Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Praca, finanse
lukpio 2013-04-25, 21:35:46

Witam Serdecznie. Chciałym Państwa bardzo gorąco prosić o pomoc w interpretacji mojego horoskopu. Chodzi mi tu o moją przyszłą sytuację finansową i zawodową. Jak poukłada mi się w życiu. Czy mam (na podstawie horoskopu) predyspozycje aby coś osiągnąć i być usatysfakcjonowanym finansowo. Wiem o tym że pewnie pomyślicie sobie "chłopie, przecież to co osiągniesz zależy wyłącznie od Ciebie". Tak, po części tak ale na pewno spotkaliście się z ludźmi którzy się starają, zabijają się całę życie i jedyne czego się dorobili to garb na plecach a są ludzie którzy nie mają nic i z niczego zrobią coś nie wysilając się przy tym zbytnio. Zatem aby coś osiągnąć trzeba mieć to coś bo same dobre chęci nie wystarczą. Poniżej zamieszczam swój horoskop urodzeniowy. Z góry ślicznie dziękuję za pomoc.

 

 

Tematów: 7
Odpowiedzi: 28
Dołączył/a: 2013-04-25
Odpowiedzi
Jasmin 2013-04-26, 20:56:31

Witaj,

 

ja niestety nie pracuję na Krusińskim. Pytasz o sfery domów II i VI a więc ich granice są istotne. Dla finansów ważna jest radiksowa koniunkcja Słońca z Merkurym, która wg Krusińskiego jest podzielona wierzchołkiem domu III (Słońce w II a Merkury w IIId.). Nie wiem, jak w Placidusie wyglądają interesujące nas domy. Wstaw wykres z systemem domów wg Placidusa, to postaram się popatrzeć.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
lukpio 2013-04-26, 21:41:44

Dziękuję Serdecznie :*

 

Czy o to chodziło? :)

Tematów: 7
Odpowiedzi: 28
Dołączył/a: 2013-04-25
Jasmin 2013-04-29, 21:14:06

Tak, o to.

 

Sygnifikatory w II domu a także Wenus w sekstylu do władcy II domu czyli do Jowisza nie zapowiadają ubóstwa.Usmieszek Koniunkcja Słońca w swoim zodiakalnym domicylu z Merkurym w orbie 1 stopnia to dość znaczne upunktowienie na sprawy finansowe . Będziesz uparcie dążył do poprawy finansów , mając ten cel nieustannie przed oczami i w głowie. U osób z taką koniunkcją zauważyłam cechę, polegającą na nie uznawaniu cudzych opinii, poleganie wyłącznie na własnych przekonaniach. To może rodzić błędne decyzje i pomyłki, tym bardziej że Mars jest w zerowej kwadraturze do Neptuna. Władcą domu II wg wierzchołka jest Księżyc , silny zodiakalnie, gdyż w Byku, a ponadto jest władcą horoskopu, co dobrze wróży finansom. Dodatkowo jest w półsekstylu z Jowiszem a nadto aspekty Księżyca są korzystne; nie ma ataku malefików na Księżyc. Głowa Smoka zdaje się w X domu (nie widać na wykresie). Przeszkodą do bogactwa jest słaby zodiakalnie Jowisz, ale jego posadowienie na wierzchołku XII domu, którym współwłada wzmacnia go. Tym niemniej finanse zmienne ale duża pomysłowość w sposobach zarobkowania, a przede wszystkim silna wola, aby do czegoś dojść. Trygon Słońca do silnego i zodiakalnie i horoskopowo Marsa (posadowiony jest w kardynalnym X domu w Baranie) wiele ułatwi. Osłabiający skutek dla harmonii w pracy dają malefiki w VI domu. Pozostają one w słabych trygonach do silnego Księżyca, więc duża konkurencja i brak pewności co do stałości miejsca pracy ale dzięki zapobiegliwości Księżyca w Byku (również osobom sygnifikowanym przez XI dom) dasz radę.

Wenus silna dzięki posadowieniu w domu XII niestety w opozycjach do Saturna i Urana, co potwierdza zmienność w sposobach i metodach zarobkowania. Sprawy zawiązane z pracą są trochę jak jazda po bandzie albo na krawędzi. Taki może być charakter pracy a także warunki pracy lub stosunki w miejscu pracy.

 

pozdrawiam:)

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
lukpio 2013-04-29, 21:43:18

Dziękuję Ci ślicznie za odpowiedź Buziaczek

 

A jakbyś miała tak ocenić poziom moich finansów w skali od 1 do 10 gdzie 1 to ubustwo (które mi nie grozi :) ), 10 to bogactwo (którego też nie osiągnę) a 5 to takie przeciętne życie, nie w ubustwie ani też nie w jakimś bogactwie, luksusach, bez fajerwerków to ile byś mi dała? :)

 

Moje finanse obecnie nie są jakieś super i nie wiem właśnie czy mam jakiś gorszy rok? Kiedy tak mniej więcej może nastąpić poprawa?

 

Ps. Jesteś może Administratorem forum? Chciałbym się jakoś odwdzięczyć i przysłużyć temu forum. Nie wiem czy Administarot wie ale od 22 kwietnia weszła znowelizowana ustawa która zobowiązuje wszystkie właścicieli stron któe używają plików cookie do informowania o tym fakcie stąd jak zauważyliście prawie na każdej stronie wyświetla się taka ramka z polityką cookie. Ja jestem z wykształcenia i zawodu informatykiem i chętnie pomogę i napiszę dla forum taki skrypt, oczywiście nie odpłatnie żeby była jasność :). Jeśli administrator będzie chciał skorzystać z mojej pomocy to niech napisze do mnie na maila którego podałem przy rejestracji a na pewno pomogę :).

 

Pozdrawiam.

Tematów: 7
Odpowiedzi: 28
Dołączył/a: 2013-04-25
Jasmin 2013-04-30, 16:01:24

Widzę , że masz zamiłowanie do gier, statystyk i tym podobnychUsmieszek. W astrologii tak się nie da. Wynik zależy tylko od Ciebie. Teraz masz gorzej w finansach, gdyż Saturn tranzytuje Plutona w V domu.  

 

Dzięki za sympatyczną ofertę pomocy. Pracujemy nad nią akurat :).

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
lukpio 2013-04-30, 16:26:39

To skoro nad nią pracujesz to napisz do mnie na lukpio3@wp.pl chwila moment i wszystko Ci zrobię :). Akurat znam się na tym i z ogromną przyjemnością Ci pomogę :).

 

Napisz do mnie na maila, podeślę Ci demonstracyjną wersję takiego skryptu żebyś zobaczyła jak to wygląda na stronie. Jak sobie zobaczysz to napiszesz mi co byś chciała wizualnie w nim zmienić ponieważ wygląd mogę dostosować i Ci wyślę gotowy skrypt wraz z informacją co i jak a jak nie poradzisz sobie z jego wgraniem i uruchomieniem to zdalnie mogę Ci to zrobić.

Tematów: 7
Odpowiedzi: 28
Dołączył/a: 2013-04-25
lukpio 2013-04-30, 19:31:30

Jeszcze jedno, obiecuję że już ostatnie pytanko (tzn pytanek może więcej ale dotyczące jednej kwestii). Czy przez tego tranzytującego Saturna mogę teraz właśnie mieć kiepsko płatną pracę (ponieważ taką właśnie mam) i prześladującego pecha przez którego nie mogę sobie odłożyć pieniędzy bo jak tylko coś odłożę to powstaje zaraz sytuacja i muszę wszystko wydać? Czy to właśnie on może być tego powodem?  I najważniejsze, kiedy nadejdzie ten okres i ta sytuacja się zmieni, zacznie się coś dziać, poprawiać. Czy to nastąpi jeszcze w tym roku?

 

 

Tematów: 7
Odpowiedzi: 28
Dołączył/a: 2013-04-25
Jasmin 2013-05-03, 20:15:00

Problem polega na tym, że nie podałeś danych urodzeniowych, więc ja to, co napisałam widzę w Twoim wykresie, nie mogę pracować z radiksem i wykreślić kolejnych horoskopów tranzytowych, solarnych, dyrekcji, progresji itd. czyli zrobić prognozy. Saturn jest w tranzytach obecnie w 8 stopniu Skorpiona i wobec tego jest w koniunkcji 2 stopni do ur. Plutona. Saturn jest wolnobiegnącą planeta, więc koniunkcja ta utrzyma się dość długo, tym bardziej że Saturn retrograduje więc bedzie wracał do uścislenia koniunkcji z Plutonem.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
lukpio 2013-05-03, 20:40:14

Ehhh, czyli pewnie jeszcze parę lat mnie taka sytuacja czeka? :(

 

Faktycznie, na forum nie podałem informacji urodzeniowych ale chyba wpisywałem je w swoim profilu. Zresztą, mniejsza o to. Podam je na forum, w końcu to żadna tajemnica :). 4 sierpień 1988r, godzina 2.30 (noc), miejsce urodzenia - Warszawa. Czy imię i nazwisko też jest konieczne? :)

Tematów: 7
Odpowiedzi: 28
Dołączył/a: 2013-04-25
Jasmin 2013-05-05, 14:12:56

Za około miesiąc sytuacja w finansach poprawi się w stosunku do dzisiaj ale na krótko za sprawą Jowisza i Marsa. Progresywnie ww. wnioski zgadzają się , dyrekcyjnie takoż. Saturn tranzytowy będzie już w opozycji do ur. Księżyca więc znów będzie hamował pewność finansową. Dużo zmian w umowach, urodzeniowy II dom z wierzchołkiem w Raku i tr. Pluton na ur. DSC takie zmiany zapowiadają. W październiku masz już aktywną kwadraturę Saturna do ur. koniunkcji Merkury - Słońce- poza oczywiście wspomnianą w poprzednich postach koniunkcją Saturna do ur. Plutona. Oba niekorzystne aspekty do planet urodzeniowych przestaną być aktywne około grudnia. Jak na poligonie w tych finansach, lub jak pisałeś- ciągłe łatanie dziur w budżecie. Ale dasz radę , szczególnie dyrekcyjny Księżyc i Jowisz krzywdy nie dadzą zrobić. W nowym roku powinno być lepiej, szczególnie duża zmiana na początku lutego 2014 powinna mieć miejsce.

Solariusz na ten rok solarny, który trwa pokazuje, że finanse są m.in. zależne od poziomu Twojej wiedzy, więc będziesz zmuszony uczyć się czegoś nowego, jeżeli chcesz rozwoju i lepszych finansów. W przyszłym solariuszu Księżyc bardzo silny w zodiaku w koniunkcji z Jowiszem i w sekstylu z Wenus. Słońce w II domu solarnym.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
lukpio 2013-05-05, 15:45:22

No i teraz wszystko jest dla mnie jasne :).

 

Ja oczywiście jestem otwarty na nową wiedzę i doświadczenia. Wręcz chcę się uczyć i bardzo chciałbym zmienić obecną pracę po pierwsze z powodów finansowych bo zarabiam marnie a po drugie z powodów osobistych ponieważ ta praca to dla mnie stagnacja. Nie daje mi możliwości rozwoju. Twkię w miejscu. Nie mam nawet możliwości wykorzystywania swojej wcześniej zdobytej wiedzy. Nie rozwijam się. Dlatego marzy mi się praca dająca rozwój umysłowy, gdzie będę mógł poszerzać swoją widzę.

 

A powiedz mi proszę, bo z numerologii wynika mi że mam bardzo duże predyspozycje do prowadzenia własnej firmy. Czy w mojego horoskopu również to wynika że świetnie bym się sprawdził będąc sam sobie szefem? Czy raczej praca u kogoś jest dla mnie lepsza? :)

 

I ta moja sytuacja finansowa ... Czy dojdę kiedyś do takiej stabilizacji zwodowo finansowej czy będzie to u mnie ciągle huśtawka, jazda raz w górę raz w dół?

Tematów: 7
Odpowiedzi: 28
Dołączył/a: 2013-04-25
lukpio 2013-05-18, 20:24:54

Witaj :).

Chciałem Ci powiedzieć że sprawdza się to co napisałaś. Teraz chyba faktycznie w moich finansach zaczyna się coś poprawiać. Chyba ten saturn mniej oddziałuje. Jakoś pieniądze same do mnie lgną, zawsze napatoczy się samo coś na czym można zarobić :). Wiem że to na razie chwilowe.

 

Mam jeszcze do Ciebie jedną bardzo bardzo gorącą prośbę. Ponieważ szukam teraz pracy bo ta w której jestem obecnie nie daje mi spełnienia ani zawodowego ani finansowego. Czy mogła być powiedzieć kiedy mniej więcej będę miał najlepszy okres na poszukiwanie nowej pracy i szanse na realne jej znalezienie? To dla mnie naprawdę bardzo ważne. Z góry dziękuję.

Tematów: 7
Odpowiedzi: 28
Dołączył/a: 2013-04-25
Fasolka 2013-05-26, 19:02:59

Tak nawiązując do tego wątku :) a co jeśli domy odpowiedzialne za finanse i prace są puste??? Tak siedzę i analizuję zerkając i na portfel i na horoskop i tu i tu jest pusto. Jak Wy to widzicie ???

Tematów: 5
Odpowiedzi: 36
Dołączył/a: 2010-07-16
Jasmin 2013-05-27, 13:41:28

Przy pustym domu patrz na władcę domu wg wierzchołka czyli na planetę, która włada znakiem zodiaku, w którym wypada wierzchołek np. II domu i jego aspekty. Dalej patrz na władcę kolejnego znaku znajdujacego się w tym domu. U Ciebie VI dom nie jest pusty przecież, więc w pierwszej kolejności analizuj planety w tym domu w znakach, w jakich się znajdują, itd.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Fasolka 2013-05-27, 22:44:31

Tak, jak analizowałam, to w drugim domu mam Lwa i Pannę, więc korzystając ze ściągi Varia, umiejętność "robienia"pieniędzy. Ale dziwi mnie fakt, że dom IV również odpowiada na pytanie co z portfelem. Czy mając tam Saturna mogę tłumaczyć wieczne problemy fiannsowe? Czy raczej jeszcze/już obecność Saturna w Skorpionie na 6st., co pozwalam sobie tłumaczyć, że lada moment wyjdzie poza ten dom. Chociaż między bogiem a prawdą nie wiem co jest gorsze Saturn w portfelu czy Saturn atakujący V dom:/

Tematów: 5
Odpowiedzi: 36
Dołączył/a: 2010-07-16
maszowa 2013-05-27, 22:55:54

Fasolko, Jasmin pisała o 6 domu a nie 4 - władcą domu 6 jest Jowisz, który znajduje się w domu 5. W domu 6 masz Neptuna w korzystnym sekstylu ze Słońcem (Władcą 2 domu - Twoich pieniędzy).

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
Fasolka 2013-05-27, 23:34:19

Hmmm... Fakt, przepraszam moje przeoczenie, dlatego tak się zdziwiłam, że IV dom - ognisko domowe, rodzina itp i kasa ?! Maszowa, jakbyś mogła chociaż w dwóch zdaniachco oznacza to co napisałaś, bo sam fakt, że korzystnie już brzmi dobrze :)

Tematów: 5
Odpowiedzi: 36
Dołączył/a: 2010-07-16
maszowa 2013-05-28, 21:53:40

Pójdź po najprostszej linii skojarzeń: MC (pozycja) w Rybach, 2 dom (własne pieniądze) w Lwie - władcy tych dwóch domów są w harmonijnym aspekcie. Kolejne skojarzenie: 11 dom (pieniądze pracodawcy) w Byku - władca (Wenus) w harmonijnym aspekcie (sekstylu ) z MC. Krótko mówiąc - wprawdzie nic łatwo nie przyjdzie, bo dom 6 jest domem pracy, ale żaden pracodawca ci po złości kłód pod nogi nie będzie rzucał  Usmieszek.

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
Fasolka 2013-05-28, 23:19:53

Dzięki :) Fakt praca się mnie ima... Nawet ostatnio sobie to uświadomiłam, jak z jednej firmy zrezygnowałam i to nagle (niekorzystna umowa) i po dwóch tygodniach znalazłam kolejną. Pytanie mam tylko jeszcze jedno, jak te aspekty przekładają się na własną działalność, bo ja głównie działam niezależnie, ale wykorzystując logo ogólnopolskiej firmy. Dam radę??? Bo póki co to więcej nakładów pracy wkładam niż wyciągam z portfela :/

Tematów: 5
Odpowiedzi: 36
Dołączył/a: 2010-07-16
lukpio 2013-08-06, 13:27:22

Hej.

Napisałaś Jasmin że "W przyszłym solariuszu Księżyc bardzo silny w zodiaku w koniunkcji z Jowiszem i w sekstylu z Wenus. Słońce w II domu solarnym."

 

Czy to oznacza poprawę mojej sytuacji finansowo zawodowej? :) Kiedy mniej więcej zaczyna się u mnie ten przyszły solariusz? Od przyszłego roku?

 

Pracę co prawda mam ale mam niedosyt, źle się tu czuję bo wiem że nie mam żadnych perspektyw na przyszłość, zero możliwości rozwoju. Tak naprawdę gdybym chciał zostać ty gdzie jestem teraz do emerytury to nie awansuję nigdzie. Ciągle będę pracował na tym samym stanowisku a moja pensja nigdy nie przekroczy 3tys netto. Pracuję w małym urzędzie i ludzie którzy zajmują tu stanowiska kierwnicze i pracuję od samego początku czyli mają ponad 40 letni staż w jeden instytucji a są dwie takie osoby u nas, zarabiają niespełna 2900zł netto. Żeby dość do takich zarobków muszę przepracować ponad 40 lat. Porażka ...

Tematów: 7
Odpowiedzi: 28
Dołączył/a: 2013-04-25
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.