Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Prośba o pomoc
gaga1805 2013-06-13, 20:36:16

Witam wszystkich,

 

zwracam sie o pomoc w interpretacji mojego horoskopu urodzeniowego w kontekście domu V i posiadanych dzieci. W poszukiwaniu odpowiedzi na tragiczne wydarzenia , które stały się moim udziałem trafiłam tutaj, mam nadzieję że odpowiedzi które mogę tutaj uzyskać pozwolą mi chociaż trochę zrozumieć i być może odzyskac nadzieję.

Z wielką uwagą prześledziłam wpisy osoby o nicku "maszowa" w temacie dzieci, czy mogłabym prosić o pomoc?

Urodziłam się 18 maja 1977 r. we Wrocławiu o godz.:09:50.

 

Pozdrawiam

Gosia

Tematów: 2
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2013-06-13
Odpowiedzi
Jasmin 2013-06-14, 09:00:05

Witam,

 

napisz proszę , na jakie pytania oczekujesz odpowiedzi . Wiemy tylko, że dotyczą V domu i dzieci. Pewnie już sama masz jakieś przemyślenia, więc opisz je, abyśmy wiedzieli, w którym dokładnie miejscu jesteś i nie pisali rzeczy dla Ciebie oczywistych.

 

pozdrawiam

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
gaga1805 2013-06-14, 14:15:49

Witam ponownie,

 

1 corka urodziła się 11.08.2007 r. w Legnicy o godz. 16:50

2 córka urodziła się 16.10.2012 r. w Legnicy o godz. 12:21

 

podczas gdy byłam w ciąży z 2 dzieckiem z nieustalonych przyczyn zmarła moja starsza corka- w dn.27.08.2012 r.ok. 1 w nocy. Chciałabym wiedzieć czy ta strata dziecka była wpisana w mój horoskop, czy 2 dziecko jest zagrożone jąkąś chorobą, czy potencjalnie będę miała jeszcze dzieci.Obie córki pochodziły z pozamałżeńskich związków.Moj świat legł w gruzach kiedyś najważniejsza była dla mnie praca, nie było rzeczy z którą nie umiałabym sobie poradzić aż do tamtego wydarzenia,  teraz zastanawiam się jak postępować z tym 2 dzieckiem żeby jej nie zamęćzyć swoją nadopiekuńczością.Pytam o inne dzieci, a właściwie to powinnam zapytać też czy  mój związek z jej ojcem to zamknięty rozdział - urodził się 25.02.1978 w Poznaniu o godz. 08:45. nie wiem czy na takie pytania możecie mi pomóc odpowiedzieć. Pytam o możliwość posiadania innych dzieci bo córki wizualnie są prawie identyczne- babcia nie jest w stanie odróżnić która jest na zdjęciu, a ludzie dookoła rzucają mi hasła że 1 dziecko zabrało 2 dziecko.

 

I dziękuję że ktoś się odezwał

G.

Tematów: 2
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2013-06-13
Jasmin 2013-06-16, 09:16:57

Widzę, że tłum nie poderwał się w fali meksykańskiej do odpowiedzi. Niedługo forum trzeba będzie zamienić na czytelnię, ku radości co poniektórych.

 

Wiesz, ja za bardzo tego nie widzę w Twoim horoskopie. Mam wątpliwości, czy powinnaś już o tym myśleć z punktu widzenia astrologii. Jedyne, co mi wchodzi w oczy w związku ze śmiercią córki to opozycja Mars - Pluton włączona w Latawca, utworzonego głównie przez malefiki, w związku z Jowiszem i drugim Latawcem z Księżycem w Nowiu. Wierzchołek V domu był i jest energetyzowany przez eklipsę Słońca z listopada ubiegłego roku i uruchomił działanie tych konfiguracji. A jak widzisz działanie Plutona i Urana w IV domu i jak je oceniasz w związku z V domem?

 

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
gaga1805 2013-06-16, 20:45:08

Od razu zaznaczę że dopiero od niedawna zainteresowałam się tym tematem więc na razie "błądzę", ale wpływ Urana w IV domu:zdrada i utrata rodziny i rozwod- tak się skończyła histroria moich rodziców,ale w moim życiu również tego doświadczyłam, zaczynanie wszystkiego od nowa-  co jakiś czas mam wrażenie że zaczynam od zera, przeprowadzki, zmiany pracy-totalne rewolucje, oboje rodzice wykształceni dający dużo swobody ja równiez taka byłąm w stosunku do starszej córki,"sama sobie poradzę" to hasło przewodnie, moja córka również taka była, Pluton- pomimo rozwodu w ojcu zawsze miałam oparcie, natomiast przeczytałam że Pluton w IV domu mówi o chorobach nowotworowych-ojciec zmarł na raka oraz o chorobach autoimmunologicznych- pomyślałam że to może była przyczyna śmierci córeczki. Na Forum przeczytałam, że IV dom mówi również o dziecku pierworodnym więc moze te planety w kontekście V domu miały wpływ. Czyli źle postawiłam pytania dotyczące dzieci? Wydawało mi się jak czytalam wpisy że można odnaleźć swoje dzieci w swoim horoskopie oraz partnera. NIgdy nie zapełnię pustki po stracie ale bardzo chciałabym mieć jeszcze dzieci, więc pytałam bardziej czy jest na to szansa.

PS. I tak mi jeszcze przyszło do głowy że gdzieś tam odpracowuje  grzechy mojego ojca.

Jestem bardzo wdzięczna za odpowiedź - w obliczu pewnych wydarzeń człowiek szuka zrozumienia i odpowiedzi. Im więcej czytam na ten temat tym bardziej jestem w szoku ile różnych wydarzeń, sytuacji i tego jaka jestem ma odbicie w moim horoskopie urodzeniowym.

Tematów: 2
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2013-06-13
maszowa 2013-06-21, 20:35:37

Istotnie w jakimś dawnym wątku na forum opisywałam swoje wrażenia po przetestowaniu na kilku znajomych osobach metody opisanej w ksieżce Carol Rushmann, ale to w żadnym razie nie jest sposób na sprawdzenie, czy w ogóle się będzie miało dzieci. Najszybszym i najskuteczniejszym sposobem jest horariusz, wykreśliłam go na Twoje pytanie i moim zdaniem z pewnością będziesz miała kolejne dziecko.

Jasmin ma rację pisząc, że to chyba nie jest odpowiednia pora na to, byś roztrząsała swoje życie z punktu widzenia astrologii. Podręczniki i fora są pełne opisów, ale przecież nie wszystkie pasują do każdego. Trzeba mieć spokojną głowę, by z obiektywizmem wybrać to, co faktycznie dotyczy konkretnego horoskopu. A już własny horoskop jest najtrudniejszy do interpretacji i to nawet dla bardzo bardzo doświadczonego astrologa - nie da się nabrać dystansu, bo to tak jakby się próbowało stanąć obok siebie... czyli należało by być w dwóch osobach na raz. Usmieszek

A przy okazji podkreślę, że absolutnie nie możesz sądzić, że odpracowujesz jakieś grzechy, a już zwłaszcza cudze. Wszechświata nie obchodzi, czy ktoś ma jakieś swoje ludzkie przewinienia na sumieniu, pojęcie "grzech" zostało wymyślone przez ludzi i uważam, że w celu niezbyt chwalebnym. Staraj się zawsze postępować w taki sposób, żeby z uśmiechem i czystym sercem móc spojrzeć każdego ranka w lustro i nie zawracaj sobie głowy żadną cudzą winą czy karą za grzechy. Nie pozwól też, by druga córka zetknęła się z opinią, którą wyżej opisałaś - nie zabrała nikomu życia i nie zasługuje na to, by chodzić po świecie z takim piętnem.

 

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
gaga1805 2013-06-24, 14:13:42

Bardzo dziękuję za dobre słowa i wytłumaczenie. I ...przyniosły mi ulgę. POzdrawiam Was serdecznie:-)

Tematów: 2
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2013-06-13
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.