Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > Pomoc wzajemna

odczytanie horoskopu 7.07.1983 -DZIĘKUJĘ ;)
naakkve 2011-09-06, 11:02:24

Witam, jestem tu nowa zarówno na tym forum, jak i w dziedzinie astrologii ;) chciałabym prosic o pomoc w odczytaniu mojego horoskopu, zupełnie się na tym nie znam i nie wiem od czego zacząc, a chciałabym się dowiedziec, co według horoskopu jest moim najwiekszym talentem-powołaniem, czy wyjdę za mąż;) i jakie cechy ma mój mąż, czy będę miała dzieci i kiedy jest na to najlepszy czas. itp. .sama nie wiem, zadowolę się jakąkolwiek pomocą ..i odpowiedzią..co mój horoskop natalny mówi o mnie? Urodziłam się 7 lipca 1983 roku we Włodawie o godzinie 13:25. Dziękuję! Czekam cierpliwie ;) na odpowiedz i serdecznie pozdrawiam wszystkich i miłego dnia! p.s. może kiedyś i ja będę mogła podzielic się z kimś tu swoją wiedzą ;)  Paulina

Tematów: 2
Odpowiedzi: 8
Dołączył/a: 2011-09-06
Odpowiedzi
Marsjanka 2011-09-06, 15:58:06

Paulina, najlepiej będzie jak sobie poczytasz nasze posty - na temat interpretacji horoskopu, nie ma sensu sie powtarzac, a wiedza jaka dysponuja tutejsi astrologowie jest obszerna, wystarczy tylko poklikac w odpowiednie posty.:) miłej lektury

Tematów: 67
Odpowiedzi: 810
Dołączył/a: 2011-03-21
Jasmin 2011-09-06, 17:30:05

Tak wygląda kosmogram

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
acrux_79 2011-09-06, 20:12:17

Musisz dokonkretyzować, bo właściwie chciałabyś wiedzieć "wszystko" :-) . Gdybyś napisała w kwestii pracy albo - albo, lub napisała jakiś moment przełomowy (a ostatnio było coś takiego - opozycja Plutona do Marsa - zmiana relacji z ludźmi), to by było znacznie lepiej.

 

Obecność aż trzech planet w domu dziewiątym, oraz władcy horoskopu, Wenus, w Lwie, wskazują, że masz dużą siłę przebicia. To jest umiejętność pozyskiwania ludzi, jeśli przebywa się w towarzystwie, albo na wyjazdach. Także szkolnictwo (+Księżyc w Bliźniętach) i handel są tu mile widziane.

 

Najważniejsze to jest się przełamać w sobie (Saturn/Pluton), w sensie wizerunku. Możesz być postrzegana w sposób gorszy, negatywniejszy, niż się wydajesz. Ale większe skupienie na Twoim radixie wymaga większej ilości czasu, oraz Twojej współpracy. Więc napisz jakie są Twoje priorytety, problemy, to może dyskusja potoczy się dalej...

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
naakkve 2011-09-06, 21:24:51

Dziękuję za odpowiedzi..ten kosmogram to dla mnie jest jeszcze nie bardzo zrozumiały, wiem juz jaka planeta jest w jakim znaku i domu, ale nie wiem jak to połączyc..

 

wlasciwie jest cos dziwnego w odbiorze mojej osoby przez innych(kwestia mojego wizerunku), jestem bardzo drobną dziewczyną o jasnych wlosach i ciagle odbierana jestem jako ktos młodszy, czesto biora mnie za nastolatkę, a mam juz 28 lat..ostatnio (juz 11 miesięcy mija) zajęlam się swoim hobby malarstwem i to uznałabym za przełomowe, bo zaczęłam w końcu robic to co lubie, kształcę się w tym kierunku i pracuję, a praca stała się przyjemnoscią i inaczej patrze w przyszłośc..

 

najbardziej jednak nurtuje mnie kwestia związków, bo w tym VII domu nie mam żadnych planet i jak to zrozumiec..

 

czy ja w ogole mam szanse na założenie rodziny i jakiś stały związek wg horoskopu, bo tak dużo planet w 9 domu to chyba oznacza, ze życie toczy się wokół nauki, poszerzaniu horyzontow, podróży, tak? czy dobrze to rozumiem? i czy przez partnera tez jestem odbierana inaczej? niz jestem/ czy myśle? czy moj partener to osoba o cechach Barana? bo descendent jest w Baranie? ostatnio też w kwestii związków nastąpił przełom, bo dlugo czułam, że nie zasługuje na milosc, potepiałam sie..to moze zmienił ten Pluton z Marsem? może to własnie pojawienie się partera (od kwietnia)

 

nie wiem czy to nie za dużo na początek, bo ja rzeczywiście chcialabym wiedziec "wszystko"

 

ale dziękuję za te odpowiedzi, które już są i wczytuje się dalej Wasze rozmowy i chętnie będe wspolpracowac;)

Tematów: 2
Odpowiedzi: 8
Dołączył/a: 2011-09-06
Magnolka 2011-09-06, 23:32:10

Witam :)

Jeśli chodzi o obsadzenie domów to uważam, nie wiem wprawdzie czy prawidłowo, że jeśli dom jest pusty to jakoś tam sie kręci, bezproblemowo raczej. A to z racji tego że sprawom za te domy odpowiadającym nie poświęcamy tyle energi i zaangażowania co domom obsadzonym jakimiś ważnymi elementami.Po prostu nam aż tak nie zależy aby te sprawy doprowadzić do perfekcji-obsada planet w domach sugeruje chyba że mamy coś w danym temacie do "odrobienia"-czegoś musimy się nauczyć i coś poprawić-oczywiście nie znaczy to że domy puste są nieważne, są ale "inaczej"-łatwiej jest sie nam poruszać w ich tematyce.

Co do związków-istnieje reguła, że ilość związków danej osoby jest określona w radixie poprzez aplikujące aspekty Słońca(u kobiety) i Księżyca(u mężczyzny) przed opuszczeniem znaku-dokładnie to należy policzyć ile tych aspektów zrobi np.Słońce zanim opuści znak w którym urodzeniowo przebywa, bierzemy pod uwagę aspekty do planet zewnętrznych czyli od Marsa w górę i tylko aspekty główne-koniunkcja, kwadratura, trygon, opozycja i sekstyl.Aspektowane planety moga nam w jakiś sposób opisywać charakter związku i partnera.

Pozdrawiam :)

Tematów: 7
Odpowiedzi: 173
Dołączył/a: 2011-06-22
naakkve 2011-09-07, 09:10:05

Cześc! patrząc na mój kosmogram i tabelki przy nim odczytuję, że Słońce jest w koniunkcji z Merkurymi i Marsem i to są najsilniejsze aspekty Słońca, tak? i to znaczy, że te planety opisują mój związek miłosny? czy to możliwe, że Merkury opisuje mój pierwszy krótkotrwały związek (z Bliźniakiem) a Mars ma szanse byc stały związkiem? bo jest władcą mojego descendetu i domu 7 i jest w opozycji z Neptunem (który jako władca mojego V domu i skoro opzycja to wyklucza, że to będzie krótkotrwały związek? ) nie wiem czy nie plotę tu głupot..ludzie na forum sprawnie poruszają się w tych tematach a ja analogicznie próbuję te wyjaśnienia dopasowac do mojego kosmogramu, ale nie wiem czy idę właściwym tropem ;)

Dzięki za zainteresowanie tematem i wskazówki ;) jestem taka podekscytowana czytając te wpisy na forum jakbym wstąpiła do jakiegoś sekretnego bractwa hehe na szkolenie z tajemnej wiedzy ;) miłego dnia wszystkim życzę!

Tematów: 2
Odpowiedzi: 8
Dołączył/a: 2011-09-06
Jasmin 2011-09-12, 22:03:38

Naakkve napisała:

 

 "odczytuję, że Słońce jest w koniunkcji z Merkurymi i Marsem i to są najsilniejsze aspekty Słońca, tak?"

 

Tak, chociaż koniunkcja z Marsem jest już dość luźna.

 

"i to znaczy, że te planety opisują mój związek miłosny? czy to możliwe, że Merkury opisuje mój pierwszy krótkotrwały związek (z Bliźniakiem) a Mars ma szanse byc stały związkiem? bo jest władcą mojego descendetu"

 

Tak, Słońce i Mars w horoskopie kobiety pokazują cechy męża, ojca. Precyzyjnie rzecz biorąc DSC -tem włada Mars i ta planeta opisuje Twój związek-związki. Często zdarza się przy takim układzie jak u Ciebie (pusty VII dom a obsadzony IX), że pierwszy związek wskazany przez DSC będzie nieformalny a małżeństwo wskazuje dopiero dom IX.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2011-09-12, 22:14:25

U Ciebie nie widzę opozycji Marsa z Neptunem , natomiast Mars jest w kwinkunksie zerowej orby z Uranem, co może wskazywać na rozpad związku. Ponadto Uran w opozycji z Księżycem (obie planety w kwadraturach do Wenus) wskazuje na dużą niestabilność w miłości, duży temperament, skłonność do romantycznych porywów serca Usmieszek.Bardzo pomocnym aspektem w miłości , w związkach jest sekstyl Wenus (władczyni ASC) do Saturna.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.