Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Czy znajomość z X. rozwinie się w coś więcej niż koleżeństwo?
Zuzex 2012-01-25, 23:21:26

Witam, 

W dziedzinie astrologii jestem dopiero początkująca. Ciągle się uczę i jeszcze wciąż daleko mi do doskonałości. Postanowiłam poprosić Was o pomoc w interpretacji.

Od razu uprzedzę, że nie jestem żadną zakochaną małolatą, jednak na 'stare' lata zamiast sie ustatkować, wariuję. Chodzi o pewną znajomość z kolegą z uczelni, który zawrócił mi w głowie. Niedawno też rozstałam się  z panem M., po kilku latach mieszkania razem, wyprowadziłam od niego, ale znów rozmawiamy ze sobą i obawiam się, że wrócimy do siebie po raz kolejny... (przez 4 lata rozstawaliśmy się kilka razy). Problem w tym, że nie wiem czy to ma sens, chyba przestało mi już na nim zależeć... Coraz więcej myślę o tym chłopaku z uczelni, jednak zastanawiam się, czy to ma szansę przerodzić się w coś więcej, na razie oboje tylko rozmawiamy, między nami jest delikatny flirt, kiedyś on próbował się ze mną umówić, ale odrzuciłam go (to było jednak 3 lata temu). Czy jest szansa na coś więcej niż tylko koleżeństwo? Czy ktoś mógłby sporządzić dla mnie horoskop horarny? Bardzo proszę i dziękuję za wszelką pomoc.

Tematów: 2
Odpowiedzi: 4
Dołączył/a: 2012-01-25
Odpowiedzi
Zuzex 2012-01-26, 15:30:10

Nikt nie zerknie? Proszę o pomoc, to dla mnie bardzo ważne... Być może niepotrzebnie robię sobie nadzieję, nie chcę znów lokować uczuć, tam gdzie nie ma sensu.

Tematów: 2
Odpowiedzi: 4
Dołączył/a: 2012-01-25
genny19 2012-01-26, 17:28:42

 

Na moment wysłania posta władca  ascedentu jest Wenus.Na czas postawienia przeze mie pytania 26-01-2012 godzina 10 : 29 Koszalin ascendent także wupada w znaku którego władcą jest Wenus.

Wenus w14,42 stopniu Ryb jest w we władzy Jowisza a twój sygnifikator Wenus ma tam mocną pozycję ,a Mars symbolizujący partnera czuje się tam bardzo dobrze(żywioł).Twój sygnifikator jest w termie Merkurego władcy twojego partnera. Niestety Merkury jest w znaku Ryb bardzo słaby.

Partnera symbolizuje 7 dom i jest to Mars w znaku Panny. Mars jest w retrogradacji co może oznaczać ,że ty wracasz do starej miłości"kiedyś on próbował się ze mną umówić, ale odrzuciłam go (to było jednak 3 lata temu)" albo twój partner ze studiów  wróci do jakieś swojej starej miłości.

Mars w Pannie jest we władzy Merkurego,bardzo lubi Wenus(żywioł) i jest w termie Saturna.

Drugim sygnifikatorem mężczyzny jest Słońce  znajdujące się w 5,49 stopniu Wodniaka a jego władcą jest  Saturn .Saturn jest władcą termy i żywiołu. Słońce (mężczyzna)znajduje się w znaku Wodnika w upadku i jest zależny od Saturna.Meżczyzna jest tobą zauroczony.

Jednocześnie wasze sygnifikatry przebywają w słabych domach bo  upadających-6 i 12. Mars w 6 domu to mocna pozycja w domu ,znajduje się  tam w swojej radości oraz w domu rządzonym przez Słońce(mężczyza). Wenus w 12 domu ,mówi o twoich wątpliwościach i otym że sama możesz być własnym wrogiem.

Władczynią Satura jest Wenus gdyż Saturn przebywa w 29 ,22 st Wagi.Jest to krytyczny stopień. Dlatego też możliwe sa twoje watpliwości co masz robić.

Księżyc-myśli kwerentki są we władzy Jowisza a sam Jowisz we władzy Wenus (znak i terma). Czyli wszystko jest w twojej władzy.Pierwszy aspekt aplikacyjny to koniunkcja z Wenus a następny to opozycja z Marsem co może mówić o twoich wątpliwościach i strachach wobec związku.

Punkt szczęścia jest w koniunkcji z  węzłem zachodzącym w znaku Merkurego(władca Marsa). Szczęscie wiążesz z nowym partnerem  by uciec od starego partnera.Merkury tworzy pozytwny aspekt z puktem szczęścia ale  twoje sygnifikatory Wenus  i Księżyc  tworzą aspekty separacyjne,mówiące o rezygnacji.

 

 

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Zuzex 2012-01-27, 14:13:51

Droga Jenny 19,

Serdecznie dziękuję za zaangażowanie i poświęcony czas Usmieszek Z tym powrotem do "starej miłości", to chyba coś w tym musi być... Po skończeniu studiów dziennych, mieliśmy roczną przerwę w widzeniu się, a tu nagle przypadkiem znów znaleźliśmy się na jednej uczelnii na studiach zaocznych... I wszystko tak jakoś odżyło, ciągle rozmawiamy na przerwach, ale póki co, większej inicjatywy z jego strony brak. I rozumiem, że prognozy mówią, że się nie doczekam...? Hmm, byłaby szkoda, gdyż zaczęło mi zależeć, ale może trochę za późno to do mnie dotarło. Cóż, życie.

 

Tematów: 2
Odpowiedzi: 4
Dołączył/a: 2012-01-25
genny19 2012-01-27, 16:33:18

Ty się boisz nowego związku i rozczarowania , a możliwe że partner boi sie zaproponować randki z obawy przed kolejnym odrzuceniem.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.