Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > Pomoc wzajemna

interpretacja
złoty szatan 2013-09-22, 13:16:30

Witam czy ktoś może spojrzeć na ten horoskop.4.12.1980 słubice 14.15

W skali od 1 do 10 czy to dobry horoskop czy nie.

Czy mam kwadrature marsa do saturna,czy saturna do marsa bo nie jestem pewien.łukasz

Tematów: 3
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2013-09-20
Odpowiedzi
sammy 2013-09-22, 22:07:29

Zacznijmy od tego, że nie ma czegoś takiego jak dobry czy zły horoskop. Horoskop to mapa, pewien drogowskaz. Przecież nie mówisz, że dany znak jest dobry czy zły w skali od 1 do 10. Znak jest po to, by Cię o czymś informować. Horoskop też służy temu celowi. Informuje Cię jakie dziedziny życia powinienieś przepracować, gdzie pójdzie Ci łatwiej, a gdzie możesz mieć pod górkę.

 

 

pozdrawiam

s.

Tematów: 13
Odpowiedzi: 144
Dołączył/a: 2012-02-19
Jasmin 2013-09-25, 10:14:20

Jakie Słubice to są ? w Gorzowskim czy w Płockim województwie - wg starego podziału?

 

Kwadratura Mars-Saturn albo odwrotnie to ta sama kwadratura. Trudny aspekt. Ale  dobry np. dla prawnika.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
złoty szatan 2013-09-26, 14:37:17

Słubice gorzów ,słubice płock, pół polski to ma tak duże znaczenie?

Słubice gorzów!

Możesz spojrzeć na tranzyt 7 marca,ten dzień był realnym początkiem mojego upadku

który zapowiadał się już od jakiegoś czasu.To był dzień który powinien mną negatywnie

wstrząsnąć,zamiast tego byłem w przedziwnej naturalnej pozytywnej ełforji wręcz narkotycznej.

Dostałem mocny cios,jestem na prawdziwym dnie,a życie jest extremalnie trudne,

nie wiem kiedy się pozbieram.Na szczęście jestem dość odporny i dość dobrze to znoszę.

Tematów: 3
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2013-09-20
Jasmin 2013-09-27, 10:27:40

Z Twoich pytań wnoszę, że nie zajmujesz się astrologią.  Ale do rzeczy.

Horoskop jest bardzo ciekawy. Wspomniana kwadratura tworzona jest przez egzaltowanego Marsa i Saturna. To oznacza, że działasz z ogromną siłą i takich samych rozmiarów jest to, z czym musisz się borykać. Egzaltacja planet zapewnia jednocześnie pewne poczucie satysfakcji i paradoksalnie- spełnienia w ekstremalnym i trudnym działaniu. Niestety Jowisz , który towarzyszy Saturnowi w Wadze dodaje mu przesady, co jest niepotrzebne a nawet groźne dla zdrowia.

 

Patrzyłam na tę datę, czyli 7 marca. Chodzi o kobietę?

Masz teraz tranzyt Saturna przez urodzeniowy DSC i Księżyca tam posadowionego a urodzeniowy IC wypada w Raku. W progresjach i dyrekcjach widać faktycznie jakieś totalne zauroczenie i topnięcie emocjonalne.

Nie dziwi mnie, że ten stan porównujesz do euforii. Nie wiem, czy gratulować czy współczuć .

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
złoty szatan 2013-09-28, 18:32:29

Nie nie zajmuję się astrologią ale bęndę, zaczynam się do niej przekonywać.Straciłem wszystko,przegrałem pieniądze na giełdzie i to pomimo tego że miałem rację.Uwikłałem się w coś niepotrzebnie co skończyło się żle,osoby które się do tego przyczyniły gorzko tego porzałują,zapewnię im w przyszłości potężny wstrząs.Lubie mścić się na ludziach którzy mi zaszkodzili,ci zaszkodzili mi bardzo więc dosłownie ich zniszczę.7 marca byłem zmuszony zamieszkać w schronisku dla bezdomnych.Do póżnych godzin nocnych nie mogłem spaćleżałem na materacu bo nie było miejsc a w mojej głowie w szybkim tępie przewijały się obrazy i myśli.Były tak realne intensywne i wyraziste i byłem w tym tak zatracony że miałem wrażenie że jestem we własnej przyszłości,co potem wykluczyłem bo trudno mi uwierzyć że moje życie mogłoby się tak zmienić.Zasnąłem o 4 rano i miałem sen który zignorował bym jak większość snów gdyby nie fakt żę miał swój finał w rzeczywistości zaraz po przebudzeniu.To już czwarty tego typu dziwny przypadek w moim życiu.Śniłem że jestem zamknięty w pomieszczeniu z którego nie było wyjścia,pomieszczenie nie miało granic więc nie powinno być pomieszczeniem ale nim było,nie mogłem się wydostać i nagle dotarło do mnie że mogę wydostać się tylko wtedy jeżeli coś zrozumię,jeżeli zrozumię wszystkie drzwi będą otwarte,cały czas nie wiem co to jest.Potem nastąpił wybuch wszędzie zrobiłio się biało i znalazłem się w lesie.W lesie byłem ja  moja matka i kilkanaście osób które szukały nas żeby nas zabić,nie widziałem ich ale wiedziałem że tam są.Nie czułem zagrożenia i nie próbowałem ratować swojego życia,zamiast tego zrobiłem coś co wrzeczywistości byłoby objawem debilizmu i jakiegoś absurdu,zapaliłem skręta i byłem całkowicie spokojny.Potem znalazłem się w pomieszczeniu w którym byłem i patrzyłem na siebie samego ale oczami kogoś innego,nie wiem co to było to było beskształtne i bezosobowe było blisko mnie i wszędzie zarazem,odniosłem wrażenie że jest żeńskie.To coć chciało żebym otworzył oczy żeby zobaczyć,dosłownie powiedziało zobacz,dmuchneło w moją twarz i w tym momęcie otworzyłem oczy,głowę miałem wykręnconą jakoś nieneturalnie i skierowaną w róg pokoju.W rogu pokoju przy suficie unosiło się dziwne stworzenie,kształtem przypominało połmetrowego pająka ale odrazu odniosłem wrarzenie że tylko tak wygląda,cały czarny, metalicznie czarny z półmetrowymi odnogami  dookoła i wszystkie te odnogi szybko falowały.Patrzyłem na to przez 3,4 sekundy zanim  rozpłyneło mi śię przed oczami.Wyglądał tak złowrogo że ciarki przeszyły mi ciało wręcz jak przy orgazimie.Nasz świat nie jest jedynym światem jaki znamy!.Pobyt tu wpływa na mnie terapełtycznie ,dobrze jest się poczuć jak wtedy kiedy człowiek ma kilkanaście lat i czuje że może wszystko a nie musi nic, tak się czuję.Zbyt długo działałem na wysokich obrotach zrozumiałem bardziej że trzeba odpoczywać,może to miałem zrozumieć.

Tematów: 3
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2013-09-20
Jasmin 2013-09-29, 13:15:23

Kwadratura Mars- Saturn plus Jowisz w koniunkcji z Saturnem dała Ci tzw. inicjację w wiek męski. Jedną z wielu. Każdy mężczyzna musi przejść przez popioły, aby odnaleźć w sobie diament - wojownika.

 

Masz naturalną skłonność do hazardu życiowego. Kwadratura Marsa do Jowisza zazwyczaj oznacza hazard a Saturn tutaj daje bardzo drastyczny sposób "przegrywania" tego, co chciałeś ugrać. Póki nie pojmiesz, że droga do wygranej w życiu wiedzie przez czas, wyrzeczenie i wysiłek (czyli m.in przez Saturna) a nie przez szybkie i spektakularne zagrania typu "giełdowego", będziesz takie upadki zaliczał nadal. Saturn to też odpowiedzialność za własne działania i decyzje. Cokolwiek inni nie sugerują, podpowiadają, namawiają do czegoś musi przejść przez Ciebie. To Ty podejmujesz decyzje, czy chcesz zaryzykować. Ryzyko i przegrana dotykają Ciebie a nie innych ludzi. Dlatego nie powineneś szukać winnych wyłącznie poza swoją osobą. Ja rozumiem, że męskie ego i duma potrzebuje ratunku ale nie poprzez zemstę. W VII domu masz Księżyc i Wenus w Skorpionie, więc to świadczy o upodobaniu do uzależnianiu się od opinii innych, o pozwalaniu na manipulacje a potem pałanie chęcią odegrania się. Natomiast, jeżeli jesteś ofiarą cudzego postępowania o znamionach przestępstwa, powinieneś skorzystać z pomocy prawnej a nie samemu wymierzać karę.

Natomiast dla uleczenia strony emocjonalnej potrzebujesz pomocy ze strony rodziny. Przyznanie się do słabości i oczekiwanie pomocy ze strony osób bliskich też jest męskie, tzn. wymaga odwagi.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
złoty szatan 2013-09-29, 18:08:27

Co do giełdy to nigdy nikigo nie słuchałem,zaczołem od dobrej pozycji w której ałtor sugerował że jeżel człowiek chce coś ośągnąć w tym biznesie to sam musi wiedzieć jak i kiedy zaczynać i jak kończyć, odrazu to do mnie trafiło.Bez litości wyśmiewałem swoich byłych znajomych za to że wrzucali pieniądze w fundusze inwestycyjne,człowiek niczego się wtedy nie uczy.A w życiu było różnie nie jestem całkiowicie odporny na argumęty,ale nie łatwo mnie oszukać bo  szybko wiem z kim mam do czynienia.Czasami coś wymyka się spod kontroli,a świat jest pełen  ludzi głupich ale i łebskich,tym razem przegrałem ja.Moim największym problemem jest pośpiech i nieprzerwana chęć walki i brak umiaru nie raz się przez to rozbijałem,nie wiem kiedy uda mi śię nad tym zapanować.Podobno pomocna może być w tym hipnoza, jeżeli prawdą jest to co czytałem to jest to potężne narzędzie w rękach człowieka.Programowanie umysłu, usuwanie negatywnych wzorców i zastępowanie ich mocnymi sugestiami brzmi ciekawie.Co do rodziny to matka wie w jakiej jestem sytuacji,ma wszystkie cechy kochającej matki można z nią otwarcie rozmawiać i zawsze mnie faworyzowała nawet jak na to nie zasługiwałem.Ojciec to co innego,toczyłem z tym człowiekiem wojny totalne  głównie na argumęty, gdyby wiedział zerzarł by mnie.Morze spojrzysz na jego horoskop.15.04.1949 krośniewice 19.11,jego życie chyba się powoli kończy,nie ma już w sobie takiej agresji jak kiedyś,prawdą jest powiedzenie uparty jak baran on wie wszystko najlepiej koniec kropka.Dziwne rzeczy dzieją się z moim ciałem, pojawiają się różne dziwne dolegliwości niewiadomo skąd, moje mięśnie zrobiły się bardzo nadwrażliwe na wysiłek kiedys tego nie było.Pływając na basenie potrzebuje 20 min żeby je dostatecznie rozgrzać a i tak bardzo muszę uwarzać rzeby ich nie przeciążyć to wszystko tak się ostatnio nasiliło że nie jestem w staniefizycznie się bronić ,doprowadza mnie to do wściekłości.Trzy tg temu zaczepiło mnie dwuch palantów którzy szukali zaczepki,mocno mnie wkurzyli, kilkanaście miesięcy wcześniej  żle by się to dla nich skończyło.Udało się to załatwić dyplomatycznie przekonałem ich że zle się to dla nich skończy jeżeli natychmiast nie znikną,i ci gamonie mi uwierzyli, to był totalny blef gdyby na mnie ruszyli nie dałbym rady i dla mnie by się żle skończyło, po wszystkim byłem jeszcze bardziej wkurzony bo blefy nie zawsze się udają.Bęndę musiał się skierować w kierunku alternatywnych metod bo lekarze to banda idiotów,niby wiedzą dużo szkoda że nie w moim przypadku.Czy w moim horoskopie jest jakiś punkt zaczepienia na to co to może być nie wyobrarzam sobie funkcjonować w ten sposób.Dolegliwości są na tyle silne że nie mogę ich ignorować.Skontaktowałem sie z pewnym człowiekiem w tej sprawie, oznajmił ze to wynik napięć i złogów w ciele doradził mi techniki relaksacyjne hmmm.Tak po za tym to wszystko zaczyna się prostować,pojawiło się  wyrażne światło w tunelu.Co dzień patrze na ludzi których złamało życie ale ja wyjde z tego znacznie silniejszy.Jeżeli życie do tej pory mnie nie złamało to już nic mnie nie złamie.

Tematów: 3
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2013-09-20
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.