Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Czy mojej dziewczynie uda się się ukończyć studia? - bardzo proszę o prognozę
saltmar3 2011-11-21, 08:58:30

Witam Wszystkich serdecznie,

Jeszcze raz chciałbym podziękować za wyczerpujące informacje dot mojego poprzedniego postu.

Tym razem chciałbym zapytać o parę rzeczy w imieniu mojej dziweczyny - Róży.

Czy uda jej skończyć studia, które kontynuuje? Ma Saturna w IX domu, i rzeczywiście muszę przyznać, że łatwo dziewczyna nie ma. A to za pierwszym razem nie otworzyli jej kierunku, a to o egzaminie dowiaduje się 2 dni przed planowaną datą itd.

W jakich dziedzinach Róża może odnieść sukces, zrealizować siebie zawodowo. Czy są w jej horoskopie jakieś konkretne wskazania co do drogi zawodowej?

Czy w tej pracy, w której jest obecnie, zostanie na dłużej?

Różyczka urodziła się w Gdańsku, 22 marca 1989 o godz. 7.15 rano

 

Bardzo proszę o pomoc :) za wszelką będę naprawdę wdzięczny.

Tematów: 10
Odpowiedzi: 65
Dołączył/a: 2011-10-13
Odpowiedzi
lupka 2011-11-22, 08:20:56

Róża ma zaznaczone domy VI i XII. Praca i poświęcenie, można by powiedzieć. Od razu rzuca się w oczy  energetyzujący półkrzyż w znakach kardynarnych, który jest właśnie aktywowany przez tranzytującego Plutona. (A propos Twojego poprzedniego wątku, czy Róża namawia Cię do rozpoczęcia działalności na własną rękę?). Jeśli chodzi o studia i w ogóle cokolwiek, myślę, że to ten półkrzyż z Uranem sprawia, że Róża dowiaduje się o egzaminach na dwa dni przed. Znamiona takiego układu to nerwowość, problemy organizacyjne, trochę może być też roztrzepanie, niechęć dostosowania się do norm czy trzymania jakiegoś jednego, określonego toru. Uran jest w koniunkcji z Saturnem, który jest u siebie, więc można by się spodziewać, że  Saturn trochę będzie hamował skłonność do impulsywnych, nieprzemyślanych kroków w imię zapędów reformatorskich, ale nie za bardzo w to wierzę, dlatego, że Saturn jest osłabiony ścisłą koniunkcją z Neptunem i oprócz koniunkcji z Uranem i Neptunem, czy słabej do osi nie ma żadnych aspektów, więc tego uziemienia może trochę Róży brakować. Dodatkowo jest jeszcze Mars, który jest odpowiednio motywowany przez Jowisza- a więc z rozmachem, w kwinkunksie do Urana, który podkręca jeszcze bardziej impulsywność i przy takim układzie, dobrze by było świadomie unikać działań i podejmowania jakichkolwiek decyzji, kiedy spod przykrywki bucha para.

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
starybosman 2011-11-22, 16:15:03

Jedynie w materii uzupełnienia stanowiska Lupki. Z radixu wyłania się osoba, o której można powiedzieć, że to rutyniarz idący swoją ścieżką, trochę konserwatywny, trochę nierozsądny, broniący się przed zmianami, nieco leniwy i powolny. Niby osoba praktyczna i skuteczna w działaniu, podchodząca do spraw ze zdrowym rozsądkiem, ale z jednoczesną słabością i niechęcią wprowadzania jakichkolwiek zmian. Gdzieś tam widać brak zmotywowania, brak wiary w siebie, brak entuzjazmu, a przy tym kogoś, kto postępuje jakoś dziwnie. Jak sobie coś umyśli, to nie ma takiej siły, by przekonać, że wskazane jest zmodyfikować stanowisko. A przy tym nie umie i nie chce podporządkować się pewnym zasadom. Z jednej strony wie, że takie postepowanie jest frustrujące, a z drugiej, uparta w przyzwyczajeniach, z pewną dozą impulsywności oraz zuchwałej pewności siebie. Ma pęd do wiedzy, trochę może ekstrawagancki, z nagłą zmianą poglądów i  stanowisk. Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, iż widać duże zdolności do planowania, nawet można powiedzieć, że  pomysłowy to projektant. Tak więc coś trzeba zmienić.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
saltmar3 2011-11-23, 14:42:56

W imieniu Róży dziękuję za odpowiedź. Ze swojego punktu widzenia z większością rzeczy się zgadzam, rózwnież z tym, że to Róża motywuje mnie nie do tego tylko przedsięwzięcia.

Chciałbym ze swojej strony dodać, że Róża to bardzo wrażliwa kobieta, zdolna do wielkich poświęceń i przebaczenia.

Bardzo proszę, czy mógłby ktoś więcej napisać o potencjałach tkwiących w radixie Róży? Najbardziej chodzi mi o możliwości i kierunki rozwoju w sferze zawodowej? Jaki rodzaj pracy, w jakiej branży , charakterze np?

Obecnie Róża pracuje jako konsultant telefoni Play, jest w miarę zadowolona, gdyż jak mówi " przekazuje ludziom wiedzę". Ale pytanie co dalej, w czym, w jakiej pracy tak naprawdę mogłaby się zrealizować w pełni?

Czy ten Mars w Bliźniętach w I domu można potraktować dość poważnie? Dodam, że Róża jest niezwykle piękną kobietą, idealnie się potrafi zaprezentować, doradzałem jej aby np została rzecznikiem jakiejś firmy, pełnomocnikiem zarządu bądź coś w tym stylu, gdyż lubi być w centrum uwagi, choć z drugiej strony lubi pracę w ciszy i spokoju.

Bardzo Was proszę o pomoc. Gdybyście mogli, to spójrzcie też na jej bliższą i dalszą przyszłość pod kątem naszego związku. Czy coś się szykuje może? :)

Naprawdę będę wdzięczny :)

 

Tematów: 10
Odpowiedzi: 65
Dołączył/a: 2011-10-13
lupka 2011-11-24, 15:16:53

 

Saltmar a jakie Róża ma wykształcenie? Szczerze mówiąc gdy po raz pierwszy zobaczyłam Jej radix, VI dom w Pannie, Merkury w XII, Księżyc w VI domu,  blisko osi Saturn w koniunkcji z Neptunem, i Pluton przy Dsc;Słońce+ Wenus w XII domu, to przez myśl mi przeszło coś związanego ze służbą zdrowia. Zawodowo chyba pasują czynności, przy których będzie mogła też działać słowem, Jowisz w Bliźniętach to zaufanie w rozwiązania podparte rozsądkiem, ten rozsądek reprezentuje Merkury w Rybach w trygonie z Plutonem- wnikliwość, intuicja ale jednak sprzedawane za pomocą logiki. Neptun to też media, Pluton siła sugestii i przekonywania, władca Asc Wenus wywyższona.  Wyczucie klienta i siła przekonywania są, Jowisz w I domu tak nauczycielsko wygląda.

 

 

Saturn i Neptun przy Mc też chcą być w jakiś sposób zintegrowane. Koniunkcja Saturna z Neptunem to był tryumf ideałów nad szarą rzeczywistością- w Polsce wielkie wyzwolenie i zwycięstwo demokracji, w Niemczech upadek Muru Berlińskiego.W Polsce moim zdaniem wybitnie widać zwycięstwo ideałów nad jakimkolwiek realizmem i rozsądkiem przede wszystkim w likwidacji państwowych zakładów pracy i tym samym przyzakładowych szkół zawodowych- ale nie stworzeniu dla młodzieży solidnej alternatywy. Na fali Neptuna większość  młodzieży poszła więc na studia, bo każdy chciał się wybić, namnożyło się prywatnych szkół wyższych i teraz jesteśmy w Europie jednym z państw z najwyższym odsetkiem absolwentów szkół wyższych, ale najmniej z nich znajduje niestety zatrudnienie. Mamy szarę socjologów, filologów, historyków, ekonomów, geografów i absolwentów szkół administracyjnych  idealnie wręcz przysposobionych teoretycznie, ale niestety brakuje im praktycznych umiejętności- tego Saturna brakuje, który niezawodny jest w życiu.  W sumie zwyciężyła przewodnia idea (Neptun), sprawiła, że  rozsądek przestał się liczyć(Saturn) ale teraz potrzebne są solidne fundamenty, żeby to wszystko nie padło. Pokolenie 89 ma w horoskopie urodzeniowym tą koniunkcję, przyszło na świat z piętnem ideału, w czasach, w których burzone były stare fundamenty, ale budowanie nowych jakoś twórcom nie wyszło, no może poza fundamentami ich własnych domów. Pokolenia lat 80-90 mają co robić. Nie tak łatwo połączyć Neptuna z Saturnem, ale chyba dobrym rozwiązaniem jest wielka kreatywność (Neptun) w tworzeniu zupełnie nowych(Uran) fundamentów(Saturn). Więc zaczynając od podstaw może to być np. ulepszenie systemu kształcenia, który zastąpi rzeszę teoretyków praktycznie przystosowanymi na potrzeby rynku pracy fachowcami tzw. dualny system kształcenia- praca + szkoła.

A więc Róża ma taką koniunkcję w pobliżu Mc (kreatywność w tworzeniu fundamentów, systemu,organizowaniu) i poza nią jest jeszcze sekstyl Merkurego do Mc , czyli coś związanego z komunikacją, przekonywaniem, intelektualne zawody. Władca Asc, Słońce i Merkury w XII domu to są wszelkie zamknięte instytucje, wielkie korporacje chyba też, w każdym razie struktury żyjące „swoim życiem”, praca za kulisami z dala od zgiełku, albo odwrotnie, reprezentując sobą coś. Zaćmienie chyba i na mnie działa bo nie zauważyłam, że Saturn Róży jest w sekstylu do PlutonaZaklejone usta, czyli, że ma jednak w horoskopie większy wpływ niż myślałam. Dziękuję Starybosmanie za uzupełnienie.

 

Cytat dla Róży:

„Przeważnie godzimy się na to aby na nasze codzienne sprawy składały się wyłącznie wydarzenia drugorzędne i przemijające. W istocie one tylko rozpraszają naszą uwagę. Najbliższa wszelkiej rzeczy jest siła kształtująca ich istnienie. Tuz obok nas dokonuje się nieustannie działanie najdonioślejszych praw.”

H.D Thoreau

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
Jasmin 2011-12-04, 11:47:49

Saltmar co ty na to? Warto, aby skomentować ustalenia pomocowe. Może wtedy komuś coś jeszcze przyjdzie do głowy napisać.

 

pozdrawiam przy niedzieliUsmieszek

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.