Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > Pomoc wzajemna

Pomoc w interpretacji
Eve2012 2012-05-28, 21:22:17

Witam,

chciałabym poprosić o pomoc w interpretacji mojego horoskopu. W szczególności zależy mi na sferze prywatnej, związkach i miłości. Wydaje się, że przez ostatnie kilka lat trafiałam/wybierałam nieodpowiednich dla mnie partnerów, a właściwie to oni sami mnie odnajdywali :) W sferze zawodowej wszystko układa mi się wspaniale, natomiast w miłości koszmar. Czy taka sytuacja utrzyma się jeszcze długo, bo nie ukrywam, że po kolejnych doświadczeniach jestem coraz bardziej załamana...No i oczywiście czy w niedalekiej przyszłości trafię na partnera w którym zakocham się z wzajemnością? A może powinnam się tylko i wyłącznie skupić na karierze zawodowej...

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 2
Dołączył/a: 2012-05-28
Odpowiedzi
winetu 2012-05-29, 21:32:24

Witaj Eve, władca 7 domu znajduje się u Ciebie w domu 5-domu zabawy, twórzczości samoekspresji, flirtów etc. Potrzebujesz związków by wyrazić siebie. Może też sugerować, że pracując jako manager muzyczny, partnerów znjadujesz właśnie  w środowisku pracy- przemysł muzyczny to środowisko twórcze, artystyczne stąd to moje skojarzenie. Wydaje się że świetnie się w tej dziedzinie realizujesz. Obecność Stellum w 5 domu stwarza świetnych nauczycieli, wykładowców.  Uran w 5 domu daje bardzo twórcze podejście do spraw seksualności. Raczej nie jesteś pruderyjną osobą:) Możnaby się zastanowić czy Ty w ogóle masz ochote na stały związek(sformalizowany), no bo tu by było fajnie, ale gdzie zabawa i biesiady do rana? :)Zresztą jesteś dumnym Lwem, a takie mają wymagania..

Najbardziej pasowałby ci partner, który zadba by w związku nie było nudy, taki który zaakceptowałby Twoje umiłowanie zabawy, ale będzie twardo stąpał po ziemi, wesprze kiedy zajdzie taka potrzeba. Dałby ci swobode które potrzebujesz. Partner niezależny i spontaniczny.Zbytnia ekscentryczność będzie powoli zabijać Lwa, którym jesteś (no bo ileż można?).  Lew/Wodnik na lini Asc Dsc sugeruje związki z partnerami totalnie różnymi od Ciebie. Zwykle jednak nie moga one trwac długo.

Natalnie w Twoim 5 domu jest Neptun. A wszędzie gdzie pojawia się Neptun pojawia się i niewiadoma. Aktualnie mija on Twój 7 dom. "Wydaje się, że przez ostatnie kilka lat trafiałam/wybierałam nieodpowiednich dla mnie partnerów, a właściwie to oni sami mnie odnajdywali :) "A to właśnie może min ten tranzyt Neptuna. Być może w ostatnim czasie miałaś wątpliwości czy wolisz bezstroske i wolnośc czy związek w którym jakiś reżim panować musi:)?Mogłaś też źle dobierać partnerów, idealizować ich zbytnio, patrzeć przez różowe okulary.Myśle, że gdy Neptun na dobre opuści Twój 7 dom(a już jest na wylotówce:) sytuacja oraz Twoje wymagania i oczekiwania wobec potencjalnego partnera zaczną się klarować:) i nie będziesz się nabierać na "piękne oczy". Możesz mieć za niskie wymagania ( w sensie typowo ziemskim) wobec mężczyzn bądź też odpuszczać im zbyt szybko ich wybryki. A wiadomo, jak się facetowi da palec to zaraz będzie chciał całą ręke;)

Na marginesie, znajomi na tranzycie Saturna przez oś IC zmieniali miejsce zamieszkania, a ponieważ Twój Saturn nieubłagalnie się tam zbliża, możliwa w niedługim czasie przeprowadzka, do (ponieważ Saturn jest w 4 domu) do własnego lokum:)

Zapewne wiele Ci nie pomogłam, tak troszki nie na temat gdzieniegdzie odbiegałam, ale tam gdzie Stellum tam się gubie. Za dużo energii skumulowanej w 1 miejscu. Mam wrażenie że osoby ze Stellum są wręcz rozrywane przez te energie, czasem gubią się nie wiedząc w którą strone iść (ja tak mam niestety:( ).

 

 

 

 

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Eve2012 2012-05-31, 18:45:19

Bardzo dziękuję za podniesienie mnie na duchu :)Bardzo trafny opis.

Staram się nie wiązać z partnerami z mojego środowiska, choć kilka ostatnich znajomości rzeczywiście z niego pochodziła. Również jeśli chodzi o rozrywkowość i bezpruderyjność to strzał w 10.

Opis partnera - nie mogłabym wyrazić tego lepiej i jak wcześniej zauważyłaś mam wymagania, a raczej chciałabym żeby dana osoba mi zaimponowała i miała ambicje, a także nie bała się mojego silnego charatkeru. Taka kombinacja jest  mega trudna do znalezienia.

Skoro związki z partnerami różnymi ode mnie nie trwają długo, czy w takim razie powinnam raczej wiązać się z bardziej mi podobnymi?

Co do niskich wymagań, odpuszczania i łapania się na piękne oczy, to mam nadzieję, że nauczyłam się na błędach :) Odrobiłam lekcje i chyba teraz przy Twoich prognozach ze sprecyzowanymi oczekiwaniami (zarówno w stosunku do siebie, jak i potencjalnego partenra) będę mogła przeczekać, aż Neptun wyniesie się z 7 domu :) Nie kurywam, że tęsknię już za stałym związkiem i partnerem, który będzie przy mnie i dokładnie tak, jak napisałaś da mi dozę swobody. Ciekawe, czy w najbliższym czasie trafię na kogoś takiego.

Hmm przeprowadzka do własnego lokum - od prawie 2 lat mieszkam sama.

Jeszcze raz dziękuję!

 

 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 2
Dołączył/a: 2012-05-28
Marsjanka 2012-06-01, 15:41:12

szukaj osob spod znaku wodnika albo kozła

wydaje sie ze z nimi bedziesz mogla porozmawiac i tak naprawde zalozyc trwały związek

niebezpieczenstwo tkwi w zle ulokowanym uczuciu i zalegalizowaniu zwiazku ktory moze nie potrwac dlugo; grozba rozwodu

ksiezyc w koniunkcji z saturnem kojarzy mi sie ze słabym przykładem domowego ogniska, tym samym jakis brak poczucia bezpieczenstwa, co ma odbicie w doborze partnera zyciowego, dlatego tez wazne jest nie podejmowac szybkich (uranicznych) decyzji, w Twoim przypadku nawet niekoniecznie musi chodzic o formalny rozwod, ale o czeste rozstania z uwagi na zle lokowanie uczuc...

Nie do konca zgodze sie z tym, ze os Lew-Wodnik to szukanie partnera róznego od siebie... i nie przeceniałabym znaku ASC a doceniłabym znak słoneczny

pozdrawiam

Tematów: 67
Odpowiedzi: 810
Dołączył/a: 2011-03-21
winetu 2012-06-01, 16:46:06

Nie do konca zgodze sie z tym, ze os Lew-Wodnik to szukanie partnera róznego od siebie... i nie przeceniałabym znaku ASC a doceniłabym znak słoneczny

Marsjanko, zaobserwowałam u znajomych z podobnym układem poszukiwanie i fascynacje partnerami ekscentrycznymi, mającymi coś czego włH nie ma..to miałam na myśli..

 

Pomijając, rzeczywiście zauważyłam, że najbardziej udane pary  z mojego otoczenia (i nie tylko) to osoby spod znaku, bądź mające bardzo zaznaczony ten znak w natalnym, będącego jednocześnie na wierzchołku 7 domu..

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Eve2012 2012-06-04, 00:52:24

Macie rację, złe lokowanie uczuć to od wielu lat moja bolączka... Rzeczywiście było to zazwyczaj spowodowane szybkimi i nieprzemyślanymi decyzjami, które były podejmowane pod wypływem impulsu, czy chemii :)

Co do braku poczucia bezpieczeństwa jeśli chodzi o ognisko domowe, to znowu zgadzam się w 100%. Ekscentryczni partnerzy, a przynajmniej inni, zwracający na siebie uwagę mi od zawsze imponowali, być może przyszedł czas na kogoś "normalnego" :)

Dziękuję za pomoc, na pewno dało mi to do myślenia i zwróciło uwagę na kilka kwestii.

Pozdrawiam

Tematów: 1
Odpowiedzi: 2
Dołączył/a: 2012-05-28
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.