Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > Pomoc wzajemna

Prośba o pomoc w interpretacji horoskupu
toltek 2012-08-25, 16:58:35

Witam was serdecznie bardzo proszę o pomoc w interpretacji horoskupu. Niby mam wydruki z jakiegoś programu mojego horoskupu coś tam prubowałem sobie tłumaczyć, ale nie bardzo mi to wychodzi.

Podam datę urodzenia 19.12.1985 r godz 21:00

Tematów: 1
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2012-08-25
Odpowiedzi
Kaśka Kariatyda 2012-08-26, 23:18:00

Witaj,

Bądź uprzejmy podać miejsce urodzenia oraz dziedzinę życia lub temat  interpretacji, który Cię najbardziej interesuje. Interpretacja całego  horoskopu to "dzieło wielotomowe", przekraczające chyba ramy i możliwości tego Forum.Usmieszek

Pozdrawiam

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
toltek 2012-08-27, 12:32:38

Oczywiscie interesuje mnie dziedzina finansów i kariera oraz czy mogę mieć zdolności parapsychiczne oczywiście według horoskopu. Urodziłem się w Częstochowie.

Tematów: 1
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2012-08-25
Marsjanka 2012-08-29, 16:26:43

Załączam obrazek:) i szukam tych zdolności parapsychicznych (?) czy paranormalnych??

Tak mnie to zaciekawiło :)

Tematów: 67
Odpowiedzi: 810
Dołączył/a: 2011-03-21
Marsjanka 2012-08-29, 16:28:38

i aspekty:) Może sprawcą parapsychicznych zdolności jest Mars w koniunkcji z Plutonem w Skorpionie, obaj we władztwie :)

Przerwałam na chwilę, ale juz jestem i śpieszę z odpowiedzią - no nie da się ukryć, że ta parka Mars i Pluton w Skorpionie "robią robotę" jak Ci sie wydaje/nie wydaje zdolności parapsychicznych. Osobiście jestem zdania, że sam Mars w Skorpionie daje skłonności do obrządków mistycznych - jak to pisze p.Konaszewska, a Pluton uwielbia grzebanie w ludzkiej psychice i analizy wszelkie; dla mnie ta parka sugeruje też jakiś fanatyzm niekoniecznie o podłozu religijnym, ale sekciarskim... jak nie teraz to może za chwile:P (ingres Marsa w Skorpiona do tego jeszcze w tym przypadku koniunkcja Marsów - dywaguje... kombinuje). Mialabym kłopot z okresleniem ASC, jak dla mnie ostatnie stopnie Lwa to juz pierwsze stopnie Panny - innymi słowy więcej z Panny niż z Lwa, czyli ważny też Merkury, który ma w sumie średnio korzystne aspekty , koniunkcja z Saturnem daje jakąś metodycznośc w pracy, kwadraty z ASC (kłopoty w małżeństwie i w związkach) i DSC, czyli 7d. Do tego też dochodzą kwadraty Saturna analogicznie z ASC jak i DSC -

Jowisz jest w sekstylu z Wenus - to jest taki aspekt, który może, ale nie musi, kiedys przy dobrych tranzytach, dyrekcjach, progresjach dac wygraną w totka - można próbować, a nóż widelec::0 się uda; kariera hmm władca 10d -  Ognista Wenus ma dobre aspekty, ale jaki zawód wybrać , żeby się wzbogacić...  Tak sobie pisze, ale zupełnie mam mieszane odczucia co do zawodu i zarabiania kasy, do tego jeszcze te problemy w zwiazakch - maja podłoże rodzinne - kwadrat między światłami, zawsze oznacza jakies konflikty między rodzicami...przykład idzie z góry

 

przepraszam jeśli cos palnełam, ale ja zawsze się uczę:)

pozdrawiam

Tematów: 67
Odpowiedzi: 810
Dołączył/a: 2011-03-21
rebecca 2012-08-29, 22:15:45

Mars z Plutonem w Skorpionie - jak najbardziej! To poczucie mocy, umiejętność regeneracji, również docierania  do głębszych warstw i pokładów energetycznych. III dom- możliwość wpływania na otoczenie, wyczuwania intencji osób, intuicyjny odbiór świata. Do tego Księżyc w VIII domu wzmacnia te umiejętności, można je nazwać parapsychicznymi. Ja wolę: psychiczne oddziaływanie na otoczenie, również za pomocą perswazji, ale też pewnego magnetyzmu. Pociąg do okultyzmu, tajemnic, tego, co ukryte.

 

Co do Asc - przyjmuje się, że skoro Asc wypada 29 stopni i 59" Lwa, to jest to Lew. Gdyby było 0 stopni Panny, to byłaby to Panna. Natomiast I dom wypada na znak Panny, a więc władcą horoskopu będzie Słońce, a współwładcą Merkury ( ewentualnie obie planety - niech mądrzejsi i bardziej biegli w sztuce rozstrzygną ). Moim zdaniem, Słońce jest silniejsze niż Merkury, bo w pokrewnym żywiole i horoskopowo w domicylu (szczyt V domu), natomiast Merkury osłabiony położeniem w Strzelcu.

Ponadto, znaki męskie, a Lew jest męski i ognisty na dodatek, mają tendencje do dominacji nad żeńskimi, w tym wypadku nad Panną. Więc znak Lwa będzie się przejawiał i będzie widoczny w osobowości Tolteka.

Asc wypada w znaczącym punkcie: pasmo 27 - 29 stopni Lwa daje szczególne uzdolnienia do astrologii. I na dodatek jest w koniunkcji z gwiazdą Regulus.

Zarówno Słońce, jak i Mars są w aspekcie z Neptunem, który zwiększa wrażliwość, wyczuwanie nastrojów, podatność na poszukiwania duchowe. Mogą się też zdarzać znaczące sny, być może też świadome śnienie.

 

Tematów: 8
Odpowiedzi: 171
Dołączył/a: 2012-02-14
Teksty w działach stałych
toltek 2012-08-29, 23:09:42

Bardzo wam dziękuje za objaśnienia nie ukrywam, że są one dlamnie bardzo pomocne:) Uśmiech

Tematów: 1
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2012-08-25
Kaśka Kariatyda 2012-08-30, 02:17:18

 

Twoje „dochody własne" sygnifikują planety: Merkury i Ceres jako równorzędni władcy 2.d. ze szczytem w Pannie oraz  Wenus jako współwładca 2.d.  z dużym udziałem znaku Wagi.

Najlepsze dochody obiecuje moim zdaniem  ( uwaga, jestem nowicjuszką) Ceres  położona w 1.d., ponieważ jest we władztwie zodiakalnym.  Ta lokalizacja planety mówi o tym, że „własna osoba" będzie podmiotem pozyskiwania środków do życia. Poniekąd: „w dziedzinie finansów zaopiekujesz się sam sobą najlepiej i najskuteczniej ".  Ceres w dekanacie Koziorożca  traktuje o pracy trudnej, odpowiedzialnej, systematycznej, może nawet siermiężnej, a w dwadzie  Wodnika  zaznacza  nietypowy, niestandardowy, nowatorski, innowacyjny  charakter zajęcia zarobkowego.  Ceres np.  w kwadraturze z Merkurym  oznacza zadaniowy, napięciowy aspekt w takich branżach jak handel,  wymiana informacji, media, transport.

Pozostałe harmonijne i nieharmonijne aspekty Ceres  charakteryzują dokładniej  tę profesję. Zgodnie z trygonem Ceres do MC można stwierdzić, że ten rodzaj pracy dobrze ułatwi Ci „wpisanie się" w  otoczenie społeczne i karierę.

 

Merkury i Wenus zapowiadają pewną zmienność finansów własnych pochodzących z dziedzin nimi sygnifikowanych. ( Np. Merkury w  4.d. może oznaczać obrót nieruchomościami).  Podobnie znak Wagi w 2.d. może dawać niestabilność, „wahanie się".

 

Merkury jest na wygnaniu w znaku i dekanacie Strzelca, ale w egzaltacji w dwadzie Wodnika.  Jest ponadto świetnie iluminowany  trygonem zerowym Księżyca, co podpowiadałoby jakiś mecenat w sferze ekonom.  starszych kobiet z rodziny, od babć po starsze siostry.Oczko

Niezbyt dobrą pozycję Merkurego w Zodiaku polepsza fakt, że jego domicyl horoskopowy, tj. 3.d. jest b. korzystnie obsadzony,  a mianowicie Marsem i Plutonem we władztwie zodiakalnym, o czym wyczerpująco napisały Szanowne Przedmówczynie. Aspektarium Merkurego jest liczne i zróżnicowane; np. kon. z Saturnem wymagałaby dużych nakładów pracy,  odpowiedzialności, systematyczności, zdolności do reformowania i restrukturyzacji swej dziedziny.

 

Pozycja Wenus nie jest najlepsza w Zodiaku ,  (peregrinus, neutralna, w  znaku Strzelca oraz dek.i dw. Lwa, a także w 4 d. horoskopowym), ale  kon. apl. ze Słońcem  istotnie  nobilituje jej wpływ na Twe dochody.  Wydaje mi się, że Wenus w stopniu anaretycznym 4.d.  (niejako „z mocy korzeni" i przeznaczenia) obiecuje w dojrzałym wieku Niepocieszony jakieś beneficja z 8.d., gdzie  zlokalizowany jest Księżyc, naturalny władca 4.d.  Mimo, że Wenus „nie trzyma" żadnego aspektu z Księżycem.  Ma jednak kon. ze Słońcem, skąd można wnioskować o ojcu, dziadku jako „sponsorze".   Sekstyl Wenus z jej władcą zodiakalnym Jowiszem wydaje się to beneficjum potwierdzać.

Z innego punktu widz. Wenus w st. anaret. 4.d. i  jednocześnie jako władczyni 3.d. (predyspozycje) z wierzchołkiem w Wadze określa wrodzone i nabyte zdolności i predyspozycje  interpersonalne (patrz atrybuty Wenus i Wagi) do pracy z ludźmi w zakresie kontaktów 7-domowych.

 

Odnośnie do pracy na etacie, w urzędzie itd., czyli "codziennej pracy 6-domowej": Jowisz jest na wygnaniu  w 6.d. horoskopowym Panny  i w dekanacie Bliźniąt  oraz   peregrinus  w znaku Wodnika i w dwadzie Lwa, więc, mimo, że to Jowisz, nie zagwarantuje chyba jakiejś przyzwoicie dobrej płacy.Usmieszek

Powodzenia.

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
toltek 2012-08-31, 12:29:14

Jeszcze raz bardzo wam dziękuje za pomoc.

Tematów: 1
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2012-08-25
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.