Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > Pomoc wzajemna

Prośba o pomoc w interpretacji
Smilla 2012-05-27, 12:46:23

Od jakiegoś czasu moja przyszłość rysuje się w bardzo ciemnych barwach. Kompletnie nie wiem co mam ze sobą począć. Z jednej strony mam w sobie takie poczucie, że nic nie muszę, wszystko się jakoś ułoży, ale zaraz potem mam ataki paniki, że będę na utrzymaniu rodziców do 30.Jestem obecnie na 3 roku studiów, i powinnam już kończyć pisanie pracy licencjackiej, ale nawet jej nie zaczęłam. Mam zaległości z drugiego roku w postaci 2 egzaminów na które się nie uczę.Ogarnęło mnie takie "nic mi się nie chcę", w związku ze studiami, ze pozostaje mi tylko chyba je rzucić.Z drugiej strony mam w sobie silną chęć wyjechania, zmiany, zaczęcia wszystkiego od nowa (które towarzyszy mi odkąd tylko pamiętam pewnie za sprawą Plutona), a poza tym boję się przejścia Saturna przez ascendent, boję się, że to będzie całkowite odarcie ze złudzeń, obudzenie się z ręką w nocniku.Dodatkowo koniunkcja Plutona do Neptuna wcale mi w tym nie pomaga, zwłaszcza mając w pamięci ostatnią koniunkcję Plutona do Saturna i Urana, kiedy to tak mna trzęsło, że w sumie zmieniałam liceum 3 razy, a emocjonalnie byłam taką dętką, ze zaliczyłam leczenie psychiatryczne.

Opozycja Saturna do Jowisza, który jest w 6 domu podobno może przynieść jakieś choroby, tylko nie wiem czy one dotyczą kogoś z rodziny, czy mnie samej?

Chcialabym usłyszeć chociaż kilka słów czy będzie lepiej, bo wydaje mi się, że w życiu czekają mnie same porażki.

 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 1
Dołączył/a: 2012-05-25
nie posiadam
Odpowiedzi
Jasmin 2012-05-27, 22:29:11

Tranzyty potwierdzają Twój pesymizm co do kontynuowania studiów i generalnie osłabiają Twój entuzjazm i wiarę w siebie. Z radixu wynika, że potrzebujesz wiele wsparcia ze strony innych ludzi i otrzymujesz je. Ale także jesteś buntowniczką z wyboru, kwestionujesz cudzy autorytet i kusi Cię chęć zrobienia jakiejś rewolucji w swoim życiu. Radix nie jest taki zły a władcy horoskopu mają siłę przebicia.

 

Jutro napiszę więcej, sama teraz jestem zaangażowana w inne kłopotliwe sprawy i aktualnie padam na dziób.

 

Pomyśl sama: jakoś wyszłaś z poprzednich kłopotów, jesteś na studiach, musiałaś zatem zdać maturę i dotarłaś do licencjatu. Zastanów się jak to zrobiłaś i w jaki sposób, dzięki czemu lub przy czyjej pomocy. Być może tamte doświadczenia pomogą Ci przy obecnych a Twoje obecne nastawienie jest przemijające.

 

głowa do góry:)

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Smilla 2012-05-28, 15:44:54

Dziękuję bardzo za Jasmin za odzew mimo padania na dziób ;)

Myślałam intensywnie nad tym co napisałaś i wtedy pomogła mi zmiana otoczenia.

Ostatnie liceum w którym zrobilam maturę było w innym mieście, a na studia wyjechałam prawie 400 km od domu. Teraz po prawie trzech latach znowu potrzebuję odmiany. Duszę się jak jestem za długo w stagnacji.

Jeśli chodzi o wsparcie ludzi, to kiedy inni maja problemy i proszą o pomoc to nigdy nie odmawiam, natomiast kiedy ja jej potrzebuję nagle jakoś się okazuje, że wszyscy są poza zasięgiem, zajęci, chorzy, itp. Chociaż tak naprawdę nie okazuje tego, że jest mi źle, raczej dużo się śmieję, chociaż w środku czuję się zupełnie pusta.

W radixie moje światła mają mało aspektów, a jeśli już to np. kwadratura Słońca do As, i kwadratura Księżyca do Mc, sama stawiam sobie kłody pod nogi, koplikuję sobie co się tylko da.

 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 1
Dołączył/a: 2012-05-25
nie posiadam
winetu 2012-05-29, 22:16:21

Witaj Smilla, Księżyc jako władca 9 domu może sugerowac bardzo emocjonalen podeście do spraw studiowania.Natalnie jest w 7 domu-opp do Plutona, czy sama wybrałaś kierunek studiów?Księżyc jest w kwadracie z Merkurym, czy ojciec ewentualnie czy dom rodzinny nie wywierał nacisków odnośnie studiowania, wyboru studiów, bądź tez czy studia w innym mieście nie były chęcią wyrwania się z domu rodzinnego?

W 4 domu masz punkt szczęścia. Władca -Uran jest w sekstylu z Merkurym-pomoc finansowa ze strony ojca/domu rodzinnego..

Być może boisz się że zawiedziesz rodzine? Że niepodołasz?W tej chwili Neptun tranzytuje 5 dom-być może stąd takie poczucie? Neptun powoduje że często próbujemy doszukać się czegoś czego nie ma, źle interpretujemy, rozumiemy sprawy z nim związane..

Póki co Pluton jest w opp do wierzchołka 9 domu- może to przynosić niepokoje dot. właśnie np studiów. Ten Pluton również jest na wierzchołku-3 domu, a więc krewni, najbliższe otoczenie. Możesz czuć się zdominowana przez nich, czuć że wcale nie chcesz tak jak oni.. Możesz czuć wenwętrzny opór przed robieniem tego czego otoczenie od ciebie oczekuje w obawie o zatracenie siebie, swoich poglądów etc.Tym bardziej że owy Pluton dotyka koniunkcją 3domowego Neptuna. Pluton transformuje, niszczy coś by stworzyć nowe okazje.. Raz mniej innym razem bardziej boleśnie. A Neptun wprowadza mgłe. być może dzięki temu tranzytowi ta 3domowa mgła neptuniasta styanie się mniej mglista a bardziej przejrzysta.Tam gdzie Neptun możesz też starać się doszukiwac różnych rzeczy, których często nie ma, a to dlatego ze czesto dla dziedziny której dotyka znaleźć "prawde obiektywną".

Z drugiej strony Pluton jest władcą ASC i tam ma domicyl-być może jakieś próby manipulacji otoczeniem najbliższym?Próba wywarcia jakiejś presji plutoniastej?

Tranzyt Saturna przez 12 dom już zaczyna dawać się we znaki- są to niepokoje targające naszym wnętrzem.. Opp do Jowisza raczej bym nie demonizowała-myśle że może to dotyczyć właśnie bardziej kwestii duszy niż ciała. Możliwe depresje, spadek wiary w siebie..

Ale głowa do góry!Najważniejsze to zwyciężyć z własnymi demonami:)Potem to już tylko z górki:)A najpierw trzeba zwalczyć demona-lenia:)

Pozdrawiam serdecznie

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Jasmin 2012-05-30, 07:03:11

Sorry, ale nie dam rady kontynuować. Dobrze, że Winetu pomogła. Dzięki i pozdrawiam:)

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.