Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Iść do szkoły Astrologicznej czy nie??
Aga Krok 2012-07-27, 10:09:27

A więc od roku chodzę na studium gdzie mieliśmy kilka weekendów astrologii.Taki kurs.Pokochałam tę dziedzinę.I mam dylemat bo podjęcie nauki w szkole astrologicznej wiąże się z wieloma wyrzeczeniami.Mainaowice rezygnacja z tego studium gdzie chodzę,(ciężko),drugie to dojazd .Jakies 350 km do tej szkoły o której myślę.Czy na podstawie mojego kosmogramu można zinterpretować czy mam talent do tego by być Astrologiem.Bardzo proszę o pomoc.Jest to dla mnie bardzo ważne.Ps.czy w Krakowie istnieje szkoła,studium astrologiczne?Ewentualnie jakie szkoły polecacie,może coś internetowo.

Tematów: 3
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2012-07-27
Odpowiedzi
acrux_79 2012-07-28, 00:39:14

Jest trochę tych miejsc. A z jakiego miasta pochodzisz, to może ktoś coś zasugeruje?

 

Co do wyrokowania z radixu byłbym ostrożny. Są różne metody "uprawiania" astrologii. Znam ludzi z silnym Merkurym (analitycy, statystycy, coś jak ja - nieskromnie mówiąc), z silnym Neptunem (świetnie korzystają z intuicji), z dominującym Plutonem (silne wnikanie w psychikę klienta), czy uniwersalnym w tych sprawach Uranem.

 

Ale na dobry początek polecam parę lektur:- http://www.logonia.org/content/view/570/2/">http://www.logonia.org/content/view/570/2/

http://www.logonia.org/content/view/570/2/">- http://www.logonia.org/content/view/556/2/">http://www.logonia.org/content/view/556/2/

http://www.logonia.org/content/view/556/2/">- http://www.logonia.org/archiwalia/passwd/astrologia/astra3_7.htm">http://www.logonia.org/archiwalia/passwd/astrologia/astra3_7.htm (tu jest nawet mapa określająca planety, cyt: najbardziej przydatne do daru astrologicznego)

 

Powodzenia! 

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
acrux_79 2012-07-28, 00:45:41

I jeszcze jedno - miłość do dziedziny to 90% gwarancji sukcesu. Jeśli się nie odkochasz, to będziesz w stanie SAMA wiele rzeczy odkryć i do wielu rzeczy dojść (tu przydałoby się trochę nacisku na żywioł powietrza, Urana, czy Merkurego, z domieszką ziemi, by nie tracić cierpliwości w poszukiwaniach).

 

Jest sporo książek, literatura b. bogata. Oraz multum blogów i stron - ale sama musisz wiedzieć i znaleźć właściwą drogę. Mógłbym nawet rzec, że znalezienie dobrych autorytetów, oraz odszukanie ważnych książek to podstawa. Bo jak trafisz na bylejakość, albo powierzchowność, to szybciej będziesz się nazywać astrologiem niż nim zostaniesz. Ja sam dystansuję się trochę do tego pojęcia, bo zawsze zostawiam kawałek sceptycyzmu dla dziedziny w której - dokładnie - też jestem zakochany.

 

Lektury znajdują się na dole, w prawym marginesie, pt "Bibliografia" [aaa, masz link: http://www.sollunari.pl/bibliografia">http://www.sollunari.pl/bibliografia] . A na dobry początek "przerób" kilkadziesiąt znajomych osób i dowiedz się, jakie błędy popełniłaś. Bo w interpretacji najwięcej można się dowiedzieć, popełniając na początku błędy.

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Jasmin 2012-07-29, 07:42:49

Myśmy już o tym pisali. Poszukaj w dziale Inne. To sprawa indywidualna, więc trudno coś radzić. Na pewno uczyć się trzeba - nie tylko sympatyzować z astrologią.

 

pozdrawiamUsmieszek

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Aga Krok 2012-08-12, 13:43:03

Dziękuję za podpowiedź.Acrux chętnie bym prosiła o poradę odnośnie szkoły.Mieszkam w Gorlicach .Jest to między Jasłem a Nowym Sączem .Z góry dziękuję

Tematów: 3
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2012-07-27
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.