Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > Pomoc wzajemna

czesc,, pomozecie?:)
kinia 2014-10-18, 14:08:17

Czesc! niestety nie znam sie na interpretacji horoskopow, a chcialabym dowiedziec sie paru rzeczy...

Jesli ktos z Was ma czas i chec to byloby super:)

data urodzenia 19. 11.1988 godz6:00

chcialabym wiedziec do jakiego domu naleze:)

i wszelkie info ktore w jakis widoczny sposob rzucaja sie w oczy. 

nie chce podawac zbyt duzo szczegolow bo zalezy mi na spontanicznym odczytaniu znakow:)

moim personalnym problemem w tej chwili to jaka sciezka zawodowa podazac.

 

dziekuje:

 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 1
Dołączył/a: 2014-10-18
Odpowiedzi
Jasmin 2014-10-18, 14:32:56

Hej, o miejscowości urodzenia zapomniałaśUsmieszek.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Blanka2 2014-10-18, 21:22:16

Kochana...spontanicznie, to sobie mozesz isc do kina, albo do wrozki ,a tu potrzebne sa fakty.. moze przestaniecie w koncu traktowac astrologie jako wrozbiarstwo?? A szczegoly musisz podac kotku, bo od tego zalezy prognoza, jesli Ci zalezy , bo mam nadzieje, ze to nie jakis "wkręt".

Tematów: 9
Odpowiedzi: 189
Dołączył/a: 2014-01-12
kinia 2014-10-19, 11:28:47

Jelenia Gora :)

 

Blanka: napisalam kto chce i ma czas... masz watpliwosci co do mojego posta to spontanicznie;) odpusc... a z doswiadczenia wiem ze ci co sie najbardziej oburzaja najmniej maja do powiedzenia. tak spontanicznie;) pozdrawiam

Tematów: 1
Odpowiedzi: 1
Dołączył/a: 2014-10-18
winetu 2014-10-19, 22:50:25

Blanka, co Ty taka uszczypliwa? Uśmiechnij się-  z uśmiechem ci do twarzy ;) Ja pamiętam jeszcze pocieszne wpisy Blanki- mam nadzieję na więcej takich. Astrologia to piękna dziedzina- nie odstraszajmy nikogo. I właśnie chyba o to chodzi, by jak najmniej się dowiedzieć o faktach z życia właściciela horoskopu przed informacja zwrotną (Kiniu, mam nadzieję, że się sutosunkujesz), by potem czerpac satysfakcje z analizy i uczyć się na błędach też. Bo co to za analiza, gdy wszytsko już wiemy? To kulturalne zdaje mi się forum, gdzie zasada koleżeństwa wiedzie prym, nie? Eh, nie wiem czy i mnie się nie oberwie..

 

 

Generalnie wydaje mi się, że preferujesz Kiniu, pracować sama, co do współpracy- tak długo dopóki nie jesteś ograniczana, na co wskazuje m.in. pozycja słońca w Twoim pierwszym domu, nie lubisz być też ograniczana w relacjach, ale takie ograniczenia niestety moga się pojawić. Praca-najlepiej w godzinach, o których sama decydujesz-nie lubisz ograniczeń. Najlepiej taka która pozwala ci się najlepiej zaprezentować i będąca przyjemością. Monotonna praca może Cię szybko znudzić. Pluton na asc może wskazywać na umiejętność wywierania wpływu na otoczenie. Koniunckaj z Merkurym- dość luźna, ale w znaku Skorpiona, może dawać zamiłowanie do drążenia, odkrywania tajemnic, intencji innych ludzi, dzięki czemu możesz umiejętnie wywierać na nich wpływy. Taki Merkury to "śledczy dochodzeniowy". Choć położony w 1 domu może sugerować potrzebe samoanalizy również. Natalanie włada domem 8- są to pieniądze, spadki, tajemnice itp. i domem 11- ponieważ jestem dziś w kiepskiej kondycji intelektualnej (juz od jakiegoś czasu) nieśmiało zakładam, że dotyczyć to będzie również takiego wpływu przyjaciół na Ciebie. Merkury nieustannie lustruje, ale czy i Ty nie ulegasz jakiemś wpływom?

 

Co jeszcze? Asertywność- z tym nie masz problemu. Nie lubisz nużących zajęć, o czym było troche wyżej, najlepiej jakbyś non stop mierzyła się z trudnościami-one służa Twojemu rozwojowi. Erudycja, więc wszytko co się wiąże z pisaniem, mówieniem, wszelką komunikacją. Niepokoi co prawda kwadratura z Księzycem i Marsem, ale wygląda to tak jakby Saturn studził emocje (Ksieżyc) i agresje (Mars). Z obserwacji zauważyłam, że kwadratura jest aspektem, który zmusza nas do przperacowania tych dziedzin. Zatem jakby wyćwiczenie umiejętności "powstrzymywania się". Tu jest jeszcze Uran- więc tu byc chciała wybuchnąć, ale.... hmmm.. niemniej wskazana praca nad emocjami- szcególie gdy chodzi o materie domu rodzinego-tak myślę, trzeba nauczyc się wyciszać i powstrzymywać (ja się uczę dopiero) ; nie ulegasz autorytetom- nie lubisz podporządkowania (opp Słońce-Jowisz)- tu język może być cięty.

 

Aspekt Słońce Mars kojarzy mi się z coachingiem- Mars w 5 domu-władca 6 domu-zdrowia, codzinności, służby, Słońce-władca 10 domu. Lider, trener- dietetyk raczej nie-raczej wyciskacz siódmych potów ze zmordowanych ciał.

 

Z drugiej strony -Księzyc w Rybach, Wenus w 12 domu w Wadze- nie zajmujesz się sztuką tak po cichu? W samotości-może jakieś pasje ukryte- oddajesz się im odizolowana w czeluściach swojego domu? Ale i ten dom 12 to dom ukrytych wrogów, izolacji, 7 to małzonek partnerstwo, jawni wrogowie itd. .....

 

No tyle spróbowałam :)

Pozdrawiam obie panie

 

A, no i chyba Kiniu juz zauważyłaś, że Merkury cięty jest ;)

 

 

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.