Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > Pomoc wzajemna

Bardzo proszę o interpretację
estho 2014-01-31, 01:28:52

Jestem teraz na tzw. "zakręcie" i szukam dla siebie drogi (zarówno zawodowej, jak i partnerskiej). Stwierdziłam, że pomoże mi w tym poznanie siebie. Bardzo proszę o pomoc w odczytaniu mojego kosmogramu. 02.08.1987, godz. 11.15, Wrocław, obecnie również Wrocław

Tematów: 1
Odpowiedzi: 1
Dołączył/a: 2014-01-31
Odpowiedzi
Jasmin 2014-01-31, 08:36:22

Witam, trochę więcej napisz, o co chodzi. Czego chcesz się dowiedzieć np. czego z zapisów horoskopu nie rozumiesz?

 

 Czy godzina urodzenia jest urzędowa  ?  

Poprosimy też o wykresOczko

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
winetu 2014-02-01, 22:04:54

Witaj Wrocławianinie Estho, ja się dopiero ucze :)

No więc, jeśli godz. urodzenia urzędowa lub pewna, to asc w Wadze-pięknie się zestarzejesz :) będziesz bardzo dobrze "zakonserwowana".

Na tranzytach w ciągu najbliższych 2 lat przejdą Ci przez osie Pluton (4 dom), Uran (7 dom), Jowisz(10 dom).

O parterstwie, relacjach sformalizowanych mówi nam m in. 7 dom. Twój 7 dom jest w Baranie. Władca tegoż domu w Lwie w domu 10. BTW Jestem chora i katar przesłania mi monitor i szare komórki, ale spróbuje, w razie czego poprawie. Jaki ten parter miałby być? Męski i to bardzo męski, dużo testosteronu, pewny siebie, porywczy, ale i twardo stąpający po ziemi, dobrze by miał też zasobny portfel i potrafił zadbać o utrzymanie. Możliwa skłonnośc do awanturnictwa(Uran), ale kłotnie, jak szybko przyszły, tak szybko idą w zapomnienie :) Troche jednak może cię przygnębiać ta jego pewność siebie (opp Księżyc Jowisz), troche możesz się czuc emocjonalnie zdominowana.

Praca, władca 6 dom jest w domu 3 w koziorożcu. Dom 3 to komunikacja wszelka, słowa, pisanie. Neptun jakaś iluzja, ale i twórczośc artystyczna. "Z deczka" powstrzymywana przez Koziorożca(Saturn). Możesz czuć się nieco ograniczona na tym polu i mieć wrażenie, że nie możesz rozwinąć skrzydeł. Neptun trygion z Jowiszem- zdecydowanie praca z ludźmi, komunikacja, od pisanie felietonów w gazetach, bez spotkań oko w oko, po kontrakty umowy, wywiady. Jeżeli chodziłoby o pisanie to raczej nie twórcze. Jeżeli już to o rzeczach mocno "z gruntem" związanych. Półkwinkunsy  ze Słońcem i Wenus w Lwie. Możesz mieć poczucioe niezrealizowania na płaszczyźnie zawodowej, niedocenienia etc., albo w ogóle problem ze znaleznieniem trwałego zajecia. Możliwa też praca "po protekcji".

Masz bardzo dobrze "wykształconą" potrzebe posiadania czegoś własnego. Ponadto Księżyc na asc zabarwia Cię spora emocjonalnością, możliwa chwiejność nastrojów. Ale Wenus się szybko zbiera do kupy :)

W progresjach niebawem zmiei się asc ze anku Wagi wejdzie do skorpiona. Raczej bezprardonowo zaczniesz "byc".

Aktualnie w solariuszu-Satuern w 10 domu. Ograniczenia w pracy, tym samym może być mniej wpływow do budzetu domowego. Jakieś zmiany w relacjach z krewnymi, koleżankami, znajomymi, przewartościowanie tych relacji, Twoja transformacja na tej płaszczyźnie, zmiana.Słońce z solarnym stellum w domu 7 pokrywającym się z 10 domem solarnym. Jakaś relacja w pracy? Coś co nuiepodpasowało znajomym?

cdn jak przestane kasłac, bo mam atak kaszlu:/

mam nadziej ze nie duze głupoty i na dobry r pacze :) bo juz łzy lecą i ledwo widze :)

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
estho 2014-02-01, 23:24:19

Droga Winetu, bardzo dziękuję. Chyba masz wielki talent, bo wszystko, co do tej pory napisałaś jest dla mnie zrozumiałe i zgadza się z moim dotychczasowym życiem. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Jakbyś jeszcze coś "wyczytała", to czekam z niecierpliwością :) Baaaaaaaaaardzo dziękuję!

Tematów: 1
Odpowiedzi: 1
Dołączył/a: 2014-01-31
winetu 2014-02-03, 13:25:12

Wydaje mi się że mniej więcej połowa 2015 roku będzie przełomowa. Możesz zmienić stan posiadania, kupić mieszkanie, dom, przeprowadzić się, mozliwe że wprowadzić do mężczyzny. Księżyc progresywny na Księzycu i Plutonie z 2 domu natalnego, w tranzytach Pluton na osi ICMC, Uran na osi ASCDSC. Jowisz już w 11 domu. Zmiana środowiska. Wcześniej (gdy Jowisz w 10) możliwa praca "z kopyta" z ludźmi. W parze z tym idą własnie zmiany w partnerstwie.

Kończysz teraz edukacje? Ewentualnie kursy, dokształcanie?

Ale ja się uczę dopiero :)

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.