Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

CO POWINNAM ZROBIC
probowa 2012-01-27, 10:24:28

Witam, astrologią interesuję się od jakiegoś czasu, ale jeszcze znam się na niej o tyle kiepsko, że sama nie potrafię zinterpretować horoskopów. Proszę o pomoc Was, tych którzy zajmują się tym i potrafią doradzać.

 

W czerwcu 2012 planowałam wyjść za mąż. Jednak mam coraz większe wątpliwości i sama nie wiem, co mam robić... Sprawy się nieco skomplikowały, może to tylko kryzys przedmałżeński, a może znak żeby w ostatniej chwili się wycofać. Troszkę się pogubiłam.

 

Niedawno poznałam kogoś. Nie jest to jeszcze żadne wielkie uczucie, ale mam wrażenie, że coś nas bardzo do siebie przyciąga.

 

Gdybyście mogli pomóc byłabym bardzo wdzięczna.

 

Podaje dane:

MOJE: 13.12.1988, 6:35, 21 05 E 52 43 N

NARZECZONY: 5.12.1984, 1:40, 21 05 E 52 43 N

NOWO POZNANY: 3.02.1989, 11:47, 20 43 E, 52 26 N

Tematów: 1
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2012-01-27
Odpowiedzi
Jasmin 2012-01-27, 18:38:45

Witam,

podaj miejscowość urodzenia, będzie łatwiej i szybciej.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
probowa 2012-01-28, 00:35:45

moje miejsce urodzenia - Pułtusk

Tematów: 1
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2012-01-27
acrux_79 2012-01-28, 02:27:05

To może ja. 

Czy "sprawy się nieco skomplikowały" to:

- kłamstewska przyszłego wybranka ?

- albo jakieś dziwne interesy, relacje ?

 

Są trzy wskazania na to:

- władca III domu w upadku

- Merkury/Neptun w koniunkcji w III

- Pluton opp Księżyc, gdzie Księżyc blisko VIII domu (też partycypuje Neptun)

 

Oczywiście może to być smykałka do interesów, handlu, mediów, oraz liczne talenty. Bardziej bałbym się problemów komunikacyjnych, niż wątku "zdrady".

 

Bez wątpienia jest osobą nietuzinkową i nieprzewidywalną. Podobnie jak... nowo poznana osoba. Ale z mojego doświadczenia warto jednak skorzystać z Twojego opisu sytuacji. Druga osoba powinna być bardzo dojrzała, albo nieśmiała, to ją powinno wyróżniać.

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
probowa 2012-01-28, 18:00:27

Z partnerem bywa różnie. To prawda, że co chwila wychodzą jakieś kłamstwa. Ma również podejrzanych znajomych, wiem że coś ukrywają przede mną. Wychodzenie na słówko, kiedy jestem obok itp. Czuję, że coś tu nie gra. Kiedy pytam o co chodziło zostaje zbywana głupimi powodami. Chciałabym, żeby nasze relacje wyglądały inaczej, ale coraz częściej nie możemy się dogadać i  im jest bliżej do ślubu tym gorzej, coraz więcej cichych dni, a ja czuję że przestaje mi zależeć na tym związku. Między innymi też dlatego, że przestał gonić króliczka. Troszkę się zawiodłam na nim i nie potrafię zapomnieć o tym jak mnie skrzywdził.

 

Ten nowy jest bardzo nieprzywidywalny, ma w sobie coś z niegrzecznego chłopca, troszkę nieśmiały wobec mnie, przebojowy, śmieszny, ale bardzo uroczy. Może to typ podrywacza, krótko go znam, ale uzależnia mnie od swojego adorowania. Chyba trochę boi się naszej znajomości, z tego co wiem był zdradzany, porzuciła go dziewczyna w momencie, kiedy myślał o zaręczynach. Mam wrażenie, że ma problemy z emocjami.

 

Doradzcie mi coś, co o tym wszystkim sądzicie Wy i gwiazdy :) Mogłabym być kiedyś z którymś z nich szczęśliwa?

 

 

 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2012-01-27
maszowa 2012-01-28, 19:41:52

Poradzę Ci coś od serca - jak Szczelec Szczelcowi Oczko - skoro masz takie wątpliwości, skoro tak dużo już teraz masz do zarzucenia swojemu narzeczonemu, to posłuchaj intuicji, bo niewątpliwie coś jest nie w porządku w waszych relacjach. 

Odwołaj termin ślubu, poczekaj, daj sobie czas do namysłu, nie wiąż się jeszcze, bo rozwód jest wprawdzie tańszy niż wesele, ale bardziej bolesny.

Zastrzegam, że nawet nie spojrzałam na radix, tylko na daty urodzin, ale intuicja mi podpowiada, że możesz zrobić jak ten facet, co to miał pomalować podłogę i przez brak wyobraźni zaczął robotę od drzwi ... no cóż, zamalował się do kąta i teraz musi swoje odcierpieć, zanim sprawa przyschnie. Oczko

 

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
acrux_79 2012-01-28, 19:57:14

Nieastrologicznie - związek, w którym mężczyzna wychodzi na słówko i nic nie mówi swojej kobiecie, uważam za... paranoję. W czym utwierdza mnie cały horoskop.

Za mniej więcej dwa lata (Uran DESC, Pluton IC, solariusz 2013 np) czeka go niezła rewolucja. Wtedy rozpocznie się "czyszczenie", "wielka zmiana", oraz psychiczna przebudowa. Do tego momentu jest jeszcze nieukształtowanym i mało świadomym zmian w przyszłości, młodym człowiekiem.

 

Jeszcze inaczej - jeśli będziesz z nim w związku, to te zmiany poczujesz na sobie. 

 

Do drugiego mam sympatię "synchroniczną", bo też mam Saturn-Księżyc, też miałem problemy z "emocjami", itp, itd. To sporo pracy, ale konstruktywnej.

Podoba mi się u niego fajny aspekt między Merkurym - Jowiszem (władcy ASC-DESC) i Wenus/Jowisz. Niepokoi trochę zbyt duży wpływ Urana. Władca DESC Jowisz w koniunkcji z Algol, w XII domu, też daje do myślenia..., to jest jakaś przestroga...

 

Ale, ten horoskop jest lepszy, jeśli chodzi o "tzw" związki. Dodatkowo niedawno temu miało czas przejście Plutona przez Księżyc. Wtedy mógł wpaść w jakieś obsesje, lęki, a ta dziewczyna mogła tego nie wytrzymać.

 

Obydwaj mają trudne horoskopy, ale ja wyboru podjąć nie mogę. Liczę na Twoje zrozumienie tematu i umiejętność przecinania szkodliwych spraw. Powinnaś dać radę, bo masz dużo racjonalności w swoim horoskopie. Tutaj tylko się upewniasz.

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
probowa 2012-01-28, 20:38:30

Maszowa, tego właśnie się boję i w sumie już zaczynam tak czuć - jakbym się zamalowała do kąta... Wiem, że masz rację. Powinnam odwołać ten slub... Chyba brakuje mi odwagi żeby zakończyć to raz na zawsze, siedem wspólnych lat, przez 4 lata rozstawaliśmy się i zgodziliśmy na okrągło i teraz kiedy można powiedzieć że sie uspokoiło nie wiem co mam robić i myśleć...

 

Ostatnio powiedziałam partnerowi, że ja chyba go już nie kocham i nie wiem co ze ślubem. Nie wiem czy dało mu to do myslenia, nie zmieniło się nic pomiędzy nami, dzień po rozmowie czekał kiedy wrócę z pracy żebyśmy zdążyli na nauki przedmałżeńskie...

Bardzo mało czasu mi zostało do podjęcia decyzji ;/

Najgorsze jest to, że niecierpię samotności...

 

 

"Niepokoi trochę zbyt duży wpływ Urana. Władca DESC Jowisz w koniunkcji z Algol, w XII domu, też daje do myślenia..., to jest jakaś przestroga..." - co to może oznaczać? Acrux, byłabym wdzieczna gdybyś mi opowiedział o tych aspektach ;) Jeśli chodzi o jego poprzedni związek, rozpadł się około 2 lata temu. Z tego co wiem, dziewczyna po prostu lubi ten sport i poszła tą drogą, z nikim się nie związała.

 

 

Czy ja przez tego skorpiona w Wenus muszę być całe życie zazdrosna i obawiać się porzucenia, odrzucenia, zdrady, nielojalności? Kurcze, dlaczego mi się to trafiło...

 

:)

 

 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2012-01-27
acrux_79 2012-01-28, 22:08:31

To nie wina Wenus w Skorpionie, prędzej Merkury w upadku z Uranem (odtwarzam z pamięci).

 

Tak, teraz to już jest 100% pewność, że ... upewniałaś się, by skończyć. Tak czułem. Więc uczyń to.

 

Co do tego "aspektowania" to zwyczajnie mi się nie podoba. Jowisz jest słaby, a na dodatek z gwiazdą Algol. Więcej u niej np tutaj: http://www.astromagia.pl/astrologia/okiem-astrologa/670-co-knuje-gowa-diaba">Co knuje głowa diabła - planety w znakach, astrologia - Astromagia . Jak to się objawi - ciężko powiedzieć.

Zawsze trzeba jakiś sąd poprzeć wielokrotnie. Zauważ, że pisząc o pierwszej osobie, mówiłem że widzę trzykrotnie pewien wątek, pewną osnowę. Tutaj samo Algol/Jowisz jeszcze nie jest twardym sądem. Więc nie ma co demonizować. Znam osoby, które mają na tym stopniu różne planety... i żyją. 

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Maryla 2012-02-06, 09:08:41

Pamiętaj, zawsze słuchaj serca, jak  nie ejstes pewna faceta- nie żeń się!!! Zaklejone usta

Tematów: 0
Odpowiedzi: 16
Dołączył/a: 2012-01-30
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.