Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

WNUKI I DZIADKOWIE
BUBA 2011-10-05, 21:51:52

18 LIPCA 2011 R. W WARSZAWIE O GODZ. 12:25 URODZIŁA MI SIE PIERWSZA WNUCZKA. JAKIE BĘDZIE MIAŁA ŻYCIE, UZDOLNIENIA. NA CO ZWRÓCIĆ W JEJ WYCHOWANIU SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ, JAKIE TALENTY ROZWIJAĆ, PRZED CZYM CHRONIĆ. CZY MOGĘ LICZYĆ NA POMOC FORUMOWICZÓW ?

PYT. 2 - KTÓRY DOM MÓWI O DZIADKACH I ICH ZWIĄZKACH Z WNUKAMI, BO IX DOM TO WNUKI.

Tematów: 1
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2011-10-05
Odpowiedzi
Jasmin 2011-10-06, 09:46:45

Gratuluję zostania babcią:)

 

Wklejam radix.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
BUBA 2011-10-06, 15:10:31

Dzięki, ale bardzo by mi zależało na profesjonalnym jego opisie. Z mojej czytanej wg szablonów z książek astrologicznych wiedzy wynika, że może być utalentowana artystycznie (w jakim kierunku?), ale też z zadatkami na naukowca? Co rozwijać, co odpuścić , przed czym chronić. Wnuczka urodziła się też z defektem. Kiedy i czy skutecznie uda się go pokonać? Byłabym wdzięczna za podpowiedź.

Tematów: 1
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2011-10-05
starybosman 2011-10-06, 22:35:22

Podchodząc z powagą do problemu przedstawionego w tej sprawie, proszę rozważyć  zapoznanie się ze stanowiskiem L.Zawadzkiego  - Jako na Górze.......

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
kalita 2011-10-11, 19:41:48

Hmm, być może błędną okaże się moja interpreatcja, niemniej jednak spróbuje. Wnuczka ma w 6 domu Urana, co może wskazywać na wykonywanie pracy związanej z jakimiś nowymi technologiami, jakiś inżynier może. Choć obecność na wierzchołku tego 6 domu znaku Ryb-władcą jest Neptun, może wnosić tu jakieś odrealnienie-może zainteresowanie astrologią, okultyzmem:) W każdym bądź razie wnuczka potrzebować będzie pracy dającej jej wolność. Pracy bez rutyny.

Ponad to Rybki lubią taniec:)

Co do jej 10 domu-domu kariery bytuje sobie tam Słońce oraz Merkury-i tutaj właśnie pojawia się ta nauka, raczej kariera naukowca, o której piszesz:) Wnuczke mogą interseować nowe technologie, nowe rozwiązania, ale nie tylko. Neptun może tu wskazywać na bardzo praktyczne, intuicyjne(Neptun)połączenie wiedzy praktycznej,wyuczonej, klasycznej z wiedzą abstarkcyjną, metafizyczną.

Sekstyl Mars-Merkury w Lwie w 10 domu (a nawet na progu 11) -może jakieś korzyści przez podróże za granice, studia wyższe, ale taki aspekt daje też energie, dryg do pisania, przemawiania.

Ponad to zwróciłabym uwage na kwadrat Pluton Uran w Baranie. Kwadrat uderza z 3 domu-domu komunikacji, krótkich podróży, rodzeństwa. Być może niesztampowe kontakty z otoczeniem z uwagi na oryginalność zainteresowań (ale Plutka nie bardzo rozumiem). Pozdrawiam, mam nadzieję że coś pomogłam. W razie czego proszę innych aby mnie poprawili/uzupełnili.

Tematów: 3
Odpowiedzi: 39
Dołączył/a: 2011-10-05
Blanka 2011-10-11, 21:03:30

Dorzuce swoje trzy grosze :) Wyglada na horoskop jakiejs artystki. ASc w Wadze, Wenus na MC, silnie obsadzony dom 5 z Ksizycem i Neptunem. Jowisz w Byku wiec z pewnoscią bedzie umiala zarobic pieniażki i to będzie jej sprawiac satysfakcje. Uran w 6 domu podkreśla to ze będzie na pewno miec prace zarobkową niekonwencjonalną i bedzie towarzyszyło jej wiele zmian w tym sektorze zycia. Te Sloneczko jest piekne, przyjaciele powinni ją wspierac i pomagac w dojsciu do celu jaki sobie w przyszlosci wyznaczy. Ponadto bardzo wrazliwa osobka i mysle, że ta wrazliwosc przełoży sie wlasnie na pole artystyczne i jej kreatywnosc :)

Gratuluje wnuczki :)

Tematów: 10
Odpowiedzi: 213
Dołączył/a: 2011-02-24
BUBA 2011-10-12, 16:26:12

Dzięki za dotychczasowe głosy. Jeśli na forum są znawcy zdrowia to byłabym wdzięczna za opisanie jak przebiegać będzie leczenie wady , z którą urodziła się wnuczka - jest to rozszczepienie wargi i częściowy brak zębodołu. Czy to widzicie w jej horoskopie? / Formahault w V domu w koniunkcji z Neptunem i Księżycem?? czy Saturn w koniunkcji z ASC?/ Czy uda się to całkowicie wyleczyć i do jakiego jej wieku?

Sprawa druga. Czy dobrze interpretuję ostateczny kolor jej włosów - ciemna blondynka o zółtawym odcieniu. Czy Saturn ma wpływ na ten kolor i przyciemnia tonację? W moim horoskopie bezbłędnie widać kolor i rodzaj włosów oraz odcień /słońce w Wadze w XII domu w koniunkcji z Neptunem, Skorpion na ASC z Plutonem we Lwie na MC w koniunkcji z Marsem - jasna blondynka z burzą włosów w popielatym blondzie/.

 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2011-10-05
acrux_79 2011-10-12, 21:28:51

Witaj 

 

Córeczka jest pięknym katalizatorem emocji, uczuć, wrażliwości, którą powinna wypełnić w sposób publiczny, w zawodzie, profesji, albo pasji którą wybierze.

 

Ma spore szanse by podróżować po świecie, by zapoznać jakiegoś obcokrajowca, bowiem:

- Jowisz w VII

- władca DESC w IX

- Księżyc/Neptun w V

 

Fomalhaut jest zapowiedzią sukcesu, ale potrzeba czystości moralnej i dużej wiary. Aplikacja do Neptuna ostrzega przez iluzjami życia (Rak MC - ostrożnie ze "sreberkami" "fałszywymi opakowaniami" oraz eksluzywnymi błahostkami tego świata). Powinna (mówię to dość zdecydowanie) odnaleźć Wyższy Głos, opatrzność, wiarę w Boga albo Logos - by ten był jej opiekunem na całe życie. Kariera i powołanie idą tutaj ściśle z pojęciem wiary. To jest wzmocnione kilkukrotnie

 

- władca horoskopu Wenus w IX Rak

- Księżyc w V z Neptunem, delikatny ale aplikacyjny sekstyl do Jowisza

- Słońce w Raku w X - królowa serc

 

Jest to horoskop naznaczony, duchowy, rzadko posługuję się taką egzaltacją w swoich wywodach, ale intuicja podpowiada, że jest to złote ptak, który musi karmić się rozwojem i darem nauczania od innych ludzi (Jowisz w VII, władca DESC w Bliźniętach). Trzeba dość szybko pokazać mechanizm działania reklam, modeli rynku, iluzyjności mediów i tego świata. Wówczas nie trafi do bylejakiego Top Model, tylko będzie świadoma wyborów. A horoskop jest b. mocny.

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
genny19 2011-10-12, 23:04:24

 

To co znalazłam w książce Astrologia Medyczna K.Konaszewska -Rymarkiewicz

I dekant Koziorożca w której znajduje się Pluton  a władcą tej dekady jest Saturn  podlegają mu kości,stawy wiązadła,ścięgna,chrząstki,zęby.

Midipunkt Słońce/ Pluton= Saturn -tendencja do zmian w kościach,krwi lub różnorodne stwardnienia w narządach,tetnicach czy żyłach

Władca Słońca Księżyc w koniunkcji z Neptunem-ropnie dotyczące zębów. Brak potasu(Księżyc)wpływa ujemnie na przewodnictwo nerwowe i zdolność do regenracji uszkodzonych komórek.

6 domem włada Jowisz i Neptun .Kwinkus Saturna i Jowisza to także slaba regeneracja komórek.

Słońce jest hylegiem w horoskopie tworzy aplikacyjny kwinkus do Neptuna oraz aplikacyjny trygon do 6 domu.

Księżyc władca Słońca tworzy aplikacyjny sekstyl do Plutona.,a Słońce jest w koniunkcji z Białym Księżycem.

 

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
BUBA 2011-10-16, 13:35:36

Dziekuję za dotychczasowe głosy. Może jeszcze ktoś bardziej zorientowany ode mnie w astrologii / niestety tylko sucha wiedza książkowa/ zechciałby jeszcze coś dodać?

Tematów: 1
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2011-10-05
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.