Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > Pomoc wzajemna

prosba o pomoc w interpretacji
helena 2010-02-07, 22:36:49

Witam,

poprzez blog jak na górze tak na dole trafiłam na tę stronę przypadkiem.bardzo mi się podoba, szczególnie opis bieżących tranzytów.

mam serdeczną prosbę -dotyczy mojej córki 10.03.1977,14.15 warszawa, mam kłopoty z zakochaniem się a horoskop jej nie jest taki łatwy,uważam że w najbliższym czasie ale nie potrafię  interpretować horoskopu,ponieważ okazja do poznania a zakochanie się to 2 różne sprawy,jeżeli mogłabym prosić o zdanie astrologa, którego nie znam byłabym wdzięczna .Może będzie okazja do zobaczenia  w lutym w Warszawie na konferencji.

pozdrawiam

Ula Helena

Tematów: 1
Odpowiedzi: 2
Dołączył/a: 2010-02-07
Odpowiedzi
Jasmin 2010-02-08, 08:24:01

Witam,

dzięki za dobre słowo.

 

Proszę o podanie szczegółów dotyczących problemów córki, tj. wskazania, na czym one konkretnie polegają  Proszę o zadanie pytania, na które ja i ewentualnie także inni, będą odpowiadać po analizie horoskopu natalnego córki.

pozdrawiam tymczasem

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
helena 2010-02-08, 21:02:21

Witam,

problemem mojej córki jest spotkanie mężczyzny w którym byłaby w stanie się zakochać,pojawiają się ale zawsze kończy się to rozczarowaniem.Niby teraz wg horoskopu powinna mieć fajny czas ale nic się nie dzieje a niedługo będzie

obchodzić 33 urodziny i śmieje, się że przestaje wierzyć w astrologię.

pozdrawiam

Tematów: 1
Odpowiedzi: 2
Dołączył/a: 2010-02-07
Jasmin 2010-02-09, 07:47:39

Pani Heleno,

Jak wynika z Pani listu, interesuje się Pani astrologią, skoro przegląda Pani astrologiczne portale. Z tego, że wybiera się Pani na II Konferencję PSA, wnioskuję dalej, że zajmuje się Pani tą dziedziną wiedzy. Skoro tak, to będę pisała trochę skrótami, licząc na to, że porozumiewam się z osobą obeznaną z tematem.

Uwaga wstępna: zakładam, że Pani córka wyraziła zgodę na analizę jej horoskopu, w przeciwnym razie nasze działanie w tym względzie będzie niezgodne z etyką astrologa. Tym niemniej, z uwagi na forumową społeczność a przede wszystkim z troski o dobro Pani córki będę pisała oględnie.

Władca horoskopu-Słońce (w dekanacie Raka i dwadzie Wagi) wskazuje na to, iż córka jest osobą, dla której rodzina i związek partnerski są ważne. Słońce jest w doskonałych aspektach z Księżycem, Merkurym i Marsem. To wskazuje, że cele życiowe są zgodne z potrzebami emocjonalnymi a działanie jest podparte intelektem. Sekstyl Wenus-Mars sprzyja związkom i daje ułatwienia, podobnie jak półsekstyl Wenus-Jowisz. Słońce w kwadraturze do Neptuna daje cechę trudną, a mianowicie uleganie złudzeniom, medialność, uciekanie w świat fantazji lub odosobnienie.

Szczęście w miłości wskazuje w horoskopie Wenus. Planeta ta jest w horoskopie córki posadowiona na MC ale od strony IX domu, jest dominantą, wypada w znaku Barana, dekanat Strzelca, dwada Koziorożca. To wskazuje  na to, iż córka postrzega siebie jako kobietę , która walczy o miłość, sama zdobywa partnerów, w miłości ważna jest dla niej wzniosłość uczuć, ale również - z uwagi na wpływy Koziorożca- miłość jej jest odpowiedzialna i pomimo elementu ognia również zdystansowana po saturnowemu (lub jest to miłość do osoby starszej). Z uwagi na dom IX chodzi o miłość do cudzoziemca, nauczyciela, lub obiekt miłości jest daleko. Wenus ma korzystne aspekty, poza jednym kwinkunksem z Księżycem, co niestety wskazuje na możliwość niezaspokojenia w miłości, tęsknotę za bezpieczeństwem emocjonalnym i uczuciowym. Księżyc , chociaż w IV domu (poczucie bezpieczeństwa) znajduje się w Skorpionie czyli w upadku (kobieta namiętna, uwodzicielska, tajemnicza) a ponadto w opozycji do Jowisza i w kwadraturze do Marsa (brak zaspokojenia emocjonalnego, brak zaufania do siebie, przesadna wrażliwość lub zmysłowość). Uran w IV domu wskazuje na możliwość niestabilności emocjonalnej. IC w ostatnim stopniu Wagi to duże potrzeby zmysłowe, od zaspokojenia których zależy poczucie bezpieczeństwa.

Uran jako współwładca Wodnika na DSC jest w kwadraturze z Saturnem na ASC, mającym wpływy w Wodniku. Saturn jest dominantą i razem z Uranem w IV domu wpływają na trudności w związkach, ich niestabilność, stawianie nadmiernych wymagań partnerowi i sceptycyzm w stosunku do niego. Znak Wodnika na DSC sprzyja poszukiwaniom partnera inteligentnego, oryginalnego, egzotycznego i niezależnego oraz wskazuje na tendencje do wolnych związków, co potwierdza Mars w VII domu w kwadraturze z Jowiszem.

Półkrzyż Księżyc-Jowisz do Marsa jako planety ogniskowej.

Jest to układ napięciowy, pobudzany przez Marsa w 23 stopniu Wodnika (dekanat Wagi dwada Skorpiona). W związkach z innymi odczuwalne jest zdecydowanie i forsowanie swojego zdania a także dążenie do samowolnych działań. To niewątpliwie silnie motywujący układ i dobrze sprawdza się u przywódców ale może poprowadzić do niestabilności emocjonalnej poprzez opozycję Księżyc-Jowisz, co de facto odbije się na niechęci do tworzenia związków lub do niemożności ich utrzymania. Puste ramię półkrzyża i stopień przeciwległy pozycji Marsa, czyli 23 stopień znaku Lwa w I domu jest rozwiązaniem dla tego układu planetarnego.

Palec Boży utworzony z sekstylu Saturn-Pluton w kwinkunksach do Merkurego jako planety ogniskowej wskazuje na sposób rozwiązania problemów w związkach z innymi, a mianowicie poprzez zmianę kontaktów z otoczeniem (Pluton w Wadze w III domu) z uwzględnieniem samoograniczenia (Saturn w Lwie w XII domu) w celu przebudowy energii Merkurego w VIII domu w Rybach. Pomoże w tym recepcja mutualna Plutona z Merkurym a także niewątpliwie duże zdolności intuicyjne i medialne (Merkury w trygonie z Uranem , wchodzące w skład trójkąta dynamicznego  Saturn-Uran-Merkury oraz Neptun w trygonie z Plutonem).

Tendencje tranzytowe (założyłam że córka mieszka nadal w Warszawie) a także dyrekcje wskazują na możliwość nawiązania znajomości uczuciowej. Lunariusz na luty zdaje się to potwierdzać. Ciekawa jestem, czy to się sprawdzi czy też zajdzie tzw. synchronizacja i korzystne aspekty Słońca, Wenus, Marsa, Jowisza i Neptuna przejawią się np. jako korzystny kontrakt finansowy.

Proszę innych o zdanie na ten temat. Pomóżmy Helenie.

Pozdrawiam

jasmin

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
helena 2010-02-11, 14:18:06

Bardzo dziękuję za odpowiedż,zależało mi na poznaniu interpetacji horoskopu przez kogoś zupełnie nieznanego w realu,wszystko się zgadza w horoskopie urodzeniowym natomiast w bieżących tranzytach trudno poznać ten moment,są okazje pokazane w tranzycie ale niestety to nie to.

Dzisiaj Wenus wkracza do znaku Ryb czy można się spodziewać czegoś fajnego.

serdecznie pozdrawiam

Ula Helena

Tematów: 1
Odpowiedzi: 2
Dołączył/a: 2010-02-07
Aneta1208 2010-02-12, 18:00:10

Witajcie, ciekawa stronka, nowa, wiec i o świeżym spojrzeniu:)

Na astrologii horarnej sie nie znam, więc nie odpowiem kiedy Pani Heleno córka sie zakocha. Interpretacja Jasmin mi sie podoba, uważam, że jest trafna.

ja ze swojej strony mogę dorzucić, że może warto zapytać, czemu Pani córce w relacjach z facetami sie nie układa. W jej horoskopie natalnym, nie widze żadnych przeciwskazań, myśle, że ma calkiem udany układ planet.

Wydaje mi sie, że Wenus w Baranie, daje kobiete dość niezależna, energiczną, impulsywną, taką co szybko sie zakochuje, ale i równie szybko zapał jej mija. Ciągle gdzieś pędzi ze swoimi uczuciami i cieżko ją okiełznać, a już napewno sprowadzić co roli Matki Polki. Dodatkowo (jak pisała Jasmin) DSC w Wodniku wskazuję na faceta oryginalnego, nietuzinkowego, bedacego poza schematami kapci i kipa, zwłaszcza, że Uran jest w wywyższeniu, więc wydaje mi sie, że cechy wolnomyśliciela i nowatorskiego intelektualisty powinny być bardzo silne. Z tego co sie orientuję symbolem Mężczyzny w horoskopie kobiet jest Mars, tu znów w Wodniku. Przebywa w VII d.,co mi sie wydaje również podkreśla dość niezależne podejście do związków.

Ja rozumiem, że każda kobieta chciałaby mieć tego jedynego meżczyzne  i każda matka chciałaby szczęscia dla swojego dziecka. Ale czy Pani córka odnalazłaby to szczeście w typowym związku (przepraszam za wyrażenie), z nudziarzem??-to w kontekście tak silnie podkreślonego znaku Wodnika w odnesieniu do faceta.:)

Oprócz tego w horoskopie Księzyc kwadratura mars i opozycja Jowisza, wydaje mi sie, że to może dawać dość wybuchowy charakter, gwałtowne emocje, którym szybko daje sie upust, zwłaszcza ze księżyc jest w skorpionie, skrytym i tajemniczym, więc na spokojnie, szczerze i otwarcie, o uczuciach nie łatwo jest mówić.

Pozdrawiam serdecznie, wierzę, że 5 min. szcześcia nadejdzie i dla Pani córki:)

Aneta.

Tematów: 1
Odpowiedzi: 25
Dołączył/a: 2010-02-12
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.