Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

rozstanie z mężem
winetu 2012-04-12, 21:52:55

Witajcie, chciałam się dowiedzieć czy widziecie może w tym horoskopie horanym jakieś sygnifikatory rozstania.

Bardzo zależy mi na odpowiedzi na mój post. Jestem w totalnej rozterce. Ja tu widze że mój mąż ma inną partnerke-asp Wenus w domu 7, dodatkowo opozycja Słońca z Saturnem... Zastanwaiam się czy jest jeszcze co ratować i czy nie myle się w interpretacji. Nie potrafie na to spojrzeć obiektywnie, gdyż sprawa dotyczy mnie bezpośrednio. Nie wiem czy to coć p[omoże ale aktulanie Pluton tranzytuje mój 7 dom-od niespełna kilku tygodni, a u mojego męża Saturn daje o sobie znać w tym domu-już w nim był ale postanowił się jeszcze cofnąć do 6. Początkowo myślałam że chopdzi o prace zawodową-wyjście z 6 domu, ale obecna sytuacja raczej nakazuje mi przypuszczać, że chodzi jednak o związek.

Podaje date postawionego pytania:"Czy dojdzie do rozstania?"

12.04.2012, g. 21.25, Kielce

Z góry dzięikuje za obiektywne podejście, niestety, związek, a tym bardziej małżeństwo to emocje, które nieraz uniemożliwiają realną ocene:/

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Odpowiedzi
Jasmin 2012-04-13, 11:43:08

Witam Winetu (sympatyczny login:))

 

Wklejam horariusz.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2012-04-13, 11:43:44

Aspekty do horariusza.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
lupka 2012-04-13, 12:15:34

Winetu,

 

Co mi się tutaj rzuca w oczy- Mars- Twój sygnifikator jest w znaku Panny i nie lubi się z Wenus, która jest w Bliźniętach. Wenus- partner. Jest to jednak kwadratura separacyjna, tak jakby do rozstania już doszło.  Ale będzie dogrywka tego poróżnienia, dlatego, że Wenus będzie retrogradować i poprzez retrogradację kwadratura z Marsem się jeszcze raz uściśli- więc to może być Twoje upewnienie się w rozstaniu. Później jednak, zanim Wenus wyjdzie z Bliźniąt, Mars wejdzie do Wagi i przez chwilę będą w sobie przyjaznych żywiołach, ale nie dojdzie do trygonu, bo Wenus wejdzie do Raka...ale przez chwilę może być coś takiego, że Twoja inicatywa rozstaniowa osłabnie i powiesz mu-„ wszystko zależy od ciebie”- bo Mars będzie we władztwie Wenus.

Nie wiem gdzie widzisz jego nową partnerkę, to ta Wenus w VII domu? Wenus to w tym przypadku tez jego sygnifikator, dlatego nie wiem... Ale nie wykluczone, że coś sobie miała Wenus, jakąś przyjaciółkę, ale zaraz kochankę?Jowisz w VII domu to mogą być dążenia rozwodowe, chęć uwolnienia się. Księżyc robi zaraz trygon z Jowiszem.

 

A propos tranzytu Plutona przez VII dom, to może być po prostu potrzeba tworzenia głębszej relacji, dlatego jeśli aktualna relacja nie zadowala to człowiek popada w różnego rodzaju obsesje, wikła się w różne walki i wzrastają emocje, konflikty i dążenia do kontroli w związkach.

Ps. Ja sobie ćwiczę horarną, więc potraktuj ten wpis jako okazję do polemizacji, a nie jako werdykt...

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
maszowa 2012-04-13, 18:17:28

Dodatkowymi sygnifikatorami w sprawach damsko-męskich są Księżyc dla kobiety i Słońce dla mężczyzny. I tutaj także widać aplikacyjną kwadraturę.

Ale Słońce jest na wierzchołku 6 domu! Czy to przypadkiem nie jest ta "Pani", która dla niejednego mężczyzny jest ważniejsza niż matka, żona i kochanka razem wzięte, czyli PRACA? Poważnie bym to wzięła pod uwagę. W dodatku to "szótodomowe" Słońce jest w opozycji do Saturna wywyższonego w Wadze - czyli co? Nie chcę, ale muszę ? Może mąż ma jakieś kłopoty w pracy?

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
genny19 2012-04-14, 13:08:19

Twój sygnifikator Mars znajduje się w krytycznym 4 stopnu Panny i w retrogradacji co oznacza powrót do jakieś sprawy lub pogodzenie  się z osobą z którą stosunki były napięte.Mars w Pannie nienawidzi Jowisza  i  nie lubi Wenus.

Drugi twój sygnifikator Księżyc znajduje się na wygnaniu w znaku Koziorożca oraz w termie Jowisza który jest w upadku w Koziorożcu.

Sygnifikator męża Wenus w Bliźniętach jest we władzy Merkurego  i w termie Jowisza. Wenus jest w koniunkcji z zachodzącym węzłem . Jowisz jest na wygnaniu a węzeł w upadku w tym znaku. Wenus jest zainteresowana domem 8 ,gdyż jest blisko tego domu.

Drugi sygnifikator męża Słońce jest w twojej władzy,oraz pieniędzy z zakładu pracy - Mars(władztwo i terma),bardzo  lubi swoją pracę bo jest w żywiole Jowisza ale Wenus-twój mąż jest słaby bo Wenus w znaku Barana jest w detrymencie.

Kim jest Merkury jako władca waszych sygnifikatorów i Jowisz ,którego ty i twój mąż nienawidzicie.

Merkury jest władcą domu  pieniądzy twojego męża a Jowisz władcą pieniądzy otrzymywanych  od innych ludzi oraz władcą  domu jego  pracy.

Merkury w Rybach jest we władzy Jowisza , egzaltuje Wenus  oraz bardzo lubi Marsa(żywioł).To ile zarobi pieniądzy zależy od  jego pracy(Jowisz) a pieniądze bardzo lubią twojego męża(egzaltacja Wenus) . Cały szkopuł w tym ,że Merkury jest bardzo słaby z znaku Ryb.

Jowisz  jest w władztwie Wenus egzaltuje Księżyc(żywioł i dekant) i nienawidzi Marsa-detryment.

Niedługo zajdą zmiany bo Merkury znajdzie się w znaku Barana i to Mars (ty)będzie  jego władcą.

Mars od dziś  jest stacjonarny i wejdzie w bieg prosty zbiżając sie do koniunkcji z antiscią Slońca(6,44 Panny)

Księżyc zbliża sie do trygonu z Jowiszem a potem do kwadratury aplikacyjnej ze Słoncem.

Wszystko zależy od mężczyzny bo Punkt szczęścia jest w znak Lwa  a punkt małżenstwa w znaku Wagi-Wenus.

Punkt rozwodu znajduje się w 20 st Raka czyli zależy od Ciebie ale sam Księzyc tworzy opozycję do tego punktu.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
margaux 2012-04-14, 14:44:44

Witaj Winetu,

 

śledzę Twój wątek z uwagą i moim zdaniem, na tak postawione pytanie:

Czy dojdzie do rozstania? , odpowiedź brzmi: nie. Między waszymi sygnifikatorami, o czym koleżanki juz wcześniej pisały, czyli Marsem a Wenus oraz Słońcem a Księżycem, w obu przypadkach zachodzi kwadratura, co wg mnie oznacza komplikacje, przeszkody, problemy, czyli do rozstania między wami raczej dojść nie powinno.

Z mojego doświadczenia w horarnej, odpowiedź pozytywną, czyli tak, prędzej obiecują aspekty harmonijne między sygnifikatorami, niźli wszelkie dysharmonijne.

 

Ja w każdym bądz razie trzymam za Twoje małżeństwo kciuki i mam nadzieją, że w ramach treningu, dasz nam znać na forum, jak wasze sprawy dalej potoczyły się.

 

Pozdrawiam :)

Tematów: 11
Odpowiedzi: 409
Dołączył/a: 2011-05-22
lupka 2012-04-14, 18:31:54

Margaux kiedyś się już nad tym zastanawiałam- jak odpowiada horoskop, nawet na tym forum, tylko nie wiem już w jakim wątku to było. Tzn. zasada jest taka, że kwadratura daje odpowiedź  „nie”; harmonijne aspekty znaczą „tak”. No ale problem pojawia się gdy osoba pyta czy dojdzie do rozstania, zamiast czy zostaniemy razem?Więc stawia pytanie negatywne- co samo w sobie już coś może znaczyć. Wtedy możnaby trwać przy zasadzie, że kwadratura znaczy "nie". I "nie" neguje "nie", więc odpowiedź byłaby „ tak”. Hmmm no problem logiczny. Ja teraz widzę to tak: Jeśli Wenus jest w znaku Bliźniąt, a Mars w znaku Panny- to widzę sygnifikatory osób, które „się nie lubią”. Dlaczego negatywnie zadane pytanie miałoby nagle obrócić nielubiące się planety w lubiące się? No ale ja nie mam żadnego doświadczenia w horarnej...mowisz, ze Ci sie tak sprawdza w praktyce?

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
maszowa 2012-04-14, 19:22:38

Myślę, że przy tak postawionym pytaniu trzeba by brać wiele czynników pod uwagę, a więc także punkty arabskie.

Kwadratury między sygnifikatorami pokazują napięcie między osobami, ale jeśli spojrzeć na punkt rozwodu, wyliczony przez Genny na 20° Raka, można zauważyć, że jedynie Księżyc zbliża się do aspektu a pozostałe sygnifikatory nawet nie mają tego w najbliższych planach..  W dodatku aspektem tworzonym przez Księżyc jest opozycja, która mogłaby wskazywać na sprzeciw albo przynajmniej "mieszane uczucia".

 

(szczerze mówiąc nigdy nie jestem pewna, czy brać pod uwagę sam punkt arabski czy też jego dyspozytora i z nim szukac aspektu, ale tutaj punkt jest w Raku, którym przecież włada Księżyc, więc niby jakoś się to powiązało. Ale i tak nie rozwiało moich wątpliwości Oczko

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
winetu 2012-04-15, 01:18:49

Dziękuje wsztystkim za odpowiedzi i za wklejenie Radixu Jasmin. Jestem w szoku że analiza horoskopu horarnego może być tak dokładna i rozbudowana. Rzeczywiście, Genny masz racje, praca pochłania mojego męża. I jest nią wyraźnie zestresowany..To dość odpowiedzialne stanowisko, musi ogarniać wszystko..  Przynosi problemy do domu.. Czasem mam wrażenie że wyolbrzymia problemy zawodowe. On nie bierze wolnego. I odbija się to niestety na domownikach. Wydaje mi się że stracił zainteresowanie rodziną. Za to coraz bardziej interesują go koledzy. Obowiązki domowe-żadnych praktycznie, jakby zazdrościł kolegom stanu kawalerskiego, bezdzietności i próbował im dorównać i pokazać że on też może, a kobieta to jest "przynieś, wynieś, pozamiataj". Nie jestem w stanie zmusić go prośbą, groźbą, by zaczął mysleć o przyszłości. Nie planujemy jej wspólnie..

To raczej on robi kariere, nie ja.. W pewnym momencie nawet nie zauważyłam kiedy na własne życzenie (przynajmniej za swoim przyzwoleniem) zostałam wprawiona w ramki"kury domowej, opiekunki, studentki. Mam prace która powiedzmy dostosowuje się do mnie. Kiedy trzeba, gdy np dziecko ma katar to ja z nią zostaje w domu i się opiekuje. A chciałabym etat, więcej kontaktów z ludźmi itp. Z drugiej strony cieszy mnie to że zajmuje się dzieckiem, bo chyba się spełniam dzięki temu. Ale... zawsze to ale.. taka praca jaką teraz wykonuje nie da dużo pieniędzy.. Poza tym studiuje (kolejne zresztą "fakultety":)) taki kierunek który też mnie wepchnie, w ramki zawodowe z kolei. I albo będe się specjalizować dlaej w tym kierunku, by potem pracować w zawodzie albo jeżeli tego nie zrobie, to nikt mnie zatrudni. Taka polska rzeczywistość, szczególnie zaś widoczna w Kielcowie. Jak zasłyszałam: "Papugi" to tylko w zawodzie, poza nim nikt takich nie chce. Taka może przezorność, co by nie artykułowały za wiele paragrafów;)

Margaux, podoba mi się to co piszesz, jest optymistyczne, chciałabym żeby tak było, że po przejściowych kłopotach wstanie nowy dzień..:) ale życie to nie bajka..

 Nie rozumiem co oznacza że Wenus jest zainteresowana  8 domem- czy może chodzić o spadki, jakieś względy finansowe?

Lupko, dużo racji w twojej wypowiedzi. A co do sformułowanego pytania zaczęłam się zastanwiać jak to jest z logicznego punktu widzenia..

Czy kwadratura w horarnej traktowana jest jako aspekt nie do przerobienia? Nie jest opozycją, która definitywnie roztrzyga sprawe.. Czy w hornanej jako władce Skorpiona traktujemy wyłącznie Marsa czy również Plutona jako współwładce? Nie jestem specjalistą, dlatego zadaje tyle pytań:)

A to brzmi enigmatycznie Genny:"

Wszystko zależy od mężczyzny bo Punkt szczęścia jest w znak Lwa  a punkt małżenstwa w znaku Wagi-Wenus.

Punkt rozwodu znajduje się w 20 st Raka czyli zależy od Ciebie ale sam Księzyc tworzy opozycję do tego punktu.

" Czy mam to rozumieć w ten sposób, że on już się wycofa, powiedzmy będziemy w separacji emocjonalnej, uczuciowej, fizycznej etc, ale to ja podejme/nie podejme decyzje o rozwodzie wybierając albo trwanie w tym marazmie albo zakończenie tego?

Cięzko mi podjąć jakiekolwiek decyzje, tym bardziej tak drastyczne, ale życie obok siebie to żadne życie.. ,mamy dziecko..i może dla niego warto?

"Jowisz w VII domu to mogą być dążenia rozwodowe, chęć uwolnienia się." Lupko, jego 7 dom niebawem bedzie tranzytował Saturn, już tam był, ale retrogradował i póki co nadal jest w 6 domu. Natalnie ma go w domu 7 w Skorpionie, dodtakowo ma tam Plutona. Więc może coś w tym być..On próbuje zrzucić wszelkie ograniczenia, a małżeństwo takim jest..

W naszym porównawczym mój Uran(6d mój, a jego 8 dom) jest w półsekstylu(sep 0 st)  do jego Słońca(10d jego, a mój 7). Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale to w końcu nagłe zwroty akcji..może rozwody?..

Maszowa "W dodatku aspektem tworzonym przez Księżyc jest opozycja, która mogłaby wskazywać na sprzeciw albo przynajmniej "mieszane uczucia"." , rozumiem że chodzi o sprzeciw mój wobec rozwodu? Bo dokładnie to ujęłaś -mam "mieszane uczucia":)

 

Poza tym jeszcze kilka dni temu myślałam że wszystkiemu będe miała siłe(i ochote) stawić czoła, a w dniu postawienia pytania powiedziałam dość i zobojętniałam.. Chociaż nadal mi zależy, ale mam wrażenie że juz coś pękło i już nie da się albo może nie chce tego skleić.

 

I jeszcze jedno, bo dopiero teraz zauważyła, porownując do mojego wykresu, czy ma jakieś znaczenie że horoskop zostal wygenerowany na godzine 21.15 a nie na 21.25? Z punktu widzenia asp chyba nie? A czy domy też bierzemy pod uwage, bo wtedy np Jowisz zamiast na wierzchołku 7 domu jest w 6 (w środku) , Uran i Merkury w czwartym, Neptun w 3 itp..

Dziękuje jeszcze raz..

W razie  jeszcze jakiś spostrzeżeń ustosunkuje się, i mam nadzieje że sytuacja się się wyklaruje, albo w ta albo w tą, bo póki co jest niejasna, a ja takich nie lubie, bo trace poczucie bezpieczeństwa:)

Pozdrawiam wszystkich

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
acrux_79 2012-04-15, 01:49:27

"czy ma jakieś znaczenie że horoskop zostal wygenerowany na godzine 21.15 a nie na 21.25?"

 

Otóż, być może ma. ASC jest w 12'57 czyli Via Combusta. Astrolog może mieć problem z udzieleniem odpowiedzi, albo odpowiedź będzie niesatysfakcjonująca.

 

No i robi się dziwna rzecz - następuje przesunięcie o 10 minut. To spowodowało zmianę osi IC - MC na Ryby/Pannę. Uprzednio był Wodnik/Lew.

 

W tym wypadku - choć robię to wybitnie rzadko - uważam, że podpowiedzią ukrytą jest Neptun na IC. Geneza pytania tkwi w ... jednej wielkiej niewiadomej. Mars - władca horoskopu (Ty - innymi słowy) jest słaby i jakby w rozkroku - stoi w pozycji stacjonarnej - co zrobić - pyta. Znalazł się na zenicie - jesteś w centrum uwagi. Separuje od Wenus - separuje od męża.

 

Psychika (Księżyc) w dość niedobrym stanie, bo upadek w Koziorożcu. Ale zaledwie za moment nastąpi trygon do Jowisza. Czyli Księżyc dostanie pożywkę, aby przetrwać. Co może być Jowiszem? Nieśmiało sugeruję że ... mąż.

 

Wiem że to inny rodzaj "uprawy astrologii", ale klasyczne metodologie, oraz prognozy zostały tu już b. ładnie przedstawione. Ja nieśmiało, po przesunięciu 10 minut w horoskopie, wychodzę z założenia, że "szpileczki" (punkty na osiach) coś podpowiadają. Jowisz na DESC może być "szpileczką" pt rozmowa o pieniądzach (Strzelec II-> Jowisz) w mężem (na DESC)

 

P.S. Zwróć uwagę - on lekko nie ma też. 

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
genny19 2012-04-15, 11:55:47

 

''A to brzmi enigmatycznie Genny:"

Wszystko zależy od mężczyzny bo Punkt szczęścia jest w znak Lwa  a punkt małżenstwa w znaku Wagi-Wenus.

Punkt rozwodu znajduje się w 20 st Raka czyli zależy od Ciebie ale sam Księzyc tworzy opozycję do tego punktu.''

 

Twoje obawy co do przyszłości małżenstwa są związane z postępowaniem twojego męża. Wasze szczęscie zależy od partnera(punkt szczęścia w znaku Lwa)

 

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
winetu 2014-04-11, 15:55:51

 

 

 

Pisałeś o szpileczce Acrux. Jowisz w 7 domu, jest to dom partnera, ale i drugiego dziecka.  Jowisz rzeczywiście w takim układzie był ta pożywką. Księżyc, ja stojąca w rozkroku, za chwile trygon-ciąża? Chyba o to chodziło :) Pisząc wcześniejsze posty miałam już tą "pożywkę" w brzuchu ;)

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
acrux_79 2014-04-11, 17:18:30

Minęły grubo dwa lata od tego wątku, trochę się nasze wiedza astrologiczna pozmieniała w tym czasie. No to jeszcze raz, moje spojrzenie z perspektywy kwietnia 2014:

 

1. Nie padło dokładnie pytanie "czy się rozstaniemy", tylko zapytanie "czy widzimy w tym horariuszu sygnifikatory rozstania". Można zaryzykować, że... nie jest to pytanie horarne i nie spełnia kryteriów pytania horarnego. Bo co innego odpowiadać na treść pytania, a co innego odpowiadać w formie "co widzimy". 

 

2. Problematyczne jest też założenie / przyjęcie, że "mój mąż" jest domem siódmym. Teoretycznie tak, ale jeśli było pytanie o sygnifikatory rozstania, to nie możemy z góry zakładać, że chodzi o mnie (kobieta) i jego (mężczyzna), tylko chodzi o małżeństwo. Małżeństwo jako byt wspólny, jako podmiot on - ona. A tu przyporządkowanie jest takie - mężczyzna I dom, kobieta VII. Stosuje się je także zasadniczo w horoskopach ślubów, bez względu na to, czy do małżeństwa "ciągnęła" pod ołtarz kobieta, mężczyzna, czy rodzina jednego z małżonków. 

 

3. Z tak przyjętej perspektywy możemy założyć, że mąż (partner?) czuje się rozczarowany (w pewnym sensie) żoną, ale ten typ rozczarowania jest przesadny, tak jak przesadne są zjawiska upadku i wywyższenia. Ale partner nie jest w stanie nic zrobić, skoro Mars znajduje się w retrogradacji, w zasadzie w pozycji stacjonarnej, a Słońce jest w domu szóstym. To są kiepskie sygnifikatory na podejmowanie zmian. Wenus i Księżyc zresztą tak samo - dobrze im nie jest, ale są w takich położeniach, że nic szczególnego nie zrobią. A osie znajdują się w stałych znakach, planety ASC i DSC nie opuszczają znaków, co wskazywałoby, że nic się nie zmieni. 

 

Pomimo zestawu wywodów odnoszę wciąż wrażenie, że to jednak nie był prawidłowy horoskop, spełniający warunki pytania horarnego i za dużo musimy się domyślać. Dlatego "nie dłubię" tego mocniej. 

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
winetu 2014-04-11, 21:52:16

Acrux, w pierwszym poście na samym dole pojawiło się moje pytanie: "czy dojdzie do rozstania" i z tego co pamiętam taki był mój zamysł w momencie stawiania pytania-nie jakie są sygnifikatory tylko czy dane zdarzenie będzie mieć miejsce czy nie. Jedynie ta różnica w godzinie-25 minut czy 15. Pytanie zadałam 25 po, a kosmogram Jasmin wkleiła na 15 po. Choć nic nie dzieje się przypadkiem ;) podtekstem horoskopu było jeszcze to czy mąż mnie zdradza, to siedziało we mnie gdy zadawałam pytanie o rozwód :)

Ten wątek zdążył mi juz wylecieć z głowy, przeglądając forum odświeżyłam go, żeby poinformować o aktualnym stanie rzeczy ;) W astrologii horarnej jest to niezmiernie ważne by móc zweryfikowac swoje "osądy"i potwierdzić skuteczność/nieskuteczność zastosowanej metody. Pokochałam to forum i postanowiłam że zawsze, nawet z opóźnieniem będę informować o przebiegu/zakończeniu sprawy, o którą Was pytałam. W końcu zajęliście się tym, a brak informacji zwrotnej nie jest zbyt "grzeczny" delikatnie mówiąc. Dużo osób uczy się przeglądając wątki, horoskopy i ich interpretacje :) Ja na przykład :)

 

I niezmiernie Wam dziękuje za pomoc :)

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
acrux_79 2014-04-12, 01:13:35

Wyznaję zasadę, że błędy i pomyłki są bardzo cenną lekcją. Bo są kapitałem na przyszłość. Rzeczywiście, tam się dalej "pytanie" pojawia, ale na szczęście podjąłem ten wątek.Nieważne. Ważne, że wszystko się jakoś pozytywnie rozwiązało.

 

Pozdrowienia! 

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Jasmin 2014-04-12, 09:29:55

No proszę , jak to się dzisiejszy tranzyt Wenus i Neptuna przejawił. A ja do dzisiaj nie wiedziałam, że się wtedy w wykresie pomyliłam. Czasem Neptun za mnie mówi Głosny smiechBo popatrzcie: czy wg prawidłowego wykresu Wenus powiedziałaby więcej? Wg pomyłkowego Lupka widziała Wenus w ciąży. No , w każdym razie - tak ja to czytam teraz. Ale z drugiej strony, Jowisz w szóstym domu wg prawidłowego wykresu mówi o rozstaniu zw. z pracą. Dzięki Winetu za info zwrotne. Acrux, co za niespodzianka, jesteś ponownie na forum. Mój Pars fortunae działa i to w koniunkcji z NeptunemUsmieszek

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
acrux_79 2014-04-12, 19:34:37

Oj tak.

 

Dodam jeszcze, że nie zwróciłem uprzednio uwagi, że jest na niebie koniunkcja Wenus z Neptunem, więc naprawdę się zdziwiłem, że tak się te fakty nałożyły. Wróciłem na forum, ponieważ Marsjanka powiedziała mi potajemnie, że jej się trochę za mną stęskniło Buziaczek 

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Marsjanka 2014-04-12, 19:39:37

a pewnie że się stęskniło:) ale zobaczcie same plusy, nawet odświeżamy wątki sprzed dwóch lat .. i jak jest miło :)

Tematów: 67
Odpowiedzi: 810
Dołączył/a: 2011-03-21
acrux_79 2014-04-13, 01:50:44

Mało brakowało, a bym zaczął tęsknić do swojego komputera, na który wylało mi się co nieco płynu. Sądziłem, że taka mała ilość nie wpłynie na pracę komputera. Myliłem się, dopiero po około 5 godzinach odzyskał sprawność chociaż parę klawiszy jeszcze nieśmiało chodzi. Ale kopie zapasowe już zrobione, uff.

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.