Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Prośba o pomoc:)
Arkana 2013-09-24, 17:42:53

To mój pierwszy post na forum, więc na wstępie witam Was bardzoBuziaczek

  Dokładnie za tydzień saturn wejdzie na mój asc. Bardzo mocno odczuwam go w XII domu. Wiele w moim życiu się pozmieniało, mam wiele problemów, wiele zmartwień. Przede wszystkim szukam teraz stabilnej pracy, dzięki której będę mogła pospłacać długi, wykupić własne mieszkanie, umeblować je itd. Po prostu wzięło mnie na stabilnośćPokazuje jezyk

    Baaaaardzo interesuje się sztuką, najbardziej teatrem. Pracowałam jako aktorka, ale nie były to jakieś znaczące role. Widzę się w takich zawodach jak aktorka, pisarka, może jakaś praca w muzeum. Ale wiadomo-to marzenia, a czas się skupić na realności. Wobec tego mam pytanie w jakim zawodzie Wy mnie widzicie?:) W czym mogłabym osiągnąć sukces?

     No i pytanie, które mnie męczy od pewnego czasu. Otóż koleżanki z innego forum przepowiedziały mi,że będę wdową:( Niby to tylko wróżba, ale jednak zmartwiła mnie...

 

Dominujący u mnie jest Pluton. Wydaje mi się,że bardzo ''zmiękcza mnie'' bycza wenus. Słońce mam niby w baranie, ale baranem się nie czuję. Póki co najbardziej saturn daje mi w kość. W moim horoskopie jest wielki trygon ziemski i podobno latawiec

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
Odpowiedzi
Jasmin 2013-09-25, 08:30:32

Witamy równieżUsmieszek

 

Z samego obrazka to nic szczegółowego nie wyczytam. Podaj dane urodzeniowe to będzie łatwiej.

Baranem jesteś z pewnością a nie na niby, i w dodatku ze Słońcem w V domu. Wenus tuż przy Słońcu dodaje Byczej energii, więc pewnie stąd częściowe "spowolnienie" energii ognia. Istotnie Pluton wschodzi na ASC-endencie i chyba jest bliżej osi niż Merkury, ale on także stanowi dominantę planetarną. Te dwie planety na osi ASC- DSC są korzystne dla zawodu związanego z pracą twórczą lub odtwórczą (np. pisarstwo, aktorstwo), z pracą z ciałem (modeling, taniec, masaże), z pokazywaniem się (wszystko poprzednie w przykładzie). Obsada VI domu zapowiada wiele uzdolnień i wiele zawodów lub zajęć zarobkowych, często zmienianych.

Słońcem włada Mars, który posadowiony jest w Bliźniętach w VIII domu.  To cenne posadowienie dla zajmowania się ezoteryką.

3 planety w domu II w Koziorożcu z Saturnem zapowiadają sposób zarobkowania dość zmienny i urozmaicony. Uran zapowiada rozbijanie struktur (np. w zw. z Wenus zmiany wizerunku) , Neptun zaś idealizowanie struktur (np. okazy muzealne). Saturn zaś scala, buduje struktury, tworzy trwałe twory materii (np. przez pisanie) . Saturn tranzytuje teraz w 9-10 stopniu Skorpiona a Ty masz ASC chyba kilka stopni dalej, jak widzę po podziałce na zał. rysunku, więc za tydzień Saturn nie znajdzie się w koniunkcji ścisłej z ASC. Trudno mi coś więcej wyczytać bez danych.

pozdrawiam:)

 

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Arkana 2013-09-25, 11:24:05

Dzięki za odpowiedź:)

Napiszę tutaj, później wyedytuje i zmaże dane:)

17 04 1989 godzina 21. 40, Słupsk, woj. pomorskie

 

 

    Baran kojarzy mi się z osobą przebojową, silną, energiczną, będącą w centrum zainteresowania, taką troszkę ''gwiazdką''. Ja taka nie byłam. Bardziej spokojna, zamknięta w swoim świecie, samotna. Fakt faktem w wieku 17 lat  charakter mi się zmienił, ale nigdy nie wpasowałam się w stereotyp barana:)

   Zaskoczyłaś mnie tym merkurym. Wydawało mi się,że u mnie dominujący jest Pluton. Następnie saturn ( znajduje się w kozie, trzyma na smyczy urana i neptuna, jest w trójtrygonie, zarządza też 10 domem, no i daje sekstyl do plutona na asc), a potem wenus. Merkury niestety, ma brzydkie opozycje-do plutona i do asc. Przez to wydawał mi się nieco upadły w tym horoskopie.

   Masz racje-sprawdziłam jeszcze raz, saturn jeszcze pobryka sobie po moim plutonie. Boje się tego połączeniaZaskoczony Chyba należe do osób chorych na saturnofobie :)  Ponoć saturn na asc daje szansę na jakaś stabilizację. Ja bym bardzo chciała ustabilizować się materialnie i uczuciowo.

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
Prosperiusz 2013-09-25, 11:44:51

Witam, piszę tutaj swój post, ponieważ nie ma u mnie / nie widzę opcji "rozpocznij nowy wątek". Chciałbym się więc z Wami przywitać, gdyż jest to mój pierwszy post.

Moim głównym problemem jest teraz wybór pomiędzy:

a/ doktoratem z bałkanistyki (bardzo trudno się dostać i w grę wchodzi dopiero przyszły rok))

b/ dalszymi studiami oczywiście nad astrologią (siedzę w niej od 15 roku życia i dalej mnie ona pasjonuje)

19.05.1982, Busko-Zdrój g. 15.20

Czemu się poświęcić z astrologicznego tj. natalnego punktu widzenia?

 

Pozdrawiam!

Tematów: 3
Odpowiedzi: 7
Dołączył/a: 2013-09-25
imperiumlektur.blogspot.com/
Jasmin 2013-09-25, 11:50:59

Prosperiuszu  (ach jaki ładny nickUsmieszek) aby założyć nowy wątek (temat, post) trzeba wejść do 3 tabelki (ostatnia u dołu z tytułem Forum) i wejść do wybranego działu, np. Pomoc wzajemna. Tam trzeba kliknąć w przycisk z prawej strony pt. Nowy post. Przedtem musisz zalogować się. Przenieś treść powyżej wpisaną do nowego posta.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Prosperiusz 2013-09-25, 11:58:50

Jasmin, dalej mam problem :( nie ma u mnie przycisku dodaj nowy post

Tematów: 3
Odpowiedzi: 7
Dołączył/a: 2013-09-25
imperiumlektur.blogspot.com/
Jasmin 2013-09-25, 12:01:53

1. Zaloguj się

2. Wejdź do działu Pomoc wzajemna

3. szukaj po prawej stronie przycisku koloru fioletowego "Nowy post" 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Prosperiusz 2013-09-25, 12:11:13

Jasmino, dzięki, powiodło się! :)

Tematów: 3
Odpowiedzi: 7
Dołączył/a: 2013-09-25
imperiumlektur.blogspot.com/
Jasmin 2013-09-25, 12:50:09

OK, Prosperiuszu:).

Wracając do horoskopu Arkany: Aby zodiakalny Baran został "gwiazdką" trzeba czegoś więcej niż posadowienie Słońca w tym znakuBuziaczek. Wspomniałaś o stereotypach zodiakalnych. Często powtarzam: jaki jest zodiakalny Baran to mówi o nim posadowienie jego władcy czyli Marsa w horoskopie, jego aspekty, i in. sygnifikacje.

 

Oprócz stopnia zodiaku patrzę również na dekanat i dwadę Słońca w zodiaku. U Ciebie Słońce jest w dekanacie Strzelca (tu analiza Jowisza prosi o uwagę) i dwadzie Ryb (tu nie tylko Jowisz jako współwładca Ryb ale Neptun ma wiele do powiedzenia). Zatem zodiakalny Baran jakim jesteś, zmodyfikowany jest emanacjami energii Jowisza i Neptuna. Dalsze modyfikacje stereotypu Barana wynikają z domów I, V, IX i XII, posadowienia znaków Barana, Strzelca i Ryb, itd.

 

Różnie się rozumie i stosuje dominantę planetarną (patrz Słownik Sollunari). Merkury u Ciebie jest taką dominantą, gdyż pozostaje w orbie mniej niż 10 st. od DSC. Jego opozycja z Plutonem jest twórcza i ja uznałabym ja za korzystną, zważywszy trygony do Saturna, Urana i Neptuna. Merkury nie jest upadły w żadnym razie, choć może rodzić napięcia i wybuchy w relacjach. W domu VI Merkury jest u siebie czyli stoisz twardo na stanowisku i bronisz poglądu, może trochę za bardzo stanowczo i zachowawczo czasami.  Pluton daje zdolność do zmiany myślenia. Tutaj trzeba byłoby przepracować (Merkury w dekanancie i dwadzie Panny jest) , czy nie masz skłonności do projektowania swojego sposobu myślenia na innych. Przy doradztwie astrologicznym trygon Merkury - Neptun może być czasem szkodliwy.

O Saturnie tranzytującym przez ASC pisaliśmy już. Poszukaj w starszych wątkach .

 

 

Jasmin

 

 

PS. Edytować swoje wpisy  można u nas tylko przez jeden dzień. Jeżeli chcesz dłużej udostępnić dane dla innych Forumowiczów możesz:

- zostawić je bez edycji

- wpisać je do Bazy Danych Osobowych przez zakładkę "Twoje dane" widoczną z lewej strony na fioletowym panelu - po zalogowaniu na Forum. W każdej chwili możesz je potem stamtąd sama usunąć w ten sam sposób, tj. wchodząc do "Twoich danych".

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2013-09-25, 12:59:34

znalazłam:

 

http://www.sollunari.pl/forum,22,497">http://www.sollunari.pl/forum,22,497

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Arkana 2013-09-25, 17:15:56

wow Jasmina, zaskoczyłaś mnie tymZaskoczony dekanty, dwady...Ja się aż tak dobrze na astrologii nie znamZawstydzenie Sama siebie uważałam za typ plutoniczny, albo inaczej-czuje się typem plutonicznym.Zresztą, zauważyłam ostatnio pewną prawidłowość-w każdej bliskiej mi relacji, gdzieś się pluton kręci.

   Mam raczej twórczy umysł (nie schlebiając samej sobiePokazuje jezyk). Kocham czytać, interpretować, dobrze rozumiem sztukę. Ukończyłam licencjat z filozofii, uczyłam się grać na pianinie. Także, paradoksalnie, mój merkury jest bardzo lotny. (Wydawało by się,że merkury w byku w 6 domu należącym do panny będzie bardziej zainteresowany naukami ścisłymi). Myślę,że w moim przypadku dużo tutaj zdziałał trygon min. neptuna do wenus, neptuna do księżyca,czy choćby sam jowisz w bliźniakach wpłynął na to, że  obrałam taką drogę:) Właśnie to chciałabym w życiu robić. Saturn teraz zmusza mnie do zajęcia się sprawami ziemskimi-własnym mieszkaniem, dobrą pracą, także ciekawiło mnie co z moich marzeń pozostanie. Szczególnie,że teraz ciągle latam do lekarza :( 

   Jaśminka jednak ja na prace ciałem się nie nadaje:) Mam tylko 160 cm. Modelki, tancerki, mają z 170-180 ;) Podobno jestem ładna, nie wiem, ja się za takową nie uważam:)

 

 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
Arkana 2013-09-26, 17:41:56

Chciałam się jeszcze zapytać o moją koniunkcje słońce-wenus. Podobno wenus w tym układzie jest spalona. Na czym ów spalenie polega?

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
Jasmin 2013-09-26, 18:27:20

Energia Plutona jest najbardziej widoczna , wyczuwalna i najlepiej przejawiająca się , gdyż ta planeta wschodzi na ASC. Musiałabyś poczytać , co to znaczy. Generalnie najsilniej widoczne w zachowaniu, metodzie prezentacji są planety posadowione na wierzchołkach domów kardynalnych, w kolejności ASC, MC, DSC i IC.

 

Dekanaty i dwady w pozycji zodiakalnej Słońca czy innych sygnifikatorów dają więcej wskazówek interpretacyjnych, więc warto je stosować.

Słusznie zwracasz uwagę na Merkurego, ta planeta włada większością planet w domach Twojego horoskopu. Uzdolnienia czyli to co nazywasz "lotnością" wynika z władztwa Wenus nad Merkurym i posadowieniem obu planet w VI domu. Wenus daje artystyczne uzdolnienia Merkuremu. Wenus nie tworzy trygonu z Neptunem ani Neptun nie ma trygonu z Księżycem. W każdym razie w przyjmowanej przeze mnie orbie 6- 7 stopni dla aspektu, jakim jest trygon. To Merkury ma trygon z Neptunem. To bardzo ładny trygon, podobnie jak trygon Merkury- Saturn. Wszelkie beneficzne aspekty Merkurego mówią m.in. o uzdolnieniach, więc jeżeli ktoś ma taki aspekt, to warto poświęcić mu nieco uwagi i rozwijać talent, z tym związany.

 

Przykładowo podane przeze mnie Twoje talenty warto doświadczalnie przebadać Usmieszek. Ale trochę szerzej na to spójrz, nie tak na skróty i "po ziemsku". Modelką można być i przy niskim wzroście lub niezbyt ładnej fizis, jeżeli prezentuje się np. biżuterię, okulary czy bieliznę. Przykładów pracy z ciałem jest więcej, nie tylko taniec wchodzi w grę, ale np. joga, wschodnie sztuki walki, itd. Co u Ciebie Wenus "wybierze" przy koniunkcji ze Słońcem i zważywszy, że Wenus jest w septylu z Marsem? Po prostu trzeba to empirycznie sprawdzić.

 

O spaleniu planety też w Słowniku pisaliśmy. Może ktoś się pokusi opisać swoje spostrzeżenia.

  

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2013-09-26, 18:46:20

Dopiszę jeszcze, bo zapomniałam. Wspomniałaś o lekarzu. Opozycja Merkury- Pluton rodzi napięcia w ciele i dlatego powinnaś uwalniać je pracując z ciałem. Nie uwolniona energia gromadzi się w ciele i może skutkować somatyzacją, a stąd już krótka droga do objawów chorobowych, psychicznych i fizycznych. Podkreślam więc, że powinnaś wybrać jakąś drogę do jej uwalniania, z ww. przykładów lub też innych. Merkury posadowiony jest w domu VI czyli m.in. w domu zdrowia, a więc warto o to zadbać. Saturn tranzytując przez dom XII i aplikując do koniunkcji z urodzeniowym Plutonem wymusi to "uwolnienie" energii, jeżeli sama tego nie zrobisz.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Arkana 2013-09-26, 19:56:38

Dzięki za odpowiedź.

   Kiedyś koleżanka mi tłumaczyła zasady działania trygonów. Gdy planety są ze sobą w trygonie, wtedy mają wzajemny, dobry przepływ energii. Słowem łączą się, trzymają sztamęUsmieszek Także uważałam,że u mnie saturn, neptun, uran łączą się z wenus, merkurym i księżycem. Sprawdziłam właśnie na astro. com i tam mam wypisane,że mam np. trygon wenus do MC, neptuna do księżyca. Ja jeszcze nie wybrałam sobie ''własnej szkoły'' astrologii więc bazowałam głownie na stronach, jakichś wzmiankach w internecieUsmieszek

   Ta opozycja pluton-merkury jest dziwna...Nawet gdy chce krzyczeć i rozrywa mnie w środku to tego nie robię. Czasem aż czuje,że rozwala mnie od środka.

   A Twoim zdaniem mam plutona w XII czy I domu? Na niektórych stronach piszą,że mam plutona i w tym i w tym domu (tak samo zresztą słońce). Ja plutona bardzo lubię, wydaje mi się pociągający, tajemniczy...wzbudza jakieś kontrowersje:) Moja ulubiona planeta

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
Jasmin 2013-09-27, 11:03:38

Twój Pluton wg systemu domów Placidusa jest w XII domu ale blisko ASC czyli wierzchołka domu I. Może w innych systemach domów jest już w I-szym. Ja stosuję Placidusa. Istnieje pogląd, że planeta znajdująca się blisko wierzchołka domu działa tak, jakby znajdowała się już w domu następnym. Ja przyjmuję za podstawę działanie planety w domu, w którym jest posadowiona z dodatkowym wpływem jej energii na tematykę domu następnego.

Pluton jest transformujący i przybiera taką formę, jaka jest potrzebna do przeprowadzenia jakiejś zmiany. Może być negatywny lub pozytywny, a najczęściej jest i taki i taki. Coś niszczy ale może  w zamian dać coś dobrego, w każdym razie nowego. Współsygnifikuje z Uranem jakieś wzloty i upadki.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Arkana 2013-09-29, 22:50:39

Dzięki.

 Nie lubię tego saturna. Brak mi wytrzymałości na niego

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
Arkana 2013-10-11, 15:43:49

A co moglibyście mi napisać o kwadraturze marsa do księżyca? Księżyc mam w 10 domu w pannie, marsa w 8 w bliźniętach. Może to ta kwadratura powoduje u mnie taki niepokój wewnętrzny

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-10-20, 15:42:38

Witam

 

Saturn na Asc sprawi że odejdą w cień ostatnie lata, wszystko co wydarzyło się po 2000 r przestanie mieć dla Ciebie jakiekolwiek znaczenie. Ludzie, miejsca, wiedza, wspomnienia, układy to wszystko odejdzie w niebyt. Zostawisz to bez żalu. Dlaczego? Bo tak naprawdę te ostatnie lata miała tylko jedną zaletę- robiłaś co chciałaś! Nikt i nic nie miało nad Tobą władzy. Ba, większość w jakiś sposób liczyła się z Twoim zdaniem, słuchali co masz do powiedzenia, jeśli mieli inne zdanie nie nakazywali Ci a co jedynie sugerowali że coś można zrobić inaczej, lepiej. To był taki czas kiedy dużo się myśli, wszystko z czym się spotykałaś wymagało rozważenia, nic nagle, szybko. No i jak się tak dobrze zastanowisz - wszystko było na Twojej głowie...

To się zmieni.... Pojawi się materializm, chęć posiadania rzeczy, potrzeba stałej konkretnej pracy, potrzeba faceta Czego się dorobiłaś? Teraz zaczniesz się dorabiać, zarobki na poziomie 1500-2700 wszystko zależy od Twojej sytuacji życiowej. Saturn na Plutonie, hmm krótko miłość (ale nie z harlekina:-)), przymus, 1-2 dniowy pobyt w szpitalu, nic groźnego-dużo szczęścia w całej sytuacji, przygotowania do przeprowadzki, samodzielność w życiu itd itp

Jesteś spod znaku Barana? Samicą barana jest owca, to Ci chyba wystarczy za odpowiedź

Kwadrat o który pytasz to brak decyzji, w decydujących chwilach możesz mieć problem z określeniem się Jedyna wada tej kwadratury to taka życiowa innercja, strach przed pójściem naprzód, tkwienie w miejscu. To co czytasz to krótka analiza Saturna, i tylko Saturna, chyba nie jest taki zły, nie demonizuj go Pozdrawiam

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
sammy 2013-10-21, 16:35:29

Alan, nie zgadzam się z tym, co piszesz. Nie tak dawno przeszedł mi Saturn przez ascendent i niczego nie zostawiłam bez żalu. Nawet bardziej mnie wkurzają pewne rzeczy z przeszłości, na które i tak obecnie nie mam wpływu. No ale cóż, wkurzają i tyle. Nic nie odeszło w niebyta, a niektóre rzeczy mogłyby, oj mogły....

 

Materialistką też nigdy nie byłam i nie zamierzam nią być. Jedyne, co zgadza się w Twojej wypowiedzi, to chęć podjęcia stałej pracy.

 

Saturn przeszdł mi przez Plutona jak przez masło i też żadnych szkód nie wyrządził.

 

pozdrawiam

S.

Tematów: 13
Odpowiedzi: 144
Dołączył/a: 2012-02-19
Arkana 2013-10-21, 18:12:58

hej Alan, dzięki za odpowiedź:)

  Nigdy nie byłam materialistką. Faktycznie-uważam,że pieniądze są niezbędne, lubie sobie coś kupić, ale są od nich ważniejsze sprawy. Nie chce dużo zarabiać, chce tylko robić to co lubie i dostawać pieniądze by żyć 'na poziomie'' Właściwie nie tyle mi dokucza stan materialny co samotność. To jest mój słaby punkt.

 Jest tak jak piszesz:) Wszystko się na mnie zwaliło. Niemniej byłam wolna. Teoretycznie, bo we mnie gnieżdziły się i dalej się gnieźdzą różne emocje.

  Zauważyłam,że podczas tranzytu saturna na natalnym plutonie dużo rysuje. Psychicznie jest u mnie kiepsko.

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-10-22, 12:13:14

Witam

 

Przez ostatnie lata Arkano pieniądze nie były Ci niezbędne. Chodziłaś ubrana, nakarmili Cię, mogłaś sporo zwiedzić, owszem myślałaś o nich ale zawsze tak się ułożyło że sobie poradziłaś, załatwilaś jak trzeba, nie miałaś to ktoś pomógł, pożyczył, dał. Żyło się sobie z dnia na dzień.... O, koledzy mogli być Tobą zainteresowani, z reguły jest sporo okazji na nowe znajomości, oczywiście Ty w centrum wydarzeń, wszystko się kręci wokół Ciebie. Tak będzie jeszcze przez jakiś czas. Generalnie jednak dobre się kończy (no i dobrze:-)) robi miejsce jeszcze lepszemu

Pisząc "materializm" miałem na myśli większą a później decydującą rolę pieniądza w Twoim Zyciu. Skarbie, Ty się zaczynasz dorabiać! Za jakiś czas rozejrzysz się i zauważysz, że tak naprawdę nie masz nic! No jak to, tak nie moze być! I tu pojawia się pierwszodomowy SaturnUsmieszek On Ci to sprawi, że...i tu uważaj....pojawi się propozycja pracy. Nie b zdecydowana, spokojnie bez nerwów, propozycja powróci za jakiś czas po raz drugi. Małe zamieszanie, powróci raz jeszcze po raz trzeci. No też nie. I od tego momentu czekasz, to co przyjdzie jest dla Ciebie, i tu nie ma się nad czym zastanawiać! Wchodzisz, bierzesz, działasz. I pamietaj, przez ostatnie lata mogłaś pracować lub nie, odchodziłaś kiedy chciałaś, to tu to tam. Teraz tego nie ma, skończyło się, kaprys, foch i zostajesz bez środków do życia Żarty się skończyły, wiesz jaki jest Saturn, nie pogadasz z nim (jak np z Jowiszem:-)) Daje konkretną robotę, może nawet i umowę, stała pensja, zabezpiecza Twoje rachunki, a więc i wymaga stałości, wytrwałości, cierpliwości. Pocieszę Cię, w pracy nie b musiala rozmyślać, b działać automatycznie. 

Zły stan psychiczny Wiem, wiem a do tego lęk, samotność, brak poczucia bezpieczeństwa, brak sił (może Cię scinać sen) Cóż kruszą się Twoje ZASADY, cała konstrukcja musi legnąć w gruzach, zamykasz coś w swoim życiu no nie Nie martw się, jak Saturn minie ASC odżyjesz, i to jak!!! Nowa energia, nowe siły, schodzisz razem z nim do nowego życia, b latać patrzeć jakie jest to nowe, co Ci jest potrzebne itd

Ja nie bawię się w analizy, za leniwy na to jestem ale Saturn na ASC to z reguły są takie 4 rzeczy

1. Po pierwsze facet w Twoim życiu, i konkretna propozycja małżeństwa, bycia ze sobą. Mąż i żona, podział obowiązków, z reguły oboje zapracowani

2. U Ciebie to pierwsze przejście to może b przeprowadzka. Idziesz z lepszego na gorsze (tzn b surowe warunki) ale w jakiś sposób choć częsciowo to jest twoje lokum (dokładasz sie do czynszu itp)

3. Ciąża. Idealny czas na dziecko! Nie martw się, nic Cię nie ominie, Sat w I, to mało rozrywek, nic nie stracisz a dziecko urodzisz i odchowasz

4 Studia. Nauka. Z tego potem b czerpać przez całe życie dlatego jest ważne Może b przyuczenie do jakiegoś zawodu Konkretnego

Każdy punkt to 25% jak Ci za lat kilka wejdzie do II sama ocenisz na ile "przepracowałaś" jego pobyt w I

Pozdrawiam

Merkury w Byku. miałem na to renowację starych mebli, naprawę instrumentów muzycznych, takie dłubanie, specificzne zajęcia w życiu, kojarzysz o czym piszę?

 

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
alan 2013-10-22, 12:41:40

Witam

 

Przez ostatnie lata Arkano pieniądze nie były Ci niezbędne. Chodziłaś ubrana, nakarmili Cię, mogłaś sporo zwiedzić, owszem myślałaś o nich ale zawsze tak się ułożyło że sobie poradziłaś, załatwilaś jak trzeba, nie miałaś to ktoś pomógł, pożyczył, dał. Żyło się sobie z dnia na dzień.... O, koledzy mogli być Tobą zainteresowani, z reguły jest sporo okazji na nowe znajomości, oczywiście Ty w centrum wydarzeń, wszystko się kręci wokół Ciebie. Tak będzie jeszcze przez jakiś czas. Generalnie jednak dobre się kończy (no i dobrze:-)) robi miejsce jeszcze lepszemu

Pisząc "materializm" miałem na myśli większą a później decydującą rolę pieniądza w Twoim Zyciu. Skarbie, Ty się zaczynasz dorabiać! Za jakiś czas rozejrzysz się i zauważysz, że tak naprawdę nie masz nic! No jak to, tak nie moze być! I tu pojawia się pierwszodomowy SaturnUsmieszek On Ci to sprawi, że...i tu uważaj....pojawi się propozycja pracy. Nie b zdecydowana, spokojnie bez nerwów, propozycja powróci za jakiś czas po raz drugi. Małe zamieszanie, powróci raz jeszcze po raz trzeci. No też nie. I od tego momentu czekasz, to co przyjdzie jest dla Ciebie, i tu nie ma się nad czym zastanawiać! Wchodzisz, bierzesz, działasz. I pamietaj, przez ostatnie lata mogłaś pracować lub nie, odchodziłaś kiedy chciałaś, to tu to tam. Teraz tego nie ma, skończyło się, kaprys, foch i zostajesz bez środków do życia Żarty się skończyły, wiesz jaki jest Saturn, nie pogadasz z nim (jak np z Jowiszem:-)) Daje konkretną robotę, może nawet i umowę, stała pensja, zabezpiecza Twoje rachunki, a więc i wymaga stałości, wytrwałości, cierpliwości. Pocieszę Cię, w pracy nie b musiala rozmyślać, b działać automatycznie. 

Zły stan psychiczny Wiem, wiem a do tego lęk, samotność, brak poczucia bezpieczeństwa, brak sił (może Cię scinać sen) Cóż kruszą się Twoje ZASADY, cała konstrukcja musi legnąć w gruzach, zamykasz coś w swoim życiu no nie Nie martw się, jak Saturn minie ASC odżyjesz, i to jak!!! Nowa energia, nowe siły, schodzisz razem z nim do nowego życia, b latać patrzeć jakie jest to nowe, co Ci jest potrzebne itd

Ja nie bawię się w analizy, za leniwy na to jestem ale Saturn na ASC to z reguły są takie 4 rzeczy

1. Po pierwsze facet w Twoim życiu, i konkretna propozycja małżeństwa, bycia ze sobą. Mąż i żona, podział obowiązków, z reguły oboje zapracowani

2. U Ciebie to pierwsze przejście to może b przeprowadzka. Idziesz z lepszego na gorsze (tzn b surowe warunki) ale w jakiś sposób choć częsciowo to jest twoje lokum (dokładasz sie do czynszu itp)

3. Ciąża. Idealny czas na dziecko! Nie martw się, nic Cię nie ominie, Sat w I, to mało rozrywek, nic nie stracisz a dziecko urodzisz i odchowasz

4 Studia. Nauka. Z tego potem b czerpać przez całe życie dlatego jest ważne Może b przyuczenie do jakiegoś zawodu Konkretnego

Każdy punkt to 25% jak Ci za lat kilka wejdzie do II sama ocenisz na ile "przepracowałaś" jego pobyt w I

Pozdrawiam

Merkury w Byku. miałem na to renowację starych mebli, naprawę instrumentów muzycznych, takie dłubanie, specificzne zajęcia w życiu, kojarzysz o czym piszę?

 

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-10-22, 13:40:10

Z pieniędzmi u mnie ciężko; mam okropne długi. Mimo wszystko tak jak napisałeś-nie chodzę głodna, mam ubrania. Zawsze żyje na jakimś tam minimum. Co do kolegów... Miałam dużo chłopaków, ponoć bardzo ładna jestem. Nie wiem:) Ja się sama sobie nie podobam.

  Alan najbardziej boje się tego,że w życiu nie będe robić tego co lubię. Tego najbardziej obawiam się ze strony saturna. Ja bym chciała być aktorką, albo chociaż pisarką, rozwijać się, przebywać wśród sztuki-tak jak wyżej napisałam-we mnie jest coś takiego lotnego i artystycznego. Bardzo boje się,że saturn zmusi mnie do pracy, której nie będe lubić. Że będe musiała się chwycić byle czego. W gruncie rzeczy byłabym wtedy bardzo nieszczęśliwa.

Pracowałam rzez 14 miesięcy jako aktorka.

  Merkury  w byku...Uczyłam się grać na pianinie i trochę rysować. Wydaje mi się,że byczy merkury lubi pracować rękoma. Tak jak napisałeś; dłubanie w czymś, budowanie. Kiedyś miałam jakieś dziwne odchyły,żeby budować ramki na zdjęcia i domki dla ptaków:D

   Ja zawsze czułam się samotna, trochę poza społeczeństwem. Z tego co wiem to bardziej zasługa Plutona.

Dziecko, nie, nie, NIE!Zaklejone usta Ja się na matkę nie nadaję, muszę żyć swoim życiem.

Alan, a gdzie Ty się tak ładnie nauczyłeś interpretować natale? Też bym tak chciała

 

 

Edit. Alan wydaje mi się,że ja w pewnym sensie mam taki talent ''materialny''. W sensie takim,że jakoś umiem sobie poradzić. Udaje mi się spaść na 4 łapy

 

Jowisza mam słabego niestety. On też jest powolony, więc nie do końca czuje jego energie. (Co dziwo strzelce na mnie lecą:D). Saturna umiem już wyczuć na kilometr

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-10-23, 09:11:07

Witaj

 

Dwa razy Ci odpowiedziałem i drugi raz też przepadło No to nie ma sensu w tym kształcie

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Jasmin 2013-10-23, 09:58:07

Alan, nie zrażaj się. Prawdopodobnie zadziałał automat wylogowania po 20 minutach redagowania wpisu, który z powodów bezpieczeństwa jest ustanowiony. Informacja o tym umieszczona jest wyżej w preambule do Forum. Przed zamieszczeniem dłuższej wypowiedzi lepiej jest zatem skopiować wpis przed dodaniem go na Forum.

 

Piszcie śmiało, ładnie Wam idzieUsmieszek.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Arkana 2013-10-23, 14:40:35

   Wydaje mi się,że najgorsze w saturnie to smutek, beznadziejność, a i bezwzględność losu. Do tego taki przymus, zmuszanie do czegoś. A tego bardzo nie lubię

W przyszłym roku w solariuszu mam saturna i księżyc w XII domu, słońce w IV...:/

    Wróciłam teraz do terapi. Kiedyś chodziłam do psychiatry i psychologa (Nawet długo, bo ponad rok czasu) Potem zrezygnowałam, miałam półroczną przerwę i teraz znów zaczynam chodzić. Mam zdiagnozowaną depresje i nerwicę. Całkiem możliwe,że dojdzie mi do tego zaburzenie osobowości. Mam latawiec w horoskopie, a przewodzi niemu pluton. Słyszałam,że pluton może dawać nadzieje,że mogę dzięki niemu wyjść z tego stanu marmazmu. Że mogę zakończyć ten etap życia i rozpocząć nowy. Tylko nie mam pojęcia jak dokładnie tutaj pluton działa? No i słyszałam,że pluton w XII domu to jakieś ukryte moceGłosny smiech W moim przypadku są to zdolności ezoteryczne. Nie to, że się chwalę, ale mam bardzo dobrą intuicję, czasem umiem czytać w ludziach jak w książce. Sny mam prorocze (pluton sekstyl księżyc).

   W horoskopie mam mocnego saturna- jest w II domu(domu kasy) w kozie, ''pilnuje'' neptuna i urana, jest w trójtrygonie ziemskim więc poniekąd też zarządza swoim X domem. Od dziecka towarzyszyło mi poczucie osamotniena, tego,że jestem ''inna'. Do tego wielki smutek. Dzieciństwo też miałam bardzo nieciekawe :(

   Boje się,że nie dam sobie rady z jego przejściem,że jestem na niego za słaba. Najbardziej bym chciała teraz mieć jakąś osobę, która by mnie pokochała. Nie być sama. Móc się komuś wypłakać. Dalej chciałabym mieć pracę, którą lubię.

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-10-23, 17:49:09

Witaj

 

O Boże, jest gorzej niż myślałem.... Jeszcze Ci się "nie wyłożył" solariusz na ten rok, a Ty się bierzesz za następny? Stosujesz taką dużą dowolność.... Saturn/Ks w XII, tak, ale ja tam widzę Strzelca na Asc i Jowisza w VIII, zapanujesz nad długami.

Znasz kolejność planet? Nie może Saturn pilnować Urana i Neptuna No, sorry Jestem Saturnikiem a tegoroczny Latawiec (Neptun) namieszał mi aż miło. Rozumiesz? Dalsze rządzi bliższym. Wogóle, to wyłącz z programu pozycje Plutona, Neptuna i Urana, nie patrz na nie, jeśli nie widzisz to tego nie ma. O, jaki fajny się zrobił radixUsmieszek

Taki przejrzysty czytelny Popatrz, Twoje Słońce stoi na moim Punkcie Szczęścia Ciekawe co to znaczy?

A ten Twój "lichy" Jowisz, taki samotny (bez aspektów) taki zniszczony po przez znak (w Bliźnietach) i dom (VII) No wiesz bidny taki, a za 5 - 6 lat zwielokrotni Twoje zarobki, da dodatkowe źródło dochodu, małe ale częste wpływy dodatkowej kasy Układ na lata! Chyba źle patrzysz na te swoje planety...

Pluto w XII, ciekawszy jest Mars w VIII Bo to i szlacheckie pochodzenie ze strony rodziny ojca, bo to i spadek, lichy ale zawsze, bo to i ukryte paranormalne "przejawienie", jest też odniesienie do spraw intymnych, takie rzeczy które cieszą w końcu to planeta osobista Plutona zostaw, niech Cię już wiecej nie nakręca cdn

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-10-23, 20:09:48

Nigdy nie używałam ''punktu szczęscia''.  Z asteroid zwracam uwagę tylko na Chirona i Lilith. Pewnie byś mnie polubił jakbyś mnie poznał skoro moje słońce na ów punkt zachodziUsmieszek

  Wyłączając pokoleniówki należałoby i saturna wyłączyć. Chociaż fakt faktem, porusza się szybciej niż reszta tego gangu.

    Sądząc po nazwisku to nie mam szlacheckiego pochodzenia:) Za paranormalne przejewienia, cokolwiek to znaczy, zawsze brałam plutona;)

Jakiś zły nastrój dzisiaj mam. Mam nadzieje,że szybko mi przejdzie

 

W Krakowie mieszkam. Jak przyjdzie mi siła to połaże po jakichś castingach, firmach artystycznych:)

 

Alan przypominasz mi jednego faceta, którego znałam :O Tylko,że on był plutoniczny. Jego pluton siedział na moim księżycu

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-10-23, 21:35:44

Witaj

 

Coś tam znaczy, lubię ten PunktUsmieszek Kraków? No to jesteśmy "sąsiadami".....

Wyłącz wszystko, a zostaw Saturna, tylko on jeden b nam potrzebny, tylko on jeden ma znaczenie, tylko on jeden się liczy, tylko on jeden Ciebie uratuje i postawi na nogi. Jeśli zrozumiesz jego przesłanie to go nawet polubisz

Nie mówimy o Plutonie, Neptunie raz wspomniemy o Uranie. Moje Słońce jest w paraleli z Twoim Jowisz/Mars Nazwisko nic nie znaczy w omawianym kontekscie, najlepiej popytać rodziców o dziadków, pradziadków ze strony ojca. Zastanawia mnie ten Twój Mars, VIII? to musi być coś "brudnego" może szamanizm, pomyślę nad tym, musze to rozkminić

Saturn na Asc w I, jest decydujący dla Twojego życia, b działał przez najbliższe 30 lat. Dasz teraz ciała, bedzie się to wlokło za Tobą cały wspomniany czas, b powracać aż do znudzenia. Saturn to ograniczenia, ucisk tak? I dom to Mars, głowa tak? Jeśli to razem połączymy....to mamy np kości głowy tak? Mówi Ci coś i czy pasuje interpretacja w stylu "zaciskania ząbków"? Tak wygląda pobyt tej planety w I.

Nic nie piszesz, a Ty masz w solariuszu 2014 Wielki Krzyż w znakach kardynalnych! Wiesz, taki zdrowo rozsądkowy Saturn moze Ci uratować tyłek ba, pchnąć życie i karierę ostro do przodu Szkoda że nie lubisz czasami przymusu....cdn

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
alan 2013-10-23, 22:01:11

W solariuszu13 masz obietnicę nowego związku. I to takiego z pasją, po depresji nie zostanie ani śladu. Wiekszość chorób Ci minie, Ty masz miec siły i zdrowie żeby zap.....

Cały czas idzie Ci dalsza edukacja, w dodatku darmocha, co ciekawe "prześlizgniesz" się po tych studiach, ostatni rok częściej b w knajpie niż na wykładach A dyplom z niezłymi zaliczeniami zawsze cieszy. Myślałaś o tym? Może kontynuujesz naukę? 

Czy Cię polubiłbym? Wiesz ja to nie mam nic do gadania nasze Wenus są w koniunkcji, nasze Księżyce w trygonie mój Księżyc aspektuje 8 Twoich planet tak więc krzywdy sobie nie zrobimy. Okadrowałaś mi Moje Słoneczko- nie podoba mi się toOczko

Kiepski dzień.... Cóż Mars Ci wpadł do Panny, masz tam Księżyc, w radix-ie te dwie planety walczą ze sobą a więc do końca listopada b nerwówka i problemy z emocjami Na szczęście masz ładnie obsadzone znaki ziemskie, jest okazja aby pozałatwiać zaległe sprawy, coś ugrać dla siebie, a i "serce" na dniach może zacząć szybciej bić Tam się dobrze rozglądajUsmieszek

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-10-23, 22:05:46

Alan wiesz,że zaczynasz mnie straszyć?Zaskoczony

O wielkim krzyżu słyszałam wiele złego, koleżance wiele problemów przyczynił.

  Mi już 6 rok w Krakowie będzie leciał...Zastanawiam się tylko, czy gdzieś się nie przeprowadzić... Takie myśli chodzą mi po głowie, ale z realizacją ciężko:)  Kiedyś chciałam się wyprowadzić do Warszawy do jednego chłopaka, ale pogonił mnie w diabły... Mam dość mocny temperament, często bywam impulsywna...Umiem też ładnie komuś dowalić :( To jedna z moich wad. No i tendencje depresyjne, nie wiara w lepsze jutro. On to twardy strzelec, nie rozumie moich skorpionich odchyłów :)

Moja babcia jest wiedźmą Głosny smiech W sensie matka ojca...kiedyś mi się żaliła,że ją duch nawiedział. Ona zna się dobrze na magii. Może stąd ten mars? Ja jak byłam mała też widziałam ducha. Do dziś mi się czasem wydaje,że widzę. Ale wyrzucam te myśli z głowy; jestem raczej ateistką. Nie wierzę w Boga. Jak widzę ducha to wydaje mi się,że już do końca mi odbiłoOczko Mars to też spora agresja. Jak byłam młodsza to się ciełam. Dziś mi się to rzadko zdarza. Wiele osób też mi mówiło,że zostanę wdową.

Bardzo nie lubię musu! Lubię czuć się wolna, niczym nie skrępowana. Dlatego bardzo źle znoszę saturna. Jakie on ma właściwie przesłanie? Zawsze jak się pojawia to czuje się smutniejsza, płaczę, jestem samotna...No nie wiem cz jestem w stanie go polubić....;) Niby daje jakąś stabilność, ale ja tego nie widzę.

Alan przestraszyłam się przyszłego roku,tego solariusza,  bo na forum napisali,że takie ułożenie planet może wskazywać na śmierć ojca :(

Jak narazie to mi się marzy tylko kotek:) Zawsze kochałam zwierzęta, bardzo lubie się nimi opiekować.

 

 

Dopiero zauważyłam,że mi odpisałeś. Weź wstaw swój kosmogram do porównania. Albo wstaw nasz horoskop partnerski:) Ty jesteś solarny byk?

 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-10-24, 10:11:19

Witaj

 

Straszyć? A Ty taka strachliwa jesteś? Dopóki sie boisz, dopóty nie rozpoznasz zagrożenia. Duchy to wyładowania energetyczna, najczęściej między Saturnem i Marsem, w zależnosci od "domu w Twoim radix-ie" widzisz postać (VII) Anioła Stróża (I) itd Nie rób problemu, bez trudu wylicza się czas ich ukazania się, formę i kształt który przybiorą Czas projekcji od 1 do 3 sekund. Mogą zakłócać pracę urządzeń elektrycznych, ale tez zwykłego zegara. Płoszą zwierzęta. Masz aspekt - masz ducha, ot i wszystko. Są i wyjątki niestety (ślady na skórze, opętanie pracuję nad tym)

Wielki Krzyż to wyzwanie, dużo i szybko, wiele b się działo, sytuację b się zmieniać jak w kalejdoskopie. Harda jesteś poradzisz sobieUsmieszek cdn

 

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
alan 2013-10-24, 13:07:04

Decydujący bedzie czas do urodzin, obecny solariusz, decyzje które podejmiesz, okazje które wykorzystasz lub nie. Masz tam miłość i fascynację czekamy az się zakochasz. Wszystko jest na dobrej drodze, schizy powoli sie skończą, nic nie będzie stało na przeszkodzie aby ktoś Ci zaufał, odwzajemnił uczucie.

Śmierć ojca? Saturn w I u dziewczyny z reguły daje brak w jej życiu starszego męzczyzny który jest dla niej ważny Może chodzić o zupełnie kogoś innego kto na swój sposób jest Ci bliski. Poza tym jesteś już dorosła, sama podejmujesz decyzje za siebie, jesteś za siebie odpowiedzialna Śmierć jeśli już pojawiła by się w kontekście wzięcia spraw w swoje ręcę, wzięcia odpowiedzialności, takiego przebudzenia. Ciebie to nie dotyczy.

Wielki Krzyż...gdy mam stosowną wiedzę o nim-uwielbiam! Zmiana goni zmianę, czujesz życie, sprawdzasz siebie, na nowo układa się życie, relacje z ludźmi.... Dla znaków stałych to horror, ale ogień i powietrze szybko się w tym odnajdują.

Ten Twój Mars w VIII, to jest to, informacje o babci, duchy, magia, nareszcie fajnie piszesz w moich klimatachUsmieszek Widok ducha zostanie Ci zaoszczędzony, Mars retrograduje, nie zdąży utworzyć interesującego nas aspektu Może w sierpniu, tam przez chwile Mars na Asc przez chwile b w midpunkcie Saturn/Pluton

Jeśli Twój Jowisz/Mars kadruje moje Słońce no to nie Byk Pozdrawiam

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-10-24, 13:26:52

Alan a skąd jesteś? Moglibyśmy kiedyś się spotkać, skoro mamy takie ładne aspekty:)

  No, ja jestem dość strachliwa;) Harda? Nie no :D Ja jestem typową Królową Kielichów. Nie wiem czy znasz się na tarocie?Chyba za bardzo mnie przeceniasz Usmieszek

  Apropos latawca. Jakiś czas temu wprowadził się do mieszkania nowy współlokator, solarny Wodnik. Nie gadałam z nim długo, bo akurat następnego dnia statystowałam w TVNie. Planowo miały zdjęcia zakończyć się o 17. Jakoś szybko poszło i już o 15 byliśmy wolni. Wracałam do domu, chciałam jeszcze skoczyć do sklepu, ale pomyślałam sobie, że nie..zrobie to później. Wchodzę do mieszkania...Uderzył mnie bardzo mocny zapach... aż mi sie w głowie zakręciło..jakby ktoś mocno czymś pomalował ściany. Biegnę do kuchni i patrzę, a tam kurek od gazu odkręcony! Nawet nie chce myśleć co by było, gdybym wróciła do domu o 17.... Miałam po prostu takie szczęście..Jeszcze ten głos intuicji,żeby iść do domu od razu, a nie do sklepu. Chyba tak właśnie działa latawiec! Współlokator nie wiedział,że trzeba mocno kurek przekręcić i zostawił uchylony... Zresztą on dziwny jest, zakochał się we mnie i jest na mnie obrażony,że nie odwzajemniam jego uczuć Głosny smiech

  A Ty jesteś saturniczny? Znałam kiedyś dziewczynę saturniczną. Wkurzała mnie, bo miała taki ''nauczycielski'' nawyk; wszystkich pouczała, stawiała się w roli nauczyciela. Nie dało się z nią dyskutować, ona wykładała swoją wiedzę...

   Dzisiaj miałam jakieś dziwne sny; śniło mi się,że jestem w innym świecie,że widziałam Mozarta, szukałam nibylandii Głosny smiech I tutaj proszę; mam księżyc w opozycji do urana :D

 

Ja już jestem zakochana, ale nieszczęśliwie. Mój wybranek ma koniunkcje wenus z plutonem...Więc jest...dziwny :D I raczej nic z tego. Może coś się jeszcze wydarzy

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-10-24, 15:47:41

Witaj

 

Niestety, tacy są saturnicy....nie do życia, dlatego odpuszczam sobie "wiele" I ten moralizatorski ton.

Szkoda, że papra ci się z tą miłością. Układ masz ekstra, cholera ta bliskość Wenus wszystko komplikuje, wprowadza dylematy, rozterki. Cóż coś nowego?, to on Ci do końca nie b pasował. Lepiej skupić się na tym co jest (o ile zaczęło się to w sierpniu) Więcej wiary i inicjatywy, może trzeba coś zadziałać na zachętę? Może jest nieśmiały Wenus na Plutonie daje taką skrywaną uczuciowość 

Z tym gazem to pomału, najpierw sprawdź czy wychodzi Ci przeprowadzka Wybuch to zniszczone mieszkanie przeniesienie się gdzie indziej Żadna przeprowadzka Ci w tym roku nie wychodzi, no to jaki wybuch? I o 17 nic by nie było Zmyłka. Więc co to? i po co to było? Tak działa Saturn w XII, zrodził w Tobie lęk! co by było gdyby.... Tak? W jednej chwili zburzył Twoje poczucie bezpieczeństwa Tak? Sugeruje zmianę miejsca zamieszkania, bo nikt Ci nie zagwarantuje że to się nie powtórzy (też o tym myślisz) I tak będzie w przyszłym roku Czujesz? Taki niuans odnośnie Saturna Zresztą takich lęków b więcej, potem ustąpią

Wodnik no coż, leci na kwadracie, poza tym po wyjściu Neptuna z Wodnika jeszcze nie wrócił na ziemię Pozdrawiam

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-10-24, 19:59:51

Nie martw się, Plutonicy też nie są kochaniUsmieszek

 Nieeee...ja już o tamtym staram się zapomnieć. Nic z tego nie będzie. Mój księżyc jest w jego VIII domu. On mnie odrzuca, po prostu muszę zrozumieć,że to koniec.To typ jowiszowy zresztą;)

Wtedy się przestraszyłam dość mocno! Mam nadzieje,że więcej się to nie powtórzy.

Szukam teraz jakiejś dobrej pracy...Jak będzie już bardzo źle to wrócę do teatru objazdowego...ale tego nie chce.  Liczę na to,że coś się uda ;)

 Spotkałam się z  tym, że saturniczni lubią saturna; nawet się cieszą z jego tranzytów. Bo niby daje szanse na stabilizację. Chyba już tacy skrzywieni są;) hehe, żartuje teraz...

Ja sto razy bardziej wole plutona od saturna... Lubię też neptuna

Muszę się ogarnąć, bo teraz jestem rozbita, aż czuje się umierająca. Do tego ciągle śpie. Wkurza mnie ten stan u samej siebie. Ja zawsze miałam dość sporo energii...działałam, coś robiłam...a teraz jem, śpie, siedze przed kompem..Muszę to zmienić, źle mi z tym ;) Brak mi motywacji. Chciałabym,żeby wszystko się zmieniło

A na moją porpozycję  nie odpowiedziałeś :P Ja mam merkurego w byku i to w 6 domu....wolę się z kimś spotkać, pogadać w 4 oczy, niż tak przez neta

 

 

 

 

ALAN, mam kota! :O Współlokator przyszedł i go przyniósł. Nie wiem co mam z nim zrobić, gdzi jest jego mama itd

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-10-24, 21:22:45

I tu się myliszNiepocieszony... Nie wiem jak Ty ale ja Saturnik...rok w rok od "n" czasu....1 - 2 razy...słyszę "Kocham Cię"... odpowiedź jest zawsze tylko jedna "Ja też Cię lubię..." No w tym roku ma się odpowiedź zmienić (w solariuszu koniunkcja Słońca z Marsem w V) Ano zobaczymy... Nie czuję tego ale solariusz to solariusz coś tam b na rzeczy

Księżyc w VIII? No to facet ma Kożiorożca na Asc..., Twoje Słońce jest w jego III, hmm Aaaaa Mars! Twój Mars jest w jego V! No tak, to Ty napastliwa i nachalna jesteś, tak Cię odbiera, widzi zagrożenie z Twojej strony No, źle Ci doradziłem, pogrzebałabyś tą miłość na amen Ale Królowa Kielichów pasowałaby muUsmieszek

Nikt nie lubi tranzytów Saturna, nawet my, no chyba że trygon aplikujący do Słońca lub Księżyca o to takBuziaczek Albo tranzyt przez VIII

Praca, teatr objazdowy, no nie, coś innego się szykuje Raczej jesteś uziemiona w domu- chodzisz do pracy, biurko/stół, pisanie/liczenie/montaż, coś Ci podrzucają masz to zrobić od ręki, już Wrócimy do tematu, pomyślę

Mmmm ciągłe spanie, nawet w autobusie, scina Cię Jest jeszcze coś takiego że jak upadnie...to niech sobie leży Sięgac też się nie chce. Oczywiście to minie tak jak Ci obiecałem, będziesz wulkanem energii, wszędzie będzie Cię pełno A gaduła, nie to co teraz

Spotkanie? No tego nie miałem w planie

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
alan 2013-10-24, 21:56:46

Nie mówmy o kotach W pracy dokarmiam, wydalem 2 i po weekendzie wróciły W sumie lata tu tego z 7 Moja jest Amanda No na zimę nie mogą zostać, myślałem żeby wysłać esy do lasek, może któraś się skusi

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-10-25, 10:09:07

Nie, on ma asc w strzelcu.  W strzelcu ma słońce, urana, księżyc, jowisza i neptuna. Więc typ jowiszowy. Faktycznie mój mars wpada mu do V domu. On w V domu ma chirona. Mój mars atakuje jego słabe punkty Głosny smiech On to wielki łajdak, nie ma co żałować. Naprawdę wielkie świństwa w swoim życiu uczynił. On ma saturna w skorpionie-umie być okrutny.Myślałam,że ten mars wskazuje na dobre życie seksualneZawstydzenie

Alan, o synastriach nie mam do końca zdania. Moja matka jest asc lew, ojciec waga. Jego słońce jest w jej III domu, domu kumplów, a są już razem 25 lat. Mojej matki słońce wpada mi do VIII domu, ona jest solarnym rakiem, a jakoś żyjemy...Fakt było bardzo ciężko. Ale mam nadzieje,że się kiedyś pogodzimy.

Ja kocham koty:) Ogólnie kocham bardzo zwierzęta. Dobre serce masz jak tak dbasz o zwierzątka.

No widzisz, u Ciebie się też pozmienia wszystko:) Może wreszcie znajdziesz dziewczyne, której odpowiesz ''ja Ciebie też''.Usmieszek Ciesz się,że ludzie są przynajmniej Tobą zainteresowani.

U mnie kot śpi pod łóżkiem i syczy na mnie jak się spojrze. Jakiś biedny kot śmietnikowy. Trafił w najbezpieczniejsze miejsce na świecie; ja nie pozwolę,żeby mu się jakaś krzywda stała, nawet wąs spadł. Nie wiem dlaczego taki poddenerwowany jest.

W ogóle psycholog powiedziała mi,że moje problemy biorą się z tego,że nie umiem siebie zaakceptować. Widzę się w naprawdę ciemnym świetle. Coś w tym jest.

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-10-25, 22:51:52

Witaj

 

Znów wcieło....

Wiesz Księżyc to matka. Jak masz aspektowany Księżyc? No właśnie, nie mówię "porzućcie wszelką nadzieję" ale o zgodę b bardzo trudno. Powiedz jej że nie chcesz mieć dzieci a b miała przechlapane na lata. Zmięknie jak zostanie babciąOczko Ma Asc w Lwie? Uuuu, no to faceci do niej na dystans, podrywana za często nie była, o klepnięciu w tyłek nawet nie mówię. Piszę o tym abyś porównała jakie Ty masz szanse u facetów i co ona o tym myśli Wasze Asc w kwadracie do siebie? nawet nie próbuje b waszym rozjemcą... Mało tego, Saturn wejdzie do jej V, początek problemów z najstarszym dzieckiem, oby nie chodziło o Ciebie

Ja i "Ja Ciebie też" to nie jest dobry pomysł, ale Ty, owszem i tak. Ja już się "nakochałem" teraz kolej na CiebieUsmieszek Asc w Strzelcu.... on się zmieni, zobaczysz Oczywiście ty tak długo nie możesz czekać, Tobie już trzeba szukać kogoś na otarcie łez po nim. Za 2 lata Mars retrograduje w Twoim XII/Asc/I Z tego co pamiętam, o ile dobrze kojarzę to są układy małżeńskie (jeszcze sprawdze) czyli poznanie wypadnie jesień/zima prawie teraz Coś b na rzeczy, mówię Ci Szukamy kolejnych potwierdzeń Solarny Asc w Skorpionie to też jest wskazanie na propozycję życia we dwoje cdn

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
alan 2013-10-26, 07:14:35

Witaj

 

Futro w domu było od zawszeUsmieszek wychowałem się wśród kotów, potem zastąpiły je w moim życiu Skorpionice Gdzieś któraś zawsze jest Wiesz w życiu wszystko się powtarza Teraz "lecimy" odnośnikami do lat 1978 (ostatnia koniunkcja Jowisz z Lilith) i 83-85 (ostatni pobyt Saturna w Skorpionie) Ten pierwszy tranzyt szykuje nas i Unię na extra zimę drugi daje "rzeź niewiniątek" (czytaj singli)

Saturn w Skorpionie daje problemy z seksualnością No tak? No to coż Ci za pożytek z jego Marsa w V? Staraj się skupić na interesujących Cię elementach czyjegoś radix-u pod kątem kazdej planety SYGNIFIKATORA

Szukasz faceta patrz na jego Księżyc. Księżyc to Ty! u niego. Przeczytasz (najlepiej u Pronaya, zalega jeszcze w księgarniach) znaczenie jego Księżyca ale w odniesieniu do opisu kobiety, jakiej poszukuje Odnajdziesz w opisie siebie samą jest dobrze Ja mam Księżyc w Koziorożcu- mała, czarna, chuda, koścista (tak żebym paluszkami mógł policzyć kazde żebro) akcentująca w jakiś sposób swój biust (3) ani duży ani mały Koziorożec to konkret I wszystko! Na taką kobietę zawsze zwrócę (zwracam) uwagę. Mało tego, mam do niej cierpliwość Trzy lata związku na dzień dobry już są bez patrzenia na aspekty (przymus)

Patrz na Wenus, co lubi i kocha, sprawdź czy Ty też to podzielasz

Pokochałaś faceta z Księżycem w Strzelcu Sprawdź jaka kobieta robi na nim wrażenie Moi faceci Strzelcy z reguły pakują się w związki z kobietami spod Byka (masz tam Wenus)

Twoja mama. Wybrała faceta którego Słońce jest w

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
alan 2013-10-26, 08:47:13

Ten Wodnik.... On chyba "dopnie" swegoUsmieszek Pojawił się w odpowiednim momencie, Skarbie Los Ci go podesłał Widzisz w jakim jesteś stanie, chłopak próbuje znaleźć lekarstwo na twoje bolączki Współodczuwa, czego nie można powiedzieć o innych którzy mają cię gdzieś i patrzą tylko żeby przelecieć Jego Słońce jest w Twoim III jak u rodziców którzy już tyle lat cieszą się sobą Jego Słońce jest w trygonie do Twego Marsa, no wreszcie satysfakcjonujący seks Na długie zimowe wieczory jak znalazł Przestań kaprysić!Oczko Daj się poderwać, zobaczymy jak mu pójdzie (zobaczysz, szczegółów nam oszczędź) Masz "ciacho" pod nosem a szukasz szczęścia na mieście? No co z Tobą? Arkana?

 

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Jasmin 2013-10-26, 10:30:28

Dzięki Arkano za szczerość. Pewnie Ci to obojętne, ale Twoje doświadczenia wiele wnoszą i dają do myślenia. Ja niewiele piszę, bo akurat przechodzę serię ekwiwalencji magicznych Usmieszek czy wydarzeń synchronicznych (jak kto woli). Jedno takie z Twoim wątkiem było wczoraj związane. Czytam "Efekt synchronizacji" Kirby'ego Surprise'a o myślokształtach i skojarzyłam to z tym, co pisałaś o widzeniu ducha. Twoja opozycja Merkury - Pluton w związku z trygonem Merkury- Neptun i Merkury- Saturn daje zdolność do materializacji myśli w postaci owego ducha.

 Autor książki jest psychologiem (przy okazji nie lubi astrologii, a szkoda - bo gdyby co nieco wiedział o astrologii, to pewnie napisałby lepszą książkę) i zdolność powoływania niby-przyjaciela, tulpy czy innego myślokształtu nie uważa za odchyłkę psychiczną.

 

Ja pracę z ciałem inaczej u Ciebie widzę, z pewnością nie w postaci tzw. samookaleczania czy jak napisałaś- cięcia się. Uwolnić napięcie psychiczne z ciała poprzez ranę można bezpieczniej, ale skoro jesteś pod opieką psychologa, to już mi z tą informacją spokojniej.

 

pozdrawiam:)

 

Alan, znów Ci wcina tekst albo umieszczasz go 2 razy, ale może to z powodu pośpiechu, bo idziesz człowieku jak burza. Wena towarzyszy jak nic. Bardzo dzięki za odwiedziny i zostań na stałeUsmieszek.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Arkana 2013-10-26, 11:16:18

Dzięki Jaśminka. Teraz się nie tnę. Bardzo dużo piszę i rysuję, to mi pozwala jakoś wydobyć z siebie emocję :) Nie mam jakiegoś wielkiego talentu, ale lubię to robić. Muszę się zastanowić nad tą materializacją...Całkiem możliwe jest to co piszesz

 

Alan,coś nie mogę wkleić obrazka. Masz danę:  Później wyedytuje te dane Głosny smiech Patrz i płacz, mój drogi: słońce w raku w XII domu, mars w bliźniakach (jak ja Głosny smiech) ksieżyc we lwie, tak samo asc. Nasz wspólny horoskop to wojna jak nic. Ale nie zgodzę sie z Tobą w kwesti powodzenia; moja matka zawsze była bardzo piękna. Założe się,że miała wielkie powodzenie. Pamiętam, że jak byłam mała to jakiś facet ją podrywał i wcale mu nie przeszkadzało,że ma męża i dziecko. Ona ma saturna w VIII domu. Ona nie umie poradzić sobie ze śmiercią. Ja śmierć...kocham. Kocham tajemnice, kocham ezoteryke, duchy, opowieści...Nie boje się śmierci, nigdy nie mdałam na widok krwi. Ona się za to panicznie boi.

Jestem jedynaczką :) Jak byłam mała to biła mnie do krwi, pluła w twarz i inne piękne rzeczy.Bardzo sfrustruowana kobieta. Teraz mieszkam daleko od niej.Zresztą widać to- mars w kwadraturze do księżyca.

 

On ma księżyc w strzelcu.Szuka jakiejś dynamicznej, pewnej siebie królowej kijówGłosny smiech Wenus i marsa ma w wadze... Lubi wagi.Mój księżyc w pannie, jst w jgo VIII domu. Ma mnie za toksyczną, wredną babkę. No skorpionice, od której trzeba się odciąć :D Zastanawia mnie tylko jego koniunkcja wenus-pluton. Jakby on mnie potrzebował (jam Ci plutoniczna).

Alan, to ja bym Ci się chyba nie spodobałaZawstydzenie Gdzie tam ja biedna i wychudzona. Bycza wenus to sobie lubi zjeść :D Oj, kocham jeść...Jeszcze spać...Bardzo naturę lubię, ogólnie piękne rzeczy. Mam lilith w wadze; jak widzę pająka to drę się jak opętana... Wenus w wadze jest trochę podobna do byczej. Chociaż on nie był taki wolny jak ja. Ja bym najchętniej pobiegała sobie po łące nago :D A on by siedział na salonach i dyagował o jakichś pierdołach.

Ja bym Ci się nie spodobała, skoro lubisz kościste... No księżyc w kozie lubi jak jest mało

''Ciacho'' to za dużo powiedzianeGłosny smiech On mi się po prostu nie podoba...i tyle...Więcej; uważam,że jest brzydki i odpychający...a więc nic z tego..W ogole nie w moim guście.Wole poszukać na mieście kogoś innego..Alan on ma w sobie wszystko to co mi się nie podoba...a dajże spokój to ja już wybieram samotnośćPokazuje jezyk

Fajnie,że lubisz koty...Twój księżyc aspektuje masę moich planet..a Ty jak wyglądasz?

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-10-26, 11:24:26

Jaśmin Skarbie ja mam za sobą 10tys spotkań (radix-ów w bazie) Mnie już wystarczy astrologii Iść dalej- kalendarz nie kręci mnie to Prymarny Jowisz opuszcza IX kończy się przygoda z astro Wchodzi w VIII Mam Koronę z planet, jestem liczbą mistrzowską przepytamy więc kolejne wcześniejsze wcielenia, jak to tym moim duszyczkom się żyłoUsmieszek i kiedy! Podróż Życia. Dzięki za zaproszenie, "ciągnie wilka do lasu" a więc od czasu do czasu zajrzę Pozdrawiam

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-10-26, 13:11:55

10tys spotkań, ale takich dziwnych kosmogramów jak mój i mojej matki to pewnie nigdy nie widziałeś..hahaha..Kot mnie bardzo polubił...Jaki dom odpowiada za zwierzęta i kontakt z nimi?

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
sammy 2013-10-26, 17:48:05

Arkano, V dom odpowiada za zwierzęta.

 

pozdrawiam

s.

Tematów: 13
Odpowiedzi: 144
Dołączył/a: 2012-02-19
Arkana 2013-10-26, 19:45:52

No to ja mam słoneczko tam...jeszcze w domu lwa:) Dlatego mam pi*erdolca na punkcie kotów:) A okrucieństwo wobec zwierząt to malefiki w V domu?

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-10-26, 22:30:59

Witam

 

Dziwny? A w którym miejscu? Gołym okiem widać relacje Twojej mamy z Tobą Wiadomość o ciąży była dla niej koszmarem (w tamtym momencie Pluto aspektował szczyt jej V) Koszmar skończy się za 2-3 lata kiedy Pluto definitywnie opuści jej V Odżyje, nabierze chęci do życia, coś wreszcie będzie za nią, przepracowane, odchaczone Rozliczy się przed sobą z czasu kiedy przyszło jej być matką Zamknie ten rozdział życia raz na zawsze.

Lato 88 to nie były najszczęsliwsze wakacje w jej życiu Możliwe że ktoś ją skrzywdził, odepchnął (równoczesna koniunkcja Słońca do Marsa i Wenus do Saturna) i jeszcze wiadomość o ciąży Ciąży której wogóle się niespodziewała w tamtym czasie

Natomiast urodzenie Ciebie- duma wielka (Jowisz w X) Dasz jej powód do dumy z Ciebie to i relacje się zmienią Wszystko w swoim czasie

 

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-10-26, 22:47:10

Tak, ja byłam wpadką. Ona mnie nigdy nie chciała. Zniszczyłam jej karierę i życie.

Ja taka nie będe. Moje dziecko będzie rozpieszczane i całowane:) Szkoda,że z tym strzelcem nie jestem w ciąży. Ja mało płodna jestem. Moja dzidzia będzie mieć wszystko. Mój współlokator, ten wodnik, mówo,że już kota rozpuściłam jak dziadowski bicz :) Właśnie leży na łóżku do mnie przytulona i mruczy

Mojej matki kosmogram jest bardzo nieharmonijny. Przeciwieństwo mojego. A jaki ona jest typ? lunarny, czy jaki?

 

To ją tak pluton rani? Nie do wiary...Mi on takich krzywd nie wyrządza

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-10-27, 00:41:07

No niestety tak to wygląda Trzy lata, trzy lata dzieliły Twoją mamę aby pozamykała swoje sprawy i mogła pomyśleć o macierzyństwie Ustawiona, pewna siebie.... A tak, ból, łzy, gorycz porażki, rezygnacja z siebie....

Twoje dziecko? Jeśli już się pojawi, to wychowa je kto inny. Ty b zajeta czym innym w tym czasie Wielka nieobecna w jego życiu

Natomiast realacje z Twoją mamą ulegną zmianie, wkrótce zbliżycie się do siebie, nie na długo ale zawsze to coś Kwadrat Księżyc/Mars przestaje u Ciebie działać po 30tce, kto wie pewnie b nawet przyjaciółkami 

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-10-27, 13:43:37

Alan, ja mam świadomość tego,że zniszczyłam jej i ojcu życie...nasłuchałam się tego....ale w gruncie rzeczy co ja zrobiłam? Czym zawiniłam prócz narodzin? Zresztą walić to

Zastanawiam się czy moich wierszy nieopublikować...

A jak u Ciebie Alan?

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-10-27, 22:01:39

Skarbie czy Ty wiesz co to było za lato? Lato 1988. Pamietam, bo miesiąc wcześniej pewna nimfomanka rozprawiczyła mnie w Bukowinie Tatrzańskiej Coś wtedy było w powietrzu, bo nawet jej przyjaciólka kazała szukać swojemu mężowi zastępstwa za nią do łóżka... Nie wyrabiała, uciekła od niego, no ile można

Prawdopodobnie zostałaś poczęta na imprezie urodzinowej, którą matka zorganizowała w sobotę. Jak Ci tyle mówią to niech powiedzą i to. W niedzielę nad ranem, w dniu swoich urodzin, parę godzin "po" dostała, jak się okaże po czasie, "niechciany prezent" Pamięta go do dziś, wystarczy że popatrzy na Ciebie...

Urodziny. Mnie się wydaje, że nie jest to dobry czas na planowanie rodziny. Wesołość, alkohol, muza, zabawa wiesz, w tych warunkach trudno "wyskoczyć" na czas. Pretensje powinni mieć do siebie, z d nie ma żartów Byli już dorośli wiedzieli czym to się może skończyć Tyle psychologia a astrologia? Pytanie czy latem 1988 byli już małżenstwem? Jeśli NIE to ciąża uratowała ten związek, są ze sobą do dziś Pamiętaj, że Saturn na szczycie VI Twojej matki sprawiłby, że ojciec zostawiłby ją Zresztą żarli się ze sobą od pewnego czasu....wszystko wisiało na włosku...itd, itp

Publikuj, poddaj pod ocenę innym, dopóki masz Saturna "na górze" powinnaś zebrać pochlebne recenzje Czas ucieka.

 

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-10-28, 13:04:51

Alan to ile Ty masz lat? o_O Jeszcze przed moimi urodzinami z nimformanką łaziłeś :D

 

Mój ojciec jest młodszy od matki o 6 lat....Mnie na wydmach ''zrobili''...Się śmieje,że dlatego tak kocham morze :) Morze kojarzy mi się z najpiękniejszymi chwilami mojego życia. Byłam wtedy szczęśliwa..pamiętam zapach morza, lasów...jak bawiłam się z babcią...z dziadkiem... Nie pamiętam rodziców z tego okresu... Masz bardzo wiele trafnych uwag. Oni nigdy nie byli zgodnym małzeństwem...I oboje mieli mnie za problem:) Oboje mnie odrzucali...Zresztą walić to...

 

Wyślę pare wierszy, muszę coś zrobić. Próbowałam pracować jako doradca ubezpieczeniowy, ale to nie dla mnie. Chciałabym dostać jakąś fajną rolę:) Ja po prostu MUSZĘ iść w tym kierunku. W niczym innym nie czuje się tak spełniona, tak radosna. Proszę saturna o szanse pracy w jakimś arystycznym zawodzie :) Ja się nie nadaje do niczego innego...dlatego muszę dostać jakąś szansę. Chciałabym,żeby ktoś mnie dostrzegł itd.

Alan, ale mnie wczoraj jeden facet chciał wyrolować na mieście...Ja mam dobrą intuicję...Śniło mi się,że zakochałam się w wilkołaku...Więc jak go spotkałam to byłamz  góry nieufna:) Się uchroniłam

A dziś coś zmęczona jestem, ospała...Trochę smutna...wieczorem jadę do rodziców na święta...

A Ty czemu nic o sobie nie piszesz?

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-10-28, 19:06:03

Jowiszowce dużo piszą o sobieUsmieszek No widzisz jaka Ty jesteś, zakochałaś się w Wilkołaku a w Wodniku nie chcesz Czasami trudno zrozumieć kobiety (żart)

Nie myśl teraz o przyszłej pracy mozesz natomiast cały czas analizować radix pod kątem tego kim będziesz? 

Masz tyle wyświetleń, post-owicze są już zaprawieni i obeznani z predyspozycjami zawodowymi, jest okazja aby krótko, kolejny raz sprawdzić się i powiedzieć Arkanie kim ma/może być? Zadanie jest dużo łatwiejsze niż to z lata, poznaliście ją nie jest anonimowa Dla tych zaawansowanych- co zaproponuje jej Saturn?

 

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-10-28, 21:26:51

Alan, a Ty byś chciał być z osobą, która Cie wizualnie odpycha? i ma taki niemęski charakterNiezdecydowany Facet ma być ode mnie twardszy!

Kim ja będe, a kim chce być... Napewno zrobię wszystko, by iść drogą aktorstwa, ewentaulnie pisania, ogólnie czegoś artystycznego. Choćby historią sztuki. Postaram się, bo to czuje. To mi daje...szczęścieGłosny smiech Chyba jestem gotowa o to zawalczyć...Tylko boje się...

A Ty nie jesteś jowiszowy, tylko saturniczny...Ja plutoniczna...:) Powiem Ci,że mi się coś dobrze z neptunicznymi żyje. W autobusie jestem...13 godzin jazdy....

Pisać, bo mi bateria w lapku długo nie pociągnie!:D

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-10-30, 01:49:23

Witaj

 

Wiem, wiem twardy i silny jak czterej pancerni... Ja to mam Marsa w Bliźnietach a co za tym idzie nie zwracam uwagi na jej wygląd, urodę (książkowe) Sorry, zasugerowałem się, że Ty też, wybacz proszę Biorąc pod uwage te wszystkie opisy to mieszkasz z trolem Jak pozna fajną d to zaczniesz się zastanawiać Tak mimochodem....

Moje wybranki nie mają urody celebrytek, ale....wszyscy mi ich/jej zazdrościli, kazdy chciał ją mieć Idziemy, patrzę, i widze "te spojrzenia" Fajne, miłe uczucie, wiem co mamUsmieszek (Wenus w Byku) Kiedyś bylo takie ogłoszenie "Zatrudnię 18-latke z 30-letnim doświadczeniem" tak samo i ja poznam  "bez przeszłości ale z doświadczeniem"Oczko

Nie wywiało Cie tam w te kraje nadbałtyckie?

 

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-10-30, 12:42:05

Facet ma być opoką Głosny smiech Ja dość często się załamuje, jak na królową kielichów przystało...Potrzebuje kogoś kto by mnie postawił na nogi, wysłuchał, wytarł łzy, kopnął w d...Głosny smiech Dlatego on musi być ode mnie twardszy psychicznie.. Ten wodnik ma humorki, co jest dla mnie szczytem niemęskości... jakieś humorki, wahania nastrojów...a dajże spokój... Ja tak nawet nie robię. Wydaje mi się,że on jest słabszy psychicznie ode mnie...

Alan, ja też nie zwracam, aż takiej uwagi na urodę. Wiadomo,że liczy się wnętrze. Niedawno zastanawiałam się nad tym wodnikiem i jednym skorpionem. Czułam się samotna...miałam brzydkie myśli, by wziać któregoś (chociaż obaj mi się nie podobają) byle by nie być samą. Wiesz...nawet nie liczy się tyle uroda, co popęd seksualny...Uważam,że w życiu trzeba się we wszystkim spełnić...W seksie również..Ja po prostu nie chciałam się z tym wodnikiem i skorpionem całować...a co dopiero seksić...Nie chciałam ich tulić...A ja żyć w białych związkach nie będe... Hehe, tak ten wodnik to troll, zaiste..Jakbyś go zobaczył to byś mnie przepraszał,że w ogóle mi to proponowałeś :D A ten skorpion...dziwne; skorpion powinnien mi się spodobać...a tu takie odpychanie...wiesz... księżyc w pannie, wenus w byku... jak zobaczyłam obrzydliwe kłaki na plecach tego wodnika...nadwagę.. złamany nos... NIEEEEEEEEEEEEEE!!Niezdecydowany Jeszcze praie 12 lat starszy... Lubię go, ale nie :D

Cieszę się, bo 25 przyjeżdzą mój hmmm....''chłopak'' do Polski...Solarny lewBuziaczek Piszę chłopak w nawiasie, bo wiesz jaki to związek na odległość....

Ja póki co w domu siedzę, pizdzi na tym pomorzu... Tęsknie za Krakowem... za tą wolnością... Za moimi decyzjami...

Alan, a mój księżyc w VIII domu faceta to definitywnie The end? Czy da się coś z VIII domu wyciągnąć?

Jak chcesz to podaj mi maila na pw...pokaże Ci jak wyglądam, bo jestem w zwiastunie RWT Usmieszek

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
Arkana 2013-10-30, 13:09:15

Za 2 dni saturn włazi mi na ascPłaczPłaczPłaczPłacz

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-10-30, 17:03:15

Witaj

 

Wiesz co....ja już nie mam do Ciebie zdrowiaPłacz Pisze, ze Mars w Bliźnietach, że nie zwracam uwagi na wygląd, post u góry masz go przed oczami, patrzysz na niego,.....a Ty chcesz mi wysłać swoje zdjęcie..... Boże? Czemu mi to robisz? Co ja Ci zrobiłem?

No i co że na Asc?UsmieszekUsmieszekUsmieszekUsmieszek Może Ci nikt nie mówił, ale Mars daje kopa co 2 lata, Saturn "na dole" jak Cię "kopnie" to zaczniesz "wychamowywać" dopiero za 15lat! a Ty chcesz coś osiagnac słyszałem przyda się taki kop

Księżyc w VIII u niego. Skarbie jeśli Twój Księżyc będzie w VIII u niego to Twój Mars będzie zawsze w pobliżu szczytu jego V Pamiętasz Strzelca? To zawsze będzie "ten sam ch tylko że w innym opakowaniu" (powiedzenie takie) V każdego z nas to takie miejsce szczególne, czuły nasz punkt, nie chcemy żeby nas ranił, nie chcemy tam miec czegoś takiego w dodatku w kwadracie! No w łóżku powinien mieć wysokie mniemanie o Tobie, zrobisz co chceOczko mmm....bezcenneOczko No nie, nic na siłę, ja tu Tobą nie będę "stręczył'" spokojnie chłopak wraca, będziesz happy czego Ci wszyscy życzymy Czas najwyższy uporządkować gospodarkę hormonalną w organizmie

 

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-10-30, 18:00:36

Oj tam, myślałam,że z ciekawości chcesz zobaczyć z kim piszeszGłosny smiech

Tak nie mogę coś tego strzelca przebolećZłosć

Jakaś rozkojarzona dzisiaj jestem, senna, nie dociera do mnie wszystko

Alan, przyda mi się jakaś motywacja. Chciałabym się szczęśliwie zakochaćOczko

W poniedziałek znów statystuje w TVN...jakiś pomysł jak zrzucić pare kilo do poniedziałku?:/

 

A Ty jak przed świętami? Święto zmarłych, moje ukochane święto...

Alan, a Ty widziałeś kiedyś demona?

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-10-30, 21:31:58

No masz bo to raz....teściowa, była żona, nimfomanka....Tygryski nie mają lekko, nie myśl sobie

Jak bede chciał Cię zobaczyć to wrzucę numer i prześlesz mi memesa Nie rób problemu, to jest prostrze niż myślisz

Strzelec to jest płomyk w piecyku kąpielowym, a Lew płomień w kominku Nie masz źle, nie kombinuj

Parę kilo mówisz A po co? Zostaw Saturn w I pozbawi Cię tych zbędnych kilogramów, wylatasz je, poza tym za chuda to TY też nie możesz być, nie tak sobie ciebie wyobrażam Zostaw

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-10-30, 22:25:10

Teraz i tak jakieś paskudstwo mi na twarzy wyskoczyło...Znak,że saturn się zbliża...On też za cerę odpowiada...:/

W ogóle dostałam propozycję pracy w edytorstwie...Przepisywanie, poprawianie tekstów...Taka praca by pasowała do Twojego wcześniejszego opisu...Napisałeś,że będe przykuta do biurka i tylko będą mi teksty podsuwać

 Wiem o strzelcach...ale coś ciężko mi zapomnieć...się ogarnąć nie mogę... Sama na siebie sie wściekamZłosć

Sie cieszę, bo słońce też mi wchodzi na asc...Mam zamiar zrobić parę zdjęć i powysyłać do agencji... może będe w kampani anty-futra modelować Tylko,że ja niska jestem-160 :D Muszę do dobrej agencji trafić

  Chyba zaraz wezne sobię browara...Na zasadzie saturna neptunem pokonać Usmieszek

Czytałeś historię o lalce Annabel? Demon opętał lalkę... ponoć demony mogą opętać jakiś przedmiot...Nie wiem do końca czy w to wierzę... Dlatego się zapytałam czy widziałeś kiedyś jakiegoś:)

Teściowa i ex żona się nie liczą....Co prawda umieją wyrwać duszę, ale nie są stworzone i wysłane przez diabła jak demony

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-10-30, 23:15:30

Skarbie ja wyciągam ludzi z g a demon ich tam wpedza mozna powiedziec że współpracujemy ze sobą, jeden daje robotę drugiemu, no nie? Generalnie nie wchodzimy sobie w drogę aczkolwiek nie spodoba mu się to że wziałem się za Ciebie Baraszkuje na jego terenie....

Z pracą pomału, ma się wyłożyć na 3 razy Patrzyłem Ciebie jako aktorkę, hmm no nie widzę tego Dlaczego? Ja tak to widzę, post-owicze mogą mnie poprawiać, macie naprawdę swietny zasób wiedzy (letni konkurs Kaśki)

Kobieta patrzymy na Wenus

Wenus w Wadze da aktorkę która trzyma się trupy, zespołu Tam gdzie oni, tam i ona

Wenus w Byku da aktorkę przywiązaną do miejsca Ludzie przychodzą odchodzą a ona tam trwa np w teatrze

Trwanie daję swietną orientację miejsca, role stałe wyuczone, takie zaszufladkowanie

Wenus w VI to niechęć do zmian, trzymamy się miejsca, ruszamy się jak musimy lub nas zwolnią Dobrze nam tak jak jest Stała gaża, lubią nas, nie napracujemy się. Księżyc w Pannie....potwierdza tendencję

No właśnie czym się różni Dziewczyna ze Slońcem w Pannie od Dz z Księżycem w Pannie? Jak cieknie dach to ta ze Słońcem wlezie załata dziurę i ma spokój a ta z Księżycem przez całe życie podstawia miski W książkach opisują to tak ładnie -  "łatwo się przystosowuje" a co to oznacza to każdy widzi Poczatek został zrobionyUsmieszek

 

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-10-31, 00:11:51

a ja dopnę swego i zostanę aktorką, zobaczysz! :P Zresztą już byłam. Choćby skały s*ały, pójdę w tym kierunku. Tylko potrzebuję szansy większego zaistnienia :D

Wenus w VI domu to niechęć do zmian? Mnie coś za często ADHD łapie...szczególnie w piątkowy wieczór Głosny smiech

Hehe...ja jestem typ plutoniczny...Zło złego nie bierzę, więc demonów się nie boję... Zresztą nie używam już czarnej magii. Kiedyś jak byłam dzieckiem to próbowałam.

Swoją drogą to czym dokładnie są demony? Po co atakują ludzi?

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-10-31, 00:47:20

Ależ oczywiście! Ty mozesz być kazdym kim chcesz! Ty możesz robić wszystko! Natomiast zadaniem parajacych się astro jest na podstawie sygnifikatorów opisać jak ci w tym aktorstwie albo pisarstwie albo handlu albo nauczycielce albo zakonnicy (nadajesz się, masz parę kilo nadwagi a czarny wyszczupla) będzie Ci się wiodło Poznając realia przyszłej pracy sama ocenisz czy to jest dla Ciebie czy nie Już teraz bez zaczynania a nie za 10 lat meczenia się w czyms co ci nie pasuje

Demony to po części takie pójście na łatwiznę, teraz to jest modne, robię co chcę Skończył grę, wyszedł na ulicę, zabił człowieka "jak to nie wolno?" "no to co ze mną teraz będzie?" "25lat?" I teraz nakłada się to morderstwo (negatywne) niesprawiedliwość (negatywne) kto bedzie grał na jego komputerze (strach i zemsta jak wyjdzie za to że ktoś tknał jego rzeczy) 42 lata a wiec stary jak wyjdzie(zdziwienie) Siedzi i myśli i hoduje demona (negatywne emocje) Jasmin spytaj ona siedzi w myślokształtach lepiej Ci wytłumaczy

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
alan 2013-10-31, 06:28:50

160? To można Tobą zrobić "śmigiełko"Oczko Włóż obcas to schowasz mi się pod pachą Z drugiej strony to masz niezłe "branie" Wszystko powyżej 165 jest TwojeUsmieszek Wyjdziesz w piątkowy wieczór i o północy nie wracasz sama A one, weź np. takie 180.....i nie daj Boże więcej....pół życia schodzi żeby coś znależć a gdzie tam żeby wybrać sobie! "Grupa podwyższonego ryzyka" mało czasu na myślenie, łapiesz i trzymasz i czekasz i patrzysz czy coś z tego będzie No chyba że mają Marsa w Bliźniętach, wtedy im to lotto, wezmą takiego jak Ty jeśli im tylko odpowiada Pozdrawiam Panie bez Obcasów oczywiście żartuję wiecie dobrze że nie jest tak źleOczko

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-10-31, 11:19:48

Ja nie mam nadwagi ;) Fakt faktem, mam spore piersi i pupę, ale wagę mam raczej w normie... Teraz chce zrzucić z 3 kilo...Przecież to nie dużo...

Ja mam brzydki nawyk pocieszania się jedzeniemZawstydzenie bardzo lubię jeść... niezdrową żywność też lubię...Czekolada, chipsy mniam...Od razu lepiej się czuje....

Jakie tam branie...;) Ja jestem bardzo wybredna... Muszę poczuć z kimś więź.

We wrześniu szłam ulicą, wracałam do domu...naglę jakiś facet spojrzał mi w oczy i... boom! wiedziałam, że z nim będe...I widzimy się znów niedługo:) Ja bardzo ufam swojej intuicji... Wierzę,że mnie nie zawiedzie. Jak kogoś spotykam to ''ja wiem''.

Haha... kiedyś robiłam różne rzeczy...Np. podchodziłam do facetów na ulicy i mówiłam :''hej, spodobałeś się mojej koleżance! chcesz się z nią umówić''! Głosny smiech O dziwo, zgadzali się... Teraz sama chodzę, lubię indywidualizm i nie lubię jak koleżanka za mną łazi...Solarne barany są mistrzami w takich akcjach

Pluton w XII domu działa specyficznie...To takie rozrywające emocje..Dosłownie czuje jak coś we mnie umiera...On zsyła bardzo intensywne uczucia...myśli...Dlatego lubię wyjść z domu...Nagle wszystko znika...

Może ten saturn na asc się przyda Usmieszek Bardzo podobają mi się kampanie typu :'' nie noś futer'', ''szanuj zwierzęta''. Chciałabym wziąć w tym udział. W Polsce to jest mało popularne.

Ja mam w ogóle dużo planów...ale zerowe możliwości realizacji..hehe...

 

180 u dziewczyny? jeszcze szczupła sylwetka? ona mogła by być modelką. Wydawało mi się,że faceci właśnie takie lubią

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
Arkana 2013-10-31, 20:49:30

Ale źle się czuje...Nie daje rady jużNiepocieszony

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-10-31, 20:54:01

Młoda nie kombinuj.... nie mówili Ci że Saturn działa dopiero za 14 dni po aspekcie? Na połowę listopada się szykuj

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-10-31, 21:10:55

Jak się teraz tak ujowo czuje, to co dopiero wtedy będzie... Smutno mi jakośPłacz Samotna się czujęNiepocieszony

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-10-31, 21:15:49

To nie samotność to chwila zadumy przed jutrzejszym Świetem Oczywiście wszystkiemu winien Saturn

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-10-31, 21:56:34

Wybacz, męcze Cie...jakoś się ogarnąć nie mogę. Boje się bardzo. Nawet nie wiesz jak. Ta odwaga skorpiona to przereklamowana sprawa. :)Próbowałam do strzelca zagadać...coś się nie mogę z nim porozumieć...Miałeś chyba rację odnośnie tego marsa w V i księżyca w VIII :)

 

Znów mi się jeść chcę...Ludzie z saturnem chudną, a ja przytyje hehe :) Zastanawiam się, gdzie wiersze wysłać

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-10-31, 22:27:53

Jest i będzie nie przyjemnie, powoli trzeba sie zacząć przyzwyczajać do tego co mówią o jego działaniu w I Masz próbkę, klatka bez okien i drzwi, a Ty chcesz tam jeszcze wpuścić Plutona Trzeba się bronić, wzmożona aktywność, przy okazji zrzucisz te 3 zbędne kilosy, wtedy się nie myśli tylko działa Te akcje to dobra rzecz, działasz w nich jak b okazja Strzelec na siłę go nie wyrwiesz, lepiej odpuścic

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-10-31, 22:43:00

Alan, ja się plutona nie boję. Myślę,że jego moc regeneracji umie zwalczyć moc saturna. Dlatego Plutona uważam za najpotężniejszą z planetUsmieszek Wierzę,że on umie wyrwać z dna piekieł. Właściwie czekam na niego. Niech da mi motywację i siłę, to zobaczysz do czego jestem zdolnaGłosny smiech

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
Arkana 2013-11-01, 12:04:53

Jakoś mam dużo energii:D

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-11-01, 13:28:06

Bardzo dobrze że się nie boisz PlutonaUsmieszek Pluton to robaki, rozkład, już dawno nie ma nas na tym "łez padole" to coż nam po jego działaniu w nasUsmieszekPluton to moc, którą Ci daje od dziecka Pozbawił Cię szczęśliwego dzieciństwa, uczynił bezdomną, w pracy "ogony", on Cię w ten sposób hartuje, sprawdza ile możesz znieść W końcu jesteś Dziewczyna Władcy Podziemi Nie chcę Cię martwić ale ten Troll to jest od Plutona Chyba czeka Cię kolejne zadanie po tych wymienionych wcześniej Dasz radę nikt nie obiecywał że będzie łatwo Dzieciństwo, poniewierkę, ogony zaliczyłas brawo W końcu przychodzi czas na coś "osobistego" no nie? No przecież na Plutona nie dostaniesz a la di Caprio proste.

Kariera to Saturn (schody do nieba, na szczyt) Mozolne wspinanie się Stałość, cierpliwość, posłuszeństwo, czas

 

 

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-11-01, 13:41:02

Właśnie rozmyślam nad różnicą między plutonem, a saturnem

 

Co do Plutona...fakt, zabrał mi dzieciństwo...Wprowadził w depresję, w nerwicę... Psycholog mi powiedziała,że będe jeszcze parę lat się leczyć, psychiatra mi lekki przypisuje...Czasem mam dziwne odchyły... Jestem raczej ponura i zamknięta w sobie...W sensie, umiem rozmawiać o duperelach, ale ciężko mi pokazac kim naprawdę jestem. Chyba nikt nie wie co mi w duszy gra. Ale z plutonem NIGDY nie czułam się przegrana. Wiem,że miałam ciężko, dużo płakałam, ale nie czuje się zniszczona. Wiem,że mam szansę. Wiem,że jeżeli pluton da mi szansę to dam radę czegoś dokonać. Skąd to wiem? Jak miałam 16 lat to byłam bardzo samotna. W domu mnie bili, upokarzali, nie miałam przyjaciół, ciełam się... a w wieku 17 lat poszłam na warsztaty teatralne, grałam na fortepianie...Czułam w sobie jakąś dziwną, radosną moc..Usmieszek Czułam,że choć wszystko się wali to mogę zmierzyć się z samym piekłem. Pamiętam to uczucie. Dlatego Plutona się nie boję.. a wręcz go szanuję. Znów czekam na szansę, którą już mi kiedyś dał. Niech da mi szansę robić to co kocham, a go nie zawiodę... Ale już tak streszczając to: Pluton jest niszczący, ale nigdy nie czułam,że mnie pokonał...

 

Z saturnem inna sprawa... z nim czuje się przegrana na całej lini... Czuje,że zawsze już będzie tak. Czuje się samotna, niekochana...bez nadzieji...Bardzo się boję.

 

No i uważam, że pluton jest potężniejszy od saturna... a dlaczego? Bo pluton daje szansę się odrodzić :)Możliwe,że wysłuchał moich próśb, bo dziś czuje się niesamowicie żywa!:) aż mam ochotę poskakać sobie:)

 

Ja mam szansę być teraz w związku z wodnikiem, albo z takim skorpionem...ale nie chcę. Wybieram samotność. Wolę być sama, niż z tym trollowatym niemęskim wodnikiem..Jeżeli mam być albo sama albo z wodnikiem to wybieram samotność:) A kij z nim, nie boje się:)

 

Alan, a Ty już na grobach byłeś?:)

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-11-01, 14:43:49

Spróbuje Ci to wytłumaczyć

Najpierw jest eksplozja bomby atomowej ENERGIA po której następuje PROMIENIOWANIE pod wpływem którego dokonuje się ZMIANA w nas ( np pojawiają się komórki nowotworowe)

To wszystko jest niewidzialne.Ukryta Energia Plutona

Widzialna jest recepta na której są napisane nazwy leków na np białaczkę (w dużym uproszczeniu) Skutki.

Najpierw jest odrzucenie przez matkę ENERGIA pod wpływem którego dokonuje sie PROMIENIOWANIE (przenika Cię ból po biciu, razach, cierpienie z braku miłości matczynej, brak poczucia bezpieczeństwa) pod wpływem którego dokonuje się w Tobie ZMIANA (samotność, wyobcowanie, pojawiają się komórki zwrócenia na siebie uwagi))

I to jest niewidzialne, nawet specjalnie ukrywane przed innymi. Energia Plutona

Widzialne są natomiast rany po cięciu jak Ci zdejmiemy bluzkę  (skutki tej energii)

Skarbie bardzo Cię proszę, opisz mi te warsztaty teatralne w ten sposób....

Byłem wczoraj.

 

To nie koniec Zawsze ktoś zapyta o "sznyty" powrócą obrazy z dziecinstwa, moment cięcia się, i tak w nieskończoność, to nie ma końca.... I tu z pomocą przyjdzie Ci Saturn specjalista od zapominania                       Co on takiego zrobi

Wiadomo że zabieg usunięcia tego kosztuje Im droższy tym lepiej Ci to zrobią A więc z każdej pensji odkładamy ciułamy po pare złotych na zabieg (Saturn-ciułanie, oszczędzanie, gromadzenie) Jakby nie patrzeć "zamiata" po Plutonie, niesie Ci radość, sprawia że zapominasz o trudnym dzieciństwie (nie ma śladów, nie ma pytań) Plaża, słońce, ludzie, wszystko w darze od Saturna!

Zapominasz o czymś, Saturn to Koziorożec to okres grudnia/stycznia Czas Świąt, Sylwestra i Karnawału czas zabawy, ucztowania, Spełniania Życzeń (Noc sylwestrowa) Ty chyba masz jakieś życzenie....

 

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-11-01, 22:18:38

Nie martwię się żadnymi bliznami. Moje ciało się bardzo szybko samo regeneruje :) Blizny same schodzą, co prawda niektóre pare lat, ale schodzą...Jeszcze jak mam jakiś dobry krem do tego... Na piersi też mam brzydki ślad, a schodzi... Wiesz...bycza wenus zobowiązuje:) Prędzej czy później ciało samo się zregeneruje...Nich tu działa natura, a nie chirurg:)

Te warsztaty to była cudowna sprawa:) Czułam,że żyłam. Ogólnie to był super okres w moim życiu. Czułam w sobie moc.

Ja chciałabym tylko tego strzelca i pracę w teatrze...to moje marzenia. Zresztą ja nic od saturna nie chce. :)

Alan, wiesz,że ponoć saturn w kozie traci swoją moc? Koleżanka mi napisała, nie wiem do końca o co w tym chodzi....

Teraz mam blizny na twarzy, bo rozdrapuje ją sobie.. spokojnie jak wąż to zrzucę:D

A sylwestra to ja nie znoszę! Zawsze spędzałam go samotna! Szkoda,że saturn tych wspomnień nie umie wymazać.

Przecieniasz tego skurwiela, Alan ;)

 

i dalej dużo jem... mówiłam,że więcej przytyje niż schudne z nim na asc:D

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
Arkana 2013-11-02, 10:33:21

Czuje się jakaś... szczęśliwa:D

Nie wiem o co kaman

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-11-02, 23:07:30

To proste "Energia Plutona, jutro wracasz do Krakowa"

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-11-03, 08:36:50

Alan, miałeś czuja,że się wyprowadzę... Jak dzisiaj zobaczyłam tę ruderę i co współlokatorowie zrobili... aż brak słów...Poszukam innego mieszkania...To jest jakaś ruina....

O pieniadze się martwię...:( A jutro idę do telewizorni statystować...zawsze coś wpadnie

Swoją drogą, pluton ponoć na kasę jest dobry...;>

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-11-03, 08:45:51

Wyprowadzisz się na Saturna (zapewnia poczucie bezpieczeństwa) Sprząta po Plutonie (żule)

Jesteś oporna na fakty

Pieniądze na Plutona? Pomyślmy....no chyba że wyślesz sprzedawczynie na sklep i skubniesz w tym czasie z kasy

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-11-03, 09:48:18

No stary widzisz mój kosmogram...wiesz,że pedantką nie jestem...ale to co zobaczyłam to co najmniej mnie wkurwiło.... Jeżeli jest prawdą co mówisz; że pluton zesłał mi tego wodnika to ma on naprawdę dziwne poczucie humoru... Niech się saturn przyda, po tym menelstwie porządek zrobi...

Czemu oporna na fakty?

Słyszałam,że pluton lubi pieniążkiGłosny smiech W końcu mitologiczmy Hades ma swoje bogactwa podziemne, pokitrane...

Przechodzę na dięte i moja wenus w byku strasznie się wkurza teraz...

Dzisiaj mi cały majdan przechodzi przez XII dom, a nie czuje się jakoś rozbita...Nie wiem co się dzieje, ale jakoś robi się lepiej:)

 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-11-03, 10:30:36

Podziemne, podziemne nie lubi a ma Idź op...... jakiś świeży grób, potem to sprzedaj i już sa pieniążki na Plutona

Możliwości jest bardzo wiele, ale musi być zachowany charakter oddziaływania tej planety Chwila strachu i jest kaska Kop o trzeciej to Cię nikt nie usłyszy

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-11-03, 14:23:24

Ale mi to wcale nie przeszkadza,że pieniądze są z lewego źródłaGłosny smiech

Pada u mnie ciągle, spać się chceZłosć A miałam dzisiaj na browara wyjśćGłosny smiech Czasem mam jakieś dziwne napady ADHD.

A jaką Ty najbardziej planete lubisz?

 

Coś nie mogę wstawić tutaj synastrii...Łapaj datę wodnika 02.02.1978..ur. w Kielcach o 21:21... Może mi wyjawisz czemu mam do niego taką awersje :O

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-11-03, 16:39:44

JowiszaUsmieszek

Kielce to Skorpion z Asc w 21* Ryb no to się nie pomyliłem z facetem od PlutonaUsmieszek

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-11-03, 18:23:26

jak Ci to wyszło? Przecież on ma asc w wadze . Ja robie na astro. com natale...Może coś źle wpisałeś?

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-11-03, 20:35:12

Jak? PokombinujUsmieszek Głosny smiechGłosny smiech Albo już nie kombinuj, yh, mówimy o mieście tego człowieka

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-11-03, 20:48:59

aaaa o mieście :D

 

W ogóle ja nie mam spalonej wenus; wenus nie jest spalona, gdy jest w dwóch różnych znakach...jak u mnie:) Wcześniej myślałam,że są w za bliskiej koniunkcji...

Kurcze chciałabym się wyprowadzić do Warszawy...Tam jest więcej możliwości artystycznych...Sama już nie wiem...

Czyli twierdzisz, Alanie, że u mnie z aktorstwem nie wypali?Niepocieszony

 

Aaa...wiecie,że Al Bundy ma podobny natal do mojego?:D Ja go bardzo lubię...to też baran skorpion

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
alan 2013-11-03, 21:58:50

Pisanie Ci lepiej idzie Co prawda pi pi pi pi pi pi ale ludzie to czytają, masz najwiecej wyświetleń choć moim zdaniem to jest pi pi pi pi

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
alan 2013-11-03, 22:19:50

Skad ta złośliwość? Jak widzę Merkurego w Byku to zaraz mi się przypomina rozmowa dwóch pijanych Byków: mojego szwagra i jego kolegi:"ku....ku....ku.....ku.....na co tamten kiwa głową że nie i sss.....sss......sss......sss..... Oni tak mogą do konca za nim nie padną Rozumieją sie bez słów, proste, czytelne, mozna na to patrzeć godzinami ale jakiegoś głębszego ukrytego sensu to ja bym się w tym nie doszukiwał

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Arkana 2013-11-04, 06:55:47

Niepocieszony

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
Arkana 2013-11-05, 00:38:18

Ale jesteś niemiły Alan

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
Arkana 2013-11-07, 14:58:11

u mnie coraz lepiej jest... Właściwie w życiu nic się nie zmienia, stare śmierci, ale wewnątrz mnie coś się zmienia... Czuje się silniejsza :) Jeszcze nie do końca, ale jest lepiej :) Tylko mam dziwne napady energii, troche ciężko mi usiedzieć na miejscu...Dużo propozycji pracy w telewizorni dostałam:)

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
Arkana 2013-11-17, 03:36:59

Co tu tak cicho?

Ja się z wodnikiem pobiłam :D Mój pluton coś się z uwięzi urwał

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
Arkana 2014-02-12, 00:37:10

hej, hej wróciłam:)

Widać może u mnie jakieś sprawy sądowe?:( a jeżeli tak to jak z nimi będzie? Stawiałam sobie tarota... raczej sąd mi nie powinien grozić..

Tematów: 1
Odpowiedzi: 47
Dołączył/a: 2013-09-24
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.