwzięcia niosące pomoc innym, nie mam na myśli żeby być od razu Matką Teresą, ale takie działania i aktywność, które w jakiś sposób przysłużą się ludziom. Księżyc w Lwie daje otwartość na ludzi, którzy chętnie Ci się zwierzą ze swoich problemów i również posłuchają co masz do powiedzenia. Mogłabyś stać się ich autorytetem, nauczycielem, motywatorem, przewodnikiem, organizatorem, doradcą, a nawet lekarzem, terapeutką, choć w grupie lepiej wykażesz swoje zdolności. Co prawda trygon Saturna z Księżycem może dawać nam wskazówkę, że trzymanie (samo)dyscypliny, budowanie konstruktywnych nawyków, a także umiejętność panowania nad emocjami pomoże w realizacji swojego zadania życiowego. Znakiem Lwa włada Słońce, które w Twoim w horoskopie znajduje się w Byku w domu VII, co może oznaczać zawód związany z odpowiedzialnością pozyskiwania jakiś dóbr, ich gromadzeniem i zarządzaniem, możliwe że wspólnie razem z partnerem.  W domu X jest też znak Panny, co sugeruje samodzielną działalność, dążenie do perfekcji, analizowanie i szukanie najefektywniejszych metod działania lub udowadniania że jest się najwłaściwszą osobą na stanowisku, najlepszym, najmądrzejszym, itd/

Warto wykorzystać te pozytywne cechy jakie niesie Księżyc w Twoim przypadku. Jeśli występuje problem z wyrażeniem tej energii to przenosi się to na inne sfery życia i stwarza dodatkowe kłopoty. Dobrze jest dowiedzieć się czemu nie zadowala Cię to co już osiągnęłaś. Może to z powodu rozczarowania małymi efektami, szybkiego zniechęcenia, błędnego wyboru, a może to nadambicja, nienasycone potrzeby albo nieprzepracowany kompleks?

Oto moja wskazówka:Skup się na swoich odczuciach, na czym ci najbardziej zależy, nie reaguj zbyt emocjonalnie na to co przychodzi Ci na myśl, wiem że to brzmi trywialnie, ale warto wprowadzić do swojego życia taki nawyk ciągłego pytania po co?? Po co coś robię, po co coś czuję, po co coś mówię itd.

 

Przepraszam, jeśli któraś z uwag powyżej mogła Cię urazić. Moją intencją jest pomoc i mam nadzieję, że jakoś się przysłużyłem. Może ktoś napisze bardziej fachową poradę.

 

Życzę sukcesów na ścieżce :)

Tematów: 0
Odpowiedzi: 6
Dołączył/a: 2019-09-17
madlene 2019-09-23, 18:12:43

Witaj. Dziękuję Ci bardzo za pomoc w interpretacji. Masz rację we wszystkim co napisałeś i w tych złych aspektach również. Mam ogromną huśtawkę bo nie czuję się spełniona w zasadzie w żadnej kwestii, ale zawodowo to jest tragedia. Najbardziej dobija mnie fakt, że nie czuję się nikomu potrzebna. Siedzenie w domu dla kogoś aktywnego jest jak zamknięcie go w więzieniu. Z zawodu jestem fizjoterapeutą i myślę żeby wrócić do zawodu, ale trochę się boję czy dam sobie radę i czy faktycznie da mi to szczęście. Pracowałam jakiś czas i zupełnie inaczej to sobie wyobrażałam.  Przeraża mnie też fakt,  że bardzo długa droga przede mną.

 

 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2019-09-04
Beetween 2019-09-24, 23:51:28

Droga madlene.

 

Dobrze znam to uczucie bycia niepotrzebnym, przechodziłem również ten stan i mogę powiedzieć, że to stan przejściowy i z pewnością nie mający pokrycia z rzeczywistością. Zawsze można być  potrzebnym komuś. Przypilnować dzieci bratu, siostry czy znajomych, w hospicjum, zwykła rozmowa nawet z osobą starszą jest nie raz największym szczęściem jaka może ja spotkać w ciągu dnia. Do czego dążę? Możliwe, że przechodzisz ciężki okres, gmatwasz się i nie wiesz co robić w życiu. Tranzytujący Neptun zawitał w Twoim V domu i jest w koniunkcji z natalnym Jowiszem w znaku Ryb co wyraźnie podkreśla charakter Ryb. Dom V wskazuje pośrednio na cel życiowy, tematem tego domu to twórczość, kreatywność, jaką masz siłę przebicia i w jaki sposób cieszysz się życiem i rodzicielstwem. Masz Jowisza w V domu co powinno skłaniać Cię do bycia na czele jakieś grupy, nauczać, przewodzić, z Jowiszem sa związane podróże po świecie jak i też wewnętrzen - duchowe, odkrywające nowe aspekty rzeczywistości. Do tego dochodzi Neptun, który jest władcą znaku Ryb (a Jowisz współwładcą), który pewnie zabełtał Ci dosyć w głowie. Może być tak, że Twoje odczucia nie są przypadkowe i próbując na siłę znaleźć spełnienie w byciu komuś potrzebnym, to wydaje mi się, że akurat w tym czasie najbardziej potrzebna jesteś samej sobie i możliwe jest, że los stawia Cię w konfrontacji z własną osobą. Jest to proces transformacji świadomości i podejścia do życia jakby z innej strony. Sama powinnaś wiedzieć, co się musi zmienić w Tobie, aby los się uśmiechnął i dał poczucie spełnienia. Może być tak, że kariera nie da Ci spełnienia, nadgorliwość czy nadambicja staje się źródłem co raz większej frustracji, więc wypada popracować nad tymi kwestiami i próbować jak najbardziej nowych zajęć, ale dopóki nie zmienisz swojego podejścia, każda zmiana w wyborze zawodu pójdzie na nic, bo będziesz ciągle czymś niezadowolona. Ja, który jestem typowym Bliźniakiem (stellum Słońca, Księżyca i Merkurego w znaku Bliźniąt w domu IX) lubię ciągle zmieniać miejsca pobytu, nie pracowałem w żadnej firmie dłużej jak 6 miesięcy, jeździłem po Europie, rozpoczynałem już 4 kierunki studiów i nie skończyłem żadnego. W związkach też nie za bardzo potrafiłem wytrzymać z tą samą osobą, bo zaczynała mnie ograniczać, moją swobodę. Ja też borykam się z podjęciem stabilnego zajęcia, który przyniesie mi spełnienie i zarobek, żeby w końcu znaleźć swoje miejsce na tej Ziemi i mam już pomysł i plan i powoli go realizuję, choć nie mam pewności, że ostatecznie to będzie to, ale skłaniam się do wyciszania niepotrzebnych emocji poprzez medytację, wędrówki po górach ( bo mam akurat blisko :) i wtedy przychodzą mi jasne myśli. I Tobie życzę spokojnych i jasnych myśli.

Tematów: 0
Odpowiedzi: 6
Dołączył/a: 2019-09-17
madlene 2019-09-25, 16:53:44

Widzę że jesteśmy trochę 

podobni do siebie. :-). Ostatnio właśnie odpoczywałam w górach żeby przemyśleć te kwestie. Jeśli chodzi o związki to również odchodziłam z nich gdy czułam się ograniczana. Czasem myślę,że  jestem z kimś na siłę byle tylko nie być samym. Skorzystałam z usług profesjonalnego astrologa i rozjaśnił mi w głowie jednak trochę się jeszcze waham to chyba przez tego Neptuna jak piszesz. Może czas znów wybrać się w Bieszczady :-) fajnie że odpisałeś.

Tematów: 1
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2019-09-04
Beetween 2019-09-25, 21:32:14

Gdy przeczytałem Twój post, poczułem ten sam problem u siebie, wiadomo przyczyny mogą się różnić u każdego z nas, ale można powiedzieć że stoimy przy tej samej ścianie. Co ciekawe widzę, że masz ścisłą opozycję Uran-Wenus, ja Saturn-Wenus, mamy podobną konfrontację. Musisz być ciekawą osobą, gdy tak patrzę na Twój horoskop. A Góry są dla mnie inspiracją, w nich czuję się swobodnie, uwielbiam przestrzeń, gdy stoję na szczycie i patrzę na równiny wypełnione smogiem życia codziennego.  W Bieszczadach byłem narazie tylko raz i pamiętam magię tego miejsca. Jest coś osobliwego w Bieszczadach, ta dzikość i naturalność, gdzie rozwój cywilizacyjny jakby w stanął w miejscu w tej okolicy. Kiedyś tam wrócę na pewno :)

Tematów: 0
Odpowiedzi: 6
Dołączył/a: 2019-09-17
madlene 2019-09-25, 23:25:50

Mam sentyment do Bieszczad. Zawsze do nich wracam. Zawsze chciałam też zobaczyć Karpacz, ale trochę mi nie po drodze i za daleko. Mam bardzo dużo zainteresowań. Dużo czytam i w sumie myślę, że można ze mną porozmawiać na wiele tematów. Jednak te porażki na polu zawodowym sprawiają,ż zuję się niepewnie. Tak jakbym waliła głową w mur. Teraz jednak podjęłam męską decyzję i idę na studia podyplomowe. Nie mogę usiedzieć w domu. Lubię się uczyć. :-) Dzięki za kontynuację mojego wątku. Jedyny się zlitowałeś:-)

Tematów: 1
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2019-09-04
Beetween 2019-09-26, 07:23:57

Cieszę, że udało Ci się podjąć jakąś decyzję. Jak lubisz się uczyć, to warto może zastanowić się nad nauczaniem? Myślę, że masz zadatki w tym kierunku. Ucząc innych też się uczysz. jakie studia wybrałaś jeśli można spytać? Nie zlitwałem się, po prostu odpowiedziałem na twoją potrzebę przy okazji realizując swją potrzebę komunikacji 😉 

Tematów: 0
Odpowiedzi: 6
Dołączył/a: 2019-09-17
madlene 2019-09-26, 09:27:42

Wybrałam kierunek kosmetologia w medycynie estetycznej, jak na razie jest więcej chętnych i staram się o dofinansowanie. Podoba mi się jeszcze Innowacyjne metody SPA, ale nie wiadomo czy sie otworzy. Obydwa kierunki zawierają wszystko co jest mi potrzebne dalej, przeanalizowałam to bardzo dokładnie. Jeśli planuję powrót do zawodu to muszę się dalej rozwijać. Czuję, że tak muszę na chwilę obecną. A jeśli chodzi o nauczanie to dużo osób mi mówi, że nadaję się na doradcę bo praktycznie każdy się mnie radzi w róznych kwestiach.

Tematów: 1
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2019-09-04
Beetween 2019-09-26, 10:16:14

A co było nie tak z fizjoterapią? Wydaje mi się dość potrzebnym zawodem w dzisiejszych czasach. Sam mam problem z lędźwiami i z motywacją żeby ćwiczyć kręgosłup, bo z wiekiem może mi to się pogłębić i pewnie będę musiał skorzystać z usług takiego terapeuty.

Tematów: 0
Odpowiedzi: 6
Dołączył/a: 2019-09-17
madlene 2019-09-26, 16:20:55

Pieniądze są problemem. Nikt nie chciał zatrudniać jak nie miałeś kursów specjalistycznych. A nawet jak coś masz to w moim mieście i województwie zarabiasz najniższą krajową. Wtedy trzeba otwierać własną działalność i wiązać jakoś koniec z końcem. Dzięki szerszemu spojrzeniu na ten kierunek stwarzam sobie możliwość pracy w wielu miejscach. Grunt to się w czymś wyspecjalizować. I najważniejsze to lubić. Nie chcę pracować żeby się męczyć. To jest trochę praca psychologa, doradcy i lekarza. Ważne w którym kierunku chcesz iść. Czy w chore dzieci, a może tak jak moja znajoma zajmować się tylko kolanami. Możliwości jest bardzo dużo. To ile Ty masz lat, że już Ci lędźwie szwankują:p?

Tematów: 1
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2019-09-04
Beetween 2019-09-26, 18:28:59

28. Ale to wada postawy. Od dziecka za dużo siedziałem przed biurkiem i mam kifozę lędźwiową. Nie umiem na przykład usiąść przy ścianie z wyprostowanymi nogami na wprost. No tak, ciężki temat z tymi pieniędzmi za trud pracy i to wielofunkcyjnej w twoim przypadku. Mimo to wydaje mi się, że za szybko się poddałaś. Rozumiem, że każdy chciałby dobrze zarabiać, mi też wiele by rozwiązało problemów więcej pieniędzy. Ale czasem odnoszę wrażenie, że tylko tak mi się wydaje, że moim problemem jest brak pieniędzy. Właśnie problemem jest oto to przekonanie, przez co stajemy się zrezygnowani, stłamszeni i ograniczeni. Pomyśl co byś chciała robić gdyby teraz pieniądze nie grały roli. Zaufaj sobie, idź i rób to co kochasz, nie pozwól żeby otoczenie i cała ta polityka nasza ograniczała Twój potencjał. W twoim drugim domu odpowiadającego za zarobkowanie, samowystarczalność, stan poczucia bezpieczeństwa znajduje się Saturn mogący Cię wpychać w przekonania, że bez pieniędzy się nie da, mogłaś mieć częste doświadczenia poczucia biedy i przez to braku poczucia bezpieczeństwa, ale daje też w zamian stabilność finansową dzięki zawziętości, upartym i stałym zmierzaniem do celu, wytrwałym budowaniu własnej marki i jest też w II domu Uran, umożliwiający wyjście z tej patowej sytuacji poprzez szczęśliwy zbieg okoliczności, samodzielną działalność, gotowość na zmiany tylko nie wiadomo czy na gorsze czy lepsze. Wszystko to w znaku Strzelca dające do myślenia, że dzięki wykształceniu ale też umiejętności samodzielnego myślenia, rozszerzania poglądów i mierzenie wysoko zapewni dostatek. Więc trzeba wierzyć, myśleć i czuć że się da i nie poddawać się pierwszej lepszej sugestii z najniższa krajowa, że wszędzie tak samo, że całe życie będę musiała ciężko pracować. Trzeba szukać, pracować też trzeba i dlatego uważam, że mogłaś pracować jako fizjoterapeutka, może kogoś poznasz kto będzie przepustką do wyższego statusu, może sama poprzez pracę nauczysz się czegoś co do tej pory nie potrafiłaś dojrzeć. Oczywiście rozwijać się jak najbardziej też trzeba, ale nie poprzez zdobywanie papierów i jeszcze większej wiedzy, która za przeproszeniem jest jałowa moim zdaniem na uczelniach. Zauważ, że licencjat inżynier nic nie znaczy, nawet doktorat też powoli traci na znaczeniu. Mówię o fakultetach, bo co raz więcej osób jest w stanie mniej lub bardziej uczciwy sposób to osiągnąć. Ale czy o to chodzi? Ludzi z pasją brak. Którzy robią coś z serca więcej znaczą. Widać to po lekarzach na przykład który wybrał ten zawód z powołania a który tylko wypisuje recepty i hajs się zgadza. Czy poznajesz to? 

Tematów: 0
Odpowiedzi: 6
Dołączył/a: 2019-09-17
madlene 2019-09-26, 20:36:29

Zgadzam się. Znam wiele osób,które dobrze zarabiają mimo że nie mają skończonych studiów. Ja jednak czuję się pewniej jak mam papier i chce to zrobić dla siebie. Poza tym długo się zastanawiałam nad tym co mi sprawi przyjemność bo nie mogłam znaleźć dla siebie odpowiedniego działu. Jeśli chodzi o pracę w zawodzie to życie mnie tak pokierowało że nie miałam wyjścia i musiałam pracować w zawodach które nie były ze mną spójne. Nikt nie dawał szansy po dyplomie bo zawsze był ktoś z kursami. Serio. To trzeba poczuć i do tego dorosnąć. Byłam też za granicą ale jakoś się nie udało i od razu powiem, że nie tam gdzie wszyscy latają i mieszkają. Masz rację doświadczyłam biedy i to nauczyło mnie oszczędzania i szukania innych alternatyw. Jeśli chodzi o tego Urana to myślałam że to oznacza coś złego. Chociaż coraz bardziej myślę o własnej działalności. Z moim charakterem i problemem z podporządkowaniem się komukolwiek. 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2019-09-04
Edwin Odesseiron 2019-09-30, 23:52:06

Zerknąłem do natalnego, niestety zapomniałem metody Lilly'ego która wyznaczała sygnifikator zawodu, wydaje mi się że była ona w Christian Astrology t. 3 Lilly'ego.

 

Natomiast moje spojrzenie metodą nietradcyjną brzmi:

Lew na MC, Księżyc blisko MC, władca X = słońce w byku w VII czyli

albo 1. opiekunka do dzieci 2. zajęcia z dziećmi 3. moda i uroda. pozdrawiam!

Tematów: 0
Odpowiedzi: 5
Dołączył/a: 2019-09-30
-
madlene 2019-10-01, 10:40:31

Raczej 3 opcja zostanie bo do dzieci się kompletnie nie nadaje. :-) Dziękuję Edwinie

Tematów: 1
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2019-09-04
Edwin Odesseiron 2019-10-01, 13:31:02

Przychodzi mi na myśl jeszcze aktorstwo i turystyka albo praca w hotelu. 

 

 

 

Tematów: 0
Odpowiedzi: 5
Dołączył/a: 2019-09-30
-
madlene 2019-10-01, 14:42:19

Z aktorstwem nigdy nie miałam do czynienia, z turystyką także. W hotelu pracowałam ale za granicą. :-)Jaki aspekt u mnie najbardziej wskazuje na te zawody ?

Tematów: 1
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2019-09-04
Edwin Odesseiron 2019-10-01, 15:27:54

Lew to aktorstwo, ekstrawersja, ciepłe kraje to Lew więc skoro jest na szczycie to może oznacza pracę za granicą, chciałem właśnie napisać hotel za granicą.

 

Natomiast nie daję głowy że te moje predykcje są sprawdzające się, natomiast masz ciekawy bisekstyl Marsa, Merkurego i Jowisza, chociaż nie wiem czy to się przekłada na karierę.

Tematów: 0
Odpowiedzi: 5
Dołączył/a: 2019-09-30
-
madlene 2019-10-01, 15:36:47

Dziękuję za twoje podpowiedzi, pewne wnioski już udało mi się wyciągnąć. A powiedz mi co myślisz o moim ascendencie w skorpionie w Plutonie. To chyba tez ma znaczenie.

Tematów: 1
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2019-09-04
Edwin Odesseiron 2019-10-01, 19:51:14

Co do pracy nie wiem, natomiast trydycjnie Skorpion i Pluton są mroczne, niepokojące, tajemnicze, Skorpion to doskonały detektyw, głęboki, lubi sprawy ostateczny. Lubi erotykę i mocno przywiązuje się do partnera. Pluton to planeta ciemnych sił, rzeczy ukrytych, niekoniecznie trzeba się tego bać, raczej oznacza to że w Twoim zyciu będzie widoczna praca z cieniem (\\\"ciemną stroną\\\"). ASC to Twoja dusza, także mówię tu o tej części Ciebie która jest Twoją duszą. Niestety Pluton to także ciężkie doświadczenia. Ja mam Plutona w Skorpionie w XII i mogę to potwierdzić.

Masz też Perseidę na Słońcu (na szczęście nie jest to Algol) i samo Słońce wg Frawleya można Ci uznać że jest na szczycie VIII domu, masz tam też Lilith, VIII dom to skrajne doświaczenia życia i śmierci, w tradycyjnej astrologii śmierć, w  nowoczesnej uznawany za śmierć Arkana Tarota (z całą pulą znaczeń). Także bądź co bądź z tym Plutonem i Skorpionem może to być problematyczne. Powiem już co widzę do końca, masz też Saturna w Strzelcu, Jowisza w Rybach i Marsa w Koziorożcu są to pozytywne omeny tradycyjnie uznawane za fortunne. Możesz sobie sprawdzić na constellations of words, jak znasz angielski, co oznacza gwiazda Perseida Gorgonea Tertia, masz ją na Słońcu.

 

Aha: zauważyłem teraz, że masz 2 gwiazdy oznaczające takie jakby wojskowe albo sportowe predyspozycje, w sumie nie radzę nikomu iść do wojska, a może jakiś sport? :P

 

PS żeby nie było, ja nia daję głowy co się sprawdzi co nie :P

Tematów: 0
Odpowiedzi: 5
Dołączył/a: 2019-09-30
-
Edwin Odesseiron 2019-10-01, 20:32:45

Wybacz jeśli trochę za dużo mówię, ale wizja mi każe mówić do końca. Więc masz jeszcze trygon Księżyca i Saturna, co sprawia że jesteś poważną osobą. Ogólnie uwazam że masz intenstywny horoskop natalny (masz jeszcze Venus w VIII) i może trochę niebezpieczny, ale ciekawy. Natomiast przy Księżycu masz trochę niebepieczną gwiazdę. Sprawdziłbym też co oznacza gwiazda Segin, masz ją na Słońcu. Pozdrawiam, wyszła mi interpretacja całościowa natalnego no ale już tak wyszło :) Oczwyiście można powiedzieć jeszcze więcej ale to już zostawię do Twojej własnej analizy :P

Tematów: 0
Odpowiedzi: 5
Dołączył/a: 2019-09-30
-
madlene 2019-10-01, 22:53:17

Ja się bardzo cieszę,że dużo mówisz. Dobrze to rozumiem bo mam to samo:-) dałeś mi teraz dopiero do myślenia. Całą noc będę siedziała i czytała aż nie spocznę :-p

Tematów: 1
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2019-09-04
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.