Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Związki D-M a opozycja na osi II-VIII Wenus, Księżyc kontra Pluton.
Malabah 2013-02-03, 21:39:45

Witajcie, bardzo Was proszę o pomoc w interpretacji mojego horoskopu natalnego w aspekcie "miłosnym"Zawstydzenie Mam wrażenie, że "coś" skutecznie mnie blokuje przed ułożeniem sobie tego  - jak by nie było - jednego z najważniejszych aspektów w życiu. Co do zasady nie mam jakichś większych problemów ze zwróceniem na siebie uwagi wybranych osobników, tudzież zatrzymaniem jej na sobie dłużej. Problem polega na tym, że często już jestem w ogródku, już witam się z gąską i ... nic z tego nie wychodzi. Jest i chemia i fizyka i wszystko inne, a mimo to, jakoś całe napięcie nagle rozpływa się we mgle.

 

Nie mam w tej chwili jakiegoś silnego parcia na związek, gdyż obecnie moja głowę zaprzatają inne sprawy, ale zaczęło mnie to zastanawiać dlaczego te całkiem obiecujące relacje ochładzają się/ rozpadają w jakiś przedziwny sposób, kiedy jesty już tak blisko...  Czy to po prostu nie jest to najlepszy ku temu czas, a może coś innego? Czy ktoś w ogóle jest mi pisany w gwiazdach?

 

Niepokoi mnie opozycja na osi II-VIII Wenus, Księżyc kontra Pluton, a także Merkury w Rybach i pusty V dom Niepocieszony Nie umiem tego dobrze zinterpretować, a to co mi wychodzi nie jest zbyt optymistyczne. Byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś w wolnej chwili spojrzał na to fachowym okiem.

 

 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 0
Dołączył/a: 2013-02-03
Odpowiedzi
maszowa 2013-02-03, 22:37:30

Opozycja bardzo silnej Wenus (władcy ascendentu) i Księżyca (władcy MC) z równie silnym Plutonem, w dodatku w domach mówiących o tym, co dla Ciebie ważne, istotnie może niepokojąco wyglądać. Ten aspekt może wskazywać na chęć posiadania za wszelką cenę, na własność, bez względu na koszty i konsekwencje, wciąż więcej i więcej. Im trudniej to osiągnąć, tym chęci posiadania rosną. Tak jakby największym afrodyzjakiem była nieosiągalność.

Mars wskazuje na mężczyzn, których podziwiasz, potrzebujesz, a w Koziorożcu i 4 domu może wskazywać, że ideałem jest ktoś, kto zbuduje dla Ciebie trwały solidny dom. Jasne, to jest ideał, ... ale po jakimś czasie jest zwyczajnie nudny i przestaje interesować.

Skoro na razie zaprzątają Cię inne sprawy, to daj sobie trochę czasu i nie szukaj królewicza w każdym napotkanym koledze. Przyjdzie odpowiednia chwila na miłość. Odrobina cierpliwości jeszcze nikomu nie zaszkodziła Oczko

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
Jasmin 2013-02-05, 09:25:11

W sprawach wenusowych zwróciłabym uwagę na zapis IV domu. Masz tam koniunkcję chyba (nie widać wyraźnie) Marsa z Neptunem. Mars włada VII domem i wraz z Neptunem jest związany ze wspomnianą opozycją Wenus z Plutonem. Lęki i wątpliwości , związane z Marsem i Neptunem, w znaczny sposób wpływają na relacje zw. z VII domem.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2013-02-06, 08:20:35

Malabah, a Ty jesteś tam jeszcze, po drugiej stronie? Nie wiadomo, czy my tu nie gadamy do siebie.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.