Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Wyjazd a co dalej...
mbeercik 2013-03-26, 19:30:37

Dobry wieczór,

Może nie powinienem na początku zaczynać od prośby ale chce "wydostać się z tego kraju" czytam czasami Państwa forum. Ja osobiście nic nie jestem z tego w stanie zrozumieć, a chciałem się dowiedzieć czy mam szanse z sukcesem na wyjazd z kraju, do którego sie przymierzam. Jestem dozgonnie wdzięczny za wszelkie odpowiedzi ludzi z doświadzeczniem :).  Jedynie co jestem w stanie to podać godzine pytania 19.28 26.03.2013 Kielce.

Jeżeli mogę ze swojej strony w czymś pomóc to czekam na pytania.

Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi i sugestie.

 

 

Tematów: 2
Odpowiedzi: 5
Dołączył/a: 2013-03-26
Odpowiedzi
Jasmin 2013-03-27, 07:27:01

Witam,

 

tutaj podobne utrudnienie jak w sąsiednim wątku. Brak danych urodzeniowych uniemożliwia praktyczne wejrzenie w horoskop. Sugerowane przez Mbeercik pytanie horarne niestety nie zostało zadane w dogodnym czasie, jakby na falstarcie (jeżeli wiecie, o czym mówię).

Krótko mówiąc i komentując załączony obok wykres z pytaniem horarnym:

- pytanie nieprecyzyjne, na nie można zawsze odpowiedzieć tak, bez patrzenia w horoskop, gdyż szansę to potencjalnie na ogół wszyscy mają, gorzej z realizacją tej szansy

- pytanie zadane podczas biegu jałowego Księżyca, co powoduje, że horoskop nie powinien być rozpatrywany

- Wenus , władczyni ASC jest spalona, co mówi o determinacji pytającej (ego) ale jednocześnie o tym, że pytanie nie da oczekiwanej odpowiedzi i korzyści

 

W sumie przykro mi tak pisać, ale nie załamuj się. Jak kto się uprze to zrealizuje marzenia i plany.

 

pozdrawiam

J.

 

PS. Przy okazji prośba do wszystkich potencjalnych pytających: sprawdzajcie czy jest sposobny czas do zadania pytania, w jakiej pozycji jest Księżyc przede wszystkim w chwili wpisu na Forum.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2013-03-27, 10:25:09

Widzę, że wprawdzie dane urodzeniowe tutaj nie zostały podane, ale za to są w Bazie Danych OsobowychUsmieszek

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
genny19 2013-03-27, 17:12:06

Czy podjełeś już jakieś kroki odnośnie tego wyjazdu za granicę. Księżyc w pustym kursie sugeruje ,że nie.

IX dom -zagranica,którego władcą jest Merkury w Rybach niekorzystnie położony w znaku i w domu V. 

Księżyc w Pannie jest we władzy tegoż Merkurego. Księżyc jest władcą domu X-korzyści z wyjazdu .Teraz jest w pustym biegu ale po zmianie znaku jego pierwszy aspekt to z Neptunem władcą Merkurego i domu V oraz z Wenus-twoim sygnifikatorem.

 

Jeśli uda ci się załatwić wyjazd to jedź bo władca domu VII Mars jest dobrze położony w znaku i domu.

Księżyc wkrótce przejdzie do znaku Wagi (twojego sygnifikatora) a jest on władcą domu X- pracy . Może wkrótce znajdziesz pracę w kraju .

Powodzenia.

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
mbeercik 2013-03-27, 19:57:10

Dziękuje genny19 i Jasmin za odpowiedź. Idąc za radą Jasmin poszperałem i znalazłem tabelkę, o której wspomniałaś i zadałem pytanie w czasie, w którym nie było biegu jałowego Księżyca. Pracuje obecnie w kraju, w miescie z którego pochodze ale nie ukrywam, że zawsze zawsze mnie ciągnęło za granice. W tej chwili mam (tak sie wydaje)intratną propozycje pracy w innym mieście na wschodzie Polski i nie jestem pewien czy warto ryzykować. Mam żone :) i dwójkę dzieci a zmiana pracy wiąże się z przeprowadzką z całą rodziną.

Drugie pytanie zadałem konkretnie na wyjazd właśnie do tego miasta na wschodzie. 

Fakt, nie podejmowałem znaczących kroków w celu wyjazdu za granicę ponieważ mam pewne obawy z tego tytułu ze względu na rodzine i możliwość utrzymania ich po przeprowadzce.  Dzisiaj byłem na pierwszej lekcji z języka niemieckiego co może kiedyś przybliży mnie do wyjazdu z tego kraju.

Pytanie moje do Was dziewczyny , czy warto jest porywać się na prace w kraju ale w innym mieście czy poczekać jeszcze..? i podszkolić język w celu wyjazdu do Niemiec.

Pytanie zadałem o godz. 19.03.15 dnia 27.03.2013 Kielce

Z tego co udaje "odczytać" to ascendent w Wadze z Wenus  w szóstym domu ale jest z tym słońcem jak pisała Jasmin. Szósty dom z tego co znalazłem to właśnie praca czyli rozumiem, że ja (asc. ) jestem skoncentrowany na tym wyjeździe. Saturn to ograniczenia. Czyli coś jakby przeszkadzało? Czy może chodzić o przeszkode z czwartego domu? Czwarty dom to rodzina, dom rodzinny, nieruchomość?

Władca drugiego domu to Pluton i Marsa. Mars jest właśnie w tym szóstym domu. Czyli,że chodzi o pieniądze z tej pracy? Tylko nie wiem czy mają być czy też ma ich nie być?

I tam jest też Uran. To rewolucje,czyli że ta praca ma się szybko zakończyć?

Czytałem, że 8 dom to dom, w którym są pewnie "nieszczęścia" dlatego zastaniawia mnie czemu mam tam Jowisza? (tym bardziej, że jest wpółwładcą 5 domu-dzieci) niechciałbym żeby one ucierpiały na przeprowadzkach...

 

Tematów: 2
Odpowiedzi: 5
Dołączył/a: 2013-03-26
mbeercik 2013-03-29, 16:37:51

Dziewczyny czy moge liczyć jeszcze na Waszą pomoc?

 

Pozdrawiam

Tematów: 2
Odpowiedzi: 5
Dołączył/a: 2013-03-26
Jasmin 2013-03-29, 16:48:28

Trochę później chyba dam radę. Trudno znaleźć spokojną chwilę aby przysiąść nad horoskopem. Zamieszanie przedświąteczne i w ogóle... W czasie Świąt może ktoś zechce . Trzeba czekać.

 

WesołychUsmieszek

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2013-03-29, 18:07:41

Cóż, ja popatrzyłam na sprawę na podstawie radixu i prognozy. Moim zdaniem wyjedziesz, jeszcze w tym roku, bo parcie w tym kierunku jest spore. Nie wiem, czy to będzie dobre dla całej rodziny. A co na to żona? Wprawdzie w prognozie zaznaczone jest współdziałanie obojga ale różnie to bywa po pewnym czasie, kiedy zmieni się miejsce zamieszkania.

 

Przede wszystkim jesteś z natury w gorącej wodzie kąpany i co pomyślisz to zaraz chcesz realizować, upierając się przy swoim scenariuszu działania. Los Ci będzie sprzyjał w organizowaniu tego wyjazdu, co nie powinno ograniczać Twojej zapobiegliwości i troski o szczegóły przyszłej pracy. Zadbaj koniecznie o dokumentację w tej sprawie, przeanalizuj wszystkie za i przeciw. Chodzi mi o to, że wyjechać łatwo ale jak słusznie w tytule podkreśliłeś, co dalej... Musisz pomyśleć o dłuższych perspektywach swojego pobytu , aby nie wracać z powrotem do kraju z poczuciem przegranej. Takie ryzyko z wycofania się z pobytu poza miejscem obecnego zamieszkania powstanie na jesieni tego roku. O tym, jakie będą perspektywy pracy można dowiedzieć się w kraju i nie daj zbyć się jakimiś pustymi obietnicami ustnymi osób trzecich (dom XII radix jest przestrogą). Dobrze byłoby również tak zorganizować wyjazd, aby nie palić do końca mostów za sobą, i mieć dokąd wracać w razie problemu. Być może rodzina powinna dołączyć później. Nauka języka powinna być teraz bardzo intensywna, masz motywację, to łatwiej pójdzie.

powodzenia życzę:)

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
mbeercik 2013-03-29, 19:24:25

Żona sama nie jest pewna co robić, zreszta tak jak ja. Obydwoje chcemy wyjechać i na to sie nastawiamy ale ewentualne problemy z tym nas przerażają. Poza tym nie mam nic zapewnionego na 100% z tym wyjazdem. A do tego wszystkiego dostałem propozycje pracy w innym mieście co również wiązałoby sie z przeprowadzką. z żoną wychowujemy dzieci sami i raczej nikt z rodziny nam nie pomaga (nie licząc z kilku razy w roku od święta )Teraz już mam mętlik bo jeśli decydować sie na wyjazd na wschód do innego miasta to co z wyjazdem za granice? Bo bezsensu sa dwie przeprowadzki. Bardziej mi zależy na wyjeździe za granice ale też nie chce zostać w Kielcach.

Czary do ognia dodaje fakt że musiałbym zmieniać szkołe córce....

co o tym myślicie?

 

:D

 

Tematów: 2
Odpowiedzi: 5
Dołączył/a: 2013-03-26
genny19 2013-04-01, 01:16:08

Pytań w horalnej na ten sam temat nie należy zadawać co drugi dzień.

W swoim horoskopie masz koniunkcję węzła zachodzącego z Saturnem a jest to mocna jego pozycja. Stąd też może wynikać strach przed podjęciem decyzji. Węzeł wschodzący znajduje sie w domu I i tu trzeba się nauczyć obstawiać przy swoim "ja" i umieć zająć zdecydowane  stanowisko.A węzeł zstępujący w domu VII to tendencja do kierowania się zdaniem innych ludzi,w oczekiwaniu ,że ktos odpowie nam co mamy zrobić. Jednocześnie wiele planet w twoim horoskopie jak Ksieżyc,Saturn i Jowisz leży w punktach siedmiokrotnych  mówiących o dużej odpowiedzialności za rodzinę.

Tak się składa ,że władcą solarnym tego roku jest czwarty dom horoskopu ,którym jest Księżyc w Skorpionie w  koniunkcji z Saturnem i węzłem zachodzącym. Jednocześnie węzeł wschdzący jest w koniunkcji z natalnym Saturnem. Wg Konaszewskiej koniunkcja Saturna z tym węzłem wschodzącym nie jest korzystnym okresem dla przeprowadzania zmian i wprowadzania nowych idei. Może ktoś ma jakieś inne doświadczenia odnośnie koniunkcji Saturna z tym węzłem.Ascendent solarny w znaku zmiennym a IC w znakach kardynalnych mówi ,żeby podejmować takie zadania ,które mają szanse realizacji.Osie IC soli MC solarnego pokrywają się z z twoją osią ASC i DSC

Ascendent solarny w znaku Strzelca w domu IX-zagraniaca ale też nauka języka obcego jest w koniunkcji z natalnym Mekurym -władcą domu II twoich wartości. Solarny Merkury znajduję się koniunkcji z MC -pracą lub twoimi wątpliwościami co do korzyści z wyjazdu za granicę.Solarny Merkury znajduje sie w domu I co sprzyja nauce.

Każda przeprowadzka wiąże sie dla dziecka ze stresem.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.