Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Co dalej z tą relacją? Czy to już definitywny koniec?
Zuzex 2012-02-24, 15:09:54

Witam,

mam ogromną prośbę o pomoc w sprawie odpowiedzi na pytanie, czy mój związek z pewnym mężczyzną definitywnie się rozpadł. W ciągu 4 latach było kilka rozstań i powrotów. Tym razem jednak sprawy zaszły za daleko, dowiedziałam się, że partner coś przede mną ukrywał. Rozstaliśmy się. Czy to naprawdę już koniec, czy znów do siebie wrócimy? Proszę o prognozę dla mnie. Pozdrawiam.

Tematów: 2
Odpowiedzi: 4
Dołączył/a: 2012-01-25
Odpowiedzi
Marsjanka 2012-02-25, 11:27:29

witaj

do wykreślenia horoskopu są potrzebne dane Twoje i partnera :)dzien, miejsce i godzina urodzenia

pozdrawiam

 

Tematów: 67
Odpowiedzi: 810
Dołączył/a: 2011-03-21
Zuzex 2012-02-25, 15:19:16

hej, zaktualizowałam moje dane osobowe i powinny być już widoczne w bazie. Data ur. partnera 25 sierpnia 1984, niestety nie znam dokładnej godziny i nie mam jak sprawdzić, ale z tego co kojarzę, to 14 (ale nie wiem, w której minucie). Miejsce urodzenie Bytów.

Tematów: 2
Odpowiedzi: 4
Dołączył/a: 2012-01-25
Jasmin 2012-02-27, 07:43:58

Chyba się nie doczekasz na odpowiedź.

A szkoda. Gdyby osoby, które aktualnie uruchomiły kilka tematów wzajemnie odpowiedziały sobie na pytania, byłoby lepiej. A tak każdy "wisi" na plakacie i czeka na altruistę, samemu nic nie chcąc dać. No ludzie, ogarnijcie się jakośNiepocieszony.

 

Poważnie mówię, jak tak dalej pójdzie, to trzeba będzie zamknąć forum. Nie można ciągle angażować tych samych osób do pomocy. Co dajesz, to otrzymujesz.

 

Ja

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
lupka 2012-02-27, 14:29:58

Interesujący jest fakt, że są fale ciszy i fale szumu na forum. Jak się coś ruszy to trudno nadążyć z czytaniem, a później znów nic się nie dzieje. Może wszyscy wyjątkowo zajęci ostatnio i odrabiają zaległości przy retrogradującym Marsie?Zuzex myślę, że w sytuacji kiedy nie znasz dokładnej godziny partnera, łatwiej byłoby postawić horoskop horarny. W zasadzie za godzinę postawienia pytania można przyjąć wysłanie postu na Sollunari, tylko nie wiem czy pytanie jest dobrze sformułowane. No i potrzebne jest miejsce zadania pytania, czy to jest to samo miejsce gdzie obecnie mieszkasz? Wracając do prawidłowości pytania: Jeśli zapytamy czy to już definitywny koniec, to wtedy pozytywny aspekt między władą I i VII oznaczałby, że tak, a negatywny że nie? Ja mam ostatnie dni problemy z logiką. Otwarcie się przyznajęNiewinny,Aniołek.

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
maszowa 2012-02-27, 21:33:12

Lupko, myślę, że pytanie można uznać za prawidłowe, więc nadające się do wykreślenia horariusza, bo składa się z dwóch części, z których pierwszą bym uznała za ważniejszą - czyli "co dalej z tą relacją?"

I teraz pewnie trzeba by zbadać wzajemne powiązania między sygnifikatorami a także  obliczyć tzw. punkt małżeństwa i sprawdzić, jak się tutaj sytuacja przedstawia.

Nie uważam za słuszne, żeby brać pod uwagę godzinę wpisu pytania na forum, bo z tego, co czytałam u znawców tematu, najważniejsza jest godzina, w której astrolog zrozumiał pytanie i postanowił na nie odpowiedzieć. Usmieszek

 

PS. ja faktycznie nadrabiam zaległości, zgadłaś, jakbyś przy tym była Głosny smiech

 

 

Jasmin. Problemem przy udzielaniu się w wątkach "wzajemnej pomocy" nie jest brak chęci, tylko najczęściej brak odpowiedniej wiedzy. Nie sztuką jest napisać cokolwiek, sztuką jest powiedzieć coś mądrego i naprawdę pomocnego.

 

 

 

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
genny19 2012-02-28, 01:14:21

W progresjach są dwa aspekty ,które mówią o rozstaniu. Ścisła koniunkcja Saturna z Merkurym oraz koniunkcja Wenus z Uranem.Także progresywny Pluton na szczycie 5 i 6 domu-zmiany w układach z partnerem.

 ASC solariusza jest  w scisłej koniunkcji z Wenus oraz Saturnem. W 12 domu znajdują się Słońce i Merkury a są to władcy 5 domu natalnego domu romansów.Jowisz w 7 domu tworzy niekorzystne aspekty mówiące o rozstaniu.

@ Lupka

Jeśli zapytamy czy to już definitywny koniec, to wtedy pozytywny aspekt między władą I i VII oznaczałby, że tak, a negatywny że nie? 

Moim zdaniem trzeba popatrzeć na recepcje,na  zainteresowanie partnerem.Jak się planety zachowają po zmianie znaku. Jesli widac by bylo wzajemne zainteresowanie to  pozytywny aspekt rozpatrywałabym na to ,że będą razem dalej w związku.

Pozdrowienia.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Zuzex 2012-02-28, 19:06:30

Witam,

to fakt, trochę może faktycznie podeszłam do tematu leniwie, nie próbując sama interpretować, ale chyba przy własnych horoskopach brak mi jakiegoś obiektywizmu. Wciąż się uczę, korzystam głównie z literatury Crawleya, czytam ciągle, zwłaszcza na temat horoskopów horarnych, ale na razie wiem, że nic nie wiem. Jest to dziedzina, która mnie bardzo wciągnęła i czuję, że to może stać się moją pradziwa pasja, nie mniej jednak w tej chwilie jeszcze nie jestem biegła w tej sztuce, nie chciałabym czegoś błędnie interpretować, ale jeśli poczuję się trochę pewniej, to nie będę się bała interpretacji.

Z partnerem daliśmy sobie jeszcze jedną szansę, więc właściwie to pytanie juz od dziś jest nieaktualne, ale... ciągle się zastanawiam czy to ten jedyny i czy kiedyś ten związek zakończy się małżeństwem? Może takie pytanie powinnam zadać i może łatwiej byłoby to zinterpretować? Czym się posłużyć wtedy, horoskopem horarnym czy też zrobić horoskop partnerski? 

 

Pozdrawiam i dziękuję za Wasze uwagi, biorą je sobie do serca i staram się zapamiętać...

Tematów: 2
Odpowiedzi: 4
Dołączył/a: 2012-01-25
lupka 2012-02-29, 00:07:34

Maszowa i Genny dziękuję Wam za odpowiedzi. Genny nie wiem skąd to się bierze, ale ja sobie zawsze wszystko komplikuję. Chyba za dużo myślę, mam w horoskopie dużo powietrza.Zuzex pytanie „czy kiedyś ten związek zakończy się małżeństwem?” jest ok.  Jeśli chodzi o naukę na własnym horoskopie to też wcześniej myślałam, że nie jestem obiektywna. Nie byłam też zawsze obiektywna. I pewnie dalej nie jestem. W sensie, że dostaję paniki jak myślę o moim XII domu albo kiedy czytam o działaniach malefików i różnych innych elementów skracających życie. Albo przy tranzytach Neptuna myślałam, że mam ich świadomość a później i tak było zdziwienie. Ale muszę Ci wyznać, że obiektywizmu się uczysz najlepiej analizując horoskop pod kątem poprzednich lat. Lepiej chyba nawet poznawać swój horoskop cofając się w czasie bo wtedy masz twarde fakty przed sobą a nie mgliste spekulacje dotyczące przyszłości. Nawet jak ona tak bardzo kusi.

 

PS. Nie boj sie interpretowac, ja tez nie znam sie na horarnej ale probuje powoli cos tam niesmialoUsmieszek

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
genny19 2012-02-29, 00:33:10

Lupka bardzo lubię czytać twoje posty.  

Nic sobie nie komplikujesz . po prostu masz wątpliwości i pytasz. "Kto pyta nie błądzi"Usmieszek

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.