Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > Pomoc wzajemna

Wkoło Macieju..
winetu 2013-09-29, 00:51:29

Znowu mam problem, sama jestem jedne wielki problem chyba. Pisałam kiedyś wątek odnośnie kryzysu w moim związku. Ten kryzys nie minął, jest cały czas, a ja chyba juz zobojętniałam i wyczekuje rozstania, tak wyczekuje, bo chyba jest nieuniknione.

Mąż mnie nie słucha, a może nie słyszy mimo że mówie głośno. On wie lepiej i basta. 2 planety w jego 12 domu, Mars (wł. asc) i Wenus chyba najlepiej oddają jego urok osobisty. Dodatkowo w Rybach. Agresja, alkohol, podnoszenie reki-nie teraz ale zdarzało się kiedyś, nie okazywanie uczuć, problem sam ze sobą..

A może to ja mam problem?

Nasze małe dzieci mają przy nim niepewna przyszłość. Zmienił miejsce pracy-początkowe stany euforyczne, które usiłowałam sprowadzić do ziemi przeszły w kompulsyjno depresyjne. Nagła zmiana uczuć do miejsca pracy, w którym jeszcze niedawno się chciał osiedlić i zakredytować-dobrze że nie dałam pociągnąć mu za sobą naszej rodziny. Teraz znalazł sobie swoje kolejne miejsce na ziemi-na zachodzie Polski. A my będziemy czekac z dziećmi aż Pan raz wmiesiącu przyjedzie ..

Nie wierze w ten wyjazd, uważam że powienien poczekać, że sytuacja się zmieni w przyszłym roku, że może wyjazd za granice, ale nie teraz jeszcze.. On patrzy przez jakieś dziwne , bo nawet nie różowe okulary, aja nie mogę mu ich ściągnąć :/

Najbardziej boje się o dzieci, że ta praca to niewypał, a póki co jesteśmy zalezni finansowo od niego- na szczęście nie mieszkaniowo. BTW woli byc daleko od dzieci? Dlaczego?

Chciałam mu pomóc, bo chyba ma jakis problem, ale juz nie wiem jak..

Nawet czasem boje sie go..i o niego..

Chce żeby dzieci miały ojca, ale wszystko zmierza do rozwodu.. Nawet nie wiem czy dlatego że mnie nie słyszy, czy że wkurza mnie już bezmyślność Tu i Teraz.. Jest ojcem, ma 2 dzieci a nie mysli o ich przyszłości rozsądnie- bo pewnie jakoś tam myśli, ale teraz popada w jakies stany euforyczne i nie da go się odwieźc od podjetej na szybko decyzji..

Nie rozumie że ja nie chce sie nigdzie przeprowadzać-chyba że za granice.

Więc pojawia się pytanie czy widać coś w jego? moim? naszym? horoskopie? widac koniec, porażke?

Uwazam ze nie powienien teraz podejmowac zadnych decyzji zwiaznych z domem praca-Jowisz tranzytuje 4 dom i jest w opp do Słónca z 10 domu. Te decyzje zdaje się nie beda teraz dobre ani dla kariery ani dla domu ropdzinnego.. U mnie Pluton an dsc u niego na dobre rozgoszczony Saturn-chyba koniec.. ?

No i ten Neptun u siebie aktualnie się panoszy.. mam wrazenie ze nie potrafi sobie zrobic analizy SWOT-szans zagrozen, mocnych i słabych stron swoejgo przedsięwziecia.

Nie jestem pazerna, chytra, ale chce zeby wreszcie powaznie pomyslal o przyszłości dzieci, o których przyszłosci nie mysli..

Jego data urodzenia to 08 stycznia 1985 , godz. 11.14, Kielce,

Co się z nim dzieje, czy jest szansa na ten zwiazek czy to juz zgliszcza tylko zostały? A może ja z moim księzycem w skorpionie jestem jego demonem?

Mój r jest w bazie..

 mąż ma na przyszły rok same kwadrtury w Solariuszu-głównie do świateł :/ boje się o niego..

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Odpowiedzi
winetu 2013-09-29, 00:52:27

natalny męża

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
winetu 2013-09-29, 00:53:59

Nie wiem czy tak nabijać posty, mam nadzieję że Jasmin nie będziesz zła, ale nie umiem wrzucic kilku za jednym razem, wrzuce jeszcze tranzytowy..

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
winetu 2013-09-29, 00:55:00

aspekty do tranzytowego

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
winetu 2013-09-29, 00:55:58

Nasz

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
winetu 2013-09-29, 00:57:17

Trefny solariusz. Jasmin jeżeli zrobił się balagan, a byłaby możliwość umieścić to jakoś w jednym poście przez Ciebie, to usune te, żeby nie robić smieci

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Jasmin 2013-09-29, 12:56:24

Bałaganu nie ma tylko wielkie emocjonalne poruszenie. Nie przejmuj się ilością wpisów.

 

A co sądzisz o eklipsie Słońca z 3.11. b.r. w związku ze swoim radix i męża?

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
winetu 2013-09-29, 13:11:48

Dopiero teraz doczytałam na google co to w ogóle jest ta eklipsa. 3 listopada 2013-zacmienie Słońa hybrydowe-niezwykle rzadkie, całkowite i obrączkowe. Nie wiem jednak jaki to ma wpływ astrologiczny-nigdy o tym nie czytałam.

Jasmin masz na myśli nasz porównawczy, czy każdego z osobna?

Astronomicznie zaćmienie Słońca jest typem tranzytu(za: Wikipedia), u mnie Słońce będzie w ówczas w domu 5-dzieci, relaksu, przyjemności, uzywek.

U męża będzie w domu 7-współpracy, małżonki. Dodatkowo te domy u obojga tranzytowac będzie Saturn

U mnie Słońe chyba będzie w luźnej koniunkjci z ogonem smoka. Zaćmienie ... to mrok, pustka, trudność w ocenie swojeego położenia ? --> to takie moje dywagacje.. Potem znowu wychodzi Słońce.. Ale w ciemności chodzi się po omacku, tym bardziej że przychodzi nagle, można upaść ..

Ale czy jest to tak rzeczywiście astrologicznie to nie wiem-bo nigdy nie czytałam ani nie zastanawiałam się nad wpływem zaćmień.

Jasmin, ja ogólnie mam wrażenie że nad nami ciąży jakaś klątwa, fatum..

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Jasmin 2013-09-29, 13:35:19

Żadna tam klątwa, tylko trudności.

W dziale Varia jest mój artykuł o zaćmieniach, może co nieco rozjaśni.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
winetu 2013-09-29, 14:09:45

Więc:

 w horoskopie natalnym nie mamy (ani ja ani mąż) aspektów Słońce-Księżyc-czy możemy liczyć na mniej efektów specjalnych?

Za ekplisą przechodzić będzie Merkury-u męża- zawiaduje domem 2-więc finanse, oraz 6 (zdrowie i nie jestem pewna ale chyba i praca-cały czas nie wiem czy praca to bardziej 10 czy 6 dom-6 to chyba podwładni). Natlanie ten Merkury jest w 9 domu w Strzelcu (2 żywioły-powietrze-ogień). Wyjazd męża za granicę? Ponadto Słońce znajdzie sie w tedy w trygonie do problematycznego Marsa, znajdującego się w 12 domu, będącego władca ASC. Zatem coś na tym podłożu pewnie-depresja, agresja, alkohol? Mars, jak pisałaś w artykule jest też władcą tego zaćmienia.

W Twoim artykule, cyt.: "

Skorpion- władcą punktu zaćmienia jest Pluton i Mars

Eklipsa w tym znaku skutkuje upadkiem znacznego dowódcy wojsk, szefa wywiadu bądź osoby o dużej władzy. Może rodzić sytuacje trudne, poczucie bezsilności i zawładnięcia przez ludzi i okoliczności. Istnieje poważne ryzyko działań terrorystycznych, zamachów i utraty znaczenia a w skrajnych wypadkach również życia na skutek działań tajemniczych wrogów i przeciwników.

William Lilly dopatruje się ryzyka zajść wojennych, pojawienia się tyrana, którego wszyscy będą nienawidzić."(artykuł Jasmin/VARIA)

Jak to rozumieć? Utrata życia przez męża? Czy objawienie się męża jako tyrana? W każdym bądź razie wydarzenia zachodzić będą na polu 7domowym-czy się myle? A więc odbije się to na naszym małżeństwie-i tu potwierdza się rozstanie.

Tajmeniczym wrogiem mojego męża może być on sam-władca asc jest w 12 domu,chowa się i nie che pokazać prawdziwego oblicza.

Czy też ja będę tym tyranem?..

U mnie również Merkury, za zaćmieniem-władca 4 domu-rodzinnego, mam problem z okresleniem czy chodzi o dom rodzinny z którego wyszłam, czy dom rodzinny który stworzyłam?Dodatkowo Merkury jest współwładcą domu XII, znajduje się w ostatnich stopniach Skorpiona, w domu 6 w kon z księżycem(emocje) i Saturnem.

 Merkury Księżyc natalnie- bardzo emocjonalne podejście do spraw domu rodzinnego z ktorego wyszłam-i tak jest. Poczucie zawladnięcia przez ojca? Bezsilność związana z niemożliwością wykaraskania się z relacji z ojcem? Powrót do domu rodzinnego? (o nie!) Merkury natalnie w 6 domu-nerwica, depresja?

Związek może mieć to z dziećmi-mam nadzieję, że nic im nie zagraża. Rozważam jednak wyjazd za granicę początkowo bez dzieci.. Ale to tylko rozważania..Czy to oznacza że może dojść do takiego wyjazdu?

"Zaćmienie  solarne wiąże się z błędem, brakiem jasności widzenia, pomyłką, co może być przyczyną zdarzeń nieszczęśliwych, skutkujących negatywnie w życiu jednostek jak i całych zbiorowości. Każde zaćmienie solarne ma miejsce podczas Nowiu Księżyca, a więc każda eklipsa solarna dotyczyć będzie również nadzwyczajnych stanów emocjonalnych czyli cierpienia oraz będzie wiązać się z obniżeniem witalności, kwestionowaniem naszej pozycji w zbiorowości i przeszkodami w dążeniu do wybranych celów." (artykuł Jasmin/VARIA)

 

Błąd. Właśnie błąd. Mam wrażenie że mąż ma problem z realną oceną sytuacji. Jakkby odebrało mu cały obiektywizm.. Nie wiem czy dobrym pomysłem jest podjęcie teraz decyzji o zmianie pracy i rozpoczęciu przez męża działalności gospodarczej. Ciągle go coś uwiera, a ja już nie wiem jak do niego dotrzeć. Szuka czegoś, ale sam nie wie czego chyba. My się nie liczymy, choć on twierdzi że to dla nas...

Jasmin, czy to zaćmienie objawia swój wpływ już teraz? Czy mniej więcej wtedy sytuacja się rozstrzygnie?

Ja czuje, albo już rozum mi odjęło, że to już koniec. I początek pasma nieszczęść. Niekończącego się pasma nieszczęść...

 

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
winetu 2013-09-29, 14:16:21

aha, zaćmienie objawia się również, jak pisałaś w artykule w domach kątowych, u mnie co prawda nie znadjue się w domu kątowym, u męża natomiast tak. Więc pewnie więcej efektów u niego, z arcji tego że jesteśmy razem i ja odczuje wpływ tego..

Ale, ale, to samo Słońce będzie w sekstylu do domu 1o męza i trygonie do domu 4...

Więc chyba nic  z pracą? Natlanie w 10 domu jest słońce? Liczę że nie utrata pracy, albo źle układająca się współpraca, bo mąż chyba nie usłucha żony, zresztą już chyba podjął decyzje o DG we Wrocku..:/

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
winetu 2013-09-29, 20:47:58

Jasmin, a kiedy ta eklipsa zacznie działać? 7 dom to dom współpracy i partnerstwa a więc w interesach, małżeństwie, to też jawni wrogowie, a więc tacy o których powinien wiedzieć..

U mnie to dom dzieci..

Pogubiłam się o co może chodzić.. :/

Myślałam, że to co się dzieje to raczej Saturn u męża. Przetranzytował już Plutona dając separacje wymuszoną. Mąż pracuje w delegacji. Tak myślę że jak przetoczy się przez Satruna może dojśc do separacji związanej np. z rozstaniem-rozwodem.Satrun w trgonie do 12 domowego Marsa- chyba go powstrzymuje jeszcze..Ale Neptun siedzi na Wenus z 12 domu..

U mnie Pluton tańczy na dsc, nie mogąc się zdecydować, czy  w lewo czy w prawo. Natalnie jest w 5 domu-gdyby nie dzieci to już pewnie by się zdecydowało samo ..U mnie Mars w domu kominukacji tranzytuje-chce się komunikować . Neptun lewituje przey MC- pieron sprawia że nie wiem co chce robić zawodowo-mimo ukończenia (prawie) 2 kierunków stoje w rozkroku.Uran siedzi trygonem na Wenus-wł. 5 domu. Zmiany? Ale jakie? Chyba ich się nie spodziewam..

Nie wiem, sama już nie wiem. Myślę, że coś się kończy..

 Na marginesie, takie położenie eklipsy (w  Skorpio) może wskazywać wojne :/ Rozruchy? Niepoke społeczne bardzo ekspresyjne zresztą w środki..

Poraz kolejny edytuje post..nie daje mi spokoju to zaćmienie, na stronie http://krystal28.wordpress.com/2013/02/11/2013-rok-nowej-ziemi/ autor nadaje mu pozytywny wymiar. Dom 5 to też dom twórczości :) od dłuższego czasu mam ochote tworzyć, szyć :) Ale mam zagwostke ..

 

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Jasmin 2013-09-30, 08:19:35

O matko, ale się nakręciłaś. Tyle pytań , nie wiem, czy dam radęUsmieszek.

Ty już sama sobie na wiele pytań odpowiedziałaś. Proponuję skupić się na jednym , a mianowicie na porównaniu Twojego radix z eklipsą. Widać tam najlepiej, co się dzieje.

 

Przede wszystkim, nie szalej i nie uruchamiaj swojej natalnej koniunkcji Słońce- Uran. Będę pisać etapami, bo inaczej pogubimy się. Eklipsa jest trudna ale wiele takich w ciągu życia za nami i przed nami a nawet w ciągu każdego roku zdarza się ich więcej niż jedna.

 

cdn.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2013-09-30, 09:41:15

Tę eklipsę z 3 listopada b.r. najogólniej można byłoby określić słowami: nie zgadzam się na zastaną rzeczywistość ale nie wiem, czy dam radę podołać trudnościom, które wiążą się z przeprowadzeniem zmiany.

 

Eklipsa jest już aktywna i nakłada się na poprzednią z maja b.r. , kiedy to ważne było bezpieczeństwo materialne, a w działaniach przeważała troska o byt. Metoda walki o byt była i jest często sprzeczna z ogólnie przyjętymi wartościami społecznymi lub duchowymi.

 

Światła podczas eklipsy z 3 listopada posadowione są w 11- 12 st. Skorpiona. Pozostają w aspektach z malefikami: z Saturnem w koniunkcji (trudności z wyborem drogi, z decyzjami), z Uranem w kwinkunksie (zdrowotne zawirowania, chorobliwa aktywność), z Plutonem w sekstylu (przymus działania, uruchamiania zmian), z Marsem w sekstylu ( praktyczna działalność, konkretna, związana z pracą, bo Mars w Pannie). Merkury jest w koniunkcji ze Światłami i w tej koniunkcji może być maleficzny ale nie musi (z uwagi na jego ambiwalentność energetyczną). W większości wypadków losowych będzie jednak złoczynny, z uwagi na to, że Księżyc jest w Skorpionie słaby a Merkury w Skorpionie jest wpływowy i przystosowuje się do energii Świateł. Ponadto Merkury jest w retrogradacji a więc zapowiada kłopoty z komunikacją, opóźnienia, brak kontaktu, powroty do trudnych sytuacji, rozwiązywanie na nowo wciąż tych samych problemów, brak zdecydowania co do metody działania, owo "wkoło Macieju", itd. Całość energii w Skorpionie jest po stronie Głowy Smoka, a więc przy umiejętnym wykorzystaniu energii może budować a nie burzyć, co nie znaczy, że będzie łatwo. Gdzie jest przeciwwaga energii Skorpiona i Ogon Smoka? W Byku. A więc trudności są natury wenusowej . Analiza aspektów Wenus posadowionej w Strzelcu daje odpowiedź, jakie kłopoty mogą przeważać w sytuacjach losowych.

 

cdn.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2013-09-30, 09:58:17

Władcami punktu zaćmienia są Mars i Pluton. Słońce zostanie zaćmione przez popędy, dążenie do władzy, tyranizowanie otoczenia, narzucanie innym swojej woli. Takie działanie rodzi bunt ale bez Słońca nie ma życia. Więc sytuacja wydaje się pozbawiona wyjścia. Nie wiadomo (Merkury R) co robić (Światła) aby pokonać trudności (Saturn).

 

Nałożyłam eklipsę na Twój radix. Światła w eklipsie w VIII domu eklipsy wypadają na Twój V dom. TY i Twój mąż macie różne metody, plany (Merkury, Saturn) na ten sam problem, którym jest promocja życiowa, bezpieczeństwo materialne . MC eklipsy wypada na Twojej koniunkcji ur. Słońce - Uran. W działaniach jesteś impulsywna, skłonna do nagłych cięć, nakręcona wyjazdem za granicę (Światła z eklipsy w kwadraturze do ur. Jowisza). Merkury z eklipsy retro jest w koniunkcji z ur. Plutonem i Ogonem Smoka. Myślisz o rozwodzie, tym bardziej, że zaćm. Pluton jest na DSC. Retrogradacja Merkurego a nawet Saturn (w kwadraturze do ur. Jowisza) powstrzymuje Cię od tej decyzji. Ważna jest dla Ciebie rodzina i przy tr. Jowiszu w Raku jest to dobrodziejstwo w tej sytuacji, acz nie pozbawione cierpienia. Myślę, że najważniejszy problem stanowi dla Ciebie brak fizycznego kontaktu z mężem, jego stałej obecności, poczucia wsparcia na co dzień przy opiece nad dziećmi. Ur. koniunkcja Księżyca z Merkurym mówi, że potrzebujesz takiego codziennego stałego kontaktu. Życie w oddaleniu nie służy Ci i stanowi zbyt duże obciążenie także dla psychiki. Boli cię fizycznie owa dobrowolna banicja męża. Właśnie- ASC w eklipsie wypada w Wodniku. Zaćmienie więc ma związek z samowolą. Osoba "zaćmiona" może nieświadomie uciekać przed wyzwaniami w działania samowolne, uraniczne, chcieć rozwiązywać kłopoty w sposób rewolucyjny, skrajny. Neptun w I domu solarnym skłania do znikania, podążania za swoją wizją, bez oglądania się za siebie.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2013-09-30, 10:54:14

ASc w Wodniku oznacza, że współwładcami horoskopu zaćmienia są Saturn i Uran. Przy władztwie Marsa i Plutona punktem zaćmienia Słońca jesteście oboje nastawieni na rozwiązania skrajne i każde po swojemu usiłuje je przeforsować. Mars z eklipsy jest w Pannie w koniunkcji z Twoją ur. Ceres w IV domu rx. Mąż prowokuje Cię do zmian, ale sam chce rozwiązać problem bezpieczeństwa domu przez odpowiednie zajęcie zarobkowe. Budzi w Tobie skojarzenia z domem rodzinnym. Słusznie to wiążesz ze swoimi przeżyciami z ojcem. Ale mąż nie jest Twoim ojcem. To inna osoba, natomiast uruchamia w Tobie problem związany z ojcem. To, na szczęście dostrzegłaś w swoim sposobie myślenia, mimo zaćmieniaUsmieszek.  Trzeba iść tym tropem. O Plutonie pewnie wiesz, ze nie jest malefikiem zawsze i w każdym wypadku. Pluton z eklipsy na ur. DSC nie musi doprowadzić do rozwodu. Wchodząc w dom VII rodzi manewry wojenne w związku ale Wenus z eklipsy pozostaje w samych beneficznych aspektach do planet urodzeniowych. Pozycja Wenus w eklipsie to dom X, kieruj się więc miłością do męża i rodziny.

 

W nadchodzących dniach tranzytowe Słońce aplikować będzie do półkrzyża z Uranem i Plutonem. Jego pozycja około 10 stopnia Wagi nasili problematykę związaną z eklipsą z 3. 11. b.r. Wówczas wyjaśni się wiele, byleby tylko decyzje, które zapadną w tym czasie nie były pochopne. Trzymam kciuki i powodzenia.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
winetu 2013-09-30, 16:42:03

Syn ma drezmke poobiednią, więc wreszcie moge się ustosumkować :)

Dziękuje Jasmin, za tak obszerną analizę :)

Jasmin doskonale to ujęłaś-dobrowolna banicja. Nier rozumiem tego-mam wrażenie że dzieci mu przeszkadzają :/

"MC eklipsy wypada na Twojej koniunkcji ur. Słońce - Uran." Jasmin, ja licze i nijak mi wychodzi MC, chyba że chodzi o IC eklipsy. Być może zrobiłam zły tranzyt-ustawiłam eklipse na 3.11 2013 r. wtedy asc wypada w Byku.

"W działaniach jesteś impulsywna, skłonna do nagłych cięć, nakręcona wyjazdem za granicę (Światła z eklipsy w kwadraturze do ur. Jowisza)"

ostatnio właśnie nie jestem impulsywna, a dumająca i rozbierająca na czynniki pierwsze. Większość dziedzin życia poddaje głębokiej analizie, co nierzadko uniemożliwia mi wręcz funkcjonowanie. Chciałabym wyjechać ( i zastanawiam się czy ta eklipsa w 5 domu nie oznacza poświęcenia dzieci, chwilowego pozostawienia ich w kraju z ojcem), ale nie wyjadę jeżeli nie będę do wyjazdu dobrze przygotowana a dzieci zabezpieczone. Jako młoda osoba byłam bardzo spontaniczna, taka bomba zegarowa-nie wiadomo kiedy wybuchnie. W ciązy w 2005/2006 r. stałam się zapobiegliwa, dumająca, analizująca, choć temperamentu mi w dalszym ciągu nie brakuje, brak jednak energii. Od tamtej pory jeżeli reaguje implusywnie to są to "puste implusy" nie mające odzwierciedlenia tak jak kiedyś w działaniu. Zmieniłam się o 180 st. Mam wrazenie że utraciłam zdolność egzystencji. 100 % poświęciłam się dzieciom i opiekuje się nimi o 180 st inaczej niż mną ojciec się zajmował. Mam dla nich czas. Żałuje, żeUran ze Słońcem już nie działają-gdy byłam młodsza bardziej odczuwałam tę koniunkcję i mimo nieraz szalonych "akcji" zawsze soiągałm to co chce i spadałam na 4 łapy-w 2005/06 to się zmieniło. Może nie powinnam analizować.

"Merkury z eklipsy retro jest w koniunkcji z ur. Plutonem i Ogonem Smoka. Myślisz o rozwodzie, tym bardziej, że zaćm. Pluton jest na DSC. Retrogradacja Merkurego a nawet Saturn (w kwadraturze do ur. Jowisza) powstrzymuje Cię od tej decyzji. Ważna jest dla Ciebie rodzina i przy tr. Jowiszu w Raku jest to dobrodziejstwo w tej sytuacji, acz nie pozbawione cierpienia." - zgadza się. Tranzytujący Jowisz jest w moim 1 domu-natalnie w 9 w Wodniku. Wiem, że muszę coś zmienić, właśnie dla rodziny.Jednak jest w kwadracie do Marsa :/W wykreślonym przez program radixie z tranytem na eklipse 3.11 ( u mnie domy wykresliły się inaczej) wskazuje na eklipsowe sprawy domowe?

"Myślę, że najważniejszy problem stanowi dla Ciebie brak fizycznego kontaktu z mężem, jego stałej obecności, poczucia wsparcia na co dzień przy opiece nad dziećmi. Ur. koniunkcja Księżyca z Merkurym mówi, że potrzebujesz takiego codziennego stałego kontaktu. Życie w oddaleniu nie służy Ci i stanowi zbyt duże obciążenie także dla psychiki. Boli cię fizycznie owa dobrowolna banicja męża." Nie wiem, gdy mąż jest drażni mnie, nie zabiegam o fizyczną bliskość-raczej jej unikam. Narodziny syna sprawiły, że w nim odnalazłam sowjego mężczyzne :) Cieszy mnie natomiast jego fizyczna obecność i kontakt z dziećmi .Jest ich tatą-one tego kontaktu potrzebują:)

"Mars z eklipsy jest w Pannie w koniunkcji z Twoją ur. Ceres w IV domu rx. Mąż prowokuje Cię do zmian, ale sam chce rozwiązać problem bezpieczeństwa domu przez odpowiednie zajęcie zarobkowe. Budzi w Tobie skojarzenia z domem rodzinnym." w dodatku w kwadracie ze Słońcem, Uranem iWenus. Więc oddziałuje rownież na dom pracy. Ja to odbieram tak, że i tak ja będę musiała wyjechać- a jeżeli tak to właśnie za granicę.  Żeby uciec przed domem rodzinnym właśnie.. Myśle że może ta eklipsa oznacza zmiane podejścia do macierzyśtwa- w końcu to emocje (Księżyc), Saturn(praca) Słońce, Merkury. Poświecenie dotychczasowego życia, zmiana ról-chociaż Saturn raczej utrwala struktury-a więc np. mnie siedzącać w domu i wychowującą dzieci. Spełniam się w tym-zastanawiam się czemu w ogóle kończyłam studia..wtedy chce się wyrwać z domu i zacząć zarabiać, a potem dochodzi do mnie że przecież nie mam z kim zostawić dzieci gdy mąż pracuje-ani mamy ani teściowej, ani dobrej cioci.. Być może teraz się to zmieni-Saturn natalnie jest w 6 domu-poświęcenia i służby. Poświęce dotychczasowe zajęcie-macierzyństwo 100% na rzecz pracy, cięzkiej pracy, np. za granicą, oraz dorabiania się.

Być może właśnie ten Pluton zmieni role w naszym związku. On stanie się pełnoetatowym tatuśkiem, a ja pracującą kobietą.

Martwi mnie jednak to, że -w wygenerowanym przez program kółku, Uran jest w 12 domu.. ten dom dla mnie jest niewiadomą. Chociaż może to wskazywac na konieczność zmian, nagłych rewolucyjnych, których tak bardzo się boję i nie lubię-na pograniczu natalnego 10 i 11 domu, a związanycn z z pracą i służba.

Jasmin, jesteś doświadczonym astrologiem, nie umiem ustawic tej eklipsy na rx żeby asc był w Wdoniku, więc interpetuje tak jak zrobił to za mnie program. Mogło mnie zaćmić :)

A kiedy zejdzie mgła mam nadzieje, że zobacze to co jest za tym co widać (hakunamata!)

 

 

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Jasmin 2013-09-30, 17:00:36

Wkleję horoskop eklipsy bez Twojego, no bo jest w Bazie. Trzymajcie się:)

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
winetu 2013-09-30, 17:01:23

Wenus w strzelcu to brak umiaru? Włóczykijstwo-albo potrzeba podróży? Miłość w podróży? Właśnie w Strzlcu wybitna chęć podrózowania.ale gnebiona jest ta wenus Neptunem :/wielkie nadzieje i nic wiecej.

W programie u mnie wychodzi na pograniczu-8-9 domu rx eklipsowego. A więc sprawy 9 domowe-tak jak pisałaś :)

Kwadrat Marsa do natalnej- nie sprzyja-problemy właśnie z zagranicą. Dziećmi.?Nadto kwadrat Neptuna do natalnej i koniunkcja Wenus eklipsowej do nat Neptuna- więc tu jest mgła. Złudna nadzieja, np na wyjazd i to że tam będzie lepiej. Nieobiktywne oszacowanie szans i zagrożen. Analiza SWOT konieczna-w pełni obiektywna.

cóż-jedna moja wypowiedz podwaza druga-efekty mgły neptunicznej :)

U meża 3 dom eklipsy jest w domu 4 rx z Jowiszem-komunikujemy się!-koenicznośc rozmowy obgadanie pewnych spraw. 6 dom eklipsy pokrywa się z 7-praca kosztem partnerstwa. U niego Wenus z 8 domu eklipsy jest w domu 9-koniunkcja z Merkurym-coż wyjazd chyba nie jest dobrym pomysłem w jego przyapdku-tym bardziej że dokłada się do tego kon z Neptunem-całkowity brak obiektywizmu..Światła eklipsy w trygonie do Marsa 12 domowego-ukrywa przyczyny bycia banitą.. ?prawdziwe motywy?Kwadrat eklispy do 5domowego Księzyca-coś z dziećmi, rozrywką, używkami?Eklipsowe światła i Merkury w trygonie do natalnej Wenus w 12 domu w Neptunie-całkowite zaćmienie-wydaje się że podejmowane przez niego decyzje aktualnie są niczym nie umotywowane-pasmo błędnyhc, by nie rzec głupich pochopnych decyzji-mających wpływ na związek..

Smutne to, mam nadzieję, że źle kombinuje.

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
winetu 2013-09-30, 17:04:29

Jasmin, ja baran łupi jestem-zapomniałam o czymś takim jak godzina zupełnie- i robiłam wtedy kiedy akurat włączałam program.

Zaćmiło mnie totalnie! Jasmin masakra. No ale niech to będzie nauczką i nauką dla innych-jak to działaja te zaćmienia :) Doświadczone organoleptycznie :) smiać się czy płakać? :) Dobrze Jasmin że zachowujesz rozsądek i trzymasz rękę na pulsie.

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Jasmin 2013-09-30, 17:21:26

Oj tam, oj tam. Nie przesadzaj z samokrytyką:) Samej mi się zdarza często mylić się.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
winetu 2013-10-02, 09:27:06

Lepiej (w mojej ocenie) nakłada się ta właście eklipsa, którą wkleiłaś:)

niemniej zastanwia mnie fakt, że oboje-w moim odczuciu mamy wskazania do wyjazdu za granice, życia na emigracji. Mąż- Neptuna w 9 domu(za wodą, podróże statkiem, przez morze, ocean) i Merkury (komunikacja-języki obce). Co prawda Neptun jest w Koziorożcu, ale może to oznaczać ni mniej ni więcej jak rozsądne do tego podejście. Natalnie Neptun włada domem 12-podświadomości, chciejstw i tego co ukryte. Może po prostu oznaczać chęć wyjazdu. Merkury w strzelcu(strzelec-podróznik)+9 dom-podwojnie podkreslone zarobki za granica. Ponadto Jowisz w ładający domem 9 w domu 10-co prawda w znaku swojeog upadku ale nie w krytycznym 15 stopniu-może chofzi po prostu o więcej pracy jaką będzie miał włożyć w sukces za granicą. Co niekoniecznie oznacząć będzie syzyfową prace..Mysle, ale pewna  nien jestem-jesli ktos widział takie realizacje tego asp to prosze o uwagi), ze jego emigracja nastapi-gdy Neptun bedzie tranytował Marsa.

U mnie Jowisz w 9 domu-podroznik podwójnie podkreślony-władca 6 d-a wiec praca za granica. w recepcji z uranem z 6 domu. Uran w koniunkcji ze słońcem-spalony-dużo pomysłów na minute problem z realizacją, Słońce w sekstylu do Jowisza. Duża zmiana.

Myślicie że są to jakieś sygnifikatory emigracji?

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
winetu 2013-10-02, 10:02:52

Może jeszcze Jasmin dopuisze cos nieco przemyslen do tej eklipsy. U mnie 1 d eklipsy pokrywa sie z domem 9 i 10. Eklipsow Neptun sieje zamęt. Co robić -pytam? Chcę pracować-chcę wyjechąc. Dodatkowo 9 dom to studia wyższe. Kończe prawo. Jako osoba nad wyraz praworządna niewiadomo czy je skoncze. Praca napisana, egzaminy zaliczone. Co z obroną? Ano, praworzadny winetu postanowił przeciwstawic sie niepraworządnym decyzją uczelni, sprzeciwic bezpranego podwyzszeniu czesnego-no i nie płacił, a że władze nie przystłay na prośbe czy propozycje zalegalizowania owego faktuy podwyżki lakonicznym aneksem, to jest jak jest. Winetu nie płaci, władze nie ugięte. Sprawy nie zalożą oni-bo roszczenie nienależne, ja -hmm, poczekam zreszta nie bardzo ma o co? o wydanie dokumentu? hmm, tutaj ten neptun wprowadza mgle i rzeczywiscie mglisto bedzie :) juz jest:/

Eklipsowy uran  w drugim domu, chodzi o pieniadze z pracy-fakt przydałyby się :)

Sprawy 5 domowe eklipsy w nastrojowym Raku.. dużo emocji, poświęcenia-teraz to one są na swieczniku. Przy okazji niezwykła potrezb tworzenia-czyli zrealizowania tego co winetu robic chcisl zawsze.Zaćmioenie w domu 5- słomiany zapła i takie same nadzieje na twórcze spełnienie pewnie :/ 7domowy eklipsowy mars w kon ceres-tak jak piszesz. Jakiś atak na moje poczucie bezpieczenstwa w obszarze 4 domowym- i nie wiem czy samotnosc, czy powrót widma ojca :/

Uzupełnaijąc wcześniejszego posta, nasuwa się wątpliwość, czy oby Neptun w 9 domu meża, władający natlanie domem 12 nie wskazywał na ukrytych wrogów czyhających za tą wodą?

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Jasmin 2013-10-04, 09:40:12

Znowu muszę i chcę bronić NeptunaUsmieszek. Uważany stereotypowo za wyłącznie planetę maleficzną właśnie w ten sposób sprowadza błędy poznawcze. Trzeba patrzeć, gdzie ten Neptun w tranzytach jest posadowiony. Ogólnie Neptun obdarza subtelnością, umiejętnością postrzegania rzeczy, sytuacji i ludzi w sposób odmienny, pozazmysłowy. Ryby, którymi włada są przeciwległe do Panny, która bierze wszystko na konkret, skupia się na materii, ducha (w skrajnych przypadkach) lekceważąc. Człowiek skupiony na materii, na tym, co można praktycznie osiągnąć , nie widzi szerszego kontekstu i gubi szerszy wgląd w uwarunkowania.

 

W horoskopie eklipsy Neptun jest w Rybach (znak domicylu) w domu I, czyli pod naturalną władzą Marsa. I-szy dom to działanie, inicjatywa, sposób pokazania się, prezentacji, skuteczna lub nie metoda realizowania siebie. Neptun w tym miejscu daje energię do działania pod wpływem idei, pomysłu, w celu zrealizowania jakiejś wizji. I ona ma szanse na realizację, pod warunkiem ogarnięcia subtelności (Neptun) wszystkich uwarunkowań, o których mówi Mars w Pannie. Neptun w tej eklipsie wprowadza w pomieszanie tych, którzy niezbyt dokładnie wiedzą , co chcą zrealizować (Mars w Pannie). Podejmując rozpoczynanie jakiegoś projektu czy pomysłu trzeba wiedzieć, jakie z tym wiążą się konsekwencje, szczególnie w relacjach z innymi, w związkach, bo Neptun i Mars są położone w domach I - VII. Ja np. rozpoczynając projekt "remont domu" musiałam wiedzieć, czego chcę od ludzi, którzy go przeprowadzą, wybrać wizję, estetyczny projekt finalny i dopilnować, aby został urzeczywistniony. Kiedy nie dopracowałam szczegółów, bądź nie porozumiałam się precyzyjnie z wykonawcą, wynik był nie do końca zadawalający i trzeba było robić poprawki.

 

Co do Marsa z eklipsy , który jest w koniunkcji z Twoją Ceres natalną, to ja raczej analizowałabym ten aspekt pod kątem, jakie cechy ojca odnajdujesz w mężu w sytuacji, kiedy chodzi o bezpieczeństwo domu. Może pomoże porównanie horoskopów męża i ojca.

 

pozdrawiam:)

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
winetu 2013-11-11, 21:40:03

Śpieszę zameldować dla nauk potomnych. Listopadowa eklipsa nic w moim życiu nie zmieniła. Nic się nie wyklarowało, rozjaśniło, emocjonalnie tak samo. Nic.. a spodziewałam się że coś się zadzieje. Ciągle niezdecydowana jeśli chodzi o rozwód, z każdym dniem coraz bardziej na tak, myśli samodestrukcyjne ciagle obecne.. Coraz bardziej luzuje więzy łączące mnie z rodziną. Może wszystko zmierza ku horoskopowemu przeznaczeniu-porzuceniu rodziny i wyruszeniu w świat? W każdym bądź razie wpływ ten odczuwam od dawna - więc to z pewnością nie zasługa eklipsy.

Nie wiem co mogła wywołać ta eklipsa, ale u mnie chyba nie było na tyle mocnych aspektów,więc  ominęło mnie COŚ. Co do ojca nie odnajduje w mężu żadnych cech wspólnych, ani też zupełnie przeciwnych do tych, które posiada mój ojciec. On wiecznie był problemem, ale to była jedna osoba, teraz są dwa problemy-ojciec i mąż. Obydwoje wprowadzają marazm w moje życie i generują autodestrukcje na maxa. Tyle z podobieństw. Tyle że ojca nie ja wybrałam, męża już tak. Taki mój los-wiecznie poniewierana. Tak ma byc i basta-zaczynam się przyzwczajać. Jeżeli karma istn ieje to w next life może być tylko lepiej :)

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2013-11-11, 23:24:39

Zdziwiłbym się gdyby było inaczej.....

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
alan 2013-11-11, 23:27:17

Progresywny Księżyc mija Ci Saturna, to tak jakbyś leżała w trumnie i czekała aż ktoś zatrzaśnie nad Tobą wieko,... totalny marazm, nawet myśleć się nie chce.  Na szczęście odpuści Ci po dwóch miesiącach, ba tam widać koniunkcję z Wenus, znowu zrobi się miło Swoje przeszłaś 2,5 roku Skorpiona, pół roku przed koniunkcją z Saturnem poczułaś te 3 lata...

Rozwód raczej nieunikniony ale to jak Jowisz będzie Ci tranzytował III dom. Kwadrat do Saturna w Skorpionie, trygon do swojego znaku, dostaniesz kopa, działasz. Dodajmy łatwy, szybki rozwód, z reguły 2-3 sprawy, często bez brania adwokata. Wyznaczając dzień i godzinę złożenia pozwu umieść Marsa w VIII domu wtedy stronę przeciwną obciążą kosztami sprawy. Wcześniej możesz się rozglądać za nowym mieszkaniem, tranzyt Jowisza przez II dom. Całkowita zmiana środowiska, grup zainteresowań, otoczenia, wejście Urana do XI domu domu jego władztwa O, Pluton wychodzi Ci z VI, zmiany w miejscu pracy, inna atmosfera, koniec podejrzliwości, złośliwości, nic nie stoi na przeszkodzie żebyś wiecej zarabiała... No gdzie się nie obrócę i nie spojrzę to same dobre rzeczy

Saturn w V, o to Ty sie jeszcze zdąrzysz zakochać zanim wejdzie do VI. Pluton w VII, bardzo dużo swobody w nowym zwiazku, spokojnie będziesz mogła się realizowac, robisz co chcesz.... No gdzie sie nie spojrzyOczko....

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
alan 2013-11-13, 19:37:15

Powinnaś zmienić swoje zawołanie.... Na squaw.

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-17, 21:17:09

Dziękuje Alan za odpowiedź. Jowisz w 3 domu może nieść takie zmiany? Myślałam że 3 dom odpowiada raczej za komunikacje, krewnych, znajomych.. U mnie będzie w 3 domu w drugiej połowie 2014 roku-więc już niebawem. Co do wydarzeń w moim życiu to 13 listopada ukończył się jeden z tranzytów i przyniósł mi tyle emocji, że aż mna telepało. Obrona, brak czasu na cokolwiek-bo przecież wydawało mi się że nie da się zająć dziećmi, nauczyc całego KC, przeczytac pracy, nauczyć handlówki.. A jednak się dało- w kilka nocy :) A narobiłam takiego zamieszania nakręcaja się samemu, że mało mi serce nie padło z nerwów. Wściekłość na męża za to że go nie ma w domu, nie pomoże przy dzieciach doprowadzała mnie do obłędu. Saturn kwadrat Jowisz miał wtedy swoją kulminacje. Teraz mi troche przeszło. Obroniłam się :) Na 5:) więc i się pochwale, a co tam :)

Ale co z tego, jak perpektywy pracy żadne-maluszka ciężko jest zostawić w żłobku, nie mamy babci która by pomogła i zajęła się wnuczkiem, a na opiekunke mnie nie stać :/ Mąż sobie siedzi w innym miescie, pracuje, po pracy odpoczywa, choc on twierdzi że to jest gorsze tak nic nie robic, bo go to męczy... A ja nie mam nawet jak wyjść do lekarza. Kiedy przyjedzie na dwa dni, to co chwila krzyczy, coś mu nie pasuje.. Mam juz dość..

 Ruszyło się teraz coś (dziś) również i w materii działki, którą chce od jakiegoś czasu sprzedać-niby nic takiego, bo tylko telefon od zainteresowanego, ale od czegoś trzeba zacząć.

Alan, nie znam się na progresjach, ale to co piszesz jest bardzo pocieszające :) Bo coraz mniej wierze że będzie dobrze, a rzeczywistość mnie przytłacza. Depresja depresją.. ale doszedł też strach. O każdy następny dzień.

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2013-11-17, 22:55:17

Gratulację! Spisałas sie na medalUsmieszek Obronić sie w tych warunkach, no to sama przyznasz że to jest nie lada wyczyn Dałaś radę, z resztą też sobie poradzisz, nie pękaj Z działką życze Ci aby zeszła już, ale trzeba brać pod uwagę też termin późniejszy Możliwe że jak Jowisz znów pójdzie ruchem prostym znajdzie się kupiec

Trudy wychowawcze z maluszkiem ustąpią jak Saturn wyjdzie z V, zleci nie wiadomo kiedy

Masz dość, kiedyś pogadamy ale nie na forum Póki co trzeba się uzbroić w cierpliwość, robić swoje Odżyjesz jak tylko Jowisz pójdzie ruchem prostym przez Twój I, zostawisz za sobą całe 12 lat, nowe szanse nowe możliwości Pisałem Ci 4,5 miecha Natomiast duże nadzieje na spokój u Ciebie wiąże z koniunkcją Księżyca z Wenus w progresjachUsmieszek

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-18, 09:25:23

Dzięki Alan. Niezwykly z Ciebie człowiek. Taki ciepły :)

A nawiązując do progresywnego Księżyca-wkrótce na Wenus-luty/marzec, a niedługo potem-mniej więcj wrzesień, październik listopad ów Księżyc będzie na Uranie i Słońcu, więc rewolucja na całego. Nie wiem czy w progresjach tak to się interpretuje, ale: skoro Uran jest wladcą domu 9, natalnie jest w 6, więc coś z pracą, studiami, zagranicą-ewentualnie-tam będą zmiany, które emocjonalnie wytrącą mnie z równowagi- wszystko nagle. Być może chodzi o przeprowadzke do innego miasta..

Prawde mówiąc co do działki nastwialam się na wrzesień/październik 2014 roku- wtedy Jowisz będzie w 2 domu w opp, ale mniej więcej w opp do natalnego z 9 domu.

Tak bardzo chciałabym pracować, godzic prace z wychowaniem dzieci.. Wierze że w końcu to stanie sie realne. Póki co myśle nad czymś co można robić w domu-np. szyć :)

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
winetu 2013-11-18, 16:13:18

No właśnie, doznalam olsnienia. Jasmin, pisałas abym zastanowiła się jaki związek jest m-dzy moim ojcem a mężem. Olsniło mnie. Ojciec pomimo że go kocham jakoś dziwnie w bardzo uzalezniony sposób, najlepiej jak jest daleko ode mnie. Mąż  był i jest mi potrzebny, aby wyrwać mnie od ojca. A!No mam!Tak, to o to chodzi!To jest cały szkopuł. Przy  mężu nie czuje się na tyle bezpiecznie-szczególnie materialnie-nawet nie tyle chodzi o mnie co o moje wymagania w stosunku do męża odnośnie dzieci i zabezpieczenia im bytu.. Więc taka jest ta relacja..

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2013-11-18, 16:21:03

Dzięki Skarbie, miła jesteśUsmieszek (nie chwal dnia przed zachodem...Oczko)

 

Powiem tak, wpadła Ci kasa na trygon tranzytującego Jowisza do natalnego Plutona? Jeśli nie:

Miałem parę razy tak, że "przeleciał" i nic. Stanął, zaczął się cofać, stanął ponownie Z chwilą gdy miał rozpocząć ruch prosty, zrobiło się ożywienie, działka poszła w dwa tygodnie (płatne w dwóch transzach w odstępie paru tygodni-w końcu akcent Plutona musi być-) Co ciekawe, ruszajac prosto nie tworzy już aspektu z Plutonem. Trzeba na spokojnie ocenić, zgodnie z regułami, możliwe że Ty masz rację.

Jak bedę miał więcej czasu to rzucę okiem na Twoje gwiazdy

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-18, 16:58:44

Właśnie mi program sprawdza te tranzyty. Odziedziczyłam niewilki spadek w czerwcu 1991 po mojej mamie mając kilka lat, gdy Jowisz był w 2 domu. Ale 30 09 2010 dokonalam zamiany przedmiotu spadku po mamie, na prosbe ojca, dając tacie 387 m2 w zamian za 187 m2 udziału w innej działce-wtedy też Jowisz i Uran tranzytowały trygonem Księżyc i Merkurego. Od tamtej pory raczej pod górkę niż z górki. Dzięki temu zwiększyliśmy swoje udziały w odbrębnych nieruchomościach i wyszliśmy ze współwłasności.. Do tej pory nie moge pozbyć się tej działki.. Dostałam ją w 1998 r w listopadzie od dziadka.Wtedy Jowisz tranztował 10 domu i był w kwadracie do Słońca i Urana. Poza tym Saturn w opp do natalengo Marsa.Tyle z więszkych aspektów.W progresjach wtedy Merkury był w koniunkcji z Wenus, a Księżyc w domu 11-dziadków. we wrześniu 2010 r. Merkury p[rogresywny w sekstylu z Marsem, Mars w kwadracie do Jowisza. Poza tym nie pracuje, poza pracą przez kilka lat, przed ciąża, ale raczej w wymiarze charytaywnym, choć wiele niematerialnych korzyści uzyskałam-nauczyłam się pisać pozwy i inne pisma sądowe, czy pracą na część etatu za najniższą krajową do momentu urodzenia drugiego dziecka w grudniu 28 2012 r. Więc raczej nie miałam wielkich wpływo gotówki czy wielkich życiowych zakupów :/ A ponieważ nie mam w rodzinie nikogo kto by mi pomógł na pełen etat- czyt. gdy dziecko zachoruje, gdy ja jestem w pracy.. to ciężko mi sobie wyobrazić moje życie zawodowe. A przez to również i zarobki, które moglabym jakoś inwestować... Cały czas marze o pracy.. Ale nie kosztem dziecka-syn jest malutki-nie ma jeszcze roczku, żłobki w oklicy to wiecznie otwarte okna podczas pory drezmki i niedożywione dzieciaczki-córka chodziła 2 tygodnie ale schudła 1 kilo, nawaiła się kilku infekcji, na widok gotującego się w domu obiadu prawie że wskakująca do garczka... wiem że wiele wymagam, ale najlepsza by była taka praca w domu, mogę codzinnei dojeżdzać z dzieckiem, zawozić to co zrobiłam i brać nowe zlecenie-byłoby to idealne rozwiązanie no ale niestety żyjemy w Polsce, a ja jeszcze w moim zaściankowo-nowobogackim mieście..

Zresztą ludzie mnie raczej nie lubią... dzwonią głownie jak mają problemy prawne a potem głucho jakby zapadli się pod ziemie :( Czasem nawet nie wiem jak się do kogoś odezwać, czy napisać, np u na forum, bo nie wiem czy zostane właściwie odebrana. Ludzie mnie często odbierają jak drapieżnika, jakbym ich atakowała, a ja nigdy nei mam takiego zamiaru..

Co do Ciebie, Alan, naprawde jesteś taki ciepły i życzliwy, jak przeczytałam Twoje wypowiedzi na forum to aż mi się ciepło na duszy zrobiło i uśmiechnęłam się :)

 

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
winetu 2013-11-18, 18:48:48

Alan, a czy widać w tranzytach lub progresjach mój wyjazd za granice do pracy, np. do Anglii w ciągu roku? Będę chyba zmuszona wyjechać, zresztą chce wjechać za chlebem dla dzieci. Czy mąż da sobie rade sam z dwójką małych dzieci?

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2013-11-18, 21:35:31

Skarbie dzieki za miłe słowa Gwoli wytłumaczenia mam trygon Wenus z Księżycem (i innymi planetami) często daje sympatie nie tylko w życiu, w dodatku od "pierwszego wejrzenia", potrzebne bo pracuje z ludzmi w dodatku same trudne przypadki ("A skąd Ty je bierzesz!!!) posłuchała jednego spotkania pierwsza reakcja

Wyjazd za granicę. No ja bym obstawiał sierpień/wrzesien 2014 jak Jowisz wejdzie do III propozycja będzie ale....cos może stanąć na przeszkodzie Zresztą na miejscu pojawi się fajna praca, może być dylemat...

Wiesz co, za nim Saturn nie wyjdzie Ci z V do VI (wiosna2014) to Ty lepiej siedź na tym ślicznym tyłeczku, tu na miejscu. Mąz Koziorożec z dwójką dzieci sam? Wiesz co nie widze tego, no chyba że w ramach eksperymentu socjopatycznego, to tak Wybaczam ci, takie pomysły mogą sie rodzić z trudnej sytuacji materialnej

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-18, 22:33:27

Alan, więc to widac w jego Rx. Bałam się użyć tego słowa, ale czasem myślę że on ma jakiś problem, aż bałam się z nim wyjechać.. On chce być z dala od mojej rodziny. Ktoś mi kiedyś powiedział, że ON nie chce żebym miała gdzie uciec.. Czasem patrze na niego i nie do końca wiem kim jest. Raz mi go szkoda potem go nienawidze. Czasem mysle że jest jakimś socjopatą własnie..

Zostawiając dzieci z kimkolwiek pękłoby mi serce, ale mogłoby byc motywacją do z**** lania od rana do nocy. Dla nich. Skoro on nie chce lub nie może, to ktoś musi. A moje dzieci nie mogą mieć ciężko. Bo mi też serce pęknie. Boje się że on nic im nie zapewni, ani bezpieczenstwa emocjonalnego, komfortu psychicznego, ani materailnego.

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
winetu 2013-11-18, 22:49:33

Zresztą kiedyś Pani która czyta z kart klasycznych postawiła nam karty-nie chciała za wiele powiedzieć, powiedziała tylko że nie jesteśmy dla siebie, byłam wtedy w ciąży, powiedział: cóż stało się, teraz trzeba dbać o dziecko. Mąż ją wyśmiał, zresztą on jest ignorantem- zawsze gdy coś jest nie po jego myśli kpi z tego. Teraz, znowu mam przebłysk. Dlaczego się z nim związąłam, bo nie głaskał mnie po głowie, bo nie był czuły, bo nie był zbyt dobry. Zupełnie jak mój ojciec. Uważałam, zresztą do tej pory uważam, że nie zasługuje na dobrych, pożądnych ludzi. Zawsze chciałam dobrego męża, pożądną rodzine. Ale gdy tylko spotykałam pożądnego faceta, uważałam że jestem dla niego zła, za małao dobra.. Że jego rodzian chciałaby dla niego lepszą partnerke, ładniejszą, mądrzejszą, po dziennych studiach, teraz doszło jeszcze bezdzietną :) A tu uważałam że jest ok. Jest ojcem moich dzieci. Pragnę by był szczęśliwy. Dla nich.. Nie chce dla niego źle. Czasem krzycze, błagam, krytykuje, dowartościowuje, stosuje różne zagrywki. Zadna jescze nie była tak dobra by usłuchał..

Alan, czy ty jesteś psychoterapeutą? :)

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2013-11-18, 23:01:04

Ale Koziorożce takie są Praca, praca po godzinach, praca na wekendzie, praca w swieta, zycie po życiu praca po śmierci... Trzeba było dać Bykowi to by Ci teraz siedział z dziecmi. On ma Marsa w Rybach "rozkapryszone książe" Ty "XVI wieczna polska szlachcianka" wydaje mi sie że świetnie pasujecie do siebie Wiesz, on ma Księżyc w Lwie, wiesz musisz się wziąść za siebie, Ty musisz być jak "pragnienie milionów", on taką chce Cię widzieć Dasz radę?

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-18, 23:41:44

XVI wieczna polska szlachcianka.. hmm sama nie wiem czy to dobrze czy to źle.. no moja prapraprababka, czytała, konia ujeżdzała, językami władała, chłopa poganiała, wino polewała, haftowała, męża słuchała, podobno, żartuje :) ah, ja żem myślała, że chłopa miała..

coś w tym jest.. w tym "pragnieniu milionów". Nie moge być nijaka. On lubi, nawet jak omijają mnie szerokim łukiem, lubi, bo nie jestem nijaka, bo mnie uwielbiają ( na palcach można wyliczyć) albo nienawidzą (setki, w setkach trzeba liczyć). Lubi gdy mam racje w towarzystwie, milcząco ale jakby z podziwem przygląda się gdy tłumacze swoje.. Mówi że to dobrze, że się nie nudzi, że nie jestm jego tłem.. Ale teraz są dzieci, nie mamy czasu dla siebie. Dla znjomych. Zostałam kurą domową. Mam być ładna, gładka i powabna, ale dla niego, nie moge wyjśc do pracy zbyt ładna, gładka i powabna, bo wpada znienacka na kontrole..

Mówi że się starzeje.. nie wiem czy dam rade.. może znajdzie sobie młodszą albo młodziej wyglądającą raczej..

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2013-11-18, 23:48:15

Hm, no nie mogę Ci powiedzieć (regulamin portalu) ale na jego miejscu zacząłbym sie rozgladac powoli za samochodem z "szyberdachem"Oczko

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-18, 23:57:43

kretyński "winetu" był podyktowany chwilą. Nie da się zmienić niestety zawołania.. No może i taki ze mnie troche dzikus..

Eh, no jak to nie możesz? Ja wiem, rozstaniemy się, czuje to w kościach od 2 lat..

Ale po co mu ten szyberdachm, miałby wypuścić pajęczą sieć przy najbliższym wiadukcie i wykoptować? Szykuje się jakaś jazda z moejj strony? Bezrobotna kobieta jest jak wsciekły tur..

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2013-11-19, 00:01:04

Na "rogi" Śpimy Pa

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-19, 00:10:18

Nie, nie z pewnością nie! Chyba że ja będę zwierz dziki rogaty-squaw rogaty :) I do przewozu właśnie takiej rogatej zwierzyny-czyli mnie. Ja nie z tych, zresztą nie mam warunków na robienie rogów. Mam dwoje małych dzieci cały czas przy sobie. Niemożliwe.. Wykluczone..Ja mam dzieci, i żadnych innych potrzeb poza dogodzeniem im. Cały czas z nimi i dla nich póki co. Gdy śpi Młody, córa w szkole albo się bawi buszuje w necie. Tylko wtedy mam czas. Ale jakie rogi? Nie. Chyba że on mi ustruga, no przecież żone też trezba czasem gdzieś podwieźć a poroże bez szyberdachu nie wlezie do samochodu, a jak wlezie to blache zniszczy, a że facet o auto dba to na to nie pozwoli. Toć to wtedy logiczne się wydaje. Facet w siną dal poszedł, daleko od squaw, kosmate myśli pewnie ma. może po dancingach chodzi i zwierzyny szuka..

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2013-11-19, 00:25:28

Jeśli wytrzymasz cztery lata- znów będziecie odbierali na tych samych falach. Jak kiedyś. Powodzenia. Aha, wystarczy napisać że kochasz go i dlatego nie.

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-19, 00:54:46

:)

Kocham, jest ojcem moich dzieci, a nie byle jakim facetem.

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2013-11-19, 18:36:09

Panowie? Jak długo zamierzacie "być byle jacy"? Czy nie lepiej być fajnym, konkretnym, facetem? Jeśli warunkiem bycia ekstra gościem jest posiadanie dziecka ze Squaw, no to chyba nie ma rady, mus to mus, Ojczyzna żąda ofiar, musimy się poświęcic w obronie naszego honoru

Skarbie, jak napiszesz przeczytaj, pomyśl, tam u góry masz "edytuj" po to to jest, zmień, dopracuj a nikt nie będzie się Ciebie czepiałOczko Bez pośpiechu to nie wyścigi

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
melania 2013-11-19, 19:03:43

Alan, dajesz czadu:). Może to i dobrze zadziałać jak terapia wstrząsowa ;)

Tematów: 11
Odpowiedzi: 106
Dołączył/a: 2013-02-21
winetu 2013-11-19, 21:50:00

eh, miało być pięknie, wyszło jak zwykle..

opcja "edytuj" już nie zadziała..wiadomo o co chodzi, jest moim facetem, w końcu sam nie wziął, a ktoś mu dał .. jest ich ojcem, "kimś" dla mnie, bez względu na to czy będzie mój czy nie mój, nigdy obojętny nie będzie :)

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2013-11-19, 21:52:24

Dziewczyna jak i wszystkie Strzelce Bliźniaki odbiera kwadrat od Neptuna No to nie są żarty, bo można sobie bardzo szybko spieprzyć życie Neptun rozmywa, a więc po zaletach Strzelca (prawda, fair play) nie pozostanie śladu Sympatia opinii publicznej-przeszłość, robienie komuś dobrze, tak można, nawet 100 razy Ale raz zrobisz źle i będzie Ci to wypominał lata, zapominając o tym że tyle razy zrobiłeś dobrze. No tak to działa Napewno fajny czas dla tych którzy się "nie patyczkują" idą "po swojemu" najwiecej ugrają W końcu to tylko 12 latUsmieszek Squaw jest spoko potrafi żartować z siebie, ja jej krzywdy nie zrobię choć jest takie powiedzenie Czym się różni nóz od "ziomala"? No coż, nóż się ostrzy a ......Oczko

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-19, 22:06:18

hmm, a tępi ziomala (nie ma emoty na tę okoliczność-może ta )Uśmiech

Jakie 12 lat? tranzyt-kwadratura Neptuna do Saturna?

No ja nic z tego nie ugram :/

Alan, spieprzyć życie? Musisz byc taki enigamtyczny? Kiedy ziarno niepewności zostanie zasiane to zaczynam tracić rozum, od zmysłów odchodzić- o czym pewnie wiesz.. że ciągle rozmyślam i dumam, aż fizycznie mnie coś zżera-6 dom-psychosomatyka zachwiana :/

A co do robienia dobrze, to to o mnie-o dogadzaniu wszystkim i lataniu na każde zawołanie? Bo tak słysze czasem od paru życzliwych.. kosztem dzieci często-na zasadzie rzucić i biec bo babcia ma zachcianke za przeproszeniem.. I życie ostatnio uczy, że nawet nie potknięcie, a asertywność moja- co cholernie rzadkim zjawiskiem jest- rodzi oburzenie i jakby wstręt połączonym z niedowierzaniem.. Więc zostało mi tylko 2 wspaniałych- są i mam nadzieje że będą, o reszcie nie wspomnę :(

Alan, czy na Saturnie w r w progresjach zawsze pieniądze się trzymają takiego szczęśliwca?

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2013-11-19, 22:25:40

Jowisz Ci krzywdy nie zrobi, w końcu to "królewski układ" Poza tym para tych planet najbardziej sie lubi ze wszystkich pozostałych par Kwadrat Neptuna z Ryb do znaków Strzelca i Bliźniąt Tu aspekt jest niepotrzebny działa jako całość Mnie pasuje wreszcie jestem sobą, zamierzam być jeszcze bardziej sobą, a więc walka na całego, ArmagedonOczko A Ty już nie bądź taka delikatna, na razie zamiast asertywności masz "wyrywność"

Saturn R....gentelmeni nie rozmawiaja o pieniadzach, ale nie jest zle, mała korekta i byłoby jeszcze lepiej Plus tego jest taki że nie jest pod górkę tak jak przy ruchu prostym

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-19, 22:37:06

Pytam o tego Saturna bo mam horoskop mężczyzny, jest moim krewnym vel powinowatym, natalnie ma Satruna w ASC 0 st. i wlaśnie kiedy Saturn w progresjach wszedł w Retro,i pomimo że jakoś wychodzi z tego obronna ręką, to pieniądze zaczęły mu uciekać- może było to niezawinione, ale niezależne od niego, a od jego bliskich, i nieuniknione. Dokładnie wtedy  wypłate zajął mu komornik za nie do końca jego długi- z punktu widzenia moralnego/etycznego oczywiście, bo nakaz jak najbardziej podstawy prawne ma. No ale może dzięki temu retro jest jeszcze w stanie spłacać kredyt i żyć..

 

I tak jak Ty chcesz i jesteś jeszcze bardziej sobą,  tak i ja-co do bycia wreszcie sobą i po swojemu, pragnę tego od dawna. Ale cały czas powsttzymywało mnie-" a bo co inni powiedzą?" Od jakiegoś czasu, dokładnie" wyrywkowo", acz coraz częsciej mam to w ... coraz bardziej chce się oglądać tylko na siebie.. i zaczęłam dokonywac nieplanowanych roszad w moim otoczeniu, w mniej lub bardziej elegancki-choć przepełniony emocjami-ale już nie we mnie, a poza mną :) sposób oduwając tych przy których zaczynam odczuwać depresje, czy tych którzy zaprzątają moje myśli jakimiś dziwnymi energiami ..

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
melania 2013-11-19, 22:46:28
Aserywność przychodzi z wiekiem i doświadczeniami. Wszystko przed Tobą... Jak będziesz podawać się na tacy, nikt tego nie doceni-mam na myśli spełnianie zachcianek, zwłaszcza faceta...
Tematów: 11
Odpowiedzi: 106
Dołączył/a: 2013-02-21
alan 2013-11-19, 22:50:41

Tak samo jak on jestem 50tys w plecy (na własne życzenie), no i co z tego, nie czuję tego natomiast uruchomiłem działania, wysiłek, mam co rok podwyżke, co roku w kwietniu awansuję, znowu kasa, no i tak to się wlecze To przychodzi samo ja mam tylko mówic "tak"

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-19, 22:52:57

no tu subiektywnie, z tymi zachciankami faceta gorzej, raczej innych zachcianki- znajomej która cos potrzebuje a na ulicy nie powie mi nawet cześć, etc.

Alan, nie wiem czy dobrze rozumiem,

Jowisz krzywdy nie zrobi, ale juz Merkury tak-tym bardziej że najwazniejsze wydarzenia mojego życia jakie miały na nie ogromny wpłayw to właśnie lata Merkurego i Księżyca.

Ale w optimistic version, Neptun to sztuka i ekspresja, a że przy MC, aspektuje 6 domek-praca- to może w sztuce znajde ukojenie, w tworzeniu czegoś.. tylko czego Niezdecydowany

 

No u niego jest dokładnie tak samo. Metdoycznie awansuje, stawia czoła, nie poddaje się-nawet nad awansem się nie wysila-sam przychodzi do niego. Mam wrażenie że własnie wtedy jedne drzwi sie zamknęły( z ta kasa), ale otworzyły setki innych( nie pozwalających na wyschnięcie źródełka).

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2013-11-19, 23:25:15

Krzywdy nie zrobi raczej w relacjach międzyludzkich Jowisz/Księżyc

Natomiast lata to oddzielna półka Na razie pomału oswój się z tym co wrzucone Potem poźniej powiem ci jak się rozpracowuje lata Teraz nie, bo się namiesza niepotrzebnie

Ze znajomym tak dokładnie to działa Jesteś bardzo uważnym obserwatorem wyłapałas niuans Brawo Squaw! Sprawdź swoje retro Saturna np w progresjach, tych szybkich miesiąc/rok zawsze coś wtedy wrzuca (u mnie zawód a drugi raz  studia)

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-19, 23:41:01

:)

Jowisz/Księżyc z racji że aktualnie tranzytuje Raka? Czy lata Księżyca-bo to przyjemne wydarzenia-jak narodziny córki :) Chyba, że Jowisz jako współwładca Ryb wespół z Neptunem, no i władcy Bliźniąt, i Strzelca, czyli Merkury Jowisz. Eh, strasznie abstrakcyjne to dla mnie.. Ja widze tylko normy, normy, bez sztywnej normy ani rusz. Będę się uczyć aż się nauczę! :)

Ok, lat nie mieszam bo juz się pogubiłam.Ale musze to rzogryźć bo to zdje się ma drugie dno, o którym jescze nie wiem. Już wzbudził mój niepokój Merkury w kontekście rzeczyz wiązanym ze spadkami, śmiercią, a ja za syna bym życie oddała.. i już czarnowidztwo mi się włączyło i bigeminie uruchomiły

 

 

Łał Alan ale mnie wciągnęło-toż to niedługo setka postów będzie :)

Masz Ty dar i wiedze

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2013-11-20, 00:19:39

Hm, pomału to jest prostsze niż myślisz Ja-Jowisz, Ty-Księżyc, Mąż-Księżyc, Indygo-Mars, Arkana-Słońce itd Różni ludzie, różne znaki, a więc nie patrzymy na znaki! Oceniasz po samej naturze PLANETY Mąż Księżyc czy jest zmienny? kapryśny? rozchwiany? itd Masz na dłoni faceta z roku Księżyca I już. Ty-Księżyc raz pełnia, raz nów Tak? Krótko! Najkrócej! Bez filozofii! Bez znaków i aspektów! ROZPOZNANIE I JUŻ Ja-Jowisz Z czterema na raz! Krótko. Dopisz coś swojego od siebie szybciej b kojarzyć. Arkana-Słońce Oslepia bo tylko Ja! Nikt inny.

Proste.

Później o tak dodajemy znak. Później. Jak opanujesz te krótkie wrzuty.

Lata

Co cie obchodzi Merkury? To już było Teraz patrz na Saturna bo to rok 2014 I nie chce słyszeć że cos było źle! Popatrz pomyśl czego nie zrobione żeby było dobrze (2000 i 2007) O tak będzie lepiej Pojedyncze rozpoznawalne zdarzenie przeżycie Musisz sie nauczyć co oznaczaja pary planet a to jest najlepszy i najprostrzy sposób Każda z każdą Tu nie ma miejsca ale na maila wrzuce ci taką rozpiskę że co Ty jesteś? Strzelec? no to "wyskoczysz z siodła" Tamto no to już jest wyższa szkoła jazdyUsmieszek Jest Twoje, osobiste jak radix I to będzie drugi poziom drugie dno jak kto woli Wymyśliłem to pół roku temu, a do dziś patrzę na to jak zahipnotyzowany Laskom swoim zrobiłem porozsyłałem, siedza sprawdzają jest co robić, jest o czym myśleć

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-20, 12:10:26

Rok 2000- tata wybrał mi szkołe-zalamanie nerwowe bunt z tego powodu, początek jego romansu, 2007-hmm, ponowna zależność "mieszkaniowa" od ojca, rok 1993- ślub ojca z nielubianą macochą-piekło-początek nerwicy, działań autoagreswnych, wycofanie społeczne, zagubienie, początek poczucia bycia nikim, niepotrzebnym, zależnym, nie pasującym, teraz ten 2014-znowu pewnie coś z ojcem. Solarny Saturn w 2014 w 8 domu.. Z kredytu pewnie nici, ze sprzedaży działki też :/

Lata Masrowe też nie bardzo :/

mój mail: mbeercik@wp.pl

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
j0aska 2013-11-20, 13:08:49

Winetu czy mogłabym do Ciebie też na priv napisać?

 

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
winetu 2013-11-20, 23:04:52

pewnie, tylko się podpisz w tytule :)

pozdrawiam ciepło

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
winetu 2014-04-06, 03:23:37

 

 

hmm..męczy mnie temat zaćmień, przeczytałam jeszcze raz posty dotyczące eklipsy i task się zastanawiam, czy to czasem nie chodziło o to zamknięcie rozdziału studiów... kwadratury z eklipsy do Jwoisza 9domowego to by sugerowały. Kwadrat bo nie było łatwo- ciągle miałam obawy czy nie zostane "uwalona" za "wyłamanie się od reguły" i przeciwstawienie nowowprowadzonym zasadom na uczelni. W końcu było to powodem wielu bezsennych nocy i obgryzionych paznokci :) byłam bliska dobrania się do palcy u stóp. Być może nie zauwazyłam tego nakręcona planami zagranicznych wojaży i ówczesnymi działaniami męża. BTW kwadratury przecież nie przesądzają o porażce, a jedynie sugerują na konieczność podjęcia zdwojonych wysiłków, bo cel nie jest  łatwo osiągalny. I to by się zgadzało. Saturn z eklipsy, jak to Saturn, jest zatwardziały, konserwatywny, trwały w swych poglądach, tak ja ja byłam w tamtej sprawie zdeterminowana do samego końca mimo sporego (według mnie) ryzyka niedopuszczenia do egzaminu.

Neptun dał tu niepewność co do rozwoju sytuacji, cięzko mi było realnie ocenić sytuacje, wszystko widziałam w czarnych barwach, miałam chwile zwątpienia i zastanwaiłam się czy nie ustapić.

Hmm, ja to tak widze, w końcu to 9 dom, i 5 ( a więc relaks, sposób spędzania czasu etc-wtedy w książkach i domowych obowiązkach)

Więc zmieniam zdanie co do eklips-jednak działają, tylko tam gdzie mają zadziałać a nie gdzie histeryk winetu upatruje ich wpływu :)

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.