Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Wenus w retro w Solariuszu
gringe 2020-01-27, 19:00:54

Witam, nie wiem czy ktoś jeszcze zagląda na forum...jeśli tak, to może macie pomysł jak interpretować Wenus w retro w Solariuszu? Wiem, wiem- jest to jedna z wielu składowych. Ale...W tym wypadku Wenus wypada w Retro w Bliźniętach, w VII domu i nim włada(bo fom VII w tym wypadku jest w Byku). Plus ta Wenus robi kwadraturę z parą planet w koniunkcji- Księżyc-Neptun.

Jak dla mnie niezbyt dobry rok dla spraw partnerskich, sprawy mogą ulec zmianie, mogę być oszukana, postawiona w niejasne sytyacje(kwadratura Wenus-Neptun). Czy ta Wenus w retro może zesłać powrót dawnego partnera? A może zejście się? 

Dziękuję za sugestie. 

Tematów: 50
Odpowiedzi: 251
Dołączył/a: 2014-12-30
Odpowiedzi
lupka 2020-03-02, 20:59:48

Cześć Gringe. Mieszkasz dalej na relokacji? Jeśli tak to Wenus jest w 8 domu i włada domami 1 i 7 solariuszaRel. To mogą być jakieś sprawy finansowe lub terapeutyczne związane z dzieckiem (kwadratura planety 5 dom solariusza)

 

Ogólnie ze strony rodzeństwa pomoc ale też transformacje, naciski i  pomoc od partnera byłego albo iluzoryczne oczekiwanie tego, finanse, walka o finanse? (kwadratura do Neptuna). Dobry czas na karierę i rozwój osobisty, na latach z Jowiszem w harmonijnym aspekcie do Słońca jest zwykle rozwój osobowości, podróże. Jeśli ktoś nowy się pojawi to przy Uranie w 7 domu solar jest albo duża  różnica wieku, albo jakaś  różnica kulturowa, albo brak stabilności, rotacja, off on (trygon do Jowisza dodaje jednak optymizmu) itd.. Poza tym –tak, Wenus w R może symbolizować powrót przeszłości lub dokładną analizę i ostrożność w zawieraniu nowych znajomości, w sensie , że masz już swoje doświadczenie i tym razem zamiast euforii obserwujesz sobie spokojnie jak sytuacja się rozwija i nie deklarujesz zaraz gotowości do zawarcia małżeństwa. Słońce w 7 pokazuje poznawanie i zainteresowanie związkami.

Uff, jak dawno mnie tu nie było. Chciałabym, żeby to Forum odżyło. Namaste.

 

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.