Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Czy Marek 6. Zagadkowy po plajcie firmy może trafić wygraną losową?
Kaśka Kariatyda 2012-08-01, 19:45:13

Spełniając  nadzieję i zamiarUsmieszek zamieszczam w dziale "Pomoc wzajemna"  sprawę mego siostrzeńca Marka, który był podmiotem zagadki nr 6. Oraz   serdecznie proszę o opinie w sprawie jego ewentualnej wygranej losowej  i inne porady  astrologów, wynikające np. z wglądu w progresje, lub z innych  modeli wnioskowania.  Po plajcie jego firmy i wejściu w dołek zadłużenia  jest to jedyna szansa na obronę przed  utratą mieszkania i  na możliwie szybki powrót rodziny do  normalności.

Dotychczas nigdzie na stronie ani w dziale „Pomoc" nie znalazłam wątków na temat  wygranych losowych, sprzyjających układach planet i konkretnych zapytań o możliwości trafień. Podejrzewam jakieś  tabu, o  którym  nie doczytałam. Bo inaczej obok lub zamiast próśb o synastrie i perspektywy związków partnerskich  forum byłoby zalewane zapytaniami o  sukcesy w grach losowych.Uśmiech

Dlatego, przewidując ostrożnie jakieś trudności, np. nieprzyjmowanie zapytań w  tej materii dobiłam się do celu "tylnymi drzwiami", przedstawiając realną sytuację  w „Zagadkach" i uzyskując niejako „akredytację" od innych Forumowiczów.  Nie chodzi tu o kasę np. na zagraniczne wczasy,  samochody lub jachty, czy rezydencje na Riwierze.  Więc następnym potencjalnym pytającym, ciekawym swoich miraży finans.   mówię od razu: „ani kroku za próg"ZłosćGłosny smiech. Chyba, że nie ma tabu albo innych przeciwwskazań.Usmieszek  Mam nadzieję, że zostanie zrozumiana   moja chęć pomocy  bankrutowi, a właściwie dwojgu dzieciom,  bo to im jest najbardziej potrzebna bezpieczna rodzina , mieszkanie  i środki na podstawy bytu i wykształcenie.

Właśnie  częste małe wygrane dziewczynki z tej rodziny w lotka zainspirowały mnie do poszukiwań i „zbadania" sprawy. Powiedziała  mi o tych wygranych jej mama, którą często spotykałam, a ona   utyskiwała na  narastające trudności finans.  i inne, skarżąc się, że nie ma nawet od kogo pożyczyć: „ Lilka wypełnia 1 kupon za 3 zł  i coraz to mamy  trójkę i 13 zł chociaż na jedzenie".  Przeraziło mnie, że tak się im pogorszyło, więc zaczęłam pożyczać pieniądze i  dawać zakupy żywnościowe.

 Mąż od razu wtrącił swoje: „chyba zdajesz sobie sprawę, że pożyczasz na wieczne nieoddanie;  niech przestaną..., niech zaczną...,  niech skasują, zastosują...".  Lista zaleceń sanacyjnych jest łatwa do sporządzenia, gorzej z wdrożeniem, bo „z pustego i Salomon nie naleje". A „anieli  z tego padołu  do nieba odlecieli"Oczko i zostali tylko nieliczni  wzorowi i poprawni . Po tym świecie chodzi większość pełnokrwistych  osobników, którzy muszą  zaspokoić swe podstawowe potrzeby, a  tym moim „dotkliwość  istnienia i nieuchronność przemijania  popędza  zdrowo kota egzystencji".  (Rety, skąd ja to wzięłam?)Zaskoczony .

- „I   może  nawet  nie docenią  tego, że nosisz tam siatki."

Nie noszę, tylko wołam przez domofon, a one się cieszą  „ooo, cioocia przyszła" i noszą same. „Oj tam, oj tam, noś i pożyczaj, bo masz taki obowiązek".   Wspominam  o tym dlatego, że nawet ta „pomoc rodzinie"  była zgodna z odpowiednimi tranzytami planet.  Mentorka  K.Daca pisze o tym  w artykule „Uran w Baranie" w dziale „Planety", tabela  „Uran w Baranie od 12 marca 2011 do 15 maja 2018" → Dekanat  Barana do 25 kwietnia 2013→dwada Byka do 1.04.2012→sekstyl Jowisz-Neptun, Trygony: Saturn -Neptun, Jowisz-Pluton, Kwadratura Uran-Pluton→ analogie „(...) odrodzenie struktur (...) wspieranie  inicjatyw oddolnych; misje na rzecz otoczenia; pomoc potrzebującym członkom stada, w tym rodzinie własnej; nagroda za duszpasterstwo innych".

I nawet  "nagrodę"  też natychmiast dostałam od  „Nieba"Buziaczek:  w grudniu 2011 na  ostatnich zakupach  przed Świętami  zgubiłam kartę kredytową. Zorientowałam się dopiero 5. stycznia, więc mogłam dobrze "popłynąć",  gdyby ją ktoś wykorzystał. Ale znalazłam ją właśnie przy pomocy astrologii. Zechcę też to opisać. Majstersztyk, palce lizać!  (Oczywiście "Nieba", a nie mój opis).Uśmiech

 

Art. powyższy czytałam gdy był jeszcze w dziale Varia, w listopadzie 2011 r. Dziś, chcąc zacytować dokładnie fragment o tej pomocy  wróciłam do niego i dokonałam   znowu szokującego odkrycia. Nieco wyżej w tej tabeli są wyszczególnione   konfiguracje planet oraz  analogie opisujące dokładnie astrologiczną   genezę i przebieg   plajty .

Zaczynając od  1. kolumny tabeli „dekanat Urana"  i idąc dalej w dół do lewego boczku: →w dwadzie Byka do 14.09.2011"→"jak wyżej" = powtórzony z poprzedniej rubryki „Półkrzyż z Plutonem na wierzchołku i opozycją  Uran - Saturn w podstawie" → eklipsa Księżyca 15.06.2011→analogia „Walka o własny rozwój i  związane z tym problemy finansowe, w pracy oraz środowiskowe".

I następna rubryka (pozioma) tabeli: →"w dwadzie Byka do 14.09.2011"→Krzyż w znakach kardynalnych: Światła w opozycji do Plutona i opozycja Urana do Saturna→eklipsa Słońca 1.07.2011.→analogie  „Zdarzenia o wymiarze siły wyższej; samorozwojowe działania spowodowane egoistycznym skupianiem się na sobie i na swojej karierze; nadmierne wydatki finansowe na nową działalność"

Mamy sedno sprawy, nic dodać,  nic ująć.  Wobec wpływu  tak intensywnych konfiguracji planetarnych jak Krzyż w znakach kardynalnych jesteśmy prawdopodobnie bezsilni.

 

Trzeba zauważyć, że jego przypadek   jest chyba też  związany z datą urodzenia w silnym wpływie obrączkowego zaćmienia Słońca z 16.01.1972 i całkowitego zaćmienia Księżyca z 30 .01. 1972 . O ewentualnych zagrożeniach z  tytułu wpływu  zaćmienia Słońca w  znaku Koziorożca też  przeczytałam w artykule K. Daca „O zaćmieniach"  (Varia). Skojarzyłam też inne  realne fakty potwierdzające treść artykułu; jeden z nich  dotyczący eklipsy w Koziorożcu  zakończył się niestety jako  sprawa ostateczna (horoskop i info  zamieszczę w bazie).

O dalszych możliwych analogiach  z   cytowanej  tabeli „wolę nie czytać".  Płacz

Ale może pechowca wspiera i ratuje jakoś np. Głowa Smoka  w ruchu prostym, co jest rzadkością  (ja też mam bez Retro). Z rzeczy ciekawych dodam jeszcze, że Ogon Smoka w jego Radix wciąga w swoją „Czarną Dziurę" Księżyc, czego  egzemplifikacją  był może los Matki ś.p.

 

Więc efekty moich poszukiwań w różnych źródłach  są następujące.

Dziewczynka notująca częste wygrane  ma   w Radix  natalnym  Wenus   jako władcę 5.d. (szczyt w Byku)   posadowioną  w 10. d. w Wadze w swym domicylu, a dodatkowo 30 minut  Przed  MC, czyli prawie na jednej z osi głównych.

Dla niej  wygraną losową   obiecuje zasada „ benefik jako władca 5.d. i posadowiony w 2.d. lub w 10.d.  w domicillium".

 W jej Radix Wenus  jest w dek. Wodnika i dwadzie Barana oraz w kon.  a/3 z Merkurym i innych harmonijnych aspektach. Więc może to ona ma szanse na wygraną i pomoc rodzinie (za rok będzie pełnoletnia).

 

Próbowałam zamieścić Radix  Lilki i jej ojca w systemie domów Krusińskiego,  a potem Placidusa z Astrodiednst w tekście w tym miejscu, ale mi się to nie udawało (jakieś problemy z oprogramowaniem).  Grafiki są więc 3 posty niżej.Niepocieszony

 

 (Dziecko ma „Palec boży" z podstawą na Prozerpinie i DSC oraz szczytem na Marsie w 11.d. w Skorpionie, w domicylu; może to też coś znaczy  w kontekście tej sprawy?).

 

Widoczny jest tu też sposób dziedziczenia posadowienia planet: ojciec ma np.  Wenus w 6.d., na DSC w anaretycznym stopniu tego domu, a córka  jak wyżej, też w stopniu anaretycznym 9.d.

 

Natomiast pechowy przedsiębiorca ma  takie  fartowne układy planet w horoskopie natalnym.

1/  Sygnifikator   korzystnie   posadowiony w 5.d. pozostaje w db. aspektach ze Światłami, albo z Wenus

      lub Jowiszem, lub władcą 2.d.

      W  Radix jest więc Jowisz w Strzelcu w 5.d. w godności , w trygonie a/5 z Księżycem oraz w trygonie s/1 z    Ceres R jako współwładczynią 2.d. (Jowisz ma też trygon s/6  z MC).  Jowisz ma więc aspekty idealne, tyle, że 2 apl., a 2 sep., a w dwadzie  Panny jest   niestety  na pechowym wygnaniu.

2/ Harmonijne aspekty między władcami 2. i 5. d. wspomagane przez Światła.

    Wchodzi tu w  grę  kon. apl.  Merkurego  i Jowisza, gdzie obydwie planety są wspierane aplikacyjnymi          

    trygonami  Księżyca, orba 2 i  5 stopni.

 

Cała trudność polega na tym, żeby „przeczytać",   czy i kiedy może się zdarzyć trafienie? Czy jeszcze w tym wcieleniuOczkoi czy inne implikacje nie niwelują tych  harmonijnych aspektów.

Zwykły spryt  podpowiada, że dla sukcesu  powinny być odtworzone idealnie te dobre układy z Radix  z któregoś wariantu. Aby znaleźć potencjalną datę,  trzeba mieć wiedzę, np. znać się na progresjach.  Ale ja, „tabula rasa" tej wiedzy jeszcze nie mam.

Proszę więc o pomoc, jeżeli ktokolwiek uzna to za celowe.

Myślę,  że  "nomen  omen" zostałam naprowadzona na temat  tej wygranej, ratującej wszystko i ma to jakieś prawo bytu.   Być może  jeszcze  i po to tak nagle, rok temu, zostałam   mocno „kopnięta"  w stronę astrologii,  aby pomóc tej rodzinie.

W ogóle charakterystyczne są aktualne tranzyty  nieudacznika: utrzymuje się   m.in.  po kilka trygonów oraz sekstyle i kon. .

Regres będzie się jednak nasilał, bo w 12.d.  Merkury transit  zbliża się do Słońca tr. ze swoją energią „cyngla"   co może objawić się np.  ukazaniem się  w rozprawach windykacyjnych  twarzy potężnych wierzycieli (banku i Sp-ni Mieszk.), ukrytych dotychczas za papierkami monitów i umów  o spłatę zobowiązań.

Słońce i Uran  są na razie w biegu jałowym, więc może nic strasznego się nie zdarzy.

„Straszne", to utrata tego pięknego mieszkania, kupionego okazyjnie od bogatego właściciela i „wykop"  do lokalu socjalnego. Oby gmina akurat takiego nie miała.Zaklejone usta

Więc patrzę „z duszą na ramieniu",  czy  malefiki nie „dostawiają" się nieuprzejmie do Neptuna w 4.d., bo to on jest chyba sygnifik. tego mieszkania. 

Dosyć tego „mękolenia".

Pozdrawiam i zapraszam, kto łaskaw.

 

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
Odpowiedzi
Ada 2012-08-01, 21:27:24

ten temat zastanawia mnie od jakiegos czasu, bo moja babcia 2 razy wygrala w lotto. Analizuje jej horoskop choc bez godziny urodzenia, bo tego juz nigdy sie nie dowiem. Jeśli chodzi o wygrane to musi być zapowiedz w natalnym horoskopie, wiec nie kazdy moze byc szczesciarzem pomimo dobrych tranzytów. Ja analizuje swoj horoskop pod katem wygranych, bo ktos szczescie po babci musi odziedziczyc :). Z ciekawostki dodam, że pomimo wygrania kupy kasy babci bogata nigdy nie byla, inwestowała w syna, który faktycznie dorobił się niezlej fortuny.

Tematów: 24
Odpowiedzi: 461
Dołączył/a: 2012-07-25
jana 2012-08-01, 22:40:58

A II d.  Lilki w jakim jest znaku i gdzie jest władca tego domu. 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 98
Dołączył/a: 2011-02-23
starybosman 2012-08-01, 22:41:04

Hrabia Wroński podaje ( Astrologia klasyczna, tom II, str. 279) astrologiczne wskaźniki bogactwa, zaznaczając ( str. 276), że planety, znaki zodiaku i domy nie sa podane w ich naturalnej kolejności, lecz uszeregowane pod względem siły oddziaływania.

1. Silne planety Jowisz, władca 2 d. punkt fortuny, stellum w 2 d., Saturn i Mars w ruchu prostym w 2, 10 lub 6 d. Silne i nieuszkodzone Jowisz, Wenus, Słońce lub Księzyc w 2 d.

2. Wyróżniające się znaki: Byk, Panna, Koziorożec,

3, Wyróżniające się domy 2, 6, 10, Aspekty : władca 2 domu - Słońce- Księżyc ( tylko dokładne!), Słońce- Księzyc-Jowisz na ASC lub MC, władca 2 d. w dobrym aspekcie z władcą 1, 6 lub 10 d. Księżycem, Jowiszem, Wenus, Słońcem,

4. Stellum w 2 d ( przy braku negatywnych aspektów)

5. Stellum w 8 d. ( bogactwo dzięki małżonkowi lub partnerowi w interesach bądź spadek)

6. Jowisz jako władca 2, 7 lub 10 d. znajdujący się w 2 d.

7. Punkt Fortuny w dowolnym znaku zodiaku, w dowolnym domu wskaże na sferę działalności, w którewj są perpektywy dobrych dochodów, ale nie powinien on mieć negatywnych aspektów,

8. władca 2 d. w 5 d. - dochody dzieki dzieciom, w wyniku działalności wykładowczej, scenicznej lub sportowej.

 

Ponieważ Twój Siostrzeniec ma władcę 2 d. posadowionego w znaku Panny, a więc Merkury jest w 5 d. stąd pominąłem posadowienie Merkurego w innych domach.

 

I jeszcze wyjaśnienie. S.Wroński używa faktycznie określenia " dominant ", ale w tymże tomie ( III), na str.32 jest wyjasnienie, iż jest to faktyczny władca to planeta, która włada znakiem zodiaku, czyli jest gospodarze znaku, w którym znajduje się wierzchołek ( początek) domu. I podaje przykład: wierzchołek 9 d. jest w Raku, to znaczy, że faktycznym władcą 9 d. jest Księżyc.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
Kaśka Kariatyda 2012-08-02, 02:40:38

.

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
Kaśka Kariatyda 2012-08-02, 02:44:17

.

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
Jasmin 2012-08-02, 11:04:41

No pięknie, oczekiwania po tym Forum są duże, ale my to zawsze przecież jakoś spełniamy. Wygrana w totka, to nie jest to , co ja prognozować umiem celnieUsmieszek. Ale pomyślę. Tylko jak Merkury wyjdzie z retrogradacji.

 

Potrzebna jest miejscowość zamieszkania rodziny Marka.

 

Rozsądek i zboczenie zawodowe nakazuje mi - przed głębszym spojrzeniem astrologicznym-  zwrócić uwagę, że zapis domu V w radix Marka w związku ze Słońcem w tym domu, z koniunkcją Jowisz- Merkury i  trygonem Jowisza do Księżyca na ASC wskazuje, iż pomocy fachowej może udzielić prawnik. Jeżeli nie jest za późno może uda się coś dzięki temu uratować. Zabranie domu (opozycja Saturn- Neptun) może też być ograniczone dzięki poradom fachowca (w tej roli Saturn w X domu). On może pokierować działaniami Marka transformującymi sytuację finansową (Saturn→Mars w kon. z Chironem w związku z op. Mars-Pluton).

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Kaśka Kariatyda 2012-08-02, 11:15:30

Jano,  udało się zamieścić Radixy; 2.d. Lilki jest w Koziorożcu, a władca Saturn w 3.d. w Rybach.

Jednak w systemie domów Placidusa szczyt 5.d. przesunął się do Barana, co daje niespodziankę. Lilka traci szansę na podaną dla niej beneficjencką zasadę.  Dlatego,  że Wenus już nie jest władczynią, lecz współwładczynią 5.d.

Jej posadowienie oddaliło się też od jednej z osi głównych horoskopu. (Nie ma już także analogii z ojcem odnośnie do położenia Wenus w ostatnim stopniu domu  4. i 9.).

 

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
Kaśka Kariatyda 2012-08-02, 11:51:01

Ado, mam nadzieję, że ten założony temat pomoże Ci w analizach, a nawet w rektyfikacji godziny ur. babci. Ja usiłuję też  próbować rektyfikować swoją godz. z przedziału 13 - 16. Życzę powodzenia.Usmieszek

 

Jasmin  i Starybosmanie,  b.dziękuję za merytoryczne podpowiedzi.

Chociaż Marek nie chce zaśpiewać  "Gdybym był bogaty". Teraz ratuje go najmniejsza 6-cyfrowa kwota.Oczko  Paradoksalne jest to, że nikogo z  rodziny i znajomych "nie było stać" na zafundowanie sobie finansowania karnych odsetek, tylko jego, najgorzej sytuowanego.

Jasmin, Twoja zapowiedź pomocy napawa optymizmem, mimo, że wskazałaś aspekt planet  sugerujący, że mieszkanie nie jest do uratowania; (uczę się, uczęUśmiech).  Dziś będę znowu z nimi rozmawiać; dowiem się, czy korzystali z pomocy prawnej.

Miejscowość zamieszkania to też Rzeszów.Usmieszek

 

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
jana 2012-08-02, 16:26:36

 

Mój Jowisz w II d. w Strzelcu. Lubię grać w Lotto. Raz gram przez miesiąc lub więcej, a potem nagle przestaję  (tak właściwie to nie winem dlaczego tracę nagle zainteresowanie grą lub zaczynam grać). Więcej zakładów wysyłam gdy mi się coś śni, co uważam iż wskazuje na wygraną.

 

Zdarzały się u mnie wygrane, jednak niezbyt wysokie takie do 2.000zł (można zawsze jakieś „dziury załatać”).  Z ostatnich wygranych zatrzymałam takie odcinki jak miałam wypłacone pieniądze.

 

Sprawdziłam i u mnie to wygląda tak, że na dzień ostatnich wygranych  miałam:

-  koniunkcję ( aspekt s/2 ) Słońca w tranzycie do Jowisza urodzeniowego,

- sekstyl ( aspekt s/4 ) Księżyca w tranzycie do Jowisza urodzeniowego,

- trygon Jowiszy,

- w tranzytach planety od Słońca do Saturna miały aspekty pozytywne do planet urodzeniowych.

 

Jeszcze spróbuję się poprzyglądać, może w progresjach coś było widać.

Oj, spodobał mi się tematGłosny smiech

Tematów: 1
Odpowiedzi: 98
Dołączył/a: 2011-02-23
genny19 2012-08-02, 21:24:59

Popieram Jaśmin  ,najlepiej zapytać prawnika.

Ciekawy artykuł o wygranej jest na Astrotranslatio. Wygrał 2 miliony i wydał pieniądze na falszywe cyrkonie.

Porównując horoskopy Lilki i ojca widzać;

- jej punkt szczęscia w koniunkcji z Neptunem w Koziorożcu. Saturn i  Neptun są w recepcji.

- Jej ASC w koniunkcji z Neptunem ojca

- jej Saturn w koniunkcji z punktem szczęścia ojca.

W dyrekcjach w horoskopie Lilki  aplikacyjne aspekty

-Księżyc-Jowisz(1 st)sukces materialny,szczęsliwy czas,awans społeczny

 Progresje Zagadki

-progresywny Księżyc znajduje się w 5 domu-zaczynanie czegoś nowego w znaku Wodnika-praca w nowych organizacjach lub zerwanie dotychczasowych związkow.

Księżyc w okolicach grudnia będzie w koniunkcji z węzłem wschodzącym.

Mars w 8 domu progresywnym - wskazuje na zły okres w sprawach finansowych

W dyerekcjach Jowisz zbliża sie do koniunkcji z węzlem księzycowym-szczęśliwy związek a Mekury w koniunkcji z węzłem -dobry dla kontaktów rzeczowych.

Księżyc i Uran są przed zmianą znaków a Merkury właśnie jest już w znaku Wodnika.

 

Grać zawsze trzeba ,dobry okres sierpień. Niech spróbuje gdy Merkury znajdzie się w znaku Panny(15 st) będzie w koninkcji z ASC progresywnym. 

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
jana 2012-08-02, 22:11:20

W lunariuszu na miesiąc kiedy wygrałam:

- Jowisz tranzytujący na szczycie Vd. lunarnego,

- ASC  lunary w Strzelcu,

- Merkury tranzytujący w koniunkcji 3 st. z ASC lunarnym.

 

W progresjach miałam Marsa progresywnego ( władca mojego V d. urodzeniowego) sekstyl Jowisz urodzeniowy (brakowała tylko 1 sekunda).

 

Ja mam ustawione domy wg. Placidusa, ale różne są opinie co do wyboru domów, chyba trzeba samemu wybrać jakie się najbardziej sprawdzają na własnych wydarzeniach.

 

Jeżeli u Lilki sprawdzają się domy wg., których Wenus była władcą V d. to o wygranej przy tranzytach lub progresji  mówiłby dobry aspekt pomiędzy Wenus a Jowiszem (bo u mnie był to dobry aspekt pomiędzy Marsem a Jowiszem, no ale u mnie to były małe wygrane).

Może najpierw trzeba przejrzeć lunariusze na poszczególne miesiące i sprawdzić kiedy ulokuje się Jowisz w V d.

Tematów: 1
Odpowiedzi: 98
Dołączył/a: 2011-02-23
Be 2012-08-02, 22:24:23

Chciałam na razie tylko dodać to, że podobno czas zimowy w 1995 roku wprowadzono 24 września. Czyli Asc 16°.

 

Tematów: 0
Odpowiedzi: 119
Dołączył/a: 2012-05-05
jana 2012-08-02, 22:48:35

Sprawdziłam na swoim przykładzie, to co napisała Genny19 o Merkurym i faktycznie był 9 st. od ASC progresywnego.

Tematów: 1
Odpowiedzi: 98
Dołączył/a: 2011-02-23
Be 2012-08-02, 22:53:24

Sorki za niedokładność; chodziło mi o horoskop córki p. Zagadki. I o pozycję Asc w 16 ° Strzelca, a nie 4° jak na wykresie z Astrocomu.

 

Tematów: 0
Odpowiedzi: 119
Dołączył/a: 2012-05-05
genny19 2012-08-03, 00:22:46

 

Solariusz na 2012 rok

Zacznę od Fridari ,bo od 40 do 49 roku życia przu urodzeniu nocnym fridarią będzie Słońce-władca ascendentu.

W solariszu Słońce znajduje się w koniunkcji z MC-w 10 domu. Jest to  dobre położenie Słońca ,które dodatkowo znajduje się w termie Jowisza. 10 dom solarny-możliwośc zmiany kierunku pracy.

Słońce tworzy trygon aplikacyjny do Księżyca a punkt szczęścia znajduje się w 5 domu solariusza w koniunkcji z nat Księżycem.

W 40 roku życia władcą roku jest 4 dom natalny- znak Wagi. 

Wenus jest podkreślona w solariuszu ,gdyż powtarza swoją pozycję z radix i jest w koniunkcji z DSC.

Jest ona władcą Księzcyca,Jowisza oraz Saturna.

Wenus tworzy kwinkus do władcy asc solarnego Marsa co wymusza  zmiany postawy i wzorce zachowania oraz uprządkowania finansów. Wenus znajduje się w radix   i w solariuszu w swojej termie. Jest silna.

Asc solarny w znaku Barana(terma saturna) wymusza energiczne działania a jego władca Mars w 6 domu to tendencja do pracy ponad siły a efekty pracy nie muszą byc widoczne w tym roku. Zarówno w radix jak i w solariuszu Mars znajduje się w termie Jowisza.

Ascendent solarny wypada na 9 dom radix podkreślając ,że ważne w tym roku będą  sprawy prawne .  Znak Strzelca w solariuszu jest władcą 8 domu-pieniądze innch ludzi oraz 9 domu-zagranica,prawo a Jowisz znajdujący się na asc solarnym i w koniunkcji z MC radix podkreśla rolę tych domów.

Następne ważne planety to Saturn oraz Merkury. W radix Saturn znajduje się w termie Merkurego a Merkury w termie Saturna(wg term egipskich Mekurego).

W solariuszu Merkury znajduje się w koniunkcji z Jowiszem powtarzając swoją pozycję w radix i na szczycie 8 i 9 domu solariusza. Merkury tworzy kwadraturę separacyjną do Marsa .Dobrze by było unikać impulsywności. 

Saturn znajduje się na DSC solariusza w 7 domu . Nie jest to dobry rok dla spraw partnerskich i zawodowych.Saturn jest w koniunkcji z IC : w opozycji do Jowisza -konflikty,procesy.

Saturn wymusza zmiany bo Jowisz w radix jest w termie Saturna.

 

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Kaśka Kariatyda 2012-08-03, 02:50:16

 

Szanowni, Mili i Życzliwi,

Okazuje się, że każdy wpis wnosi coś cennego i znaczącego do sprawy. Daje wyjaśnienie, uzasadnienie, inspirację.

Dziękuję pięknie. Uśmiech

Genny19 szczególnie za opracowanie i interpretację progresji, solariusza oraz horoskopu porównawczego.Wszystkie wnioski są autentycznie prawdziwe. W ciągu dnia napiszę dokładniej.

Znacząca jest uwaga Genny odnośnie do aspektów Księżyca - Jowisza w dyrekcjach Lilki: "sukces materialny, szczęsliwy czas, awans społeczny".

Wraz z cytowanym przez Staregobosmana pkt-em 8 wskaźników Hr. Wrońskiego "Władca 2 d. w 5 d. - dochody dzięki dzieciom, działalności wykładowczej, scenicznej lub sportowej" brzmi to  obiecująco.  Ja dołożyłam jej jeszcze wieczorem swoje "Księżycowe" 2 gr. kieszonkowego na lody i lotka.

Ojciec działalności wykładowczej i sportowej na pewno prowadził nie będzie. Sceniczno - konfrontacyjną ja im wyciszam (właśnie jestem poZazenowanie),  więc może  jest szansa na "dochody dzięki dzieciom". Oczko

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
Jasmin 2012-08-03, 13:03:11

Popatrzyłam wcześniej, bo odpowiedni i właściwy czas do tego może nie być mi dany. Tylko względem Marka wypowiem się, jako sprawcy zamieszania.

 

Księżyc i Jowisz a także Wenus nie są poważnie uszkodzone a to już dobrze jeżeli patrzeć tylko na sygnifikatory szczęścia i powodzenia w życiu. Co więcej: są aspekty beneficzne między tymi sygnifikatorami ale o tym już wyżej pisano.

 

Księżyc na ASC i dobrze aspektowany zawsze daje powodzenie a w trygonie do silnego Jowisza mówi, że wł.h. da sobie radę i zawsze będzie towarzyszyć mu łut szczęścia. W radix Marka szczęście to burzy Merkury, gdyż włada  Panną w II domu (słabe wykształcenie, zdolności zarobkowe ograniczone, praca na zlecenie innych i uzależniona od popytu i bieżącej sytuacji na rynku) i Bliźniętami w domu X i XI.

 

Szanse na bogactwo z pracy własnych rąk odbiera bardzo słaby Merkury a nadto Saturn wpływający pośrednio na intelekt, gdyż w X domu w 1 stopniu Bliźniąt czyli wskazuje ograniczone możliwości działania. Dom III (uzdolnienia i talenty i ich praktyczne wykorzystanie) obsadzony jest Plutonem i Uranem. Pierwsza z planet zapowiada uzdolnienia do naprawiania rzeczy zepsutych a druga korzyści z tytułu hazardu, bo Uran jest w zerowym aspekcie do Księżyca i słabszym do Jowisza. Przy opozycji Saturna z Neptunem Markowi przyjdzie zmagać się z opinią bankruta. Infamia z tym związana będzie mu ciążyć a to człowiek dość dumny i honorowy. Wsparciem jest niewątpliwie silna wola (Słońce), która przekłada się na działania rozwojowe (Mars i Jowisz).

Możliwości wzbogacenia się z pracy ogranicza Wenus osłabiona w VI domu. Jej dekanat i dwada zapowiada, że finanse z pracy będą naznaczone zmiennością i kapryśnością, z wtrętami szczęśliwych fuksów - drobnych i niespodziewanych.

 

Księżyc w Lwie czyli w żywiole Ognia a władcy pozostałych znaków tego żywiołu są silni, co przy urodzeniu nocnym zapowiada, że wł. horoskopu da sobie radę. Ale nie spektakularnie, bo żaden z tych władców (Słońce, Jowisz i Mars) nie jest powiązany aspektem z pozostałymi.

Jest moim zdaniem wskazanie na szczęśliwy traf z tytułu gier hazardowych (bisekstyl Księżyc-Jowisz-Uran na wierzchołku) ale efekt tego trafienia będzie w jakiś sposób zepsuty lub utracony.

 

Trzeba w progresjach , dyrekcjach i tranzytach poszukać uruchomienia tego bisekstylu. Tutaj szanse daje jeszcze Mars bardzo silny - w IX domu a także Jowisz, który dominuje nad urodzeniowym Merkurym, wskazujący na rozwój. Obie planety są silniejsze od Merkurego, więc mogą wspomagać realizację talentu i szczęścia.

Jak dam radę jeszcze coś zobaczyć to napiszę.

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2012-08-03, 13:08:17

Może ktoś akurat zechce przyjrzeć się  eklipsom tegorocznym, to podaję, iż eklipsa majowa Słońca wypada na urodzeniowym Saturnie Marka a przyszła eklipsa listopadowa wypadnie na Księżycu urodzeniowym jego córki.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
genny19 2012-08-03, 17:52:39

Pierwsze zaćmienie zagadki wypada na 4 stycznia 2011 asendent zaćmienia przypada na 8 dom jego horoskopu-pieniądze innych a MC zacmienia  znajduje się Merkury w koniunkcji z jego Jowiszem i Merkurym. Merkury to władca 2 domu-pieniądze oraz 11-przyjaciele. Jowisz -5 dom  i wspólwadca 8 oraz 9 domu.Nów zacmienia w koniunkcji ze Słoncem przypada na 5 dom.

Zaćmienie w 5 domu  wg Astrologii Profesjonalnej nr 1/1 str 86

,,chcemy być kreatywni. tworzymy coś co od dawna w nas dojrzewało.Ryzyko utraty pieniędzy przez hazard,porazkę na forum publicznym.Eklipsa lunarna w koniunkcji z Słońcem to emojonalne podejście do samoekspresji.

Nów z 1 lipca 2011 w opozycji do Słońca to okres stagnacji i wycofywania się z podjętych działań.Opozycja podkresla podkreśla charakter błędówi braków,które nalazy przanalizować.Trzeba stanąć twarzą w twarz z wyzwaniami,ktore nie zawsze są dobre.IC zaćmienia jest w koniunkcji z Neptunem zagadki oraz z ascendentem Lilki. 

Jowisz zagadki w koniunkcji z tranzytującym węzłem wchodzącym.

Zaćmienie z 21 maja w koniunkcji z nat Saturnem-wydarzenia maja trwała konsekwencje.

Okres ciżkich doświadczeń w postaci klopotów w pracy,strat finansowych. Dom ,w którym stoi znajduje się Saturn jest polem życia ,w którym stanie się przed dużą odpowiedzialnością.

Lilka -

Całkowite zaćmienie Słońca w czasie nowiu 13 listopada jest w koniunkcji z jej Księżycem- silne napięcie emocjonalne . Nów jest w koniunkcji z wezłem wschodzącym w  znaku Skorpiona

Nastepna pełnia 28 lispopada jest w koniunkcji z ASC i DSC Lilki . Jowisz w Bliżnietach na ASC zaćmienia a Jowisz Lilki w koniunkcji z DSC.

 

Zaraz w nowym watku opisze inny horoskop.

 

.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Kaśka Kariatyda 2012-08-03, 19:40:25

 

Ustalenia  Genny 19 na bazie progresji,  solariusza  i horoskopu zaćmienia Słońca korespondują dokładnie z rzeczywistością  i przełożyły się m.in.   na :

1/ Zawieszenie w 2011 r. działalności firmy wg wcześniejszego profilu  i zerwanie „dotychczasowych związków" biznesowych.

2/ Możliwość  zmiany kierunku pracy, która  skutkowała powrotem do wyuczonego zawodu. Budowanie „portfela klientów i zamówień" jest jednak procesem długotrwałym, więc  na razie ten nowy biznes nie jest rentowny.  Dlatego delikwent  podejmuje znowu starania o jakąś pracę za granicą ( znak Strzelca w Solariuszu).

 

Impulsywność do przepracowania dotyczy wzajemnych relacji partnerskich i rodzinnych:  pat w sprawach zawodowych przenika łatwo na grunt domowy.

W   stosunkach z podmiotami zewn. zarówno on, jak i żona są na tyle kontaktowi, komunikatywni, wiarygodni,  gotowi na współdziałanie, wywołujący współczucie   i pełni szacunku dla ludzi, że np. nawet komornicy dawali im rady  jak powinni postępować.  Np. jeden z nich zasugerował żonie, że powinna ustanowić  rozdzielność majatkową, aby uniknąć  roszczeń wierzycieli  do jej płacy.

Drugi komornik zapytany dlaczego nie spieniężają aut odpowiedział prawdę, że mają już cały parking podobnych i nie ma chętnych na licytacjach.

 

Dłużnik na razie nie  korzystał z pomocy prawników bo to kosztuje. Będę musiała namówić rodzinę na wspólne sfinansowanie pomocy prawnej.

 

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
Kaśka Kariatyda 2012-08-04, 03:01:32

 

Jasmin,  początek Twojego postu wzbudził we mnie życzliwą troskę; nie chcę być  niedyskretna,  ale mam nadzieję, że wszystko u Ciebie  w porządku, a  czas każdy, właściwy i  odpowiedni  będzie Ci dany.Usmieszek

 

Moje przemyślenia odnośnie do Twej  interpretacji opozycji Saturn -Neptun w 4.d. mającej rzutować na  kwestię  utraty mieszkania  dały może nowe światło na tę sprawę. Ten nieharmonijny aspekt malefików może też dotyczyć przymusu niegdysiejszego zbycia  starszego rodzinnego domu  odziedziczonego po matce.  Tym samym energia  opozycji mogła się wyczerpać na tamtej   niezbyt korzystnej transakcji i więcej się nie ujawni.

 

Jasmin, dziękuję serdecznie za kompleksową analizę horoskopu. Znajduje ona odzwierciedlenie w dotychczasowych faktach i każe realnie myśleć o przyszłości i planować zamiary „podług sił".

Samo umiejscowienie siostrzeńca w „dosyć znośnej", albo „nie całkiem pesymistycznej" pozycji  z punktu widzenia astrologii  już jest sukcesem.

Zdaję sobie  sprawę, że mimo jakichś tam  predyspozycji do łutu szczęścia  zapisanych w Radix   trafienie wygranej  w najbliższym czasie , „na  zawołanie", dlatego, ze plajta,  byłoby  jakimś cudem.

 

Opisane w tym konkretnym horoskopie  niekorzystne posadowienie Merkurego  wydaje się mieć także odniesienie do  kiepskiej sytuacji i niskiej siły konkurencji drobnego  przedsiębiorcy na rynku, zwłaszcza w regionach gorzej uprzemysłowionych i rozwiniętych,  do których należy Podkarpacie. Konieczność  sprostania konkurencji wymaga  ciągłej obniżki  oficjalnych stawek  ofertowych, aż do granicy kosztów. Wśród kadry  odpowiednich działów firm zlecających podwykonawstwo transportowe  oraz ich zleceniobiorców  utrzymuje się czarno - humorzasta zasada, że przewoźnik ma dostać takie  honorarium , aby wystarczyło mu na nowe zatankowanie paliwa, chleb dla rodziny i grill z piwem w sobotę.

Więc nic dziwnego, że najsłabsi i nie mający szans na „aneksy" do oficjalnych umów  plajtują.

 

Wczoraj dowiedziałam sie jeszcze od zainteresowanego, że bank inwestujący zakup kolejnego auta potraktował go też nie fair. Po dwóch wypadkach aut  zainkasował od ubezpieczyciela kwoty należnych odszkodowań,  w sumie 15 tys. zł    na poczet spłaty  kredytu, ale do dziś nie przyjął tych zajętych kwot do  pomniejszenia należności.   Korespondencja w tej sprawie z centralą banku  nie skutkuje. Poradziłam, żeby wysyłał pisma tylko ze "zwrotką".

 

Czytam wielokrotnie posty uczestników dyskusji, aby wydobyć jak najwięcej  ustaleń i wskazań co do szans rozwoju sytuacji. Mam pewne opóźnienie w  udziale w dyskusji, ale podczas weekendu mam nadzieję je zmniejszyć.

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
Jasmin 2012-08-05, 07:53:47

Wszystko gra jak u ASC StrzelcaUsmieszek

 

pozdrawiam:)

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
genny19 2012-08-05, 20:50:46

Jeszcze o Marku.

Saturn w horoskopie Marka leży w 1 st Bliźniąt.W Symbolach Sabiańskich "Łódź o szklanym dnie ods łania podmorskie cuda i krajobrazy"

Może to troche tłumaczy opozycję Saturn-Neptun.

Saturn i Uran ,które teraz w tranzytach i solaruiszu odgrywają ważną rolę w horoskopie nie tworzą aspektów ,ale ich midipunkt wypadada na ascendencie Marka.

Saturn w solariuszu w 28,26 znaku Wagi znajduje się w midipunkcie Słonce/Asc.

Przy pozytywnch aspektach wzrasta odpowiedzialność,obowiązkowość,wytrwalość w żmudnej pracy,pozwalając na pozytywne ,lecz wolno postępujące osiągnięcia.Przy negatywnch aspektach,przeszkody w realizacji planów życiowych.

Marek jest teraz w 9 roku osobistym a jest to rok podsumowań.

Jego dwa pierwsze punkty zwrotne  to liczba ''4" a jego drogą życia jest liczba '5''

Konfiguracja pozornie uporządkowana,choć to raczej paradoks ,gdyż 4 może ograniczyć wolność 5,a 5 otworzyć 4,jednocześnie ją destabilizując . Nowe pomysły i pragnienia  brutalnie zmieniają nowy porządek,osiągnięty poprzedno dzięki dużym wysiłkom.

Teraz w wieku 40 lat wchodzi w 3 pkt zwrotny''8"

Pkt zwrotny ''8" w połaczeniu z drogą życia nr 5 to zachwiana równowaga w kwestiach finansowych i materialnych.

Dzięki szczerości i kompetentnej pomocy w zarządzaniu można realizować swoje ambitne plany,Sukese zalezy od wielu zmian i przeniesień.

Liczba 8 -to liczba podległa Plutonowi.W horoskopie Marka Pluton jest stacjonarny .

Pluton wkrótce będzie w koniunkcji z Słońcem  a dyrekcyjny Księżyc zbliża się do koniunkcji z Plutonem.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Kaśka Kariatyda 2012-08-06, 02:22:20

 

Jasmin, pozwolisz, że wrócę jeszcze do Twej interpretacji bisekstylu Księżyc-Jowisz-Uran, którego nie zanalizowałam dotychczas z należytą uwagą.  Sformułowałaś w ten sposób jak gdyby  nową „anty -przesłankę" dla potencjalnego sukcesu, z udziałem Urana. Zastanowiło mnie, że „(...) efekt tego trafienia będzie w jakiś sposób zepsuty lub utracony".  Podejrzewam, że dlatego, iż Jowisz, jako główna planeta „rozdająca karty" w tych szansach jest  jednocześnie władcą / współwładcą  8.d. wskazującego powód wiadomej transformacji.  To może niech on lepiej w ogóle nie gra?ZaskoczonyOczko

Porównuję także nadal ten fragment  Twej analizy  oraz opozycję Saturn-Neptun  ze wspominanym faktem odziedziczenia i sprzedaży nieruchomości,  ponieważ  operacje te też miały  taki charakter, jakby wygrał na loterii: kwoty były jednak nietuzinkowe.  I też wystąpił efekt  zepsuty i utracony, na razie po części, jeszcze  bez utraty mieszkania . Matka, jak się to potocznie określa „chyba się w grobie przewraca" ze skutków  takiej gospodarności syna. Gdybanie jest zwykle bezsensowne,  ale  np. siostrzenica lepiej  wykorzystała  efekt swojej części spadku i nie uroniła z niego bezcelowego grosza.  Marek też mógł tak, jak ona pójść do pracy na etat i nie ryzykować rozwojem własnego przedsięwzięcia gosp.  Ale on miał taki własnie zapis w Radix, a ona inny.

Zasugerowałam się dość mocno możliwą  zasadnością  tego wcześniejszego, już dokonanego przejawu  energii i  ww. aspektów planet, podpierając się np. regułą Morinusa  o wpływie kolejności sygnifikatorów w znaku (domu?), wyznaczającej następstwo czasowe realnych wydarzeń nimi sygnifikowanych.

Zgodnie z tym, z położenia Jowisza w 5.d. wynika, że ta „wygrana  od losu" już miała miejsce. Mianowicie Marek ma teraz 40 l. Przyjmując na ok. 70 l. przewidywany okres życia ( przybliżona  śr. statyst. oaz jego „dziadziowy pierwowzór", który dożył 68 l.), można ustalić, że  ta emanacja pozytywnej energii Jowisza już wystąpiła u wł.  Horoskopu. Jowisz bowiem jest położony w 5.d.  w 1. dek. wg systematyki domów Krusińskiego oraz w 2.dek., ok. 13 st., od począku 5.d.w systemie Placidusa.  Czyli przed spodziewaną 2. połową życia.

Poprawność takiego główkowania  zmienia wiele.

 

Genny19, Twoje konstatacje sytuacji Marka z ost. postu są bezsprzecznie zgodne z rzeczywistością.

Czy zapowiedź zbliżającej się kon. Plutona ze Słońcem (z ostatniego akapitu postu) można traktować jako jakiś nowy, intensywny ale pozytywny  proces  twórczy, który zostanie zapoczątkowany, wyzwolony energią Księżyca?

 

Natomiast Twoje ustalenia wg horoskopu zaćmienia Słońca Lilki zaświeciły mi w głowie czerwone światło.

„Lilka

Całkowite zaćmienie Słońca w czasie nowiu 13 listopada jest w koniunkcji z jej Księżycem- silne napięcie emocjonalne . Nów jest w koniunkcji z wezłem wschodzącym w  znaku Skorpiona

Nastepna pełnia 28 lispopada jest w koniunkcji z ASC i DSC Lilki . Jowisz w Bliżnietach na ASC zaćmienia a Jowisz Lilki w koniunkcji z DSC."

 

 Genny, merkurialno-uraniczno-księżycowa...Bestyjko, chyba nie wywęszyłaś swoim długachnym astrologicznym nochalkiem (lepszego komplementu  sama nie chciałabym usłyszeć, mimo, że wyartykułowanego Adamsowym słownikiem)  bociana i zmiany stanu dla Lilki?   Błagam Cię, zaprzecz moim domysłom o możliwym znaczeniu aspektów nowiu, pełni Księżyca,(płodność!),  Jowisza (dzieci) i znaku Skorpiona  (wiadome emanacje energii, w tym wieku kategorycznie szkodliweZłosć).

 

Nadal  i nieustająco dziekuję i pozdrawiam.

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
genny19 2012-08-06, 21:43:59

Nie wypatrywałam dzieciOczko ale popatrzyłam w solariusz na 2012

W nastepnym solariuszu będzie ważny dla niej piąty dom horoskopu-twórczość ,dzieci .

 W tym domu znajduje się Jowisz . Jak pisze Konaszewska-to twórczość,zagranica,podróż ,dzieci,legalizacja związków,u kobiet ciąża,dzieci,ale też gry hazardowe-może totolotek

Mars władca 5 domu radix jest podkreślony w solariuszu .Znajduje się w znaku Skorpiona tak jak w radix.

Natalny Mars w koniunkcji z MC solariusza a solarny w koniunkcji z Księżycem.

11 i 12 dom solariusza znajduje w znaku Strzelca: szczyt 11(spelnienie życzeń i spra niezależnych od nas) jest  w koniunkcji z ASC- a 12 w koniunkcji z Jowiszem radix. Mogą być ważne sprawy z przeszłości . 

 

 

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Kaśka Kariatyda 2012-08-06, 23:44:06

Wielkie dzięki  Genny19; odetchnęłam z ulgą, że to ewentualnie  jeszcze nie w tym roku.  Tylko tego by im brakowało! W 2013 będzie już chociaż pełnoletnia.   Ciotka - idiotka uprawiam dziewczynom łopatologię na tematy wykształcenia, samodzielności kobiety itd.   One tylko patrzą po sobie i potakują, a kiedy wychodzę, śmieją się pewnie do rozpuku.Uśmiech

 

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
Kaśka Kariatyda 2012-08-08, 02:48:34

 

Jano, przez parę  dni szukałam w kalendarzu moich dat trafień „trójek", aby  porównać  tranzyty niewielkich fartów  z Twoimi, ale bezskutecznie. Aż w sobotę, 4. sierpnia trafiłam  kolejną trójkę, jak na zamówienie, żeby dotrzeć do tych tranzytów.  (Ponieważ mam zaległości i opóźnienia, to sprawdziłam dopiero w poniedz.).Zaskoczony

Twoje informacje  o lunariuszu i tranzytach   energetyzujących potencjalne wygrane są b. ciekawe i uzasadnione rolą Jowisza jako „Fortuna Major".  Warto je zastosować!  A więc kto potrzebujący  „walorów płatniczych" to „wszystkie ręce na pokład". ( A kto nie potrzebujący, niech 1. rzuci... blankietem).NiezdecydowanyGłosny smiech

Kiedyś  „byłam u wróżki, Piwna 7";  powiedziała mi, że mam szczęście do liczb (a  ponoć nie mam do ludzi )  i powinnam czasem grać  w totolotka. Nie była to jakaś świeżo upieczona „tarocistka" czy inna nagle jasnowidząca lub hochsztaplerka.  Sama przedstawiała się jako potomkini lamów chińskich;  rzeczywiście miała „chińską" urodę. Uwierzytelniała się informacją, jakoby ktoś z jej przodków przewidział, że w rodzinie  będzie  dziewczyna o nadzwyczajnych zdolnościach.  Ponieważ wiele z jej stwierdzeń i zapowiedzi się sprawdziło, to także czasami gram w tego totka.

Najpierw grałam wtedy, kiedy były duże kwoty w polu widzenia. Potem zaczęłam zwracać uwagę na b. bogate i ciekawe  sny (ale nie „bogate" tak jak należałobyPokazuje jezyk), bo  wiele z nich, z innych dziedzin życia  się spełniało.   Sorry, ale w moim języku snów pieniądze są symbolizowane przez ekskrementy, co dla mnie samej nie jest też przyjemneZłosć.  Np. w jednym z tych snów było tego kategorycznie za dużo. Obudziłam się natychmiast zdegustowana i  stwierdziłam, że teraz już zostanę milionerką.  Ale w ciągu dnia okazało się, ze nadeszła data regulowania prywatnych, dosyć dużych rozliczeń. Więc sen się sprawdził, ale w odwrotnym kierunku. 

W lipcu  2011 zawzięłam się i grałam cały m-c po 2-3 zakłady.  Postanowiłam sobie, że za straty emocjonalne i zdrowotne paru niefartownych lat spróbuję wysępić od  losu jakieś grosze na pocieszenie. 

Ten mój zamiar i postępowanie były dokładnie  zgodne z ówczesnymi tranzytami planet, opisanymi przez Mentorkę w  Ciekawych Tranzytach, o znamiennych tytułach:

2011-07-25 14:19:08 "Opozycja Merkury w Lwie - Neptun w Rybach wspierana Marsem w Bliźniętach czyli gruszki na wierzbie "

2011-07-09 07:46:17 "Uran na wierzchołku półkrzyża z Plutonem i Wenus czyli gdyby głupota miała skrzydła"

 

C.d. w ciągu dnia, bo kompilacja cytatów zajmie trochę czasu, a  wypadałoby coś pośnić. Więc pozdrawiam „dobrosennie"

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
Jasmin 2012-08-08, 10:44:06

KK, mam nadzieję, że nie masz w radix kwadratury Jowisza z Marsem (hazard prowadzący do strat)Usmieszek.

Właściwie dlaczego ja sama nigdy nie grałam w gry hazardowe, choć mam "predyspozycje" w radix do wygranych, to nie wiem... Usmieszek Od tego czytania o Waszych trafieniach może spróbuję zagrać ... ?

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Kaśka Kariatyda 2012-08-08, 14:01:42

Jasmin, sprawdziłam ekspresem czy nie mam takiego zagrożeniaZaskoczony. Na prawdopodobne "widełki" godz. 13-16 daty ur.  nie ma "żadnej takiej" kwadratury.  Inni z mego otoczenia też nie mają takiej planetarno - energetycznej "plagi".

Nie grałaś może dlatego, że "do pełnej studni nie ma potrzeby dolewać"Niewinny,Aniołek 

A jednak perspektywa "rezydencji i jachtu na Riwierze" Oczko troszkę kusi, prawda?Niezdecydowany

Życzę szczerze "okrągłości i pulchności"  trafianych kwot.Usmieszek

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
jana 2012-08-08, 18:47:45

 

Co do moich snów wskazujących na wygranie to najczęściej są to ryby, np. w akwarium lub takie pływające w wodzie. Wiem jednak, że nie dla każdej osoby znaczenie snu będzie takie same, trzeba trochę poobserwować jak sny się realizują.

 

Co do grania, to teraz wiem dlaczego tak mnie ciągnęło do tego w miesiącu grudniu, bo wtedy Słonce jest w koniunkcji z moim  Jowiszem.

 

Jasmin ja myślę, że trzeba dać szczęściu szansę i zagrać. Na pewno trzeba to robić rozsądnie,  bo jak ma się wygrać to wystarczy i jeden wysłany kupon, nie potrzeba wysyłać pięćdziesięciu.

 

A tak wyglądają kupony z ostatnich moich wygranych (co prawda to nie miliony). Teraz przy pomocy Astrologii liczę na większe kwoty.

Wszelkie wskazówki jak wygrać w totka są mile widzianeGłosny smiech

Tematów: 1
Odpowiedzi: 98
Dołączył/a: 2011-02-23
Jasmin 2012-08-08, 18:52:07

Coś ty, nawet nie wiem jak to się robi, żartowałam:)

A studnia nie była pełna a wręcz przeciwnie i dlatego trzeba było wziąć się do roboty. Co do rezydencji na Riwierze to ani myślę, bo tam tłoczno i brudno a na jachcie (nawet największym) można dostać klaustrofobii, a ja lubię pole szerokie albo świeże powietrze w górach, a więc jak już miałabym wybierać "miejsce kuszenia"Usmieszek to gdzieś w górach, w klasztorze jakimś, żeby mi nikt nie przeszkadzał i gdzie nie trzeba będzie załatwiać spraw prozaicznych, nudnych i dokuczliwych.

 

- a za życzliwość dziękujęUsmieszek

J

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Kaśka Kariatyda 2012-08-09, 00:26:33

Pewnie pewnie, nie tylko klaustrofobii, ale i lęku przestrzeni czy innej morskiej choroby. Oczko Ale oczywiście "każdemu wg potrzeb".

Jano, super, że zamieściłaś dowody wypłat wygranych; może "zmanipulują" wyobraźnię Szefowej i uda się nam  namówić ją na jakiś jeden mały raziczek. Usmieszek

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
genny19 2012-08-16, 16:04:53

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/milionerzy-przez-kilka-minut-fatalna-pomylka-telewizji,271311.h">http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/milionerzy-przez-kilka-minut-fatalna-pomylka-telewizji,271311.h 

Dwukrotny pechowiec

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Kaśka Kariatyda 2012-08-17, 01:53:51

 

Ale chyba mniejszy pech od tego z Astrotranslatio, który miał już kasę w ręku i  kupił cyrkonie, zamiast diamentów. Widać nie zawsze "macane" należy do "macanta". Zaskoczony

Dobrze, że  ta portugalska pomyłka  skończyła się tylko "bólem  w klatce piersiowej".

Po co to w ogóle skreślać od razu na grube miliony?Oczko Trzeba wziąć ze sobą małą łyżeczkę do kolektury.Głosny smiech

 

Ostatnio sprawdzałam kilku najbliższym krewnym i znajomym aktualne tranzyty Jowisza i innych planet w kierunku ewentualnego szczęścia do zakładów.  Nikt z ok. 15 osób  nie miał  harmonijnych aspektów. A wielu z nich nie pogardziłoby jakimś przychodem. Znajoma utraciła np. kilkuletni projekt  na tranzycie Marsa i Saturna w koniunkcji, przez jej 11 d. wskutek zmiany gestora  i musi szukać jakiejś innej pracy.

 

Syn miał harm. aspekty bieżących benefików (Wenus, Księżyc) i Merkurego do Jowisza radix, ale to najwyraźniej "nie czepiło".Usmieszek

Natomiast  moja  wygrana "trójka" z 4.08. miała nast. "liczące się" aspekty tranzytujących planet:

Jowisz tr.-  półsekstyl a/2 Słońce radix,

Jowisz - półseks. s/0 Jowisz,

Wenus - półseks. a/2 Merkury,

Wenus -    -"-      s/3 Wenus,

Słońce  - trygon Słońce i Księżyc,

Merkury - półseks. s/1 Jowisz ,

Ceres - sekstyl a/3 Słońce  i trygon a/1 Jowisz.

Księżyc same pozytywne aspekty.

Nieharmonijne aspekty planet osobistych stanowiły tylko kwinkunksy.

Wynika więc z tego, że Jowisz bieżący  gra tu kardynalną rolę;  ponieważ aspekty były słabe, większość półsekstyli, to wygrana została  namierzona  małą łyżeczką.

Wielce humorystyczne jest to, że mój Ślubny, pałający wieloaspektowo nieharmonijną  awersją do moich astrolog. zainteresowań  dał się namówić na zakładzik  w związku z trygonem apl. bież. Jowisza do Słońca radix i innymi harm. aspektami.  Zobaczymy, co z tego wyjdzie.Usmieszek

 

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
genny19 2012-08-17, 13:20:49

To teraz napiszę o szczęściarzach. W tym roku pisali w internecie ,że facet wygrał niedawno dużą sumę w Lotto w Ameryce drugi raz. Pierwszy raz ok 5 lata temu. Był to mężczyzna ,ktoremu zmarła żona i wychowywał sam kilkoro dzieci i wygrana to była duża suma pieniędzy.Drugą wygraną w tym roku przeznaczył na cele charytatywne.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Magnolka 2012-08-17, 15:48:18

Witam:)

U mnie w radixie kwadrat Slonce Ksiezyc wiec wedle teoriio status mineral(L.Z)  nawet probowac nie powinnamGłosny smiech ale i tak probujeGłosny smiechw lotto faktycznie szczescia brak.Ale zdarzylo mi sie w kasynie jakies pieniadze wygrac kilka razy tak powyzej 2 tysiecy....milusio nie powiem Oczko date dokladna tych wygranych to pamietam jedna niestety tylko 30.04.2007, byla tez jedna jakos w sierpniu 2006...w obu przypadkach byly aspekty tr. Jowisz i Wenus do Slonca i Wenus natalnych ktore w systemie domow Placidusa mam w II domu...pamietam ze mialam tez jakas wygrana w grudniu 2008 roku kiedy tr. Jowisz przechodzil przez moj II dom

Pozdrawiam piatkowo:)

Ps.W lutym tego roku moja znajoma wygrala 40 tysiecy i w ogole to szczesciara pod tym wzgledem jest bo czesto zdobywa wieksze sumy w ten sposob...nie znam jej godz.ur. ale natalnie ma Slonce sekstyl Jowisz i Jowisz kwadrat Wenus...w dniu wygranej tr. Jowisz byl w tr. do natalnej Wenus a tr.Wenus na Jowiszu nat.

Tematów: 7
Odpowiedzi: 173
Dołączył/a: 2011-06-22
Kaśka Kariatyda 2014-01-09, 23:16:51

Wpis dotyczy informacji zwrotnej  o losach Marka  m.in.  w związku z  radykalną zmianą jego sytuacji oraz próby analizy horarnej. 

Załączona grafika to horariusz pytania zadanego na końcu tekstu.Usmieszek

Od  stycznia 2013 r. podjął pracę  bez umowy, z nieregularnymi wypłatami.  Na początku lutego podczas koniunkcji tranzyt. Marsa, Merkurego i Neptuna w jego 7.d. otrzymał następne oferty pracy za granicą i  skusił się na jedną.  Zrezygnował  wobec tego  z aktualnej pracy (zneptunienie), czym zirytował  szefa, żonę i mnie.  Objechałyśmy go solidnie, więc przeprosił szefa i  pracował  tam do  czerwca,  dopóki miał płacone. 

Zaczął się leczyć z powodu nasilającego się  drętwienia, sztywnienia, utraty siły rąk i dłoni, bólów  kręgosłupa,  chudnięcia. Był kierowany parę razy do szpitala na badania specjalist. Na szczęście   wstępna diagnoza na  SM nie potwierdziła się.  Przyczyną  dolegliwości były duże zmiany chorobowe całego kręgosłupa.  Wyznaczono mu datę operacji na połowę września, lecz  zmienił termin, ponieważ miał jeszcze dorywcze zlecenia na  transport.  Pierwsza z trzech zaplanowanych operacji odbyła się z powodzeniem 2.10.2013. (Tr. Mars w 1.d. w kon. z Ceres i trygonie do Jowisza.    T. Jowisz egzaltowany w Raku w 12.d.: pomyślny pobyt w szpitalu.   T. Wenus (lekarz) w półsekstylu  z Jowiszem: trafna diagnoza i leczenie z sukcesem).

 Złożył wniosek do ZUS-u  o rentę;  czeka na wezwanie na komisję.  Skusiłam się na próbę  analizy horarnej:  Czy Marek dostanie rentę chorobową na czas operacji i leczenia?

 

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
Kaśka Kariatyda 2014-01-09, 23:23:58

Aspekty do horariusza

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
Kaśka Kariatyda 2014-01-09, 23:40:13

Czy Marek dostanie rentę chorobową na czas operacji i leczenia?

Mnie jako kwerenta reprezentuje ASC w Wadze,  Wenus w Koziorożcu i 4.d. peregrinus; więc sadzę,  że nie dowiem się jednoznacznie.  Mars na ASC  najsłabszy na wygnaniu w Wadze wydaje się to potwierdzać.

 Jeden wariant analizy dał odp. negatywną:  Marek jako krewny z 3.d. w Strzelcu, władca Jowisz wywyższony  w Raku na MC.  Renta Marka to 8.d. derywowany od 3.d., czyli  10.d.; władca Księżyc  peregrinus w Baranie w 7.d.   Jowisz, choć silny, to bez żadnego aspektu  z Księżycem. Koniec.  Chyba , że  pokuszę się o kombinację, czy  Księżyc jako planeta przyjmująca w zodiaku  (Raku) Jowisza lubi go? Zdecydowanie tak, bo go egzaltuje. Ale czy to coś daje w realu?

Niezadowolona podjęłam nową, jakby dokładniejszą próbę analizy. Siostrzeniec Marek jako derywacyjnie 5.d. od 3.d. ,tj.  dziecko starszej siostry = 7.d. Baran;  władca  Mars  bez  jakiejkolwiek mocy,  szansa beznadziejna.  Prawo do świadczenia  to 8.d. derywowany od 7.d., daje 2.d. Skorpion; władca Mars i Pluton.   Mars renta i Mars podmiot oczekujący są tożsame, w tej samej wygnanej mocy.  Drugi sygnifikator renty  Pluton w Koziorożcu peregrinus, neutralny.  Mars kwadratura sep. orb 4* z Plutonem.  Odp. zdecydowanie negatywna.  Który wariant  analizy jest poprawny, ewentualnie jakie błędy?

 

Zapraszam, kto łaskaw. 

 

 

 

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
genny19 2014-01-10, 00:14:46

Przejałbym ostanią wersję.

Mars w Wadze jest słaby ale rzadko kto  w Polsce jest zadwolony z wysokości renty. Mars wkrótce  zmieni znak na znak  Skorpiona w którym jest silny.

Nadzieja jest  w punkcie szczęścia w znaku Koziorożca w koniunkcji z Wenus władcą jego domu II.Wenus retrograduje od punktu szczęscia do 13,33 stopnia Koziorożca , nie dojdzie do koniunkcji z Plutonem(13,02) bo Wenus wyjdzie z retrogradacji.

Można popatrzeć jeszcze na węzły ,bo Księżyc po zmianie znaku dąży do koniunkcji z węzłem zachodzącym .

Trudno w tym  horoskopie wydać wyrok .

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Kaśka Kariatyda 2014-01-10, 19:04:55

Dzięki Genny,Usmieszek

 

Marek nie aspiruje do  "wysokości"  renty,   ale w ogóle do jakiegoś świadczenia, które pozwoli mu przetrwać w czasie choroby i leczenia.  Trwające parę  lat bankructwo,  pogoń  za  jakimkolwiek zarobkiem  i choroba robią z niego powoli wrak człowieka. Dla mnie jako ciotki i matki nie jest to łatwe  doświadczenie. 

Tranzytująca Wenus  (obecnie 22*7' Koz.)  jako współwładca jego  3. i 10.d. rzeczywiście  retrograduje w kierunku jego  Punktu Szczęścia (5.d. 9*17' Koz. wg Astrodienst) i osiągnie  ostatecznie 13*33'  Koz.,  tzn. 4*16' aspektu rozbieżnego.  Daje to słabą pociechę na jakąś odmianę.  Szczęśliwsze wydaje mi się utworzone aktualnie w 6.d. satelitium tranzytującego  Merkurego ( w domicylu horoskop.),  Wenus (upadek w domu Panny)  i iluminującego Słońca.

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
genny19 2014-01-11, 13:20:57

Planety wskazane przez horariusz wskazane są przez solariusz.

Wenus w Koziorożcu w retrogradacji jest  władcą solariusza a Mars jest planetą podwójnie wskazaną w tegorocznym solariuszu:

                           - jest planetą wschodzącą

                           - natalny Mars znajduje się na DSC solariusza (dom VI)

podkreślać to może sprawy związane z pracą bo Mars jest władcą domu X ,a jako ,że DSC wypada na dom IX sprawy związane z prawem  i zagranicą.

W tym roku kwiecień ,maj nastąpi nów progresywny w domu VI-zdrowia,pracy.Jest to zapowiedź zmian.

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Kaśka Kariatyda 2014-01-11, 23:38:22

W tym czasie będzie miał  kolejną operację;  oby zmiany które prognozujesz nie były zbyt radykalne.

 

W 4.d. aktualnego Solariusza utworzyło się ładne Stellium  złożone z Księżyca  w Wodniku oraz  Wenus,  Merkurego, Słońca i Plutona w Koziorożcu.  3 ważne benefiki  dają chyba efekt nadmiaru   dobra, który może stać się sumarycznie złą cechą.   Zwłaszcza, że całe to dobro pieczętuje ostatni Pluton  na wygnaniu w dwadzie Byka (do ok. połowy grudnia 2014).  Dodatkowo żadna z tych planet nie ma mocy ani w znaku, ani w 4.d.  (poza Księżycem),  ani w dwadach.   

Ponadto Słońce, Merkury, Pluton  tworzą opoz. do Jowisza wywyższonego w Raku,  a Wenus jest wygnana w dwadzie Skorpiona.

Genny, dziedzina prawna o której mówisz dotyczyć  będzie  prawdopodobnie sprzedaży mieszkania.  Mars solarny w 1.d. w Wadze  tworzy trygon apl.  z Wenus władającą 4. domem natalnym  (m.in. „dom własny").

Była już na ten temat rozmowa,  żeby lepiej sami sprzedali mieszkanie za przyzwoitą cenę, a nie stracili na sprzedaży komorniczej.  Solarne   Słońce i Pluton w opoz. do MC obrazuje  pogorszenie wizerunku rodziny  i zaszeregowanie do  grupy wynajmujących  lub nie zameldowanych.

Chodził mi po głowie jeszcze inny wariant interpretacji  Stellium w 4.d.  Solariusza   (koniec wszystkich spraw) i w znaku Koziorożca  (konstytucja psycho-fiz., byt fizyczny osoby);  dalej zastanawiam się, dlaczego  solarna stella wypada w 5.d. Radix?    Chyba dlatego, że  5.d. decyduje o pozycji, scenie, forum  na którym się stoi.  Utrata  mieszkania  powoduje zmianę tej pozycji społ. 

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
genny19 2014-01-12, 01:04:27

Uwaga odnośnie horariusza. 

Napisałam,że Mars zmieni znak na Skorpiona. Popatrzałam w efemerydy tylko na miesiąc luty a Mars rozpoczyna  retrogradację  1 marca od 27,31 st i w znaku Wagi będzie do 26 lipca 2014 roku.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
lupka 2014-01-12, 13:20:18

Pomyślałam Kaśko Kariatydo odnośnie solarnego stellium w 5 domu horoskopu natalnego, że 5 dom to dochody z nieruchomości. Opozycja Jowisza w Raku to silne przywiązanie do domu, czy do tego co rodzinne, Pluton w Koziorożcu – saturniczy przymus.

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
genny19 2014-01-12, 16:36:15

 

Lupko też o tym myślałm ,że V dom to dochody z nieruchomości ale V dom mówi także o zkończeniu spraw związanych z domem II.

Wenus solariusza jest jest antiscion natalnego Neptuna w domu IV,który jest władcą w radix domu VIII-pieniądze innych ludzi.W tranzytach Neptun znajduje się właśnie na szczycie domu VIII.

Retogradująca  Wenus w Koziorożcu bedzie  dwa razy w koniunkcji z Merkurym-władcą w horoskopie radix domu II(pieniądze) i XI(przyjaciele,uśmiechy losu,lub pieniądze z wykonywanej pracy).

 

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
lupka 2014-01-12, 19:10:04

Jeśli chodzi o tranzyt Neptuna przez 8 dom to R. Hand dosyć jednostronnie, raczej krytycznie pisze o tym tranzycie. Tzn. pisze, że z kredytami może być trudno... albo że może pojawić się pole do oszustwa materialnego. Ale może właśnie, skoro Neptun zdaje się opiekować potrzebującym socjalnej pomocy, tranzyt Neptuna przez znak Ryb, będzie zwiastunem przyznania takiej renty? Ma też punkt szczęścia w 8 domu horoskopu urodzeniowego..który jakby nie patrzeć, jest we władzy mocnego Jowisza.

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
Kaśka Kariatyda 2014-01-12, 20:49:26

 

To wszystko się zgadza; dzięki Dziewczyny. Usmieszek

Lupko, do tego mieszkania to nawet ja jestem silnie przywiązana.  (Czy ja pomyliłam Punkt Szczęścia w 5.d. ?; muszę to sprawdzić).

Genny, technika interpretacji astrolog. poprzez  antiscion  z pewnością ją wzbogaca i uwiarygadnia fakty.*

Dziś  dowiedziałam się, że otrzymał pozytywną decyzję komisji po badaniu w dn. 8.01,  ok. godz. 8:40.   Rzeczywiście  retrogradująca Wenus  w dn.  8.01  miała  apl. półsekstyl  (orb 3 st.)  z Merkurym.  Aktywowała też dynamicznie (kwinkunks a1)  natalną Ceres (w 1.d. w związku z zaadresowaniem dochodu do osoby), jako 2. sygnifikator dochodów . (Także inne aspekty  tranz. Planet były pozytywne, np. 2 trygony Księżyca)

W czasie określonej przez Genny aplikacji Wenus retrogradującej (lub następnie w biegu prostym) do koniunkcji z Merkurym oraz  do trygonu z Ceres  chory otrzyma pewnie 1. świadczenie do ręki.

 

Teraz pytanie, dlaczego  analiza horarna nie dała poprawnej odp.?  Pewnie dlatego, że pytanie zadane było po fakcie,  bo chodziło zdecydowanie o określenie   prawa do świadczenia (a nie faktycznej wypłaty). Wynika z tego, że nie zawsze  niecelowość zadawania pytania jest ujawniona w Horariuszu, np. w postaci lokalizacji  ASC na drodze spalonej, lub w ostatnich stopniach  znaku.

 

 

 

*  „Antiscium  to technika  prawie zupełnie dziś zapomniana, bez której niemożliwa jest  trafna ocena horoskopu;  podaje nam to, co jest dosłownie  cieniem każdej planety (...) lub co w terminach praktycznych oznacza alternatywną pozycję każdej planety."  J. Frawley ,  „Rzeczywista astrologia", Wydawnictwo  KOS, Katowice 2010, s. 38.

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.