Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Interpretacja horoskopu natalnego
viola_vip_693 2013-08-06, 20:19:40

Witam , na początek moje dane urodzenia:

godz. 2:50 , 3.12.1992 w miejscowości Przasnysz.

 

Astrologią interesują sie  jakiś czas, choć umiejętności nadal uważam za wątpliwe :D Jednak na początek sama sprobuję zinterpretować swój horoskop, aby zachęcić Was do pomocy.

 

Dzieciństwo upłynęło w dośc surowej atmosferze spodowodowane ojcem (spod znaku Koziorożca) , natomiast to , co mnie miłego spotkało w dużej mierze zawdzięczam mamie (Wenus na osi) i ogólnie były momenty rozpieszczania mnie. Z tego względu sama chciałabym stworzyć ciepłą rodzinę (mc w raku) to jest tak jakby mój główny cel ale nie chcę  dać się zdominować mężczyźnie(mars mc),pragnę zachowac niezależność , swobode być dla siebie szefem albo dla siebie i dla innych. Ogólnie walka o dominację w związku jest jednym z głównym moich porblemów, jedyna ważna opozycja jaką posiadam Wenus-Mars sprawia, że jestem dość zmienna raz uległa , raz dominująca ,wrecz agresywna , asc w wadze (tym samym dsc baran) potęguje ten stan. Jestem osobą dla której ważne są momenty odosobienia (jowisz 12 dom, ksiezyc w rybach) , zawsze musze miesz wizje na temat swojego zycia , jakies idealy aby moc w zyciu byc szczesliwym i dobrze sie bawic (ksiezyc 5 dom). Ciągnie mnie do nauk ezoterycznych (merkury-pluton) , gdzie czasami w ten sposob probuje uzyskac wladze nad czym (mars-pluton). 

 

Heh trochę dretwo mi idzie ten opis, zastanawiam si ena ile interpretuje  horoskop a na ile znma siebie po prostu :D Pomożecie trochę?

 

Dodatkowe pytanie na temat tranzytow , jak moje zycie bedzie w ciagu najblizszych 3 lat wygladac? Podejrzewam ze bedzie ciezko, teraz Saturn dopiero powoli bedzie wychodzil z 1 domu  przez dalsze osobiste domu, do tego ten Pluton.. cięzkie czasy? a jak w partnerstwie? czy kiedykowliek bede miala meża i kiedy?

 

Dziekują za poświęcony czas i pozdrawiam

Wiola 

Tematów: 4
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2011-11-24
wrozkaalexis.blogspot.com/
Odpowiedzi
mariol 2013-08-10, 14:52:19

Przepraszam, że akurat u Ciebie ale nie mam kompletnie pojęcia jak tu założyć nowy temat. Czy byłabyś tak miła i mi powiedziała jak Ty to zrobiłaś ;) z góry wielkie dzięki!

Tematów: 0
Odpowiedzi: 1
Dołączył/a: 2013-08-10
genny19 2013-08-10, 20:18:14

Do mariol

Wchodzisz na stronę Forum. Pierwszy jest dział :Najnowsze tematy". drugi "ostatnie odpowiedzi"a trzeci  dział "Forum". Wchodzisz w dział ,który Ciebie interesuje np tranzyty.Po prawej stronie jest  w fioletowym obramowaniu napis" Nowy Post.Powodzenia.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Jasmin 2013-08-20, 09:48:20

Witam,

bardzo piękne aspekty Świateł widac w radix. Ale ten kwinkunks Księżyca do ASC przejawia się tylko wątpliwościami na temat poziomu wiedzy astrologicznej czy jeszcze coś zauważyłaśUsmieszek? W sumie może to być pytanie retoryczne, chyba że jeszcze jesteś tam po drugiej stronie i zechcesz co nieco napisać.

 

Wklejam radix.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
viola_vip_693 2013-08-23, 22:49:51

Jestem, jestem , czekam grzecznie na odpowiedź :)  Wątpliwości zawsze mam, nawet do tego kim jestem i czego pragne :) 

Tematów: 4
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2011-11-24
wrozkaalexis.blogspot.com/
Jasmin 2013-08-27, 11:00:46

Wątpliwości nie są złe, gorzej jest gdy człowiek takowych nie posiada:)

 

Na pytanie , co się zdarzy w Twoim życiu przez najbliższe lata długo by opisywać. Generalnie w Twoim wieku najsilniej działają planety Merkury, Wenus i Księżyc a te mają krótkie cykle, więc zapewne wiele zmian cię czeka. Słusznie zwróciłaś uwagę na urodzeniową opozycję Wenus- Mars oraz koniunkcję Merkury-Pluton. Te aspekty opisują Twoją metodę działania przy realizacji zadań życiowych (w tym w związkach) a także wskazują na liczne uzdolnienia.

W najbliższym czasie powinnaś skupić swoją uwagę na rozwoju tych uzdolnień i praktycznym ich wykorzystaniu. Z tym zastrzeżeniem, że powinny one budować Twoją psychikę a nie wprowadzać w pomieszanie i lęki. Mars jest dość wycofany w Twoim radix, więc przemyśl dlaczego i jak to się odbija na sposobie realizowania siebie.

Możesz się też skupić na analizie swojego działania pod kątem, na ile działasz samodzielnie a w jakim stopniu starasz się, aby zadowolić innych (szczególnie rodziców). Czy ewentualne wymagania ze strony otoczenia są zgodne z Twoimi potrzebami?

Myślę też, że będziesz zaangażowana w zmianę swojego wizerunku społecznego, zmianę persony-maski, którą każdy z nas obiera w relacjach z innymi. W tak młodym wieku największą zmianę w tym zakresie daje małżeństwo i pewnie dlatego o to pytasz.

Saturn, jako sygnifikator ojca, jest w bardzo silny zodiakalnie i ma dobre aspekty. Niestety pozycja Saturna to dwada Raka, więc niesie przykre doświadczenia ze strony ojca. Saturn w IV domu jest na wygnaniu, trzeba więc liczyć się z progami i barierami , głównie natury emocjonalnej. Wenus wiele łagodzi ale posadowiona w Koziorożcu władana jest przez Saturna. Zależy od niego i czuje się manipulowana (recepcja Wenus z Merkurym przez dom).

Jeszcze o opozycji Mars-Wenus.  Taki aspekt często niesie z sobą ryzyko tzw. projekcji, tj.przypisywania nieświadomie innym osobom swoich cech, wyobrażeń czy emocji, których się w sobie samym nie lubi lub o których nie ma się pojęcia (z powodu nieznajomości siebie).  Możliwe, że przed tobą stoi dokładna analiza swoich relacji z innymi. Może to nastąpić z powodu jakiegoś ważnego zdarzenia lub z Twojej własnej woli i inicjatywy.

 

pozdrawiam:)

 

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
viola_vip_693 2013-08-27, 14:36:33

Wszytsko sie zgadza poza jednym... czyli to ,że robię coś dla innych a nie dla siebie.. od kiedy pamiętam to zawsze byłam egoistką i uważałam, że wiem wszystko najlpeiej i w ogole nie patrzyłam się na opinię innych..doiero od dwoch lat po cięzkim wydarzeniu trochę spokorniałam i faktycznie jest tak, ze robię sporo ,aby zadowolić społeczenstwo i rodziców , bo jednak żyje w spoleczeństwie i z rodziną, więc muszę się troche dostosowac aby pasować...

 

Mam pytanie..napisałeś, że powinnam rozwijać swoje zdolności.. co masz konkretnie na myśli? :) Ja interesuję się ezoteryka, ale czy w moim radixie widać jeszcze jakies inne zdolności, którę mogłabym rozwijać?:) 

 

No i co do tego męza ..własnie presja rodziców ^^ bede go miec kiedyś?:)

 

Dziękuję za interpretację i pozdrawiam :)

Tematów: 4
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2011-11-24
wrozkaalexis.blogspot.com/
Jasmin 2013-08-28, 11:44:24

Ja Ci podpowiedziałam (jak Matka i Ojciec zarazemUsmieszek), że Merkury z Plutonem w domu II to właśnie samodzielne dochodzenie do metody, informacji m.in. tej o uzdolnieniach a Ty po najmniejszej linii oporu chcesz iść i tylko przez energię Marsa retro. To, co cenne dla Ciebie musi być okupione wysiłkiem Wenus w Koziorożcu. Czy Wenus dla Ciebie to tylko funkcjonowanie w związku małżeńskim? Musisz się tego dowiedzieć sama. Co ten kwinkunks Księżyca w Rybach do ASC jako metody realizowania siebie podpowiada? Pozbądź się wątpliwości co do sposobu działania a dopiero potem myśl o związku i dziecku.

 

serdecznie pozdrawiam mimo pozoru surowościUsmieszek

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.